Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2015., 11:19   #1
Aura

Najavili su da će hvaljena Aura kozmetika napokon doći kod nas u Hrvatsku i to u siječnju.

Zasad još nisu poznata prodajna mjesta, no na njihovoj Fejs stranici su rekli da će ih objaviti u siječnju.

Da se pripremimo za dolazak, molim cure koje su već isprobale nešto od Aure da napišu dojmove, preporuke za "must-have" proizvode i podijele swatcheve.

Ja se najviše veselim njihovim tekućim mat ruževima.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 11:27   #2
ja zasad imam samo njihov tekuci mat ruz u nijansi good vibes i odlican mi je! ugodan na usnama, postojan, ne isusuje previse.
i lakovi za nokte su im super, brzo se suse i dugo traju na noktima.

nadam se samo da nece prenapuhat cijene u srbiji i bosni su bas pristupacni.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 11:34   #3
Jedva čekam da dođu!
Nisam ništa njihovo isprobala
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 11:59   #4
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
lakovi za nokte su im super, brzo se suse i dugo traju na noktima.
Vidiš meni Aura lakovi traju 2 dana Brzo se zgusnu u bočici tako da njih nemam namjeru više kupovati.

Sad si želim barem jedan tekuć ruž
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 12:00   #5
mene sve strah da će s cijenama biti nešto kao sa GR al veselim se tekućim ruževima
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 12:31   #6
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Vidiš meni Aura lakovi traju 2 dana Brzo se zgusnu u bočici tako da njih nemam namjeru više kupovati.

Sad si želim barem jedan tekuć ruž
meni je sopingholicarka poklonila jedan plavi, lakirala sam ga cijelo ljeto i kupala se u moru s njim i drzao mi je po 4 dana bez TC. za mene koja lakiram nokte svaki drugi dan je to dugo iako da, dosta se brzo zgusnu...
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 13:56   #7
Vjerojatno će bit pomaklo kao sa GR, jer uspoređujući cijene u Srbiji i u Bosni, razlika je, Za očekivati je da će u Hrvatskoj bit još malo veća razlika, ali konačno će nam biti dostupno. Iako Srbija i Bosna nisu preko svijeta, opet, stalno tragati tko ide, kad ide, moliti da ti uzme.. Nek je to nama konačno dostupno. Svakako isprobati njihove tekuće ruževe, divni su, divnii. I ako se ne varam 26 nijansi je dostupno? Ja imam 3 i super sam zadovoljna. Za lakoholičarke, njihov top coat je jako hvaljen i odlične recenzije sam čitala za njihov tekući hajlajter (illuminate me) To mi je sad pod mus čim dođu, hajlajter.
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 14:02   #8
Imam samo jedan lak, prekrasna plava nijansa (she bunny 028), bio je popularan među nail blogericama...nisam sigurna imaju li tu liniju još uvijek u ponudi...

želim si tekući ruž u nijansi 620 seven sins i moooožda 616 out of box
iz final matte linije nijansu 709 whooppe (koja je gotovo ista kao 620 iz linije tekućih) i mozda 707 violet code, 706 pink age mi se isto čini zanimljiva

možda sjenilo za obrve, ako nađem odgovarajuću nijansu...svakako mi treba tuš, može klasični tekući, može i flomić, tekući korektor...

EDIT: ne znam samo zašto su im tekući ruževi na stranisi samo do nijanse 613

Zadnje uređivanje zaskia : 15.12.2015. at 14:14.
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 15:08   #9
Ne znam jel smijem ovako postat, ako ne, nek me se obriše, ali na tester.hr imate tekuće ruževe njihove za kupit, cijena je skroz super, tako da
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 15:15   #10
Cijena je super!

Samo što je dostava 28kn, pa onda više i nije tako super. Strpit ću se do siječnja.

Nego, koje su nijanse tekućih mat ruževa must have? Inače volim crvene i bordo nijanse, pa na takve i ciljam.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 15:20   #11
Divne vijesti
Ja (zasad) imam tekući 611 (Time for selfie) i klasičan mat 710 (Heart Rate). Oba su odlična iako mi se klasični ispostavio dugotrajnijim, stajao mi je na usnama po 9-10 sati i lijepo je blijedio dok je rub ostajao mrvicu tamniji tako da sam zadovoljna.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 15:27   #12
Ja se jako radujem Auri
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 15:28   #13
Imam dva tekuća ruža, Time for selfie i Good vibes. Time for selfie je jedan od najljepših ruževa koje imam, svaki put kad ga nosim ga svi komplimentiraju. Mislim da mi nijedan ruž nije bio pohvaljen toliko puta koliko i on. Definitivno si želim još dosta nijansi jer su me oduševila ova dva primjerka, a zanimaju me i sve ostale stvarčice, pogotovo tekući iluminatori.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 15:47   #14
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Cijena je super!

Samo što je dostava 28kn, pa onda više i nije tako super. Strpit ću se do siječnja.

Nego, koje su nijanse tekućih mat ruževa must have? Inače volim crvene i bordo nijanse, pa na takve i ciljam.

Puno je na jedan ruz, da, svakako. Ali ako se skupi vise osoba ili vise stvari kupi odjednom onda je ok valjda ce onda cijena i u ducanima bit ovakva?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 16:53   #15
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Cijena je super!

Samo što je dostava 28kn, pa onda više i nije tako super. Strpit ću se do siječnja.

Nego, koje su nijanse tekućih mat ruževa must have? Inače volim crvene i bordo nijanse, pa na takve i ciljam.
Ako volis crvene nijanse, ja preporucam Boy Oh Boy, prekrasna crvena narancasta nijansa!
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 17:04   #16
Meni je prvi na listi za kupnju Time for selfie
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 17:05   #17
baš me zanima kakve će cijene biti, jer vidim da su i u Srbiji poskupili.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 17:10   #18
40kn za ruž nije ni malo...al nadam se da će doć i u Bipu
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 17:33   #19
Ja još nemam ništa a želim sve pogotovo ruževe.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 18:32   #20
Koja bi cijena odprilike trebala biti za njihove kistove?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:52.