Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2013., 19:53   #281
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
Bio sam jučer u pekari Kajzerica i jeo kukuruzno lisnato sa sirom i špinatom. Stvarno je odlično a cijena ispod 3kn ak se ne varam
Došla sam ovo potpisati, odlična pekarnica!
Ovo lisnato s sirom i špinatom je krasno, baš domaće! Jela sma još i krumpirušu i oduševila me, fali malo soli, ali svejedno odlična je! Sutra idem opet
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 21:16   #282
pekara Trajković, Nova Ves 68 - zna li netko koje im je radno vrijeme? rade li nedjeljom?

guglah ali ništa možda se nađe neka dobra duša ovdje da mi napiše
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 14:20   #283
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
pekara Trajković, Nova Ves 68
ok, možda nekom drugom zatreba. ne rade nedjeljom, a subotom rade do 14 h.

zato pekarna "Svetice", Maksimirska 118 radi svaki dan, i nedjeljom i praznikom, od 5 ujutro do ponoći. naročito dobro im je pecivo, a ni burek nije loš.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 09:52   #284
Meni je kruh od Trajkovića baš neukusan, iako znam da je najzdraviji i sve to. Ali nekak, nema mi okusa?
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 07:55   #285
Pekarnica Draškovićeva.
Čudo jedno, pita od jabuke sa pravim jabukama i sočna međimurska gibanica.
15kn oboje koštalo.
kopija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 09:16   #286
Nema bolje pekare od Dafine na Trešnjevci, nakon nje Dinara a ove ostale pekare su osrednje, ništa posebno nisam našla.
kety05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 12:27   #287
Meni je najbolja pekara Dubravica. Volim ono pecivo sa špekom, pizza sa vrhnjem je isto dobra, kao i zapečene palačinke sa sirom.

Poslano sa mog HUAWEI Y300-0100 koristeći Tapatalk 4
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 12:31   #288
Dubravica dosta varira, od poslovnice do poslovnice.
Al zato Dinara ima stvarno raznoliku i finu ponudu svugdje, a nudi dobar sendvič s pohanim sirom za 5 i 10 kn.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 18:07   #289
Gdje se sve nalazi ta Dinara?

Poslano sa mog HUAWEI Y300-0100 koristeći Tapatalk 4
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 18:43   #290
Quote:
prilika kaže: Pogledaj post
Gdje se sve nalazi ta Dinara?
Jedna je na Kvatriću do Vinceka. Imaš je i na Branimircu u zatvorenom dijelu.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 18:47   #291
Ima Dinara i u Gajevoj i Preradovicevoj. U Gajevoj malo iznad ugla s Teslinom, nakon Good Fooda. U Preradovicevoj prije knjiznice B. Ogrizovic, na toj istoj strani.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 20:43   #292
Imaš je i na Trešnjevačkom placu i na Britancu. I na Dolcu isto.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 01:45   #293
Dinara mi je prije bila ok, ali sad mi i nije nesto.

Dafina je apsolutno najsavrsenija pekara. Ono je divno sta ti ljudi tamo rade.

Od ovih sirokorasprostranjenih, Dubravica mi ima fine sendvice, Mlinar strudlu od sira, a Pan Pek nesto s okusom Jaffe. I to je to.

Kruh mi se kod nikoga od njih ne svidja, pogotovo otkad sam otkrila najfiniji talijan u pekari Britanac na britancu. I dodje samo 3 kune.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 10:07   #294
Quote:
kleopatra_23 kaže: Pogledaj post
Dafina je apsolutno najsavrsenija pekara. Ono je divno sta ti ljudi tamo rade.
Zaista jest!
Quote:
Od ovih sirokorasprostranjenih, Dubravica mi ima fine sendvice, Mlinar strudlu od sira, a Pan Pek nesto s okusom Jaffe. I to je to.
Štrudla od sira u Dafini je bez konkurencije. Meni u Mlinaru je odlično pecivo sa maslinama, dok Pan Pek ima super dva proizvoda, lisnato u obliku trokuta sa okusom Jaffe te sa okusom vanilije i višnje, bilo je jednom promotivno sa okusom maline al nisam više obraćala pozornost da li imaju u redovnoj ponudi
kety05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 10:52   #295
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Čitam ove pohvale o Kajzerici i mislim si kako vi niste normalni ako vam je nešto iz te pekare fino i onda skužim da naravno da postoji više pekara koje se zovu Kajzerica
Ja sam u mislima imala pekaru Kajzerica u istoimenom kvartu

BTW i meni je Dafina vrh
Ako se ne varam, to su dvije pekarne istog vlasnika. Na Ljubljanici je veća (centralna kao) a na Kajzerici je ova manja pekarnica..
__________________
ALBUMI
alexandra_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 11:00   #296
Dafina stvarno ima najbolje štrudle od sira, a bile su im dobre i štrudle od jabuka ali zadnji put kad sam kupila to više nije bila normalna štrudla od jabuka nego nekakv žele unutra, tako da mi je baš žao. nadam se da neće naći i nadomjestak za sir.
kajzerica ima dobra neka peciva (ta kukuruzna ), ali im kruh nije baš nešto, dok Croatia ima super francuz i bijeli iz kalupa (i druge) ali im ostali pekarki proizvodi nisu baš nešto. sad sam se sjetila da Dafina ima i onaj famozni kroasan veći od bilo kojeg drugog kroasana u gradu. Rekla bih, dafina za kroasane, štrudlu od sira i peciva, Croatia za kruh i Dubravica za sendviče.
luda vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 11:22   #297
Frumentum ima sjajan samostanski kruh
garp is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 11:38   #298
Za svaku preporuku je đački sendvić u Pan Peku - običan šunka+sir, ali svjež i košta ciglih 8 kuna

Inače mislim da su se jako pokvarili i konkurencija ih tuče sa svih strana
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 21:15   #299
Bila sam danas u Dinari u Gajevoj. Ono što sam kupila nije bilo uopće ukusno, a čini mi se niti baš svježe. Kupila sam neku kao palačinku sa šunkom i sirom i to je nekako čudnog ukusa i nije uopće dobro za jesti. Onda onu neku pitu sa šipnatom i sirom, to je kao bolje od te palačinke, ali niti to nije baš nešto ukusno. Kolač od čokolade je fin, ali malo presladak. Kupila sam i crni okrugli kruh, ali nisam ga još probala.

Meni je ipak najbolja pekara Dubravica. Veći je promet, svježiji su proizvodi. Ne vjerujem da ću više ići u tu Dinaru.

Bila sam prošli mjesec u Dinari na Kvatriću. Sada sam se sjetila da je to zapravo Dinara kod Vinceka. Kupila sam jako ukusnu vruću bučnicu. Danas u Gajevoj nisam vidjela da imaju tu bučnicu.

Zadnje uređivanje body halleck : 19.11.2013. at 23:13. Reason: spajanje postova
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 20:18   #300
Ta palacinka od sira i sunke je odvratna , to uopce nije jestivo.

Odlicni su im kukuruzni klipići.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:46.