Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.02.2012., 10:23   #81
Quote:
How to save a life kaže: Pogledaj post
Evo, našla, zadnja srijeda u 11. mjesecu

isuse...koje konkretne informacije....hvala..ovako egzaktnim podacima se nisam nadala

@[email protected] tebi hvala
__________________
Neke pobjede su pobjede duha i duše.
Ponekad, čak i ako gubiš, dobivaš.
E. Wiesel
dalcosters is offline  
Old 29.02.2012., 10:50   #82
Quote:
How to save a life kaže: Pogledaj post
Evo, našla, zadnja srijeda u 11. mjesecu
neke stvari ponove vec nakon 3-4 mjeseca, a neke jednom godisnje. nikad ne znas s njima.

sta vi cure mislite?



ili


nisam se jos odlucila sta cu popodne uzet.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Old 29.02.2012., 10:56   #83
ja bila sad u kozmu, dođem na kasu a ono primeri nisu snizeni. kaze zenska, ne ne, to ste vi krivo vidjeli.odvedem ja nju lijepo do plakata na kojem je catrice primer, kad eto nova prica, snizen je samo taj. da bas. trazim da pricam sa sefom, kaze sefica snizeni su ali nam ne prolaze kroz kasu i nemozemo vam prodat. tu mi je vec lagano porastao tlak pa sam spomenula udrugu za zastitu potrosača i svasta nesto i na kraju kupila svoj eveline primer po snizenoj cijeni.
smedjeoci is offline  
Old 29.02.2012., 11:03   #84
je jos netko osvojio kozmo kapu na on line nagr. igri?
pisam od smijeha cijelo jutro...al ajde, koliko igram bar nesto...
Victoria88 is offline  
Old 29.02.2012., 11:15   #85
Quote:
Victoria88 kaže: Pogledaj post
je jos netko osvojio kozmo kapu na on line nagr. igri?
pisam od smijeha cijelo jutro...al ajde, koliko igram bar nesto...
ja bas danas idem po svoju nagradu, od prije dva tjedna, Nivea. Ali ponekad stvarno imaju blesavih nagrada; ja sam jos dobro i prosla. Bas sam dobila nesto sta mi treba.

i ja isto igram svaki tjedan, vec mjesecima.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Old 29.02.2012., 11:27   #86
Vrag me vuče danas u Kozmo, a ništa mi posebno ne treba

Koristim Bourjois Healthy mix i prezadovoljna sam. Na zadnjoj srijedi s puderima kupila sam Bourjois FP, odlična tekstura, miris, prekrivanje, fino matira a opet ne previše, ali nisam pogodila nijansu, uzela sam 54 Biege (i Healthy mix koristim 54) i nekako mi je presvijetao pa ga izbjegavam koristiti, stavim ga tu i tamo čisto da mi ne stoji za ništa.
Danas sam mislila uzeti nekakav puder u kamenu, inače to ne koristim ali odlučila sam početi. Pa bi molila preporuku za neki, kakvi su ovi od Catrice?
Također, probala bi Catrice Infinite Matt Make Up, vidim ovdje dobre recenzije, a cijena je ok.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 29.02.2012., 11:48   #87
i tako idem ja po eveline primer i na kasi mi kaže da na njih ne ide popust, da se baze nikada nisu računale u to sniženje kad su puderi i korektori,, ja joj kažem da su prošli puta bili i da na slici stoji ovaj od catrice pa da je vjerojatno i ovaj,, i na kraju sam ga platila po punoj cijeni -.-.. kozmo-razočarana sam..
imagine only is offline  
Old 29.02.2012., 12:07   #88
Quote:
imagine only kaže: Pogledaj post
i tako idem ja po eveline primer i na kasi mi kaže da na njih ne ide popust, da se baze nikada nisu računale u to sniženje kad su puderi i korektori,, ja joj kažem da su prošli puta bili i da na slici stoji ovaj od catrice pa da je vjerojatno i ovaj,, i na kraju sam ga platila po punoj cijeni -.-.. kozmo-razočarana sam..
na FB stranici su uredno napisali da i primeri idu na sniženje,ja provjeravala jutros prije kupnje, pa sam se uspjela izborit za svoj popust.
smedjeoci is offline  
Old 29.02.2012., 12:29   #89
Quote:
imagine only kaže: Pogledaj post
i tako idem ja po eveline primer i na kasi mi kaže da na njih ne ide popust, da se baze nikada nisu računale u to sniženje kad su puderi i korektori,, ja joj kažem da su prošli puta bili i da na slici stoji ovaj od catrice pa da je vjerojatno i ovaj,, i na kraju sam ga platila po punoj cijeni -.-.. kozmo-razočarana sam..
Napisi im mail da si platila po punoj cijeni a da je u drugim prodavaonicama proslo po snizenoj... vjerojatno ce ti napisat da dodjes da ti vrate novce...
tigrica1 is offline  
Old 29.02.2012., 12:33   #90
Quote:
imagine only kaže: Pogledaj post
i tako idem ja po eveline primer i na kasi mi kaže da na njih ne ide popust, da se baze nikada nisu računale u to sniženje kad su puderi i korektori,, ja joj kažem da su prošli puta bili i da na slici stoji ovaj od catrice pa da je vjerojatno i ovaj,, i na kraju sam ga platila po punoj cijeni -.-.. kozmo-razočarana sam..


ja imala namjeru pod pauzom skočiti do kozma, al danas mi se nikako ne da natezati sa prodavačicama i to zbog 15 kn radije odem na kavu za te novce

tako da bolje da pauzu potrošim na nešto pametnije
kao što je kava
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Old 29.02.2012., 13:58   #91
danas su na fb napisali da EVELINE PRIMERI NISU na sniženju. catrice primer je snižen.


