Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2016., 19:39   #61
Navodno je u nekim kompetitivnim igrama to namjerno da igrači sa ultra wide nebi bili u prednosti...

Quote:
a design decision, likely made to prevent certain players from having an excessively large view of the playing field. In a competitive game like SC2 it's to prevent unfair advantages, but I'd wager it's more for artistic reasons in D3.
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 20:52   #62
Hades , igraš D3?
Baci taj battlenet na PM
da te mogu kontaktirati
kada dobiješ
opet ban

Haiku pijanog pijanca usred pijane igre pijančevajući
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 21:59   #63
Nebu vise bilo Jelacica

Ali evo i ovdje ako jos netko trazi: Hades#2637
Samo kaj sam zadnjih tjedan dana offline jer pauziram sa D3 posto mi je zadnji patch sranje pa vec nekoliko mjeseci aktivnije igram Battlefield 4.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 22:09   #64
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Vraga Meni je definitivno razlika stereo sustav sluski i 7.1.
A za ove na onom linku nisam nigdje vidio da pise 7.1 pa zato rekoh.
Pa razlika je naravno. Jer prosječne gamerske slušalice nemaju soundstage. Al ak recimo slušaš na nečem ovakvom: link, onda ti surround emulacije baš i ne trebaju.

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ovo kao da je dizajniro neko nadrogiran
Kaj su to pipci hobotnice na tjemenu?
Ne znam, stvarno ne znam ali ako ima veze s Cthulhuom i Ancient onesima, podržavam

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Zajeb. Nije rijec o samoj borderless opciji nego windowed fullscreen zapravo. LINK

Inace Diablo III ne podrzava 21:9 (bar tako neki pricali), ali sa ovom postavkom se ipak moze to namjestit.
Mda, ma uvijek zaboravim koja je postavka jer ga upalim jednom u dva mjeseca, provjerim jesu stavili finalni patch koji je popravio sve ikad pa opet ugasim
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 22:24   #65
Jel itko osim mene igra Blood and Wine ?
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 22:50   #66
Quote:
donktard kaže: Pogledaj post
Pa razlika je naravno. Jer prosječne gamerske slušalice nemaju soundstage. Al ak recimo slušaš na nečem ovakvom: link, onda ti surround emulacije baš i ne trebaju.
Wtf? 10k kuna sluske Od cega su te?
To moras bit teski audiofil da bi kupio.

Quote:
donktard kaže: Pogledaj post
Ne znam, stvarno ne znam ali ako ima veze s Cthulhuom i Ancient onesima, podržavam
Imam dojam da su dosta neudobne. Ono rebrasto na tjemenu, meh..

Quote:
donktard kaže: Pogledaj post
Mda, ma uvijek zaboravim koja je postavka jer ga upalim jednom u dva mjeseca, provjerim jesu stavili finalni patch koji je popravio sve ikad pa opet ugasim
Ja ga nisam igrao prek 3 mjeseca sad vec. Izgubio volju jos tokom PTR-a kad sam vidio da ce bit usran patch pa reko zajebi to... Vratit cu se u nekom buducem patchu, nadam se boljem

Quote:
Fl@Tron kaže: Pogledaj post
Jel itko osim mene igra Blood and Wine ?
Ja bum isprobo ovaj mjesec. Cekam sutra novi monič pa da vidi tata kako FPS kida u 21:9
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 23:06   #67
Quote:
donktard kaže: Pogledaj post
Ne znam, stvarno ne znam ali ako ima veze s Cthulhuom i Ancient onesima, podržavam
Cthulhu
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 23:09   #68
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Wtf? 10k kuna sluske Od cega su te?
To moras bit teski audiofil da bi kupio.
Od plastike, uglavnom.


Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Imam dojam da su dosta neudobne. Ono rebrasto na tjemenu, meh..
Sumnjam da je neudobno, navaljena je neka spužva gore. A zadnji update na siteu je bio 2012, očito nećemo znati

Pogledaj si Grado modele, headband je metalan i presvučen kožom, nosiš ih na glavi jedan dan i dobiješ žulj
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 23:18   #69
Ja imam slušalice Sennheiser CX 400 II za korištenje mobitel itd., i moram reći da su <3
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 23:21   #70
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post

Ja bum isprobo ovaj mjesec. Cekam sutra novi monič pa da vidi tata kako FPS kida u 21:9
bogme ima se sta isprobat

grafiku su poboljsali, boje su vibrantnije nego u proslom dlc

Edit: mislim da mi je dosta za veceras Witchera...doso sam do sidequesta di moram trazit odrezana jaja i kurac s kipa -.-
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 01:52   #71
Cuo sam da je popravljena grafika da, mada meni po screenshotima izgleda ista kao u vanilli
I vjerujem da su boje vibrantnije, ipak ima i rainbow u igri

