Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2013., 21:59   #81
Dobila jučer opet neke kupone na kućnu adresu: -25% za bilo koji Alverde proizvod, kupon za -10% na ukupnu kupovinu u zamjenu za 100 bodova, i kupon za onu njihovu platnenu vrećicu u zamjenu za 20 bodova

Ajd ovaj za Alverde ću iskoristiti (ne znam još na šta), ali ova druga dva znam ja i bolje iskoristiti 100 bodova
Doreen is offline  
Old 09.03.2013., 22:19   #82
Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
Dobila jučer opet neke kupone na kućnu adresu: -25% za bilo koji Alverde proizvod, kupon za -10% na ukupnu kupovinu u zamjenu za 100 bodova, i kupon za onu njihovu platnenu vrećicu u zamjenu za 20 bodova

Ajd ovaj za Alverde ću iskoristiti (ne znam još na šta), ali ova druga dva znam ja i bolje iskoristiti 100 bodova
E da, to je i moja mama dobila pa mi je proslijedila. Iskoristit ću isto taj za Alverde, ali ovaj za 100 bodova stvarno nisu normalni, mislim jesu se pretrgli s popustom od 10 %
phazing is offline  
Old 09.03.2013., 22:33   #83
popust od 10% je općenito nešto najbezveznije što čovjek može dobiti. ajd da su poslali sam kupon, pa i nekako, al u zamjenu za 100 bodova stvarno presmiješno. ne razumijem uopće tko im osmišlja ovakve blesave ideje i još plaća printanje tih kupona. džabe bi ih trebali dijeliti uz svaku malo veću kupnju.
također u anketi je bila ponuđena opcija želimo li u budućnosti za dodatnih 50 bodova dobiti još jedan kupon -25% na odabrani proizvod. koja je tu logika! pa ako će netko već mijenjati bodove, radije će uzeti novu knjižicu i još nešto iskoristiti ili pokloniti kupone, nego samo taj jedan jedini kupon.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 09.03.2013., 22:39   #84
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
popust od 10% je općenito nešto najbezveznije što čovjek može dobiti. ajd da su poslali sam kupon, pa i nekako, al u zamjenu za 100 bodova stvarno presmiješno. ne razumijem uopće tko im osmišlja ovakve blesave ideje i još plaća printanje tih kupona. džabe bi ih trebali dijeliti uz svaku malo veću kupnju.
također u anketi je bila ponuđena opcija želimo li u budućnosti za dodatnih 50 bodova dobiti još jedan kupon -25% na odabrani proizvod. koja je tu logika! pa ako će netko već mijenjati bodove, radije će uzeti novu knjižicu i još nešto iskoristiti ili pokloniti kupone, nego samo taj jedan jedini kupon.
Ma katastrofa, ja stvarno ne znam koliko bih morala potrošiti da mi se popust od 10% uopće isplati, a kamoli u zamjenu za 100 bodova. Još si tobože privilegiran jer si dobio kupon
Za ovo drugo živo me zanima hoće li se išta promijeniti s tom anketom
phazing is offline  
Old 10.03.2013., 15:11   #85
Ma meni su oni super,zbilja imaju mašte.I onaj kupon za platnenu vrečicu u zamjenu za 20 bodova,jel to barem to:zamjeniš 20 bodova za kupon i dobiješ torbu ili moraš još i nadoplatit za taj luksuz
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Old 10.03.2013., 15:32   #86
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Ma katastrofa, ja stvarno ne znam koliko bih morala potrošiti da mi se popust od 10% uopće isplati, a kamoli u zamjenu za 100 bodova. Još si tobože privilegiran jer si dobio kupon
Za ovo drugo živo me zanima hoće li se išta promijeniti s tom anketom
stvarno volim kupovati u dm-u al baš su polupali lončiće sa tim popustima jer stalno kao nešto daju a opet toliko je mizerno i na totalno neatraktivne proizvode da se ne isplati ni nama kupcima ni njima jer se kuponi ne koriste. sjećate se kako prije godinu dana često nije bilo nekih proizvoda koji su se našli u knjižicama jer su se rasprodali vrlo brzo, e bome to već dugo nisam doživjela. valjda su i sami shvatili kako su im knjižice očajne i eto ovu anketu vidim ko želju za promjenama sa njihove strane
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 10.03.2013., 15:36   #87
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Ma meni su oni super,zbilja imaju mašte.I onaj kupon za platnenu vrečicu u zamjenu za 20 bodova,jel to barem to:zamjeniš 20 bodova za kupon i dobiješ torbu ili moraš još i nadoplatit za taj luksuz
to je bilo i prije jednom - ja bi bas rado taj kupon; imam dosta bodova, pa sam mogla uzet koju od tih vrecica. A sad ionako svi naplacuju vrecice, pa mi treba tih platnenih.
Za onaj rucnik bome ne dam 200 bodova.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Old 10.03.2013., 15:42   #88
Meni je taj ručnik predivan, vidjela sam ga uživo, ali sam ipak zamjenila svoje bodove za swarovski ogrlicu koja je 100 bodova, jer sam morala birati između to dvoje.
dariel is offline  
Old 10.03.2013., 16:01   #89
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
stvarno volim kupovati u dm-u al baš su polupali lončiće sa tim popustima jer stalno kao nešto daju a opet toliko je mizerno i na totalno neatraktivne proizvode da se ne isplati ni nama kupcima ni njima jer se kuponi ne koriste. sjećate se kako prije godinu dana često nije bilo nekih proizvoda koji su se našli u knjižicama jer su se rasprodali vrlo brzo, e bome to već dugo nisam doživjela. valjda su i sami shvatili kako su im knjižice očajne i eto ovu anketu vidim ko želju za promjenama sa njihove strane
anketa je dosta loše napravljena po meni
a da ne pričam da su im neke ideje iz ankete ala ta za 25% na 1 proizvod uz 50 bodova (a bez knjižice) apsurdne

