Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2006., 20:56   #81
Quote:
qwertz kaže:
ma pročito sam! Taj tip je ko pičkica, sigurno ima i losion kremu za lice po noći, a i duže noktice...

sta si ljubomoran
FEMMEFATALE is offline  
Old 02.11.2006., 20:58   #82
dlakeee...

ja neznam kako vas al mene bas pretjerano ne privlace dlake na deckima,a an curama definitivno odbijaju,ne mislim na brkove ali dlake pod pazuhom,dlake na nogama,bikini zona... to je za mene vec stvar higijene,pa ne samo i za zene
 
Old 03.11.2006., 10:22   #83
Quote:
FEMMEFATALE kaže:
sta si ljubomoran

pa da, zato me izainteresirala tema "kako prići nekom s neta" (author Laetitia)
Moram razraditi pristup
qwertz is offline  
Old 03.11.2006., 10:36   #84
Ne znam zbog čega tolika hajka na dlake...
Lupež is offline  
Old 03.11.2006., 10:39   #85
Quote:
Lupež kaže:
Ne da mi se brijati i neću to je gnjavaža dosta je da si brijem bradu sad i tijelo ma daaaj pa da još više odlakavim i postanem ko jeti

bravo toooo

pa šta je muškarac bez dlaka
tadukepa is offline  
Old 03.11.2006., 10:46   #86
Quote:
tadukepa kaže:
bravo toooo
Nisam tako jako dlakav da bi sebe išao brijati muško bez dlaka je ćelavko
Lupež is offline  
Old 06.11.2006., 01:07   #87
Quote:
tadukepa kaže:
bravo toooo

pa šta je muškarac bez dlaka
Muskarac bez dlaka je pravi muskarac a muskarac sa dlakama je majmun!
FEMMEFATALE is offline  
Old 06.11.2006., 01:08   #88
Quote:
bakterija kaže:
ja neznam kako vas al mene bas pretjerano ne privlace dlake na deckima,a an curama definitivno odbijaju,ne mislim na brkove ali dlake pod pazuhom,dlake na nogama,bikini zona... to je za mene vec stvar higijene,pa ne samo i za zene
to se trazi

ko zna zna!
FEMMEFATALE is offline  
Old 06.11.2006., 01:38   #89
Cure koje komentiraju za dlakavost i slicno,kako uopce mozete ako niste musko i ne znate,nemoj te se petljati gdje vam nije mjesto
No dobro moje osobno misljenje je da cura mora biti obrijana po maci,inace nema ni WARM UP-a,a kamoli nesto vise,i ostalo naravno,a sto se tice muskih neka se briju oni koji te zele i vole,al po mome misljenju meni to je prepederasto da se muskarac komplet brije,ma jebo to,to je moje misljenje,al naravno sve je stvar izbora,pa ko voli neka izvoli
Mezz is offline  
Old 06.11.2006., 06:18   #90
moj kolega sa faksa je dohvatio rokacit neku slavonsku snasu sa golemim sisurinama, a onda kad ju je skinuo, skuzio je da zenska ima duze dlake na ledima nego on na kurcu i najdlakaviju picku u ovom kvadrantu svemira
al goleme sisurine su prevagnule i decko se dao na posao. sutradan je izrigao dlaka u kolicini krzna omanje macke i govno mu je imalo vise vlakana nego da je pojeao 600 kila celuloze.
al kaze najace je kad ju je dero sa guza i copio za dlake na ledima
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Old 06.11.2006., 09:02   #91
Ma to je prava izvorna Cro snaša
qwertz is offline  
Old 06.11.2006., 09:04   #92
Quote:
FEMMEFATALE kaže:
Muskarac bez dlaka je pravi muskarac a muskarac sa dlakama je majmun!
A ti si mama gorila samo malko stani sa brijanjem dlačica pa ćeš to i postati
Lupež is offline  
Old 06.11.2006., 09:05   #93
Quote:
THE dzubre kaže:
moj kolega sa faksa je dohvatio rokacit neku slavonsku snasu sa golemim sisurinama, a onda kad ju je skinuo, skuzio je da zenska ima duze dlake na ledima nego on na kurcu i najdlakaviju picku u ovom kvadrantu svemira
al goleme sisurine su prevagnule i decko se dao na posao. sutradan je izrigao dlaka u kolicini krzna omanje macke i govno mu je imalo vise vlakana nego da je pojeao 600 kila celuloze.
al kaze najace je kad ju je dero sa guza i copio za dlake na ledima
Pojedi travu ko što mica mace rade
Lupež is offline  
Old 08.11.2006., 19:05   #94
Quote:
Lupež kaže:
A ti si mama gorila samo malko stani sa brijanjem dlačica pa ćeš to i postati

vau majmunce, jesam to povrijedila vas ionako krhki muski ego?
FEMMEFATALE is offline  
Old 08.11.2006., 19:07   #95
Quote:
THE dzubre kaže:
moj kolega sa faksa je dohvatio rokacit neku slavonsku snasu sa golemim sisurinama, a onda kad ju je skinuo, skuzio je da zenska ima duze dlake na ledima nego on na kurcu i najdlakaviju picku u ovom kvadrantu svemira
al goleme sisurine su prevagnule i decko se dao na posao. sutradan je izrigao dlaka u kolicini krzna omanje macke i govno mu je imalo vise vlakana nego da je pojeao 600 kila celuloze.
al kaze najace je kad ju je dero sa guza i copio za dlake na ledima

strava i uzas!
FEMMEFATALE is offline  
Old 22.08.2008., 01:53   #96
NE brijem ni bradu ni brkove ni ispod pazuha,nemam puno crnih dlaka na tjelu,nogama,znatno više sitnih plavih pa moradem da ličim na muško.Eto problema cure koje imaju dlake depiliraju se,a šta muškarci s malo dlaka,kako posadit dlake na nogama kojih nemam previše,ispada da se depiliram,osobito što imam bradu i brkove koje ne brijem,ali baš na nogama nemam puno dlaka,a nemogu posadit.Ako ko zna di se mogu posadit dlake na nogasma kojih nemam previše
morski vuk is offline  
Old 23.08.2008., 03:13   #97
takoder,ne volim dlake.brijem sve,znaci noge,ruke,pazuh itd itd....a tipovi..ne volim bas dlake,al kaj sad..
klimy is offline  
Old 23.08.2008., 03:14   #98
ja se čudim ženama koje vole dlake
Pali_andjeo is offline  
Old 23.08.2008., 03:30   #99
Evolucija , kako u kulturi tako i prirodi.
Kad sam bila mlada , rijetko se koja zena depilirala , samo glumice i balerine .
Sad mi je nezamislivo imati negdje dlaku na tijelu.
__________________
Sve one tajne o kojima prava dama ne govori , naci cete na mom blogu.
http://madamvalentina.blog.hr/ Uzivajte svaku sekundu svog zivota.
MadamValentina is offline  
Old 23.08.2008., 03:41   #100
Quote:
FEMMEFATALE kaže: Pogledaj post
dali normalni muskarci vole dlakave zene?
kad kazem dlakave mislim na dlake po nogama, ispod pazuha, po straznjici, brkove...

ako ne, zasto se onda cude sto i mi zene nevolimo dlake???
priroda me stvorila da jebem dlakave žene, društvo me natjeralo da jebem ofurene...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger