Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2016., 11:26   #6701
mene je isušivao taj rozi strašno. do perutanja. a baš sam izrazito masna.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 19.08.2016., 11:46   #6702
Ma ima... To je u stalnoj postavi samo često fali puno na policama. Žene kupuju... Šta'š?!
mirtochka is offline  
Old 19.08.2016., 17:49   #6703
ova umivalica iz Mullera

link

smijesna cijena, pise da je za suhu i osjetljivu kozu no ja imam mjesovitu i savrsena mi je. Blaga, ne isusuje, skine dobro sminku (ako sam bas natrackana ostatak pokupim micelarnom), periodicno joj se uvijek vracam nakon isprobavanja drugih
miss blondie is offline  
Old 19.08.2016., 18:06   #6704
I od mene preporuke za Balea rozu umivalicu. Godinama je dio moje stalne postave, eksperimentirala sam i s drugim umivalicama, al nema joj ravne.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 19.08.2016., 18:17   #6705
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
molim vas preporuku za umivalicu (mješovita sam) koja ne isusuje i ne radi gluposti. inače je peršin dosta dugo bio u mojoj postavi, no postao mi je prejak i isušivao mi je područje oko nosa i usta.
uriage me isto isušivala, a baleu rozu sam imala, no ne sjećam se zašto je pukla ljubav...
plava balea pjena mi je takvo sranje napavila da se ne mogu dotaknuti po licu koliko sam popaljena...
Ova
]http://static.zena.hr/images/proizvodi/product_8528.jpg

Jako je blaga, nekad mi se čini i previše ali lijepo čisti.
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.

Zadnje uređivanje Acid_2 : 25.08.2016. at 14:15. Reason: Prevelika fotka
Querencia is offline  
Received Warning
Old 19.08.2016., 18:29   #6706
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Ova

http://static.zena.hr/images/proizvodi/product_8528.jpg



Jako je blaga, nekad mi se čini i previše ali lijepo čisti.


Meni je isto ovo super super, jedino sto sam ponovila kupnju. Ali je nikad je koristim kao primarni cistac sminke, uvijek kao cistilicu poslije uljne cistilice ili kao jutarnju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zadnje uređivanje Acid_2 : 25.08.2016. at 14:15.
Ango is offline  
Old 19.08.2016., 19:47   #6707
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
I od mene preporuke za Balea rozu umivalicu. Godinama je dio moje stalne postave, eksperimentirala sam i s drugim umivalicama, al nema joj ravne.
takodjer
btw, moja koza je masna i s nepravilnostima
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is online now  
Old 19.08.2016., 19:57   #6708
Meni je odlicna cv plava pjena iz mullera, vrlo blaga i njezna a ucinkovita i ne isusuje

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 20.08.2016., 16:39   #6709
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
mene je isušivao taj rozi strašno. do perutanja. a baš sam izrazito masna.
I mene je isušivao, i to dosta
Lorren is offline  
Old 20.08.2016., 16:54   #6710
Hvala zene. Uzela sam ipak avene cleanance gel (tko moze odoljeti 30%)
Al deftinitivno imam ove u rezervi ako se i ona pokaze iskreno se nadam da nece...
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 21.08.2016., 12:48   #6711
Taj Cleanance gel koristi sin već više od godinu dana i jako je zadovoljan ( mješovita, izuzetno problematična koža) ja sam ga isprobala zimi i mene je mrvicu isušivao (normalna, dehidrirana, ljeti mješovita). Mogao bi ti odgovarati, u svakom slučaju ne radi dodatne gadosti
sobarica is offline  
Old 21.08.2016., 13:20   #6712
ja sam mu godinama bila vjerna, sigurno preko 10 godina koristila kombinaciju njega i cleanance kreme.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 25.08.2016., 19:56   #6713
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Pogledaj swiss o par silver sampon u mulleru, ima i regenerator i oboje dodje oko 20 kn
Stoje ti na najnizoj polici pa su malo teze uocljivi
Nemam bojanu cijelu kosu, ali mi ubija zutilo pramenova
hvala ti , uzela sam swiss o par regenerator, a šampon Elgon silver u jednoj radnji i apsolutno preporučam oboje
Tea323 is offline  
Old 26.08.2016., 08:57   #6714
cure, kakve su wnw olovke za oci? uzela bih si mozda njihovu bez za waterline. ili imate neku drugu za preporuciti, osim nyx jumbo?
forzaMILAN is offline  
Old 27.08.2016., 18:34   #6715
jel ima neka drogerijska tuširalica (neisušujuća) koja miriši parfumerijski ili bar na tom tragu (npr. ok mi je mirisom Douglas gel za tuširanje(bijela neprozirna boca sa pumpicom, ljubičasta slova), al brate isušuje )
leonidas27 is offline  
Old 27.08.2016., 22:02   #6716
meni jedna od onih cvjetnih afrodita (ljubicasta mislim) mirise na la vie est belle, pa posnjofkaj
forzaMILAN is offline  
Old 27.08.2016., 22:44   #6717
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
cure, kakve su wnw olovke za oci? uzela bih si mozda njihovu bez za waterline. ili imate neku drugu za preporuciti, osim nyx jumbo?
Ja imam plavu i bez olovku. One duguljaste koje su cca 15kn. I nisu bas za waterline. Meni se već nakon 2-3h počinje brisati. Ugl.ja nisam zadovoljna što se waterline tiče.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Old 29.08.2016., 11:58   #6718
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
cure, kakve su wnw olovke za oci? uzela bih si mozda njihovu bez za waterline. ili imate neku drugu za preporuciti, osim nyx jumbo?
Ne znam za wnw olovke, ali ja za waterline imam misslyn 252 koja je jedno vrijeme bila hvaljena tu na forumu i super je!

Ja bih molila preporuku za njegu područja oko očiju kod šminkanja, naime, u posljednje vrijeme kada nosim sjenilo, vanjski kutevi očiju mi se jako isuše, zatežu i počinju suziti. Jednako je kada nanosim bazu za sjenila i kada je ne nanosim tako da trebam savjet što se može koristiti ili kako to prevenirati?
Punjena maslina is offline  
Old 29.08.2016., 18:37   #6719
prije baze i sjenila dobro hidratizirati kožu okoloočnom kremicom?
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 30.08.2016., 08:46   #6720
tnx, curke!
pogledat cu tu misslyn
forzaMILAN is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.