Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2016., 18:58   #8501
Quote:
bubily:) kaže: Pogledaj post
Tuš za zube? Jesam nešto fulala?


Dum spiro spero
Waterpik, označila sam ga na slici (strelicom).



Imam aparatić i dosta mi je teško čistiti zube zubnim koncem, pa se nadam da će s ovim
ići lakše. Inače nije baš jeftin, pa sam se čuvala.
__________________
I am a restlessness inside a stillness inside a restlessness.
Wulpes is offline  
Old 17.08.2016., 19:00   #8502
Whaaaaaaat? Pa gdje sam ja bila? Predobra stvar! Idem guglati


Dum spiro spero
bubily:) is offline  
Old 18.08.2016., 14:59   #8503
Ja sam supruga jedva nagovorila da uzmemo tus, uzeli smo braunov jos davnih dana na akciji u DM-u. Mislim da se danas oboje slazemo da je to bila jedna od boljih investicija. Vise ne mozemo bez njega.

Odlicna stvar! I naravno, korisna.
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Old 18.08.2016., 17:14   #8504
Mi smo prije par godina kupili tuš i valjda ga ne znamo koristiti jer smo odustali od korištenja nakon par tjedana.

Na Amazonu sam našla da neke modele hvale da su super, neki modeli navodno nisu dovoljno jaki... a meni se čini da mi nešto radimo krivo.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Old 18.08.2016., 17:54   #8505
Ja sam svoj s vikend-popustom + rođendanskim popustom danas platila 446 kn. Nisam sto posto sigurna, ali mislim da je jedan od modela još prošli tjedan bio 600 kn, a sada je 750.

Kako bilo, jedva čekam da ga isprobam.
__________________
I am a restlessness inside a stillness inside a restlessness.
Wulpes is offline  
Old 18.08.2016., 18:01   #8506
Quote:
Wulpes kaže: Pogledaj post
Ja sam svoj s vikend-popustom + rođendanskim popustom danas platila 446 kn. Nisam sto posto sigurna, ali mislim da je jedan od modela još prošli tjedan bio 600 kn, a sada je 750.

Kako bilo, jedva čekam da ga isprobam.
Gledam ih vec neko vrijeme i 750 su. I ja sa napravila istu kupovinu. I ja jedan za frendicu. I ne izostavan Curaprox
sanjone is offline  
Old 18.08.2016., 18:14   #8507
Quote:
sanjone kaže: Pogledaj post
Gledam ih vec neko vrijeme i 750 su. I ja sa napravila istu kupovinu. I ja jedan za frendicu. I ne izostavan Curaprox
Onda ništa, možda sam pobrkala s Braunom.

I ja sam kupila Curaprox. Već sam cijelo bogatstvo potrošila na te zube.
__________________
I am a restlessness inside a stillness inside a restlessness.
Wulpes is offline  
Old 19.08.2016., 18:47   #8508
Sve ste pokupovale Curaprox četkice , tako da je danas oko 15h u jednoj riječkoj Bipi ostalo samo 5 četkica, i to ona serija -soft 1560-, dok onog trojnog pakiranja nije uopće bilo,....
*minii* is offline  
Old 19.08.2016., 19:58   #8509
Quote:
*minii* kaže: Pogledaj post
Sve ste pokupovale Curaprox četkice , tako da je danas oko 15h u jednoj riječkoj Bipi ostalo samo 5 četkica, i to ona serija -soft 1560-, dok onog trojnog pakiranja nije uopće bilo,....
Zato sam ja išla u Šporovu jamu (Kastav)

