Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2016., 19:46   #821
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Outlet ponuda... ušteda i do 40%... pa koga oni zajebavaju!
Znaju li oni što znači outlet cijene?

http://www.avon.hr/REPSuite/static/pdf/outlet.pdf - evo već trčim kupit torbu po outlet cijeni od 199kn... sniženu s 220...

Već sam odavno prestala davati te mini kataloge jer je ponuda žalosna a cijene da pukneš od smijeha. Papuče po 200 kn,Šalice po 70 kn itd... Neznam koga oni zajebavaju ali ja na te zajebancije ostajem hladna

I samo da obavijestim dragu naciju da su katalozi već u žutom. Mislim halo!!! Drugi dan kampanje. Ako ih sad nema dosta,pobogu kad ih bude?!
__________________
"I'm a man."
"Well,nobody's perfect".
this heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 10:00   #822
Quote:
this heart kaže: Pogledaj post
I samo da obavijestim dragu naciju da su katalozi već u žutom. Mislim halo!!! Drugi dan kampanje. Ako ih sad nema dosta,pobogu kad ih bude?!
To sam već davno primjetila, ali ne znam u čemu je kvaka...

btw, jučer sam napravila narudžbu od 101kn... uzela 2 stvari s demo ponude, jedan šampon susjedi i kataloge...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 14:43   #823
Quote:
this heart kaže: Pogledaj post
I samo da obavijestim dragu naciju da su katalozi već u žutom. Mislim halo!!! Drugi dan kampanje. Ako ih sad nema dosta,pobogu kad ih bude?!
Već prvi dan kampanje bili su žuti i u BiH. Ja sam odmah napravila narudžbu i vidim na fakturi da su isporučeni. Ali kad sam vidjela da su žuti prvi dan kampanje bilo mi je zlo...
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 12:14   #824
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Već prvi dan kampanje bili su žuti i u BiH. Ja sam odmah napravila narudžbu i vidim na fakturi da su isporučeni. Ali kad sam vidjela da su žuti prvi dan kampanje bilo mi je zlo...
Zadnjih je nekoliko kampanja tako, ne znam je li to samo totalna neorganizacija (pogotovo u kampanji u kojoj za ostvarivanje uvjeta motivacijskog programa treba naručiti barem jedan katalog), ili psihološke igrice. Ja sam nekoliko puta poslala narudžbe u prvih pola sata trajanja kampanje, i katalozi su uvijek odmah bili u žutom.
Odlučila sam se ne uzrujavati jer mi dosad nikad nisu neisporučeni...ali opet, ove godine uopće nisam naručivala kataloge u drugoj polovici/zadnjem tjednu kampanje. Doduše...ono jednom prije par mjeseci sam dobila kataloge na slovenskom, pa je to bilo zabavno.
CosmicConundrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 09:44   #825
cure, jel' netko zna kad će opet biti dostupan Avon Ideal Flawless Cream-to-Powder Foundation:


taman kad se navučem na neki proizvod, više ga nema u prodaji. pa se pitam da li je i ovaj discontinued ili je samo preko ljeta nedostupan?
(kad sam čitala danas o njemu vidim da su cure pisale recenzije još 2010 - možda ima i ranije, ali to je neki najstariji datum koji sam našla)....
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 09:49   #826


cure kupujem u nijansi medium!
ako tko ima-neka se slobodno javi..ili moze naruciti..
(uzela bi i vise komada)
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 13:15   #827
u avona uzimam samo onaj serum za vrhove
sve ostalo sta se tice kozmetike mogu nac troduplo jeftinije po ducanima..
__________________
...
titty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 16:30   #828
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
cure, jel' netko zna kad će opet biti dostupan Avon Ideal Flawless Cream-to-Powder Foundation:


taman kad se navučem na neki proizvod, više ga nema u prodaji. pa se pitam da li je i ovaj discontinued ili je samo preko ljeta nedostupan?
(kad sam čitala danas o njemu vidim da su cure pisale recenzije još 2010 - možda ima i ranije, ali to je neki najstariji datum koji sam našla)....
ako se ne varam, mislim da da sam vidjela da će biti u sljedećem katalogu 13/2016 po 55 kn
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 16:41   #829
Quote:
titty kaže: Pogledaj post
u avona uzimam samo onaj serum za vrhove
sve ostalo sta se tice kozmetike mogu nac troduplo jeftinije po ducanima..
Pa da, zapravo si i u pravu... ja se ponekad pitam kako ta kataloška prodaja uopće opstaje u ovoj konkurenciji... a niti imaju prave akcije, a bogami niti prave motivacije za one koje se time bave, tj. AL... Cijene koje ponekad stavljaju - da nije tragično, bilo bi komično... Mislim, traper tajice snižene s 300 na 229kn... a ima i po 275kn (sniženo s 350) ... torbe po 259... jučer sam npr. kupila u gradu lijepu torbu za 99kn... Sad prodaju i najlonke (Mini katalog)... po 89, 99 i 125kn... jedino ako su nepoderive, možda bi se isplatile.... ja se pitam hoće li ITKO to kupiti po toj cijeni i je li se taj/ta posvađala s mozgom ili što...?
Gledam neku spužvu za tuširanje, onu dugoljastu (za pranje leđa), puna cijena 50kn, snižena na 37...

