Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2012., 16:21   #2001
nisam uspio skupiti niti jedan plus iz tjelesnog u ovom semestru ima ko kakav savjet? ideju kak da to brzinski skupim? u večinu termina tjelesnog imam vježbe pa nemogu ić... oću dobit taj ECTS bezobzira na to šta nisam skupio ili?heeelp
__________________
all the power is in the head!
chibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 18:08   #2002
šah, četvrtkom u 5. možeš mi se javiti u pp za dodatne informacije ako te zanima.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 20:25   #2003
INSTRUKCIJE

Instrukcije iz Termodinamike 2,Osnove termodinamike, Uvod u termodinamiku

-Priprema za pismeni i usmeni dio ispita
-Riješavanje po mojim ili Vašim zadacima
-Mogučnost riješavanja zadataka preko e-maila.
-Cijena 50kn / 1h
-Dodatne informacije : PM

LP

Zadnje uređivanje Fashion Barbie : 10.05.2012. at 20:28. Reason: obrisan mail
jambulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 14:22   #2004
3. kolokvij iz mehe 2 se pise samo na 1. roku ili se moze na bilo kojem kao jedinice
tssp04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 19:16   #2005
Navodno ce se moci jos koji put... Rekli su prof. da ce se dogovoriti...
NevaznaLicnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 19:59   #2006
ljudi, molim vas, može li mi netko pouzdano reći što se događa ako nakon prve godine imam npr. 2 ne položena predmeta? mogu li upisati normalno drugu godinu? moram li studirati godinu dulje? molim vas, nitko mi ne zna reći točno
noname92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 21:55   #2007
Quote:
noname92 kaže: Pogledaj post
ljudi, molim vas, može li mi netko pouzdano reći što se događa ako nakon prve godine imam npr. 2 ne položena predmeta? mogu li upisati normalno drugu godinu? moram li studirati godinu dulje? molim vas, nitko mi ne zna reći točno
A čuj, ako su ti sa prve godine ostala 2 predmeta, onda je iluzorno očekivati da ćeš završiti u roku jer te na drugoj godini čekaju teže stvari

Ali možeš normalno dalje studirati, upišeš predmete iz više godine sa smjera koji želiš i to je to Iduće godine kada riješiš te ostatke sa prve godine upisuješ službeno 2. godinu, a predmeti koje si sa te 2. godine položio ti se priznaju i samo ideš dalje ko da ništa nije bilo
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 22:00   #2008
husnjak,mehanizmi

3.kolokvij iz mehanike2 se polaže na bilo kojem redovnom ljetnom roku, pošto su od ove godine samo 2 ljetna a ne 3, ne znam može li se pisat u 9.mj.

normalno upisuješ 2.godinu a sljedeće godine kad naravno dotad riješiš ta dva predmeta i skupiš 60 ectsa s prve godine, jedino se ponovno moraš prijaviti na smjer da službeno upadneš jer se ovako dotad vodiš kao ponavljač 1.godine... i ne moras studirati godinu dulje.

ljudi,sjeća li se itko barem nečega iz 2.kolokvija iz teorije mehanizama? šta dolazi,kako i na koji način? ovo je čista retardacija, nitko pojma nema šta pišemo.
lintuu78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 22:50   #2009
hvala Zeleni i lintuu78 ))
noname92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 17:26   #2010
mozes normalno upisati, jedino mislim da iz elemenata 2 imaju neke cake da ih nemozes poloziti ako nisi dao nauku ili tako nesto. Ugl sretno , nemoj upisati sve predmete ( citaj termu) ako nisi 100% siguran da ces stici sve poloziti
KeineName is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 19:51   #2011
Quote:
KeineName kaže: Pogledaj post
Ugl sretno , nemoj upisati sve predmete ( citaj termu) ako nisi 100% siguran da ces stici sve poloziti
Ja bi mu radije savjetovao da upiše termu a nešto drugo ne upiše...
Još 3. semestar može sve al 4. semestar je ujeban, bar na proc-en
Dawar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 21:13   #2012
a zavisi koji ce smijer ja sam na proizvodnom i nama je 3 najzajebaniji ( terma, ek, struja)
KeineName is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:02   #2013
Ovisi koja 2 predmeta su ostala i dal su oba iz istog semestra.

