Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2009., 17:28   #21
Quote:
Rubber Duck kaže: Pogledaj post
U toj usporedbi Trek,razliku između Recon-a i Fox-a nećeš osjetiti,a Trek je sav u SLX-u. Plus možeš ga na 12 rata beskamatno dobiti.
Eh kad bi sve bilo tak jednostavno.
Bas sam bio u Rog Jomi u Vlaskoj. Nemaju niti Trek 6500 niti 6700, tj. 6700 imaju ali 19,5 in velicine, sto je na mojih 174/175 cm ipak preveliko.
Mozda bi se moglo naruciti, ali onda bi kao cijena bila veca nego sto je na netu, jer bi se samo taj jedan narucivao za mene, bla bla...
plavi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 20:52   #22
a sad kad si otisao na 8.999 pogledaj opet ovaj model.. tog ja imam full xt mislim da je puno bolji nego trek.. ja sam treka mislio kupit na ljeto i natezao sam se cjelo ljeto sa njima kad ce ga narucit itd i nista od toga onda sam popizdio i saznao za focuse i kupio killer bee, ubiti isti model ko ovaj na linku isto sve samo drugo ime jer je ovo 09.. a frend mi ima black forest v2
http://www.dsg.hr/proizvod.asp?Sifra=2596

mislim dobije se i u dsg-u popust koliko se sjecam 10% ako je na karticu a 15% cash tako nekako ugl svakako imas popust
xt4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 21:23   #23
E,PLAVI pogledaj si još u ciklusu za treka,vidil sam na netu da i oni drže trekove..
merida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 22:05   #24
Quote:
xt4ever kaže: Pogledaj post
a sad kad si otisao na 8.999 pogledaj opet ovaj model.. tog ja imam full xt mislim da je puno bolji nego trek.. ja sam treka mislio kupit na ljeto i natezao sam se cjelo ljeto sa njima kad ce ga narucit itd i nista od toga onda sam popizdio i saznao za focuse i kupio killer bee, ubiti isti model ko ovaj na linku isto sve samo drugo ime jer je ovo 09.. a frend mi ima black forest v2
http://www.dsg.hr/proizvod.asp?Sifra=2596

mislim dobije se i u dsg-u popust koliko se sjecam 10% ako je na karticu a 15% cash tako nekako ugl svakako imas popust
He he... lagano mi se granica pomaknula astronomski...

Zvao sam malo DSG i pitao za Black Forest V1 (ljepši mi je nego V2), no i oni nemaju bajk za moju veličinu. Ali kao može se naručiti, pa sam drito zvao u Bjelovar, pa ni tam nisu sigurni...

Pa to je već lagano diskriminacija svih nas koji smo ispod 180 cm!!

Kvragu... sutra ću se zaletiti u Martićevu...

Nevjerojatno, želiš dati pristojan novac za dobar bajk, ali nema bajka. Obično je obrnuto, bajka koliko hoćeš a love nikako...
plavi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 22:07   #25
heh.. dsg ima 4 ducana u zg-u pa zvrckaj.. naci ces nesto
ja sam cjelo proslo ljeto proveo trazeci bajk.. i nasao ga tek sredinom 9 mj.. al sad barem imam bajk i pol
xt4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 22:19   #26
Quote:
merida kaže: Pogledaj post
E,PLAVI pogledaj si još u ciklusu za treka,vidil sam na netu da i oni drže trekove..

Tenks!!

Vidim da u ponudi imaju baš ona dva modela koji su mene zanimali, nazvat ću ih sutra da provjerim veličinu.
Ne nadam se previše, but you never know...
plavi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 22:45   #27
Quote:
plavi222 kaže: Pogledaj post
Tenks!!

