Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2016., 18:27   #8501
Ja sam danas kupila lancome teint miracle, dosad sam koristila dior nude 020, a sada sam taj miracle uzela u nijansi 02 i mislila sam ga ostaviti za zimu jer jos uvijek imam i 020 i 030 od diora. Hoce li mi odgovarati 02 s obzirom da preko zime uredno koristim nude 020 a vidim da neke od vas pisu koje su koristile taj nude da im 02 ne odgovara?
janey is offline  
Old 19.08.2016., 20:18   #8502
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Cure, gledam puder za zimu i zanima me Lancome Teint Miracle. Koža mi je normalna.
Inače zimi koristim Mac SFF, Bourjois HM, Dior Nude i Nars Sheer Glow, sve sam ih rotirala zadnje vrijeme.

Koristi li neka ovaj Lancome i koja bi nijansa bila idealna za NC20? 01 Beige Albatre?
Svijetlo ti je to
fluffy16 is offline  
Old 20.08.2016., 17:10   #8503
Quote:
janey kaže: Pogledaj post
Ja sam danas kupila lancome teint miracle, dosad sam koristila dior nude 020, a sada sam taj miracle uzela u nijansi 02 i mislila sam ga ostaviti za zimu jer jos uvijek imam i 020 i 030 od diora. Hoce li mi odgovarati 02 s obzirom da preko zime uredno koristim nude 020 a vidim da neke od vas pisu koje su koristile taj nude da im 02 ne odgovara?
Nude 020 je neutralan, dok ti je 02 kod lancoma rozkasta, barem na meni. Ne volim pudere sa roza podtonom, izgledam si bljedunjavo i bolesno. Vise volim neutralne da mrvicu vuku na zuckasro
silver777 is offline  
Old 20.08.2016., 18:27   #8504
Sto se tice nijansi Lancome miracle meni se desilo da sam ga isla gledati i da mi je zena u ducanu rekla da bi mi preporucila 010. I stavils mi ga na ruku. Ja sam rekla da mislim da ce mi biti svijetlo, pa mi je stavila 03 i bila dobra boja, onda mi je rekla da ima tester od 03 Beige Diaphane i da ce mi dati da probam.
Tako da uopce ne znam koliki je raspon nijansi tj koliko se prilagodjavaju.
Dok mi je pak jedna druga prodavacica na prvo odmah rekla da sam ja cisti 035 ali njega nisam probala na licu pa ni ne znam.
rosa_salvaje is offline  
Old 22.08.2016., 12:09   #8505
Cure može mi tko preporučit puder? Imam neku mješovitu kožu a dio ispod očiju mi je dosta suh,plus imam problema sa aknama,nemam ih puno ali ih ipak imam. Imam par pudera koje sam škicnula ali ne znam koji odabrati. Radi se o aura cover me,loreal onaj u tubici (infallible? ),catrice ovaj novi na pipeticu iako sam gledala i ostale catriceove i nisam do sad ni jedan probala
Uglavnom neki drogerijskog ranga a da valja i ima dosta dobro prekrivanje.
tirkizno is offline  
Old 24.08.2016., 02:42   #8506
http://www.musingsofamuse.com/2016/0...-2016-try.html
chiasm is offline  
Old 24.08.2016., 09:26   #8507
da li će i kad otprilike ovaj Chanel doći kod nas???
već je na američkom tržištu. Koliko obično mi kasnimo?