Cek, zajebavas ili ti to fakat quest?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 11:43   #72
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Cuo sam da je popravljena grafika da, mada meni po screenshotima izgleda ista kao u vanilli
I vjerujem da su boje vibrantnije, ipak ima i rainbow u igri

Cek, zajebavas ili ti to fakat quest?
da grafika je dost bolja...

i da stvarno je to quest
prdonja stari zdipio jajca i kobasu da moje guzit svalerku
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 16:28   #73
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post

Nemaju mikrofon :klap:




Mislim da će biti G430, za koga su i dobre su. Provjerim još sutra
bila je navedena cijena 800-1000KN, te Sennheiser su odlicne slusalice za te novce. Ove AKG 240 sam koristio za gaming i stvarno se osjeti razlika izmedju njih i Logitech koje je imao moj frend od tipa 400KN. Studio slusalice izvuku maksimum iz stereo zvuka, tu nema sumnje.

Sto se tice mikrofona, kupi se obican mikrofon za 25KN i voila.

No to je samo moje misljenje, naime radije bih imao vrhunske slusalice+ kupio neki mikrofon nego placao 500njak kuna za meh slusalice sa mikrofonom.
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 18:42   #74
Samo razlika između mikrofona od 25kn sa mikrofonom koji je na nekom headsetu od 500-njak kn je nebo i zemlja
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 18:44   #75
Uvijek se moze povoljnije proci preko ebaya
Npr ja sam svoje Logitech G930 platio oko 600 kn iz Miamija (Florida) mi stigle (+100 kn za shipping), a u to vrijeme je kod nas kostao 1500-1800 kn.

I ne vjerujem da su recimo studijske slusalice od cca 100€ boljeg zvuka u stereo u odnosu na G930 u 7.1 koji je zapravo headset.

Ovisi za kaj tocno XPu trebaju sluske. Ako je za glazbu samo onda bi bile pozeljne studijske, no ako filmovi i gejmanje, headset ftw.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 18:53   #76
99% gejmanje i TS/Discord/Skype sa ekipom, ostatak ako slušam nešto to je dok draga gleda TV, inače će biti zvučnici na liniji. A želim uzeti kod nas zbog garancije
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 19:02   #77
Ak ti treba za gejmanje i voice komunikacijske programe kao TS onda definitivno headset. Taj G430 ce bit just fine, mada bi ja na tvom mjestu ak ti nije hica narucivao preko ebaya G930 povoljno.

Kao da kod nas garancijski listovi puno koriste

Danas popodne sam otiso do MagazinRS i platio onaj LG 29'', al kad sam vidio da je kutija cisto kartonska za bocnim zahvatima rekoh nek oni to meni sendaju dostavom na adresu.
Iso javnim prijevozom di ti se gace znoje od sparine pa mi se nije zezalo s paketom. Mislio sam da ce kutija imat na povrsini onaj plasticni rukohvat.

Sve se bojim kak ce ga dostava tretirat

I na kraju na kutiji pise da je model 29UM58, bez one P oznake na kraju. Ta jedna oznaka nema veze jer je isti kuki, ne?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 19:08   #78
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Kao da kod nas garancijski listovi puno koriste
Prosječno barem 2x godišnje vraćam nešto zbg garancije..
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 19:47   #79
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Samo razlika između mikrofona od 25kn sa mikrofonom koji je na nekom headsetu od 500-njak kn je nebo i zemlja
ok, ne 25, nego 50 kn za solidniji mikrofon. Kvaliteta zvuka koja se prenosi preko Skypea, TS-a ili bilo cega drugog je daleko manja od onoga sto mikrofon moze uloviti.

Ok, kuzim zasto netko hoce headset, da ima sve u jednom.
No sama kvaliteta zvuka je daleko bolja uz studijske slusalice.
Ali u redu, ne pricamo o istoj cjenovnoj kategoriji (800+kn slusalice vs 500KN headset)

Ovisi sto je prioritet, bas kvaliteta zvuka ili prakticnost. Iz mog iskustva, headseti koji kostaju solidne pare nisu u rangu pravih slusalica, naprosto je zvuk jednostavan i prenabrijan, da ne spominjem slusanje glazbe.

7.1 moze biti bolje za gaming prakticno zbog surrounda, ali ne znaci da je sama cistoca zvuka bolja
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 19:49   #80
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Samo razlika između mikrofona od 25kn sa mikrofonom koji je na nekom headsetu od 500-njak kn je nebo i zemlja


Kupio sam mikrofon neki davno u konzumu za cca 10 kuna, vrh, nikakvih smetnji, glas jako razgovjetan. Bonus: žica presvučena tkaninom, nepoderivo.
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.