Vidim da u ponudi imaju baš ona dva modela koji su mene zanimali, nazvat ću ih sutra da provjerim veličinu.
Ne nadam se previše, but you never know...
evo da ti "pomognem" još malo Cube
Haus_Tw is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 23:27   #28
Quote:
Haus_Tw kaže: Pogledaj post
evo da ti "pomognem" još malo Cube
Hvala na "pomoći"!
Izgleda neloše. Ali prvi puta čujem za Cube. Ali po tom pitanju ionako nisam referentan...

Ma izgubljen sam više...

Naći ću ja već nešto. Sutra sljedi nastavak...
plavi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 00:41   #29
Quote:
plavi222 kaže: Pogledaj post
Hvala na "pomoći"!
Izgleda neloše. Ali prvi puta čujem za Cube. Ali po tom pitanju ionako nisam referentan...

Ma izgubljen sam više...

Naći ću ja već nešto. Sutra sljedi nastavak...
Evo ti nešto da se malo "nađeš"
link
Haus_Tw is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 09:40   #30
Quote:
Haus_Tw kaže: Pogledaj post
Evo ti nešto da se malo "nađeš"
link
Hvala!


Ekipo, što mislite o ovome?
http://www.ciklus.hr/katalog/view/997/
plavi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 10:23   #31
Quote:
plavi222 kaže: Pogledaj post
Hvala!


Ekipo, što mislite o ovome?
http://www.ciklus.hr/katalog/view/997/
Za ovog prodavaca ciklusa ljudi su pisali sve najgore po forumu tako da si razmisli o kupovini tamo malo prorostaj forum o njemu svi su pisali da ga izbjegavaju
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 14:16   #32
Quote:
fjonix kaže: Pogledaj post
Za ovog prodavaca ciklusa ljudi su pisali sve najgore po forumu tako da si razmisli o kupovini tamo malo prorostaj forum o njemu svi su pisali da ga izbjegavaju
očito sam ja onda imo veliku sreču,jer sam prije dvije i pol godine kupio dvije meride i za jednu dobio popust od 2490 kn..radilo se o meridi matts sport special edition koja je po dučanima koštala 9690kn a meni je lik prodao za 7200kn..tak da ne znam,možda je to bilo samo zato jer sam uzo dva bica od jednom..to je moje iskustvo sa ciklusom.
merida is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 14:40   #33
Ekipo,

hvala vam svima na velikoj pomoći prilikom odabira bicikla.

Nakon mukotrpne potrage odluka je pala na ovaj:
http://www.dsg.hr/proizvod.asp?Sifra=2598

Malo sam više iskeširao nego što sam planirao, ali nadam se da sam pogodio i da će me dobro služiti.

Što vi mislite? Jesam li donio dobru odluku?

Na kraju je prevagnuo omjer uloženo/dobiveno, a i jedini su u prihvatljivom roku mogli ponuditi bicikl veličine koja bi meni odgovarala.

Htio bih još pohvaliti DSG ekipu i njihove djleatnike u dučanu u Martićevoj, stvarno su susretljivi i uzmu si vremena za kupca.
plavi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 15:12   #34
Quote:
plavi222 kaže: Pogledaj post
Ekipo,

hvala vam svima na velikoj pomoći prilikom odabira bicikla.

Nakon mukotrpne potrage odluka je pala na ovaj:
http://www.dsg.hr/proizvod.asp?Sifra=2598

Malo sam više iskeširao nego što sam planirao, ali nadam se da sam pogodio i da će me dobro služiti.

Što vi mislite? Jesam li donio dobru odluku?

Na kraju je prevagnuo omjer uloženo/dobiveno, a i jedini su u prihvatljivom roku mogli ponuditi bicikl veličine koja bi meni odgovarala.