čitam nešto da Perfection lumiere eliminiraju iz programa pa kome taj puder odgovara nek si kupi zalihe
leonidas27 is offline  
Old 24.08.2016., 12:28   #8508
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Cure može mi tko preporučit puder? Imam neku mješovitu kožu a dio ispod očiju mi je dosta suh,plus imam problema sa aknama,nemam ih puno ali ih ipak imam. Imam par pudera koje sam škicnula ali ne znam koji odabrati. Radi se o aura cover me,loreal onaj u tubici (infallible? ),catrice ovaj novi na pipeticu iako sam gledala i ostale catriceove i nisam do sad ni jedan probala
Uglavnom neki drogerijskog ranga a da valja i ima dosta dobro prekrivanje.
obzirom da imas suhe dijelove, l'oreal infallible bi ti mogao biti premat. ja bih na tvome mjestu isprobala novi catrice na pipetu.
forzaMILAN is offline  
Old 25.08.2016., 22:39   #8509
Koja nijansa ELDW bi bila najslicnija Revlon Colorstayu za masnu kozu u nijansi 180 samd beige? ELDWL sam negdje izmedju 1.0 i 2.0. Nemam vremena narucivat s interneta, a treba mi za vjencanje uskoro. Ili ako imate jos koju preporuku za puder koji je postojan, za mjesovitu kozu? Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"If your dog doesn't like someone, you probably shouldn't either."
pink hero is offline  
Old 26.08.2016., 16:51   #8510
Trebam prijedlog/preporuku
Do sad sam koristila Manhattanov easy match classic ivory i Maybelline Affinitone opal rose, dakle blijeda sam, prema žilama na zapešću hladni podton.
Koža mi je sad u dobrom stanju, varira od normalne do mješovite. Nemam veće nepravilnosti, ali dosta izreagiram na komedogene sastojke. Trebam lagano ujednačavanje i prekrivanje crvenila oko nosa.
Rado bi natural do dewy finish, ne sviđa mi se mrtvački zamatirano zacementirano.
Kao podlogu uglavnom koristim Balea aqua serum.
Easy match mi je generalno okej kaj se tiče i nijanse i teksture, makar se zasjajim pred kraj radnog vremena. Aaaali prestali su proizvoditi.
Affinitone mi u zadnje vrijeme (a potrošila sam valjda 4 tube) istakne suhe dijelove za koje nisam ni znala da ih imam.
Cijena do 150kn i da ga mogu naći kod nas u drogerijama jer bi voljela isprobati nijansu

Tako eto. Mislim da sam sad sve napisala
wakarimasen is offline  
Old 29.08.2016., 23:38   #8511
Ysl touch eclat puder? Frendica mi poslala za probu. Dolazim u iskusenje da ga kupim. Lice blistavo, odmorno.
silver777 is offline  
Old 30.08.2016., 10:51   #8512
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
Ysl touch eclat puder? Frendica mi poslala za probu. Dolazim u iskusenje da ga kupim. Lice blistavo, odmorno.
finiš prekrasan al postojanost koma,zbog toga ga nisam kupila. Jednostavno sklizne sa lica imala primer il ne svejedno,ni fixiranje nije pomoglo.
jasmine is offline  
Old 30.08.2016., 13:07   #8513
Znaci nebi mi izdrzao smjenu na poslu? Onda odustajem..A armani lasting silk i luminos silk? Chanem perfection lumiere je previse mat, nadam se da cu ga se rijesiti uskoro
silver777 is offline  
Old 30.08.2016., 13:34   #8514
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
Znaci nebi mi izdrzao smjenu na poslu? Onda odustajem..A armani lasting silk i luminos silk? Chanem perfection lumiere je previse mat, nadam se da cu ga se rijesiti uskoro
iz mog iskustva ne ni izdržao smjenu a znam da se dosta cura žalilo na njega što se postojanosti tiče al ako več imaš probicu testiraj ga,ko zna možda će na tebi funkcionirati.
Kakvu kožu imaš?
Imam luminos silk,što se postojanosti tiče daleko je bolji od ysl,možda mrvicu više prekriva,manje se sjaji.
Lasting nisam imala jer je on više za masnu kožu i ima alkohola i tu mi odmah otpada tako da ne znam kakav je.
chanel nisam probala
jasmine is offline  
Old 30.08.2016., 13:45   #8515
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
Znaci nebi mi izdrzao smjenu na poslu? Onda odustajem..A armani lasting silk i luminos silk? Chanem perfection lumiere je previse mat, nadam se da cu ga se rijesiti uskoro
dobar ti je to puder (rekla bih, poboljšani bourjois healthy mix), samo, u mješovitoj fazi kože lica ja sam se previše sjajila (nekako mi je bio previše dewy s naglaskom naglašavanja pora); za normalnu i suhu kožu je dobar izbor. izdrži 6 sati.
by terry cover expert mu je sličan efektom ali je trajniji - do 10 sati

armaniji su rjeđi teksturom (kao da je u vodu umješan prah) ali meni lice najbolje izgleda s lastingom - trajnost - a izgura nekako 6 sati ali za neki dnevni đir, s njim sam sretna
za zahtjevnije dinamične dane/noći double wear nema konkurenciju

iako, jako sam znatiželjna kakav će biti novi Chanel le teint ultra tenue pa ako uopće dođe do nas, mislim da je sljedeći za isprobavanje
leonidas27 is offline  
Old 30.08.2016., 16:30   #8516
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
dobar ti je to puder (rekla bih, poboljšani bourjois healthy mix), samo, u mješovitoj fazi kože lica ja sam se previše sjajila (nekako mi je bio previše dewy s naglaskom naglašavanja pora); za normalnu i suhu kožu je dobar izbor. izdrži 6 sati.
by terry cover expert mu je sličan efektom ali je trajniji - do 10 sati