i ja dobila u kasliću ove kupone, očaj živi, završili u smeću instantno
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Old 10.03.2013., 17:01   #90
Ja zasad nisam dobila,definitivno bi iskoristila za Alverde kupon,pa ako nekome ne treba bilježim se sa štovanjem.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Old 10.03.2013., 18:30   #91
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Ja zasad nisam dobila,definitivno bi iskoristila za Alverde kupon,pa ako nekome ne treba bilježim se sa štovanjem.
I ja se isto bilježim sa štovanjem.
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Old 11.03.2013., 14:06   #92
Forumašice, jel neka od vas možda zamijenila 100 bodova za onu ogrlicu koju promoviraju? Isplati li se?
Passenger 979 is offline  
Old 11.03.2013., 14:18   #93
Quote:
Passenger 979 kaže: Pogledaj post
Forumašice, jel neka od vas možda zamijenila 100 bodova za onu ogrlicu koju promoviraju? Isplati li se?
Ja sam, baš je lijepa. I ima certifikat da je original swarovski.
dariel is offline  
Old 11.03.2013., 14:26   #94
Quote:
dariel kaže: Pogledaj post
Ja sam, baš je lijepa. I ima certifikat da je original swarovski.
Zakon, furim onda danas po nju Hvala
Passenger 979 is offline  
Old 11.03.2013., 14:56   #95
Quote:
dariel kaže: Pogledaj post
Ja sam, baš je lijepa. I ima certifikat da je original swarovski.
jel dodje sa kutijom ili kako?

na slici mi izgleda ko konopčić sa kamenom-privjeskom - uopce ne izgleda lijepo. ljepsa je uzivo? a mozda bi je uzela za poklon.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Old 11.03.2013., 17:51   #96
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
jel dodje sa kutijom ili kako?

na slici mi izgleda ko konopčić sa kamenom-privjeskom - uopce ne izgleda lijepo. ljepsa je uzivo? a mozda bi je uzela za poklon.
Nije s kutijom, u ali je meni svejedno divan, kao na ovoj slici. U maloj platnenoj vrečici.
http://www.dm-drogeriemarkt.hr/hr_ho...rivjeskom.html

Edit: I meni danas stigli ti kuponi.
dariel is offline  
Old 11.03.2013., 18:17   #97
meni upravo stigli dm kuponi donio ih čovijek skupa sa reklamama ja mislila da to nosi poštar
scarfs is offline  
Old 11.03.2013., 19:32   #98
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...96928486_n.jpg

jel ima kod nas ovih setova?
mell256 is offline  
Old 11.03.2013., 19:51   #99
cure, sto preporucujete od alverde? dobila sam i ja popust ali ne znam sta im valja
sandra7 is offline  
Old 11.03.2013., 20:41   #100
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
jel dodje sa kutijom ili kako?

na slici mi izgleda ko konopčić sa kamenom-privjeskom - uopce ne izgleda lijepo. ljepsa je uzivo? a mozda bi je uzela za poklon.
Danas sam išla u pet DM-ova i nigdje nema
Passenger 979 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.