Ak ti je ostala recimo mehanika, nema smisla ne upisivati neke druge predmete jer kolokvij iz mehanike spremiš u jedno popodne pa ti to ne oduzima puno vremena za ostale predmete.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:31   #2014
E ovako, sutra imam K2 iz Materijala II. Naravno roknut cu ko kruska, jer se nisam stigao spremiti. Tj jesam, al uvijek ima vremena ima vremena i sad sipak.

Kakav je ispit, brutalan? Da se spremam po knjizi (prva+druga) ili?
NevaznaLicnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 20:59   #2015
ispit iz materijala 2 nije neki svojedobno je u onoj vanjskoj kopiraoni bila neka biljeznica u koju je neki kolega izvadio sve vazno iz obje knjige. ja sam po toj biljeznici ucio ( i druga knjiga za neke dijagrame ) i normalno prosao na roku
KeineName is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 21:33   #2016
Znam tu biljeznicu da, iako mu je za K2 onaj dio sa legurama malo slabiji, vise manje je OK. K2 imam svoje skripte sve napisano, K3 nemam pojma o cem se radi, K1 onako, imam dosta toga svoga. Ma ono, cini mi se da ima masu gradiva, ne bih uopce znao sto raditi za usmeni...
NevaznaLicnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 21:49   #2017
ja sam rokno odma prvi tak da nemam blage sta je u kolokvijima. Usmeni ovisi o onome tko te ispituje, ja sam bio kod prof Cajnera i pito me u pocetku sta nisam znao u ispitu, a kasnije opcenite stvari. Npr. zasto noz za mazanje nije magnetican ( zbog strukture sad koja je martenzitna, perlitna, ili feritna nemam poima al uglavnom od one koja nije magneticna ) i takva pitanja, Uglavnom nakon nekih 4otak minuta podjelio meni i jos dvojici kolega ocjene i deri dalje. Al nasprem onoga sta dolazi kasnije materijali su piece of cake
KeineName is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 15:43   #2018
ekipa, moze jos jedno pitanje? Što za mene znači ako je upis u 3. semestar u 7. mjesecu(tako sam čuo) a želim izlaziti na neke redovne rokove u 9 mjesecu koji su mi ponuđeni na studomatu?
noname92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 18:22   #2019
Quote:
noname92 kaže: Pogledaj post
ekipa, moze jos jedno pitanje? Što za mene znači ako je upis u 3. semestar u 7. mjesecu(tako sam čuo) a želim izlaziti na neke redovne rokove u 9 mjesecu koji su mi ponuđeni na studomatu?
Ovo bi i mene zanimalo

Naime, dao sam cijeli prvi semestar, u drugom planiram sad u prva dva roka rijesiti sljedece:
- Matematika II
- Mehanika II
- OPR
E sada, pod upitnikom ostaju:
- Materijali II
- Nauka
(vjerovatno cu i jedno od ovoga dati, jer ce mi to najvjerovatnije ostati za ispit).

Ajde neka neki stariji kolega/ica da savjet
NevaznaLicnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 23:46   #2020
Quote:
NevaznaLicnost kaže: Pogledaj post
Ovo bi i mene zanimalo

Naime, dao sam cijeli prvi semestar, u drugom planiram sad u prva dva roka rijesiti sljedece:
- Matematika II
- Mehanika II
- OPR
E sada, pod upitnikom ostaju:
- Materijali II
- Nauka
(vjerovatno cu i jedno od ovoga dati, jer ce mi to najvjerovatnije ostati za ispit).

Ajde neka neki stariji kolega/ica da savjet
Ukratko - ako ces i upisivat nesto u sedmom mjesecu, to bu definitivno treci semestar iz kojeg mozes upisat sve predmete.. Upis u cetvrti semestar imat ces nakon (ili tokom) zimskog ispitnog roka..
znaci, jos malo da pojasnim.. Neparni semestri upisuju se na jesen - ili u sedmom mjesecu - dok parni nakon zimskog ispitnog roka - i samo to gleda ti se..
Overflow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.