Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2016., 21:32   #3321
Pula

Pozdrav svima!
Ima li netko za preporuciti kozmeticki salon u puli za egipatsku brazilsku?
Hvala
slatkakobombon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 13:49   #3322
drage moje damice, preporučujem kozmetički salon 'ten' u kačićevoj u zagrebu. imaju veliku akciju sa sniženjima od čak 50 ii 60 posto za neke tretmane , a osobno sam baš jako zadovoljna uslugom.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 13:23   #3323
Molim vas preporuku za čišćenje lica (problematičnog) u Šibeniku.
Hvala
munchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 17:06   #3324
eves home, heinzelova
lady38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 14:58   #3325
Da li je itko nedavno bio u fitness centru Play na ciscenju lica? Ili salon Tia kod zapadnog kolodvora? Faraona salon? Neki drugi koji ne nalazim?
Preselila sam se u taj dio grada i trazim nekog na sjevernijem dijelu Tresnjevke za ciscenje lica (mozda se ne bih trebala lokacijski ogranicavati, ali sam lijena i znam da cu se tesko prisiliti 2x otic na drugi kraj grada).
Nemam osjetljivu kozu i dobro podnosim ciscenje, ali koliko god se trudila imam dosta mitesera i povremenih pristica te mi treba netko temeljit.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 01:15   #3326
Quote:
snoopyca kaže: Pogledaj post
Bila sam u više salona na brazliki sa pastom. U zadnjem koji mi je užasno blizu više nejdem. To je Bio klinik na Bukovcu. Higijena ne 0 nego manje od 0. Depilaciju mi je radila vlasnica i reko sama sebi da će sigurno bit dobra kad mi vlasnica radi. ...a kad ono... usne nije ni taknula, ostavila je grm dlaka i to oko par cm širine (uz brazilku sam dala i pazuh i noge) pazuh je još najbolje odradila. Noge ko da ni nisam bila na depilaciji. Poslije sam bila 4 dana nateknuta, bolna,nisam se smjela taknuti. Plus podljevi. .. užas. ..i sad 2 tjedna nakon uraslih dlaka svugdje sto nisam nikad imala... naručila sam se u revive i jedva čekam. ..
ajme! citam ovo i zvoni mi ime u glavi, pa sam sad shvatila da sam se bas kod njih mislila i ja naruciti! ali na horvacanskoj, na vrbanima! ocito su tu otvorili jos jedan salon ili preselili!

idem traziti dalje ipak!
Vernes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 00:40   #3327
Ima li netko iskustva sa salonom Belle beauty u jurišićevoj u Zagrebu? Ili s Tao welness centar?
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 16:25   #3328
Je li tko bio u Brow bar-u u Gajevoj?
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 11:35   #3329
Cure,zanima me da li je salon Arnika zaista tako dobar tj.da li čisćenje lica tamo zaista vrijedi 350-400 kn?Posto nemam nekih većih pristića,ne bih uzalud plaćala veću cijenu cišćenja,a i rečeno mi je da se za jutarnje termine čeka 3 tjedna na red,a za popodnevne 6 tjedana??!!Inače sam probala La Roche Posay kozmetiku i Dermalogicu također i niti jedan taj brend me nije bas odusevio niti pokazao neke veće rezultate što se tiče pristića.
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 11:52   #3330
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Cure,zanima me da li je salon Arnika zaista tako dobar tj.da li čisćenje lica tamo zaista vrijedi 350-400 kn?Posto nemam nekih većih pristića,ne bih uzalud plaćala veću cijenu cišćenja,a i rečeno mi je da se za jutarnje termine čeka 3 tjedna na red,a za popodnevne 6 tjedana??!!Inače sam probala La Roche Posay kozmetiku i Dermalogicu također i niti jedan taj brend me nije bas odusevio niti pokazao neke veće rezultate što se tiče pristića.
Da, ne da je dobar, nego je Ivana cudo od žene!

