Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2015., 11:34   #141
Quote:
Lily04 kaže: Pogledaj post
S obzirom da si najavio nastavak aukcija i ostalih aktivnosti vezanih za pomoć macama, nastavi donositi hranu tim jadnim, starim tetama za njihova hranilišta, a ostale aktivnosti prepusti udrugama koje to dugi niz godina uspješno rade, ima ih tri na području Osijeka

Hocu prepustam im mjesto...

Tema se zatvara jer su sve donacije koje su skupljene na forumu opravdane racunima i puno njih koje i nisu a ostale donacije ce se pravdat tamo gdje su skupljene...

Samo mi niste napisali gdje da dodnesem te sve macke koje nezelim udomit?
mackamama1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 11:37   #142
Quote:
mackamama1 kaže: Pogledaj post
Hocu prepustam im mjesto...

Tema se zatvara jer su sve donacije koje su skupljene na forumu opravdane racunima i puno njih koje i nisu a ostale donacije ce se pravdat tamo gdje su skupljene...

Samo mi niste napisali gdje da dodnesem te sve macke koje nezelim udomit?
Ja to nisam napisala spomenula sam gospođu koja sakuplja mace, a ne udomljava ih.
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 11:43   #143
Quote:
Lily04 kaže: Pogledaj post
Ja to nisam napisala spomenula sam gospođu koja sakuplja mace, a ne udomljava ih.

Kao sto rekoh to je dezinformacija i te mace kod gospodje, tocnije njih 30 se udomljavaju, neke su se udomile, dosle su druge itd...

To su mace na skrbi udruge slavonske sapice i takodjer se oglasavaju, kako na njuskalu, tako na web stranici itd...

Molim vas da prestanete sa dezinformacijama...
mackamama1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 11:49   #144
Quote:
mackamama1 kaže: Pogledaj post
Kao sto rekoh to je dezinformacija i te mace kod gospodje, tocnije njih 30 se udomljavaju, neke su se udomile, dosle su druge itd...

To su mace na skrbi udruge slavonske sapice i takodjer se oglasavaju, kako na njuskalu, tako na web stranici itd...

Molim vas da prestanete sa dezinformacijama...
Pa eto, drago mi je ovo pročitati nigdje do sada to nisam pročitala.

Voljela bih pomoći gospođi sa plaćanjem oglasa na Njuškalu, ako imate volje proslijediti mi njen broj na koji uplaćuje za oglase.
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 11:51   #145
Quote:
Lily04 kaže: Pogledaj post
Pa eto, drago mi je ovo pročitati nigdje do sada to nisam pročitala.

Voljela bih pomoći gospođi sa plaćanjem oglasa na Njuškalu, ako imate volje proslijediti mi njen broj na koji uplaćuje za oglase.
Mace su oglasavane sa racuna udruge na njuskalu jer kao sto rekoh to su mace od udruge a ne njene mace...

Ne postoji njen broj kad su mace od udruge, ona je osoba koja brine o njima a sve drugo je odgovornost udruge...
mackamama1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 11:55   #146
Quote:
mackamama1 kaže: Pogledaj post
Mace su oglasavane sa racuna udruge na njuskalu jer kao sto rekoh to su mace od udruge a ne njene mace...

Ne postoji njen broj kad su mace od udruge, ona je osoba koja brine o njima a sve drugo je odgovornost udruge...
Pa kako ćemo im onda pomoći s oglašavanjem kad se udruga ugasi?
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 12:00   #147
Quote:
Lily04 kaže: Pogledaj post
Pa kako ćemo im onda pomoći s oglašavanjem kad se udruga ugasi?
E to neznam, to je pitanje onih koji su htjeli udrugu prikazat kriminalnom, udrugom koja tudje zasluge pripisuje sebi, onima koji su rekli da hranilista ne postoje, pa sad nek se te osobe zapitaju sta ce bit s tim macama...Njihov interes nisu ionako bile te jadne zivotinje nego unistit nekoga tko radi legalno i sve po ps-u.

Sve sam ja to lilly04 prosao... Dvije anonimne prijave , dva puta innspektorat utvrdio da je sve legalno i da nema propusta...

Ukoliko bilo tko zeli pomoci nekom od hranilista neka se javi u inbox i dobit ce podatke kome se obratit...Javno nezelim nicije podtke pisat jer je to izmedju ostalog i zabranjeno...

Utvrdio je inspektorat takodjer da i macke postoje, pa cudom cuda su odjednom utvrdili da postoje sve mace kojima sam pomagao...

Samo nekim ljudima su interi drugi, unostit nekoga tko radi ispravno, javno i legalno...

Toliko od mene na ovoj temi, cekamo moderatora da ju zatvori...
Lp
mackamama1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 12:10   #148
Ali ta žena je onda i prije godinu dana oglašavala mace, kako, na koji način?

Oglasi postoje i ja žalim uplatiti novac za te oglase.
Ti joj otvori novi korisnički broj, ja se obavezujem puniti ga i dizati oglase.
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 12:14   #149
Lily04 kakvih ti problema imas, zelis pomoc u oglasavanju tih maca, ako zelis javi se u inbox sa svojim imenom podatcima i dobit ces njene podatke i onda se dog kako cete ih oglasavat a mene vec jednom ostavi na miru...

Jasno sam ti vec hrpu puta sve objasnio a ti po svom..

Idi pa svoje komplekse lijeci negdje drugdje...A podatke ces dobit u inbox kad posaljes svoje...Jer zasto bi netko tebi davao svoje podatke kad su tvoji skriveni...

Sta je ona radila prije godinu dana me ne zanima, mene zanima dio od kad su macke na skrbi udruge jer je ovo tema od udruge, a svoje osobne probleme rjesavaj na drugom mjestu..

Ukoliko zelis pomoc gospodji javi se u inbox, ukoliko ne mani me se..
mackamama1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 12:29   #150
Quote:
mackamama1 kaže: Pogledaj post
Lily04 kakvih ti problema imas, zelis pomoc u oglasavanju tih maca, ako zelis javi se u inbox sa svojim imenom podatcima i dobit ces njene podatke i onda se dog kako cete ih oglasavat a mene vec jednom ostavi na miru...

Jasno sam ti vec hrpu puta sve objasnio a ti po svom..

Idi pa svoje komplekse lijeci negdje drugdje...A podatke ces dobit u inbox kad posaljes svoje...Jer zasto bi netko tebi davao svoje podatke kad su tvoji skriveni...

Sta je ona radila prije godinu dana me ne zanima, mene zanima dio od kad su macke na skrbi udruge jer je ovo tema od udruge, a svoje osobne probleme rjesavaj na drugom mjestu..

Ukoliko zelis pomoc gospodji javi se u inbox, ukoliko ne mani me se..
Pa ako je osobni problem nuditi svoj novac i vrijeme kako bih pomogla drugome, nemam ništa protiv
I da postoji kompleks pomaganja životinjama, ja bih ga imala

Odjavljujem se s ove teme.
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 12:32   #151
"zelis pomoc u oglasavanju tih maca, ako zelis javi se u inbox sa svojim imenom podatcima i dobit ces njene podatke i onda se dog kako cete ih oglasavat"
mackamama1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.