Znala sam da će tamo biti, em je novo otvorena em baš i nije svima usput. Bilo je svih vrsta jedino sam ja uzela zadnje ove srednje tvrde.
black leather is offline  
Old 19.08.2016., 20:12   #8510
Ja sam jucer na Bukovackoj uzela i police su bile pune svih pakiranja, moglo se birati.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 19.08.2016., 20:32   #8511
Quote:
*minii* kaže: Pogledaj post
Sve ste pokupovale Curaprox četkice , tako da je danas oko 15h u jednoj riječkoj Bipi ostalo samo 5 četkica, i to ona serija -soft 1560-, dok onog trojnog pakiranja nije uopće bilo,....
Ja sam oko 16 hodočastila..
I na kraju kupila dvojno pakiranje.. Čula sam tek kasnije da ima na Škurinjama trojnih.. ali..
princess_leia is offline  
Old 19.08.2016., 23:12   #8512
dok sam docekala vikend akciju vec sam sve kupila u drugim drogerijama :/
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Old 20.08.2016., 13:06   #8513
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Ja sam supruga jedva nagovorila da uzmemo tus, uzeli smo braunov jos davnih dana na akciji u DM-u. Mislim da se danas oboje slazemo da je to bila jedna od boljih investicija. Vise ne mozemo bez njega.

Odlicna stvar! I naravno, korisna.
I ja sam kupila Braunov na nekoj davnoj akciji u DM-u, i meni je to jedna od najboljih investicija.

Ono, opereš zube da sve blista, misliš da si spreman za reklamu za besprijekornu čistoću usne šupljine , a onda tušem još istjeraš hrpu sitnica iz prostora u koje četkica ne može doprijeti.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Old 20.08.2016., 15:01   #8514
Ja sam svoj dosad koristila triput i svaki put dosad išpricala i sebe, i majicu, i naočale, i pločice i ogledalo u kupatilu.

Valjda ću se ispraksati.
__________________
I am a restlessness inside a stillness inside a restlessness.
Wulpes is offline  
Old 20.08.2016., 17:35   #8515
Quote:
Wulpes kaže: Pogledaj post
Ja sam svoj dosad koristila triput i svaki put dosad išpricala i sebe, i majicu, i naočale, i pločice i ogledalo u kupatilu.

Valjda ću se ispraksati.
Ma hoćeš.

I ja sam prvih par dana tuširala lice, kosu, pidžamu, kupaonicu...
Krenula sam s tušem kao s električnom četkicom i vode je bilo posvuda.

Probaj s jače zatvorenim ustima i naslijepo idi tušem od zuba do zuba, tako da ti voda koja šprica iz tuša ostaje u usnoj šupljini i izlazi van u tankom mlazu u umivaonik.

Kreni s najslabijim mlazom pa pojačavaj kad se ispraksiraš.

Vidjet ćeš, tuš je super stvar!
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Old 23.08.2016., 07:27   #8516
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
Ma hoćeš.

I ja sam prvih par dana tuširala lice, kosu, pidžamu, kupaonicu...
Krenula sam s tušem kao s električnom četkicom i vode je bilo posvuda.

Probaj s jače zatvorenim ustima i naslijepo idi tušem od zuba do zuba, tako da ti voda koja šprica iz tuša ostaje u usnoj šupljini i izlazi van u tankom mlazu u umivaonik.

Kreni s najslabijim mlazom pa pojačavaj kad se ispraksiraš.

Vidjet ćeš, tuš je super stvar!
Hvala na savjetu, stvarno se brzo naučiš.
Sad samo ponekad išpricam majicu i to je to, a tek ga nekoliko dana koristim.
__________________
I am a restlessness inside a stillness inside a restlessness.
Wulpes is offline  
Old 24.08.2016., 11:37   #8517
Ima netko preporuku za kakve proizvode za njegu lica? Da iskoriastim ovaj bipa vikend jer taman moram u obnovu mojih stalnih preparata :-D
Inace imam masnu i osjetljivu kozu(25g). Hvala
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Old 24.08.2016., 12:15   #8518
ja sam jako masna i otici cu po eveline hydra impact light day matirajucu kremu (ona u plavo-bijelom pakiranju), nisam jos dosad imala kremu koja tako dobro hidrira i koja me nimalo ne masti plus nije mi nikakve gadosti izazvala, a cijena je smijesna
forzaMILAN is offline  
Old 24.08.2016., 16:42   #8519
Probaj od be gooda anti age-dnevnu kremu. Isto jako jeftina, a marira kozu ful. Mislim da mi je taj najvise matirajuca krema koju sam do sad probala pa ju znam koristit kao primer isto
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Old 24.08.2016., 19:04   #8520
zasad cu se drzati ove jer sam dugo trazila nesto sto me dobro matira ne eksperimentira mi se opet
forzaMILAN is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.