Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2015., 22:07   #1
Tuga, tuga, tuga

Što drugo reći.....što reći što već nije rećeno....opsovati što već nije opsovano....trošiti živce i energiju na ljude koje to ionako neče dirnuti......

Samo što sam došla doma,zvono na vratima,skupina lokalne dječice su se igrala u dvorištu napuštene kuće i začula plač malih maca,kako su mi rekli...otišla sam onamo u nadi da su veći mačići,atraktivni,,,udomljivi...no stvarnost je drugačija i evo što me dočekalo....5 malih tek progledalim mačića koje je mama maca najvjerovatnije pokušala sakriti od buke koju su djeca izazvala svojim igranjem....dva mačića su pala među drva....izgledali su kao mrtvi...noge su mi se odsjekle....no na sreću,nije tako...svi su živi,ali ne i zdravi,dva malca imaju okice u jako lošem stanju....budući smo novce potrošili na hranu...trebat ću pomoć oko veterinarskih troškova za njih i za mamu macu za sterilizaciju,molim vas ljudeki drag,,i najmanja donacija će puno značiti.

Hvala od srca <3

Podatke šaljem u inbox

















cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 22:10   #2




Inaće nisam gadljiva osoba,ali u okicama ispod ovog tvrdog oklopa kod ova dva malca je blo toliko gnoja,da mi se par puta zavrtilo...ne mogu pojmiti koliko ih je peklo,plakali su,opirli se,ali morala sam to očistiti,namazala sam im Tobrexom,nadam se da bude malo pomoglo da ih ne boli
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 22:54   #3
Još sam u šoku, nemam riječi... osim, sreća je na strani ovih mačića.

Uplatim sutra 100kn za veta, samo da im bude dobro
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 09:41   #4
Jadne mace, imaj sreću da ima ljudi poput vas, uplatila sam jutros 80 kn za mace. Nadam se da će mačići biti u redu i da će okice ozdraviti.
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 10:33   #5
Drage teteLily04 i mala khala hvala vam od sveg srca,popodne idemo vetu,nažalost za prije nemam prijevoz

Držite nam svi fige da okice nisu jako oštećene i da će terapija pomoći
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 11:15   #6
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 11:31   #7
Uplatila sam. Držimo fige.
Jel ovi maleni mogu uopće sami jesti? Koliko sad mačića imaš?
winica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 12:14   #8
Draga winica,od sveg srca hvala,maleni nažalost ne mogu sami jesti,to su dudaši,hranim ih zamijenskim mlijekom i špricom što mi je ostalo od Betinih beba.

Sad trenutno imam 11 mačića 14 odraslih maca....i psa...kujicu....o njoj nešto više kasnije kad stignem
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 12:32   #9
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Sad trenutno imam 11 mačića 14 odraslih maca....i psa...kujicu....o njoj nešto više kasnije kad stignem
Oj životeee, a ti sama na sve njih

I još nitko ne želi posuditi lovilicu na dan, dva, da barem njihove mamice možeš uloviti, tužno
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 16:22   #10
Molim neki broj za uplatu angažirala sam dvije frendice i ja ću nešto dodati ...pa koliko bude.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 16:31   #11
Merlina poslan u pp,hvala od srca
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 20:25   #12
Evo nas od veta,bili smo dobji i uglavnom smo plakali,kao i sve djuge bebe

Okice su dobro,bit će spašene,samo trebamo nastaviti mazati Tobrexom,za kortikosteroide su premali.
Dobili smo (kupili) Banminth pastu po preporuci vetice,a račun nismo platili ni za pregled ni za recept...imam najbolju veticu na svijetu

Jesmo mali,ali znamo da se kod veta tjeba sakjiti gdje se moze

cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 22:29   #13
Super!!! Okice ce biti ok!!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 10:53   #14
Dobre vijesti, odlične čak :klap: :klap: mislim i na zdravlje bebica i na vet (ne)troškove
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 14:27   #15
Super vijesti

Ja osobno imam 3 mačke, al da nemam, sigurno bih uzela jednog od ovih malih ma, ja da mogu bi imala zoo
Rhubin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 15:01   #16
Quote:
Lily04 kaže: Pogledaj post
Oj životeee, a ti sama na sve njih

I još nitko ne želi posuditi lovilicu na dan, dva, da barem njihove mamice možeš uloviti, tužno
Koliko kosta lovilica?
daliah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 16:18   #17
Quote:
Rhubin kaže: Pogledaj post
Super vijesti

Ja osobno imam 3 mačke, al da nemam, sigurno bih uzela jednog od ovih malih ma, ja da mogu bi imala zoo
Znam,tak bi i ja

Quote:
daliah kaže: Pogledaj post
Koliko kosta lovilica?
Problem je nažalost što je nigdje kod nas nema za kupiti,ima na ovoj stranici http://www.drahtexpress.de/UKracht15...d42573e7268c12

Ali oni ne dostavljaju u HR,makar sam čula od cura iz udruge Udomi macu SB da ak im se napiše mail da pošalju,one su tako kupile,no problem je velika cijena poštarine 20 eura,tako da sve skupa dođe 60 eura
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 14:00   #18
Prvo i veliko od srca hvala na donaciji lovilice, da,konačno ju imamo jeeeeeee



Mamicu sam ulovila koji dan prije,užasno je divlja,puše,sikti,ali ne napada,nakon što othrani malce,bit će sterilizirana i izmještena na hranilište,jer takva nažalost nikako nije za udomljenje

No,lovkom smo ulovili drugu mamu macu koja čeka termin za sterilizaciju jeeeej

Za malce je kuljena Banminth pasta i boćica jer 2 bebice nisu znale nikako povući špricu


Evo naaas









cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 14:06   #19
Za malce je uplačeno

Lily04-100kn

mala khala-80kn

J.D-400kn

winica-100kn

I.U-50kn

Inra-200kn

M.R-200kn

J.L-50kn

Merlina-80kn

-------------------------------------------
Ukupno=1260kn

Kupljeno je nešto hrane za mamicu, nešto stelje,računi su na ovoj temi, uglavnom budem stavljala račune kako se bude trošilo jer je ovak skupljat račune pa staviti odjednom sve poprilično komplicirano, barem meni :/

Hvala puno svima,obečavam biti redovitija sa izvještajima ubuduće

Zadnje uređivanje cupanka : 16.07.2015. at 15:07.
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 14:35   #20
ma ovaj crni mi je super
i poza mu je za 5
marulam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.