armaniji su rjeđi teksturom (kao da je u vodu umješan prah) ali meni lice najbolje izgleda s lastingom - trajnost - a izgura nekako 6 sati ali za neki dnevni đir, s njim sam sretna
za zahtjevnije dinamične dane/noći double wear nema konkurenciju

iako, jako sam znatiželjna kakav će biti novi Chanel le teint ultra tenue pa ako uopće dođe do nas, mislim da je sljedeći za isprobavanje

a vidiš ja ne mogu uopće usporediti cover i ovaj xsl,više su mi slični sheer expert i ovaj ysl i po prekrivanju i po finišu
jasmine is offline  
Old 30.08.2016., 16:46   #8517
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
dobar ti je to puder (rekla bih, poboljšani bourjois healthy mix), samo, u mješovitoj fazi kože lica ja sam se previše sjajila (nekako mi je bio previše dewy s naglaskom naglašavanja pora); za normalnu i suhu kožu je dobar izbor. izdrži 6 sati.
by terry cover expert mu je sličan efektom ali je trajniji - do 10 sati

armaniji su rjeđi teksturom (kao da je u vodu umješan prah) ali meni lice najbolje izgleda s lastingom - trajnost - a izgura nekako 6 sati ali za neki dnevni đir, s njim sam sretna
za zahtjevnije dinamične dane/noći double wear nema konkurenciju

iako, jako sam znatiželjna kakav će biti novi Chanel le teint ultra tenue pa ako uopće dođe do nas, mislim da je sljedeći za isprobavanje
A morat cu probati onda i Armani, zanima me bas. Koliko on dode? Ysl mi je finish divan, volim taj blistavi i svjezi efekt. Sa mat puderima si izgledam umjetno i nekako ispijeno. A od Chanel pudera definitivno odustajem. Na mojoj mjesovitoj kozi perfection lumiere izgleda nekako cudno, ne sjeda mi lijepo na lice. Pomalo je onako teksturom barsunast, mozda je vise za zimu..
silver777 is offline  
Old 30.08.2016., 17:40   #8518
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
a vidiš ja ne mogu uopće usporediti cover i ovaj xsl,više su mi slični sheer expert i ovaj ysl i po prekrivanju i po finišu
vjerujem da je sheer bliži (nisam probala)
meni je mrvicu masnjikava koža pa se i sa coverom sjajuckam
ma, kad uspoređujem, sklona sam krajnostima - sve što nije beton (teint idole ultra, double wear,...) spada u drugu "klizeću" grupu
leonidas27 is offline  
Old 30.08.2016., 18:44   #8519
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
A morat cu probati onda i Armani, zanima me bas. Koliko on dode? Ysl mi je finish divan, volim taj blistavi i svjezi efekt. Sa mat puderima si izgledam umjetno i nekako ispijeno. A od Chanel pudera definitivno odustajem. Na mojoj mjesovitoj kozi perfection lumiere izgleda nekako cudno, ne sjeda mi lijepo na lice. Pomalo je onako teksturom barsunast, mozda je vise za zimu..
najprodavaniji Chanel je vitalumiere aqua (valjda najbolje izgleda na licu ali ostale performanse su upitne)
nakon što su ukinuli moj omiljeni prolumiere prije 5-6 godina, nisam kupila njihov puder osim što sam užicala od sestara za probu ali ništa spektakularno nisam vidjela

Armani lasting ti je 400 kn, luminous nešto sitno više ( i isti broj nijanse nije jednak u nijansi kod ova dva pudera - i ako si žuta, gledaj one brojeve na .5, cijeli brojevi su neutralni)
leonidas27 is offline  
Old 30.08.2016., 20:05   #8520
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
najprodavaniji Chanel je vitalumiere aqua (valjda najbolje izgleda na licu ali ostale performanse su upitne)
nakon što su ukinuli moj omiljeni prolumiere prije 5-6 godina, nisam kupila njihov puder osim što sam užicala od sestara za probu ali ništa spektakularno nisam vidjela

Armani lasting ti je 400 kn, luminous nešto sitno više ( i isti broj nijanse nije jednak u nijansi kod ova dva pudera - i ako si žuta, gledaj one brojeve na .5, cijeli brojevi su neutralni)
chanel vitalumier aqua je jedini puder koji od njih volim i koji bih recimo opet kupila unatoč alkoholu koji ima. Na moj normalnoj mješovitoj koži se relativno dobro drži,vraćam se na ysl od kojeg je vitalumier u mom slučaju bolji,finiš i prekrivanje tu negdje.

390kn je luminous silk,kupljen prije par dana
jasmine is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.