Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2015., 23:52   #741
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Puno bolje rješenje je ampula ili tableta. Te ogrlice nisu dobre, pogotovo jer se mačke međusobno ližu pa se mogu otrovati
mozda

Quote:
FridaDali kaže: Pogledaj post
To sam i mislila. Ali ono, curke su mirne ionako se samo izvale pred kućom, ali muči me muški divljak, taj je već nekoliko puta bio na rubu. U kući. Bez ogrlice.
Fala na savjetima, ipak ću onda nastaviti provjerenim metodama.
mozes im dati(ne znam koja je macja verzija toga) frontline, to je valjda ampula koju cats spominje...psima se da odozada na vrat i potegne crta toga prema kicmi, bar sam ja tako davao svome....no moj pes skoci u more cim osjeti to na sebi, tako da je njemu bolja ogrlica...
Gorštak is offline  
Old 28.07.2015., 00:05   #742
Frontline i dobivaju, ali htjela sam malo razbiti rutinu, čisto da se buhe i ostala gamad ne naviknu.
FridaDali is offline  
Old 28.07.2015., 00:26   #743
Quote:
FridaDali kaže: Pogledaj post
Frontline i dobivaju, ali htjela sam malo razbiti rutinu, čisto da se buhe i ostala gamad ne naviknu.
je, skup je, majku mu...ali i ogrlice koje dugo traju su skupe...za moga je mislim 600kn kostala...
Gorštak is offline  
Old 28.07.2015., 01:21   #744
Stavi advocate ako frontline vise ne funkcionira
ryell is offline  
Old 28.07.2015., 22:41   #745
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 31.07.2015., 03:07   #746
Gorštak is offline  
Old 31.07.2015., 13:22   #747
Dve s GO... Norina padelica za vodu i poza za sunčanje



Ariana B. is offline  
Old 31.07.2015., 14:38   #748
ju što je zgodna, baš je fino postavljena, ko lavić mali.
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post
http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/9ec5ef7cc5f6ddeb0bcd827b8272854c/202385678/letter+to+cat.jpg
Orak is offline  
Old 31.07.2015., 15:14   #749
Gorštak is offline  
Old 31.07.2015., 18:13   #750
prijavljujem paniku jučer
išli na faks na kontrolni rendgen... gdje su vidjeli nešto "što bi moglo odgovarati tekućini" u prsnom košu kod Spartakusa, a mali je okej skroz
i kako mu je srce ok, naravno panika krenula da nije FIP. na kraju popodne odjurili do drugog veta na uzv, tekućine nema nikakve.
jebemti i faks i rendgen u jednoj projekciji

sad će malci bit sami 2 tjedna, no svakodnevno će ih obilaziti čuvalica/susjeda
podivljat će dok se ne vratimo
ryell is offline  
Old 31.07.2015., 18:47   #751
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post

sad će malci bit sami 2 tjedna, no svakodnevno će ih obilaziti čuvalica/susjeda
podivljat će dok se ne vratimo
I ovaj moj divljak ce biti sam 2 tjedna, a sitterica ce ga obilaziti. Otkad je steriliziran jos je gori nego kad je jos imao obiteljske dragulje.
Htjela sam ga vuci sa sobom, ali sam se predomislila.

Inace tvoja dva hahra su mi bas cool, kako lice jedna na drugog i kako gledaju objektiv kad ih slikas.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Old 01.08.2015., 20:17   #752
Ne znam šta mi je spopalo mačku. Svako malo se zaleti do mene, počne mi nešto pričati, tura glavu u moju ruku ili mi se češe o nogu, mrnjauče i prede skupa, mazi se i onda zbriše... nakon nekog vremena opet ispočetka.
Ariana B. is offline  
Old 02.08.2015., 01:59   #753
Mi bas imamo srece da se ovako super slazu, bas se potrefilo, cudo
Ok, znaju se zanijeti pa se i posteno pokefaju i vriste jedan na drugoga, ali kad jedan ugrize a drugi zaplace, onda ga ovaj koji je ugrizao ide tjesiti i lizati definitivno su se propederisali, ljube se i lizu i spavaju skupa, i to je tak gnjusno slatko...
ryell is offline  
Old 02.08.2015., 07:53   #754
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ne znam šta mi je spopalo mačku. Svako malo se zaleti do mene, počne mi nešto pričati, tura glavu u moju ruku ili mi se češe o nogu, mrnjauče i prede skupa, mazi se i onda zbriše... nakon nekog vremena opet ispočetka. :ro fl:
Hahahah to su ti macja posla. I Leica ima kojekakve neobjasnjive ispade u ponasanju
Meni je to ful slatko. Inace Gingerica je bas prava krasotica
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Mi bas imamo srece da se ovako super slazu, bas se potrefilo, cudo
Ok, znaju se zanijeti pa se i posteno pokefaju i vriste jedan na drugoga, ali kad jedan ugrize a drugi zaplace, onda ga ovaj koji je ugrizao ide tjesiti i lizati definitivno su se propederisali, ljube se i lizu i spavaju skupa, i to je tak gnjusno slatko... :zu bo:

Manijaci Jesu ozdravili?
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Old 02.08.2015., 22:24   #755
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
definitivno su se propederisali, ljube se i lizu i spavaju skupa, i to je tak gnjusno slatko...
Znam kako vam je

Moji su bili tri dana sami, ja na putu zalila mob vodom i nisam bila dostupna a posluga se nije baš sinhronizirala pa su dobivali duple obroke. Kad sam danas došla dočekala me glaaaaad, valjda su im se nabrzinu rastegnuli želuci
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 02.08.2015., 22:30   #756
kad mačke nema, mačke dobijaju duplo...
Gorštak is offline  
Old 02.08.2015., 22:46   #757
više jedu kad soliraju, znam ja kad čuvam kumčad. uvijek im podebljam jer nađem skroz prazne zdjelice i velike oči. to je malo i od tjeskobe, ipak.
Orak is offline  
Old 02.08.2015., 23:25   #758
Narucili smo grebalicu po narudzbi
Veselim joj se vise nego macak
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 03.08.2015., 02:52   #759
http://imgur.com/gallery/g4bLZ
Orak is offline  
Old 03.08.2015., 09:48   #760
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Narucili smo grebalicu po narudzbi
Veselim joj se vise nego macak
Tako sam i ja jedva čekala da dođe da ju sastavimo, a mačka se sakrila u sobu zbog zvonca i neće da dođe vidjet šta joj slažemo. Ali sviđa joj se. Čak se jednu večer igrala s onom lopticom koja visi na grebalici.

Uz grebalicu sam joj naručila i njenu standardnu hranu + 2 konzerve za probu od 100 % piletine i umak od sira. I sve si mislim kako će joj se sigurno sviđati te konzerve, jučer otvorim prvu i ona pobjegne od padelice... Kako me razljuti kad joj kupim ili pripremim nešto "posebno" i onda joj se ne sviđa. Pojela je tek kad sam joj pomješala s piletinom iz njene vrećice koju inače jede.
Sad sam ju istračala pa se idem igrat s njom.
Ariana B. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.