Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2016., 00:46   #1
Physicians Formula

Nakon što je određena forumašica (khm khm) povećala prodaju rumenila sa srcima u HR za 700%, Kozmo je odlučio uzeti stvar u svoje ruke i doveo nam čitav jedan stalak pun proizvoda Physicians Formula.

sličica stalka

web

fb

facts

Mala zanimljivost - kako je sve počelo:
Physicians Formula was born in 1937 of passion–created by a leading Los Angeles allergist for his wife’s sensitive skin.



It all began as a gift of love.
He was an eminent allergist. She had sensitive skin. When Dr. Frank Crandall created a unique line of cosmetics for his wife, he changed the face of cosmetics.

Ova kapica

Što ste isprobale dosad? Koje testere u Kozmu ste razdjevičile? Kakvi su dojmovi? Pišite, pišite...

planted is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 01:28   #2
Aww, baš lijepa pričica. Keeper, nema šta.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 01:51   #3
Super što smo dobili PF!

Osim tog rumenila sa srcima, znam da su dosta hvaljeni shimmer strips. Nisam ništa probala od njih, ali svakako se radujem nešto isprobati. Oni koji jesu, što preporučujete?
white orchid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 03:32   #4
Ova njihova uvijena crna maskara sa fotke stalka (naziv joj je predug... ) mi je jedna od najboljih maskara za osjetljive oči koje sam probala. Da, ne daje bogzna kakav volumen, više definiciju ali je fkt bila blaga za moje slinave očkice.

Na netu su jako hvaljeni njihovi puderi za lice.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 06:35   #5
Kaj kažu za korektor???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 20:49   #6


evo da se javim s dojmovima.. kupila u subotu i od tad ga koristim svaki dan i prezadovoljna sam. Sve ga zelim jedan dan staviti na pola lica, a na drugu polovicu mac-ov blot da vidim kako ce se ponasati oba na licu. Za sad sam prezadovoljna i cini mi se bolji od blota (vidjet cemo kad vrucine dodu). Ovaj mi jako lijepo zagladi lice, lice izgleda flawless bez da izgleda kao da imam tonu sminke na licu, matira, ne izbija mi sjaj, cak i s lorealovim true match puderom koji nosim kad mi ne treba cijeli dan (inace se nakon 2,3h vec zamastim od njega). Uglavnom
Htjela bih probati neki bronzer od njih, sa laganim shimmerom pa ako netko moze preporuciti nesto neka pise
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 20:59   #7
I ja planiram kupiti neki njihov bronzer, prekrasno izgledaju.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 21:10   #8
neeeeemojte mi to raditi! taman sam ubijedila samu sebe da ne trebam eksperimentirati s puderima za matiranje nego se držati svoga.
dajte recite onda pošto je to supermatirajuće čudo? kad mi već treba, mislim. da znam pripremiti iznos čim dođu u moj kozmo
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 22:17   #9
Ja si dala u zadatak izviditi srcasto rumenilo i bronzere. Jel ima kod nas Argan Wear? Mada ne znam bih li ga takla kako lijepo izgleda.

Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 22:39   #10
Little Sophia, je li nijansiran ili bezbojan? I mozes li ga usporediti sa the balm sexy mama ako si ju probala?
I usporedi pliz sa blotom!

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 22:51   #11
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
dajte recite onda pošto je to supermatirajuće čudo? kad mi već treba, mislim. da znam pripremiti iznos čim dođu u moj kozmo
cijena je ja mislim 105kn (ja sam kupila na popustu)
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Ja si dala u zadatak izviditi srcasto rumenilo i bronzere. Jel ima kod nas Argan Wear? Mada ne znam bih li ga takla kako lijepo izgleda.

ima argan wear, ali sam gledala kod youtuberice tati da se taj zlatni sjaj nakon jednog nosenja skine i ostane ti samo bronzer.

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Little Sophia, je li nijansiran ili bezbojan? I mozes li ga usporediti sa the balm sexy mama ako si ju probala?
I usporedi pliz sa blotom!
dolazi u 3 boje, ja sam uzela najtamniji (blot uzimam medium dark) i ovaj meni ne ostavlja nikakvu boju na licu, jako mi se lijepo stopi s licem.. sexy mama nisam probala, iako sam cesto bila u iskusenju, a sutra probam blot i ovaj pa javim dojmove nakon 10h nosenja
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 23:05   #12
jedva cekam dojmove. i ja koristim blot medium dark. sexy mamu je xena nahvalila, al meni vrag nije dao mira pa sam uzela prvo onaj rimmelov stay matte i s njim nisam zadovoljna bas
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 23:16   #13
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
jedva cekam dojmove. i ja koristim blot medium dark. sexy mamu je xena nahvalila, al meni vrag nije dao mira pa sam uzela prvo onaj rimmelov stay matte i s njim nisam zadovoljna bas
nisam ni ja probala sam valjda 90% onog sto forumasice preporucuju i morala sam i to, i catrice-ov imam, ali nijedan od njih se ne moze usporediti s macom. ali evo, ovaj je stvarno odlican, samo me zanima kako ce se ponasati kad jos i vrucine pocnu i masnoca krene izbijati na sve strane
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 23:25   #14
meni masnoca izbija cijele godine na sve strane. sad se recimo uz blot i novi lorealov infallible puder vec nakon sat vremena pocnem sjajit, a to je uzas rimmel me ne matira znacajno krace, al je dosta vidljiv na licu.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 23:37   #15
a jesi probala catrice prime and fine? meni on u kombi s l'orealcem daje uredna 4 sata pristojnog izgleda, a tek na kraju dana budem vidljivo masna. zato se i pitam trebam li ovaj PhF matirajući.
ali, ono, ako postoji šansa da ne moram negdje na pola radnog dana trčati blotati lice/pri povratku doma (ako nisam stigla blotati) izgledati kao slanina...
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 23:43   #16
Quote:
Little Sophia kaže: Pogledaj post
ima argan wear, ali sam gledala kod youtuberice tati da se taj zlatni sjaj nakon jednog nosenja skine i ostane ti samo bronzer.
Hvala. U biti mi je drago da se skine taj shimmer jer to ne volim, al ipak šteta kak je lijep. Vidjet ćemo.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 23:49   #17
A u kojem kozmu je stalak??
parfemic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 00:03   #18
Slika stalka sa The brush stash fejsa. Mozda nekome pomogne.

Stalak u ZG-u ima u Jurisicevoj i na Tresnjevci u Kozmu. Isto procitala na fejsu.



Edit: ove cijene su sa popustom od 30% koji je bio za vikend.
Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 00:17   #19
divota
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 07:31   #20
Jao pa pol toga cu kupiti samo za gledanje

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:33.