I da, vrijedi svaku lipu

Inače, cijene ciscenja su od 300kn nadalje, ako nemas vecih problema, mislim da cijena nece biti veca od 300 kn

Hodam po salonima vec 20 godina, i bila sam i kod famozne Žane i svim ostalim salonima koji su na glasu kao super, ali Ivani do koljena nisu

Jos jedan salon koji se ovdje spominje je Kala i oni su mi odmah nakon Arnike na ljestvici, tako da mozda da tamo odes, cijene su oko 300 i ne ceka se tako dugo kao u Arnike
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 21:58   #3331
Cure, imate li kakvu preporuku za kozmetički salon u blizini Trnja u kojem rade sve - trepavice, nokte, masaže, solarij, bla, bla?
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 19:21   #3332
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Cure,zanima me da li je salon Arnika zaista tako dobar tj.da li čisćenje lica tamo zaista vrijedi 350-400 kn?Posto nemam nekih većih pristića,ne bih uzalud plaćala veću cijenu cišćenja,a i rečeno mi je da se za jutarnje termine čeka 3 tjedna na red,a za popodnevne 6 tjedana??!!Inače sam probala La Roche Posay kozmetiku i Dermalogicu također i niti jedan taj brend me nije bas odusevio niti pokazao neke veće rezultate što se tiče pristića.
Quote:
Suncokret28 kaže: Pogledaj post
Da, ne da je dobar, nego je Ivana cudo od žene!

I da, vrijedi svaku lipu

Inače, cijene ciscenja su od 300kn nadalje, ako nemas vecih problema, mislim da cijena nece biti veca od 300 kn

Hodam po salonima vec 20 godina, i bila sam i kod famozne Žane i svim ostalim salonima koji su na glasu kao super, ali Ivani do koljena nisu

Jos jedan salon koji se ovdje spominje je Kala i oni su mi odmah nakon Arnike na ljestvici, tako da mozda da tamo odes, cijene su oko 300 i ne ceka se tako dugo kao u Arnike
Mislim da je Ivana digla cijene tako da je sad i za ne toliko problematična lica cijena 300-400 kn. U Kali je isto blizu 300, ako plaćaš gotovinom 5% jeftinije, ali opet to izađe 270-280 kn.

U Arniki se dugo čeka jer samo Ivana čisti lica, a broj klijentica je sve veći. I ja sam kad sam krenula kod nje na prvi termin čekala mjesec dana.
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 00:30   #3333
Ima li tko iskustva s kozmetickim salonom harmony na vrbanima 2...blizu mi je, ali na netu nalazim samo njihove oglase na ponudama dana, crnom jaju i sl...cak nema ni weba...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 20:34   #3334
molila bih preporuku za kozmetičarku koja će mi doći doma i obaviti depilaciju nogu. zagreb, maksimir
donkey-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 11:15   #3335
Bok, tražim preporuku za dobar kozmetički salon u zagrebu...treba mi za masažu leđa i stopala, te depilaciju ruku....vidim da se hvali kozmetički Kala za čišćenje lica, pogledala sam im cijene masaža i dosta su prihvatljive, ima li itko iskustva s masažama kod njih? hvala
l_zadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 11:12   #3336
[NUDIM POSAO, Međimurje]

Traži se kozmetičarka sa iskustvom za rad u moderno opremljenom salonu koji posluje više od 10 godina.
Od osobe se očekuje da bude odgovorna, ljubazna, uslužna, pedantna i precizna.
Za sve daljnje informacije obratite se u inbox službene stranice salona:
https://www.facebook.com/kozmetickisalonbellus
aniii420 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 00:37   #3337
Preporucam salon Superior sensum na Jarunu..cure profesionalne i brze, salon jako uredan. Zadnje xvije god idem na depilaciju, secernom pastom, brazilka i noge i nikakve zamjerke nemam
laaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 21:20   #3338
Talking kozmetički saloni u Zg

Ej! Može li mi netko preporučiti neki dobar( ali opet ne preeeskup) kozmetički salon? Trebala bih lijepo, kvalitetno oblikovanje obrva
anadij is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 22:16   #3339
Ja u tu svrhu odnedavno idem u salon Lotos u Dubravi i jako sam zadovoljna

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 21:56   #3340
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Je li tko bio u Brow bar-u u Gajevoj?
Ja sam bila i zadovoljna sam. To je točno ono što sam i tražila. Dobar dan, sredite mi obrve, bez naručivanja, uđes i izađeš. Ja sam zadovoljna kako su mi sredili obrve i stvarno ide brzo. Jedino što mi se ne sviđa šta su im jako skupi proizvodi koje prodaju , razne pomade za obrve itd itd.

Jel netko ima iskustva sa dermacare centrima, išla bi tamo da mi očiste lice, jer bi htjal probati Dermatologica proizvode?
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:40.