Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2011., 09:32   #861
danas kreće ispata sa zavoda
najboje vam je nazvati sužbu u zagreb na
01/6126-000 i pitati kada ide ispata za taj i taj grad
znam da za vž, čk i taj dio je isplata danas
sasa00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 09:58   #862
Quote:
sasa00 kaže: Pogledaj post
danas kreće ispata sa zavoda
najboje vam je nazvati sužbu u zagreb na
01/6126-000 i pitati kada ide ispata za taj i taj grad
znam da za vž, čk i taj dio je isplata danas
jel zagreb danas..
__________________
sudbinu stvaramo sami..
VESELKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 10:53   #863
trebalo bi nazvati i pitati
sasa00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 11:01   #864
kazu zagreb ne danas... pa vjerojatno nece ni meni,ja sam sesvete, a to spada pod zg
__________________
sudbinu stvaramo sami..
VESELKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 13:02   #865
danas je za osijek
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 14:14   #866
Quote:
sasa00 kaže: Pogledaj post
danas kreće ispata sa zavoda
najboje vam je nazvati sužbu u zagreb na
01/6126-000 i pitati kada ide ispata za taj i taj grad
znam da za vž, čk i taj dio je isplata danas
E odlično, mi i inače najprije dobijemo, uvijek je sjela naknada do 5.-og, osim ako je to vikend, onda i prije.

Nadam se da si u pravu.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 19:00   #867
evo čakovec isplačen, pa je onda sigurno i vž
sasa00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 23:07   #868
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
E odlično, mi i inače najprije dobijemo, uvijek je sjela naknada do 5.-og, osim ako je to vikend, onda i prije.

Nadam se da si u pravu.
Ja to gledam malo optimisticnije.
Da je i u ZG sjela naknada danas,do ponedjeljka je vise ne bi imao,a ovak cu je imat jos i u ponedjeljak
sexy preserator is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 16:03   #869
Quote:
sasa00 kaže: Pogledaj post
evo čakovec isplačen, pa je onda sigurno i vž
Je, bil je Čk jučer wirklich.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 20:14   #870
jel zna netko jel bilo uopce u Zagrebu ja sam RBA Sesvete.nije mi jos sjelo..thaks
LUSY983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 00:20   #871
Quote:
LUSY983 kaže: Pogledaj post
jel zna netko jel bilo uopce u Zagrebu ja sam RBA Sesvete.nije mi jos sjelo..thaks
Ja brijem da nije jos kod nas u Zg,ja sam u Erste isto,mislim ne isto,al otprilike je uvijek bilo isto vrijeme kad nam je sjedalo.Stvarno,ali STVARNO se nadam da ce sutra bit,nazvat cu HZZ(to racunovodstvo)ono,u 9h ujutro odmah.
Doslovno sam ovog trena sa 4 cigarete i 7kn i 30lp u dzepu.
Jos bi mi samo falilo,ma strah me i pomislit,da me slucajno ne kaci neka od tih ovrha po FINA-i,al valjda bi mi netko nesto javio u stilu"Cuj stari,dobio si neku lovicu,al mi smo ti to odlucili zveknut i ne dat",a jedina promjena na netbankingu sta vidim je otimanje onih 10kn za vodjenje tekuceg racuna i nesto u decimalama eura za devizni Visa Electron.
Valjda bi pisalo-"BLOKIRANO",il vec nesto.Ono,fakat ne znam jesu mi sjeli s cim s FINA-e(a ono,ne da imaju zasto,nego STVARNO imaju),jer mi je ovo nekakva zadnja "produljena" naknada nakon jednog mjeseca pauze.
Ak jesu,izgleda me ceka ista procedura kao sta sam procitao par postova unazad,otvaranje nekakvog racuna,trazenje poslovodja poslovnice,tralalala...
sexy preserator is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 07:11   #872
javi nam kad nazoves
__________________
sudbinu stvaramo sami..
VESELKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 11:19   #873
Quote:
VESELKA kaže: Pogledaj post
javi nam kad nazoves

Gle,ne znam jel da se veselim ili da placem.
Znaci ok,nazvao sam onaj broj tu iz nekog posta i zena mi kaze da nemaju jos nikakvu potvrdu iz drzavne riznice i da probam nazvat pred kraj radnog vremena oko 14h.
Ugl,pogledam na racun sad,da vidim jel mogu bar za cigarete skucat,kad na racunu 550kn,i to pise-DRZAVNI PRORACUN.
Ali,sad ne kuzim sta Sam tako malko mogao dobit.Na potpisu gore sam bas pitao zenu prije 20-25 dana kolika je ta "produljena" naknada,i ona mi kaze da cu dobit u iznosu od 11xx-ajmo rec malo manje od 1200kn.
I sad naravno,ne mogu dobit nigdje nikog.Zovem svoju savjetnicu,da je pitam da mi pogleda sta uopce pise u rjesenju,a ona kao da gleda u kristalnu kuglu pa zna s kjim prica:"Pogledat cu pa Vam javim...."...."Ma na sta cete mi javit,jel imate uopce veze s kim pricate",i bam ,poklopi mi slusalicu.

Ugl,nesto sam dobio iz drzavnog proracuna,ali nikad,znaci NIKAD tako malo nisam dobio,pa to je ono,cetvrtina onog sta mi je ,ajmo rec"dosudjeno" na pocetku.

Sve se nes nadam da to ipak nije naknada,ali....
sexy preserator is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 11:46   #874
Je,ipak je to sjela naknada,ali meni samo dio,od datuma tralalala.
Ima neki jako ljubazan momak tamo u pravnoj sluzbi,da je zensko poslao bi mu bar ono Milku veliku,fakat ima zivaca za ove retardinjose tipa ja da objasni od A do Z.
E da,da zavrsim,znaci ovi u racunovodstvu su mi rekli da je jos banana s isplatom,al kod mene na racunu vec ipak je ta neka bijeda za 13 dana.
Znaci,u Erste,ako se neko ima bar malo vise cemu veselit je sjelo(u ZG)
sexy preserator is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 11:50   #875
onda bi i nama trebalo..meni su rekli da ce sjest poslije 12
__________________
sudbinu stvaramo sami..
VESELKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 12:00   #876
ERSTE virovitičko -podravska županije još ništa
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 12:28   #877
RBA Zg-Sjelo!!!!weee...
zerr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 12:33   #878
sad ce i ostalima... ja sam pokusala provjerit tokenom (zg banka) kaze servis je trenuno nedostupan
__________________
sudbinu stvaramo sami..
VESELKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 13:08   #879
Zna li netko, jel potrebno imati potvrdu o zadnje tri plaće za primanje naknade?

Jer ja sam prijavljena u firmi, dogovorila bi sa poslodavcima otkaz kao višak da mogu primati naknadu, ali problem je u tome što potvrde o zadnje tri plaće ne mogu priložiti jer iste nisam ni dobila...
__________________
The lord giveth and the lord taketh away. Sometimes the giveth seems a little disproportionate to the taketh. There seems to be a lot more takething going on... But there it is.
yabooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 13:14   #880
Quote:
yabooka kaže: Pogledaj post
Zna li netko, jel potrebno imati potvrdu o zadnje tri plaće za primanje naknade?

Jer ja sam prijavljena u firmi, dogovorila bi sa poslodavcima otkaz kao višak da mogu primati naknadu, ali problem je u tome što potvrde o zadnje tri plaće ne mogu priložiti jer iste nisam ni dobila...
A po čemu bi ti inače utvrdili visinu naknade? Treba ti potvrda o zadnje tri plaće ili potpisane isplatne liste.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.