Ovaj mini katalog, bolje da ni nisu štampali, šteta papira i troška... cijene su im ...
Izdavanje kataloga svaka 3 tjedna je po meni previše... bolje bi bilo da se vrate na 1 katalog mjesečno, a da svaki mjesec izbace neku povoljnu ponudu/rasprodaju, posebno ljeti i za Božić... i da konačno počnu (ponovno) motivirati AL...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 16:44   #830
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post


cure kupujem u nijansi medium!
ako tko ima-neka se slobodno javi..ili moze naruciti..
(uzela bi i vise komada)
poslala sam ti poruku
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 21:00   #831
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
ako se ne varam, mislim da da sam vidjela da će biti u sljedećem katalogu 13/2016 po 55 kn
Oook hvala ti na info, sad mogu predahnuti i spremit si zalihu konačno

Imaš možda neki link na c13?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 21:37   #832
I meni se dosta toga cini precijenjeno, pogotovo jer ne mozes vidjeti i probati proizvode uzivo. Dosta toga njihovog me razocaralo moram priznat.
Ali lakovi za nokte i baza za sjenila su fenomenalni.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 21:41   #833
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Pa da, zapravo si i u pravu... ja se ponekad pitam kako ta kataloška prodaja uopće opstaje u ovoj konkurenciji... a niti imaju prave akcije, a bogami niti prave motivacije za one koje se time bave, tj. AL... Cijene koje ponekad stavljaju - da nije tragično, bilo bi komično... Mislim, traper tajice snižene s 300 na 229kn... a ima i po 275kn (sniženo s 350) ... torbe po 259... jučer sam npr. kupila u gradu lijepu torbu za 99kn... Sad prodaju i najlonke (Mini katalog)... po 89, 99 i 125kn... jedino ako su nepoderive, možda bi se isplatile.... ja se pitam hoće li ITKO to kupiti po toj cijeni i je li se taj/ta posvađala s mozgom ili što...?
Gledam neku spužvu za tuširanje, onu dugoljastu (za pranje leđa), puna cijena 50kn, snižena na 37...


Ovaj mini katalog, bolje da ni nisu štampali, šteta papira i troška... cijene su im ...
Izdavanje kataloga svaka 3 tjedna je po meni previše... bolje bi bilo da se vrate na 1 katalog mjesečno, a da svaki mjesec izbace neku povoljnu ponudu/rasprodaju, posebno ljeti i za Božić... i da konačno počnu (ponovno) motivirati AL...
Ovo se i ja uvijek pitam
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 23:31   #834
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Oook hvala ti na info, sad mogu predahnuti i spremit si zalihu konačno

Imaš možda neki link na c13?
imam link samo za poljski koji je identičan s našim, zna biti ponekad samo malo ispremještane ili neka stranica različita kao sad na str. 27 u poljskom je Celebre EDT, a u našem je to na str. 31 i miris je Silky Soft Musk EdT po 49 kn
vidi da li je to to što tražiš na str. 75...
http://www.wroc-avon.pl/katalog-avon-132016/
ja imam već i katalog 13 ako te zanima neka cijena kad pogledaš ovaj poljski napišem ti cijenu u kn
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 08:02   #835
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
imam link samo za poljski koji je identičan s našim, zna biti ponekad samo malo ispremještane ili neka stranica različita kao sad na str. 27 u poljskom je Celebre EDT, a u našem je to na str. 31 i miris je Silky Soft Musk EdT po 49 kn
vidi da li je to to što tražiš na str. 75...
http://www.wroc-avon.pl/katalog-avon-132016/
ja imam već i katalog 13 ako te zanima neka cijena kad pogledaš ovaj poljski napišem ti cijenu u kn
točno taj sa str. 75!! joj kako sam sretna!
ovo je moja prva sezona da koristim avon proizvode, pa nisam još upoznata s "kvakama" poput ove. zašto nema ovog proizvoda i preko ljeta? jel' to nešto u stilu kao što ferrero povuče ferrero rocher preko ljeta s polica jer se topi?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 08:44   #836
Može li mi netko provjeriti cijenu Dreams parfema u K13 za 30 i 50 ml
I Magic effects mineral crush lakova

Hvala
space cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 09:57   #837
Serum za vrhove (nedaj boze da ga nestane) nesto najbolje ikad za kosu.. a i vidim ga u puno friz salona svi ga koriste ..

i mozda koji parfem i to je to.. ni ja ne kuzim kako opstaju.. i onaj oriflame i jos ih je bilo zab sam kako se zovu..
__________________
...
titty is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 10:53   #838
Quote:
space cats kaže: Pogledaj post
Može li mi netko provjeriti cijenu Dreams parfema u K13 za 30 i 50 ml
I Magic effects mineral crush lakova

Hvala
Dreams parfem od 50 ml 119 kn, a biti će i od 30 ml za 35 kn* uz narudžbu proizvoda iz kataloga ili mini kataloga u vrijednosti 110 kn
bit će i oni mini EDP od 10 ml po cijeni od 19 kn* uz narudžbu bilo kojeg proizvoda iz kataloga
Magic effects mineral crush lakovi će biti 29 kn
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 10:55   #839
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
točno taj sa str. 75!! joj kako sam sretna!
ovo je moja prva sezona da koristim avon proizvode, pa nisam još upoznata s "kvakama" poput ove. zašto nema ovog proizvoda i preko ljeta? jel' to nešto u stilu kao što ferrero povuče ferrero rocher preko ljeta s polica jer se topi?
a neke stvari povuku jer smatraju da su sezonski proizvodi a neke pitaj Boga zašto....
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 11:27   #840
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
Dreams parfem od 50 ml 119 kn, a biti će i od 30 ml za 35 kn* uz narudžbu proizvoda iz kataloga ili mini kataloga u vrijednosti 110 kn
bit će i oni mini EDP od 10 ml po cijeni od 19 kn* uz narudžbu bilo kojeg proizvoda iz kataloga
Magic effects mineral crush lakovi će biti 29 kn
Hvala ti puno
space cats is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.