Htio bih još pohvaliti DSG ekipu i njihove djleatnike u dučanu u Martićevoj, stvarno su susretljivi i uzmu si vremena za kupca.
Ugodna voznja dobra ti je definitivno odluka

Tamo u dsg radi koliko znam jedan decko on je prije radio u pedali i vrhunski je majstor za bicive i zna puno o njima i dobar je trgovac
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 15:58   #35
Quote:
xt4ever kaže: Pogledaj post
pogledaj malo focuse, za punoo manje para dobijes bolji bajk

http://www.dsg.hr/proizvod.asp?Sifra=2600

http://www.dsg.hr/proizvod.asp?Sifra=2598
Ovi su mi bolji
CroRipke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 16:00   #36
Quote:
plavi222 kaže: Pogledaj post
Ekipo,

hvala vam svima na velikoj pomoći prilikom odabira bicikla.

Nakon mukotrpne potrage odluka je pala na ovaj:
http://www.dsg.hr/proizvod.asp?Sifra=2598

Malo sam više iskeširao nego što sam planirao, ali nadam se da sam pogodio i da će me dobro služiti.

Što vi mislite? Jesam li donio dobru odluku?
Svaka čast,dobar odabir
CroRipke is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 23:14   #37
Quote:
Rubber Duck kaže: Pogledaj post
Čitam šta ovaj fjonix piše i ne vjerujem koliko neuk možeš biti...

Tora i Fox F da su tu negdje,nemaju veze jedno s drugime,Tora je pun kufer teža,pun kufer slabije radi od Foxa,da ne spominjemo da je cijenovna razlika jedno 3 soma kuna u vilici...
Dalje,Pogon na Focusu je isto octalink,tako da ni ta usporedba ne drži vodu.Čak je na Focusu jači pogon...
Shimano kočnice na Treku su najslabije Shimano hidraulike koje koče katastrofalno loše,dok se Tektro hidraulika pokazala kao dosta jaka kočnica,zaustavlja frenda ok 95 kila niz Sljeme svaki vikend bez beda...

Focus Northern Lite je prije u usporedbi s tim Trekom.
A za manje novaca dobiješ SRAM koji je puno dugotrajniji od Shimana (možete vi šimanoisti pričat kaj hoćete,ali tako je) dok je ostatak bicikla tu negdje,ali za manje novaca...
ne slažem se baš s tobom jer imam taj trek i za sada sve radi odlično. također imam 95 kila kao tvoj frend ali se ne žalim na kočnice. što se tiče mjenjača mislim da je shimano puno bolji. znam osobu koja ima sram x-7 te mu se skoro raspao nakon malo jače vožnje koji bi trebao biti u rangu deore
bryant24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 10:19   #38
vidim da duze niste postali tu ali nema veze pitat cu....
trebam i ja biciklu i mislio sam upit trek 6500 disc ili trek 6000(on ako mu bude falilo love)
pa neznam slazete li se vi ima li nekih boljih za tu cijenu vidim da ste tu neke nabrojali(ja nemislim neki tezi ofroad ici ali laksi da)
zivim u zadru pa gdje bi mogao nabaviti tu biciklu(imam 13 g i visok sam 165 koja bi mi velicina odgovarala)
-Domagoj- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 13:06   #39
Quote:
-Domagoj- kaže: Pogledaj post
vidim da duze niste postali tu ali nema veze pitat cu....
trebam i ja biciklu i mislio sam upit trek 6500 disc ili trek 6000(on ako mu bude falilo love)
pa neznam slazete li se vi ima li nekih boljih za tu cijenu vidim da ste tu neke nabrojali(ja nemislim neki tezi ofroad ici ali laksi da)
zivim u zadru pa gdje bi mogao nabaviti tu biciklu(imam 13 g i visok sam 165 koja bi mi velicina odgovarala)


Ja vozim Trek 6500 i prilično sam zadovoljan. Inaće sam također iz Zadra. Biciklu možeš naručiti u Bike shopu Kalimero na lipotici. Ja sam je tamo uzeo i mislim da su najbolji što se tiće servisa. Pozz
ivan0306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 11:37   #40
aha dobro a cijena...odprilike znam za kalimero imam vec jednu njihovu biciklu
ima li kojih mana bicikla
-Domagoj- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.