edit: u ponedjeljak su prvo napisali da baze za pudere NISU na sniženju, ali su onda malo ispod napisai da baze za pudere ipak JESU na sniženju.
__________________
...
Maisha is offline  
Old 29.02.2012., 14:14   #92
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Vrag me vuče danas u Kozmo, a ništa mi posebno ne treba

Koristim Bourjois Healthy mix i prezadovoljna sam. Na zadnjoj srijedi s puderima kupila sam Bourjois FP, odlična tekstura, miris, prekrivanje, fino matira a opet ne previše, ali nisam pogodila nijansu, uzela sam 54 Biege (i Healthy mix koristim 54) i nekako mi je presvijetao pa ga izbjegavam koristiti, stavim ga tu i tamo čisto da mi ne stoji za ništa.
Danas sam mislila uzeti nekakav puder u kamenu, inače to ne koristim ali odlučila sam početi. Pa bi molila preporuku za neki, kakvi su ovi od Catrice?
Također, probala bi Catrice Infinite Matt Make Up, vidim ovdje dobre recenzije, a cijena je ok.
Ja ga koristim i za tu cijenu je i više nego dobar! Miris mu je ugodan, lijepo se razmazuje, prekrivanje mu je vrlo dobro, na koži ostaje fin svilenkast feeling i ne isušuje kožu. Iznenađujuće je kvalitetan, s obzirom na cijenu
ejdisiti is offline  
Old 29.02.2012., 14:21   #93
Quote:
ejdisiti kaže: Pogledaj post
Ja ga koristim i za tu cijenu je i više nego dobar! Miris mu je ugodan, lijepo se razmazuje, prekrivanje mu je vrlo dobro, na koži ostaje fin svilenkast feeling i ne isušuje kožu. Iznenađujuće je kvalitetan, s obzirom na cijenu
potpis uzela sam ga ja bila za probu i stvarno je dobar za 50ak kuna, a i ima dovoljno svijetlu nijansu za moju bljedunjavu facu.
gnjavež is offline  
Old 29.02.2012., 15:21   #94
i ja sam prošla istu proceduru dok sam kupila Catrice primer.
naravno, ispod njega piše puna cijena, pitam prodavačicu da kako nije snižen a na plakatu je, onda mi ona objasni (polako za slučaj da sam malo retardirana) da to nije puder i da su danas puderi i korektori na sniženju.
da, ali na plakatu je baš ovaj primer. ode ona pogledati plakat, čudi se "gle stvarno na plakatu je", ode provjeriti na blagajni i opet se čudi kako je ipak i primer snižen. s popustom je bio 26,53 kn

i bila sam dobra, samo to sam kupila od pudera/baza/korektora kako sam i planirala.
i jedan Labello pink guava jer je snižen na 8 kn, a moj je pri kraju.
i još jednu Catrice olovku 100 Name it as you like za zalihu jer izlazi iz asortimana.
Doreen is offline  
Old 29.02.2012., 15:37   #95
Djevojke drage, jel sutra onda 20% popusta na pudere, a u petak 10% ili su to ukinuli?
brioni is offline  
Old 29.02.2012., 15:38   #96
ipak sam otišla do kozma
nisam si mogla pomoći, a i usput mi je bio.
nisam kupila ništa jer su svi puderi bili tako isprepipani da mi se povraćalo.

i jedna prodavačica stoji i "nadgleda" žene koje rovare po puderima. baba do mene otvara sve kaj joj padne pod ruku, bio tester ili ne.
ja kažem prodavačici "gospođo, vi vidite da kupci otvaraju i proizvode koji NISU testeri?"
"a-ha. pa vidim." uz


hvala, toliko mi nije potrebno to sniženje da pristanem kupiti puder u koji je netko gurao svoje prljave prste.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Old 29.02.2012., 15:48   #97
Quote:
brioni kaže: Pogledaj post
Djevojke drage, jel sutra onda 20% popusta na pudere, a u petak 10% ili su to ukinuli?
ukinuli su.
efghi is offline  
Old 29.02.2012., 15:51   #98
Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
i još jednu Catrice olovku 100 Name it as you like za zalihu jer izlazi iz asortimana.

ja sam ubola tu olovčicu...jako mi se svidjela bojica...onako prirodna ...
možda se prisilim da je stavim na oči i skin finish kompaktni od catrice-a..

a htjela sam evelinov primer ali mi se nije dalo naganjat kad nije bio snižan...

uglavnom...40 kunića i to je to...
puderi mi ne trebaju jer sam na prošloj srijedi s puderima kupila zalihu
__________________
Neke pobjede su pobjede duha i duše.
Ponekad, čak i ako gubiš, dobivaš.
E. Wiesel
dalcosters is offline  
Old 29.02.2012., 15:56   #99
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
ukinuli su.

yeeeeah

...a dobro, onda ću u dm s onih 25% popusta na jedan proizvod
brioni is offline  
Old 29.02.2012., 16:38   #100
U Splitu su tu situaciju s Eveline primerom mudro riješili. Jučer kad sam bila u izvidnicu bilo je najmanje po 5 primera za različiti tip kože, danas dolazim, nema ni jednog!
Nisam pitala, ali očito su ih vratili u skladište pa će sutra opet izvuć jer nemoguće da se 10ak primera pokupovalo u 2-3h od otvaranja

Iskoristila sam popust frendici za pudere, ja još ubola onu novu Bourjois maskaru i na sve to 20% popusta od najljepnica. Uštedila oko 40kn s popustom plus preko 50kn na pudere

Sad bi bilo u redu da napokon stave lakove na akciju
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.