Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2011., 13:33   #921
jebena naknada

kaj ova zenska s burze glumi?da ne zna kad treba sjest,valjda ovaj tjedan..
kaj ne bi para trebala sjest do 5og u mjesecu?

nek neko kaze pliz ak mu sjedne lova da i drugi znaju...
frenki123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 14:27   #922
Quote:
frenki123 kaže: Pogledaj post
kaj ova zenska s burze glumi?da ne zna kad treba sjest,valjda ovaj tjedan..
kaj ne bi para trebala sjest do 5og u mjesecu?

nek neko kaze pliz ak mu sjedne lova da i drugi znaju...
ne ,već do 10. u mjesecu .
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 15:56   #923
Evo moj slucaj:

Imala sam oko 2 godine radnog iskustva,i onda od zadnjeg radnog odnosa do sad sam bila godinu dana nezaposlena. U prvom mjesecu ove godine su me nazvali s zavoda za zaposljavanje da je izasao novi zakon po kojem ja trebam dobivati naknadu.Medutim ja sam se zaposlila u drugom mjesecu i dobila samo nekih 600 kn te naknade za prvi mjesec. Bila sam zaposlena sve do jucer (znaci radila sam 2 mjeseca).Dali sad postoji mogucnost da ja opet dobivam naknadu ili je pravilo ono staro da se dobiva samo ako radis 3 mjeseca ili vise?
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 16:11   #924
Quote:
frenki123 kaže: Pogledaj post
kaj ova zenska s burze glumi?da ne zna kad treba sjest,valjda ovaj tjedan..
kaj ne bi para trebala sjest do 5og u mjesecu?

nek neko kaze pliz ak mu sjedne lova da i drugi znaju...
KAAAAAJ????? pa kaj su oni normalni!? pas im masters! i tu crkavicu ti nemreju normalno isplatit... pas im... uh!
SitnaRiba is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 16:26   #925
Znači,danas ništa. Da prestanem stiskati Refresh??!!! (
bubab is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 19:24   #926
Quote:
fairy_dea kaže: Pogledaj post
Evo moj slucaj:

Imala sam oko 2 godine radnog iskustva,i onda od zadnjeg radnog odnosa do sad sam bila godinu dana nezaposlena. U prvom mjesecu ove godine su me nazvali s zavoda za zaposljavanje da je izasao novi zakon po kojem ja trebam dobivati naknadu.Medutim ja sam se zaposlila u drugom mjesecu i dobila samo nekih 600 kn te naknade za prvi mjesec. Bila sam zaposlena sve do jucer (znaci radila sam 2 mjeseca).Dali sad postoji mogucnost da ja opet dobivam naknadu ili je pravilo ono staro da se dobiva samo ako radis 3 mjeseca ili vise?
Ti imaš pravo na nastavak naknade otkad ti je prekinuta. Dakle, dobila si 600kn za prvi mjesec, pogledaj rješenje i do kad su ti bili dali pravo na naknadu, s tim na Zavod i jednostavno će ti se nastaviti tamo gdje si stala. Ko da sad primiš za veljaču, sl. mjesec za ožujak i tak...nadam se da sam bila jasna.

Ovo za tri mjeseca, što ti navodiš bi se odnosilo na tebe da si već "potrošila" ono pravo na naknadu koje si ti prekinula....da si sad recimo imala pravo na naknadu do siječnja, radila veljaču i ožujak i došla u travnju na HZZ, ne bi imala pravo ponovo primati.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 06:24   #927
kolko se čeka rijšenje?
i jel ima veze s tim kad če mi počet isplačivat naknadu?
prijavil sam se 20.02 i još ništa,nazovem vele da je u obradi.
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
daniels001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 08:51   #928
stigoh s burze,išel na ono mjesečno javljanje,rješenje u ladici stigpo prošli tjedan kod njih,cifra dobra.isplata treba bit ovaj tjedan,tak mi ženskica tam rekla.
naravno da sa tutnul karticu u keš mašinu i njema još njihove uplate.
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
daniels001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 10:59   #929
zvala u zg
danas kreću naknade
__________________
...
sasa00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 11:35   #930
Quote:
daniels001 kaže: Pogledaj post
kolko se čeka rijšenje?
i jel ima veze s tim kad če mi počet isplačivat naknadu?
prijavil sam se 20.02 i još ništa,nazovem vele da je u obradi.
U čk-u je uvijek 4-og. Do danas još ništa.

Riješenje? Ako ti je još u obradi, dobiti ćeš prve novce tek slijedeći mjesec, pa ćeš dobiti za travanj, i za taj dio od 10 dana u ožujku.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 11:50   #931
danas će biti čakovec
__________________
...
sasa00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 11:50   #932
Quote:
fairy_dea kaže: Pogledaj post
Evo moj slucaj:

Imala sam oko 2 godine radnog iskustva,i onda od zadnjeg radnog odnosa do sad sam bila godinu dana nezaposlena. U prvom mjesecu ove godine su me nazvali s zavoda za zaposljavanje da je izasao novi zakon po kojem ja trebam dobivati naknadu.Medutim ja sam se zaposlila u drugom mjesecu i dobila samo nekih 600 kn te naknade za prvi mjesec. Bila sam zaposlena sve do jucer (znaci radila sam 2 mjeseca).Dali sad postoji mogucnost da ja opet dobivam naknadu ili je pravilo ono staro da se dobiva samo ako radis 3 mjeseca ili vise?
ej odgovorila sam ti na temi Žalopojke nezaposlenih-pa škicni da ne tipkam opet
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 11:51   #933
negdje oko 14-15 sati
__________________
...
sasa00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 11:51   #934
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
kako samo 3 mjeseca produžene naknade?
ja sam prvi puta primala 5 mjeseci(za 3 godine staža), a produžetak 4 mjeseca (120 dana) .sada čekam zadnju naknadu za 16 dana
evo kopirala sam tekst s hzz-ove stranice:

Pravo na novčanu naknadu produžava se nezaposlenoj osobi koja ispunjava navedene uvjete u trajanju od:

1. 30 dana ako je iskoristila utvrđeno pravo na novčanu naknadu od 360 do 450 dana,
2. 60 dana ako je iskoristila utvrđeno pravo na novčanu naknadu od 270 do 330 dana,
3. 90 dana ako je iskoristila utvrđeno pravo na novčanu naknadu od 180 do 240 dana,
4. 120 dana ako je iskoristila utvrđeno pravo na novčanu naknadu od 90 do 150 dana.

Dakle, ide na način da ko je normalnu naknadu dobivao više mjeseci, produženu dobiva manje.
Betty Boop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 11:54   #935
da li je kome sjela u okolici zagreba
katala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 11:54   #936
OK, sasa00, hvala!
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 11:59   #937
ja sam dobivala naknadu najkasnije do 08. u mjesecu-ako bi pala nedjelja 08.-onda u petak...ja sam pod HZZ Opatija
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 12:20   #938
Quote:
sasa00 kaže: Pogledaj post
danas će biti čakovec
Jeli to sigurno?
Roby Ruby is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 13:03   #939
ja sam zvala da pitam za Bjelovar, zena je rekla da danas krece ali da se novci mogu ocekivati tek sutra!!!!
mad-web is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 13:49   #940
čekaju se novčeki
katala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.