Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2008., 23:17   #201
Quote:
leptirica_ kaže: Pogledaj post
hahaha..
jadan čovjek, jadan čovjek (muž iz ove priče).

on bio otvoren, a ovdje se odmah savjetuje sikirica.

u kakvom mi društvu živimo, licemjenom i bolesnom, bljaaak.


Ma kako možeš reć da je muž jadan i njega žalit? Zato što je iskren? OK, onda triba žalit i muža koji kaže otovreno ženi da bi je mogao prevarit bez problema. Kuda ovaj svijet ide.....
ivanovna005 is offline  
Old 04.10.2008., 23:30   #202
Quote:
ivanovna005 kaže: Pogledaj post
Potpisujem. Još jedan dokaz da su većina muških napaljene, sebične i licemjerne svinje.Gade mi se.M ai da žena pristane, nije mi jasno šta je njoj u glavi ako može mirno gledat kako joj se muž napaljuje na drugu ili jebe-tj. gleda preljub vlastitim očima.To su mazohistice, pa jbt., di je ona zdrava ljudska ljubomora.Wtf? Jebote, brak je ozbiljna stvar, a ne zajebancija i eksperimentiranje. Ako netko nije za brak zreo, nek i ne ulazi u njega, a kamoli da pravi dicu.Muž iz ove priče je govnar,a najviše mi je žao diteta koje nije za ništa krivo.
Ajde ivona, nemoj sad ti ic u drugu krajnost. Nije vecina muskaraca takvim kakve si ti opisala i to je vrlo nekorektno od tebe.
Slazem se da je brak ozbiljna stvar, ali moras razluciti izmedju toga da se nekoga pritiskom sili na takve odnose i to da neki parovi na to dolaze dogovorom jer im je oboje to fantazija. E sad, koliko je to primjereno u braku je druga rasprava...
U ovom slucaju sam bio protiv njenog muza zato sto je ona u vise navrata dala doznanja da nije zainteresirana za takve aktivnosti, a on je i dalje uporan i poprilicno bezosjecajan, uz to i sebican te cini se ne previse pametan po izboru termina kada je to ponovo predlozio.
No, postoje zene sa biseksualnim sklonostima koje bi isto tako voljele isprobati seks sa jos jednom zenom. U tome ne vidim nikakvog zla, ukoliko se OBOJE s tim slazu, ali ne na taj nacin da jedan pristane samo zato da bi ispunio seksualnu fantaziju partneru vec ako ih oboje zbilja to privlaci.
Ispijač Mozga is offline  
Old 04.10.2008., 23:32   #203
Quote:
ivanovna005 kaže: Pogledaj post
Ma kako možeš reć da je muž jadan i njega žalit? Zato što je iskren? OK, onda triba žalit i muža koji kaže otovreno ženi da bi je mogao prevarit bez problema. Kuda ovaj svijet ide.....
kakva prijevara? pa on joj je ponudio otvorenu seksualnu igricu, to nije prijevara, već prijedlog, haha!
leptirica_ is offline  
Old 04.10.2008., 23:34   #204
Quote:
leptirica_ kaže: Pogledaj post
kakva prijevara? pa on joj je ponudio otvorenu seksualnu igricu, to nije prijevara, već prijedlog, haha!
Ajde molim te citaj malo pozornije i od pocetka pa ces vidjeti da nije bas tako crno-bijelo i lijepo upakirano...Vec sam X puta spomenuo razloge, no cini se kako ljudi uopce ne citaju threadove na kojima raspravljaju...
Ispijač Mozga is offline  
Old 04.10.2008., 23:36   #205
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Ajde molim te citaj malo pozornije i od pocetka pa ces vidjeti da nije bas tako crno-bijelo i lijepo upakirano...Vec sam X puta spomenuo razloge, no cini se kako ljudi uopce ne citaju threadove na kojima raspravljaju...
pročitala sam uvodni tekst... ostalo nisam, priznajem...
leptirica_ is offline  
Old 04.10.2008., 23:39   #206
Quote:
leptirica_ kaže: Pogledaj post
pročitala sam uvodni tekst... ostalo nisam, priznajem...
Eh, u tome cesto lezi problem na ovom forumu... ljudi se ukljuce bez da procitaju sve. Uglavnom ona mu je dala doznanja vec ranije nekoliko puta da ju to uopce ne interesira i da joj se gadi no on je i dalje uporan, cesto puta visi po internetu na smokvici i sl. siteovima i sl.
E pa za mene to onda nije predlaganje seksualne igrice vec pritiskanje nekoga na nesto sto ne zeli uciniti...
A onda je to jos napravio i u jako "primjerenom" terminu, mjesec dana nakon poroda.
Ispijač Mozga is offline  
Old 05.10.2008., 10:30   #207
Quote:
laka kaže: Pogledaj post

ja iz osobnog iskustva znam da bi većina muškaraca htjela gledat 2 ženske kak se diraju, pa bi se on ubacio pa bi malo u jednu pa u drugu rupu.. i to bi ga strašno napalilo i naravno da ga ne bi bilo briga ak je njegovoj ženi/curi malo bed tj. onak nije joj baš ugodno gledat kak se on pali na neku drugu, kak jaše po njoj..
ti ZNAŠ da većinu muškaraca ne bi bilo briga da je njihovoj ženi nešto bad u spavaćoj sobi?? radila si anketu neku na reprezentativnom uzorku od 5000 muškaraca??
ja iz osobnog iskustva znam da muškarci većinom ne žele raditi u krevetu ono što njihovoj partnerici ne odgovara ili bi joj povrijedilo osjećaje. i da, ja govorim o muškarcima, ti govoriš ili o dječacima ili o seljačinama. dakle, kako ti to ZNAŠ da ih nije briga?
pucca-smile is offline  
Old 05.10.2008., 10:35   #208
Quote:
adrian1 kaže: Pogledaj post
ma nisi ti KONZERVATIVNA,uopce
cura nije konzervativno, ona ima svoje mišljenje. isto kao i ti. zbilja, ovdje na ljesu se ne slave razlike i individualnosti, ali se to stalon naglašava, ima nas svakakvih, pustite čovjeka na miru, blabla. ali čim se nađe netko malo manje ekstreman odmah je on konzervativan i ne prihvaća razlike. pa što što ona ne bi svom mužu dopustila da ima profil na smokvi. to je njezino pravo. i vjerojatno će se udati za čovjeka koji ne bi ni imao profil na smokvi, i imat će sasvim ok brak. ne željeti treću osobu u spavaćoj sobi nije konzervativno, možda je samo znak ljubavi i one normalne ljudske želje da je ta osoba seksualno samo tvoja.
pucca-smile is offline  
Old 05.10.2008., 10:52   #209
Koje sexualne fantazije smiju imati konzervativna ljudska biće pardon gdje je tu granica i koja?
milla karolina is offline  
Old 05.10.2008., 11:29   #210
Quote:
milla karolina kaže: Pogledaj post
Koje sexualne fantazije smiju imati konzervativna ljudska biće pardon gdje je tu granica i koja?
ne znam koga ide ovo pitanje, ali ajde da napišem nešto (dosadno je u nedjelju u praznoj sobi). ja mislim da nema tu nekih pravila. ako muškarac ne želi lizati ženu, ali vrlo rado će pristati ne trojac, je li on konzervativan. a recimo, oralac mu se ne gadi niti ništa slično, nego samo ima stajalište da to muškarci ne rade (ima i takvih muških). ili ako ja ne želim seks u troje, ali ću u spavaćoj sobi sa svojim partnerom isprobati apsolutno sve što mu padne na pamet i uživati u tome, jesam li ja konzervativna? nema tu neke granice i pravila. ne možeš biti konzerva na temelju samo jedne stvari.

prema tome, ako žena ne želi svog muža dijeliti s drugom ženom, makar to bio samo seks, ona nije konzervativna. ako pravi od buhe slona oko toga, isto nije konzervativna, već joj on nije dobro objasnio o čemu se radi i ona je nesigurna. ako žena ne želi da joj muž ima profil na iskrici, nije konzerva, opet je nesigurna i želi da je ona jedina žena koju njen muž želi u seksualnom smislu. to je normalno za nas ljude, posesivni smo kad se radi o ljubavi, ne želimo to dijeliti, ne želimo izgubiti... dok naš partner ne pati zbog te posesivnosti, sve je ok.

konzerva ili ne, možeš imati bilo kakvu fantaziju, ali konzervativni pojedinac će samog sebe osuđivati zbog te fntazije, nikada ju neće izreći naglas, a kamoli isprobati. a po meni su konzervativni oni ljudi koji seks koriste samo za razmnožavanje, ali ne i za užitak i udovoljavanje sebi i partneru, i učvršćivanje njihove veze. znači, kojima je seks nešt prljavo i pogrešno, i koji ne žele ni pod koju cijenu istraživati i uživati u fizičkom dijelu braka ili veze. svi ostali, što god da rade, su mi nekako normalni. ako čovjek shvaća seks kao nešto lijepo, kao vrhunac ljubavi i izmjenu osjećaja i nježnosti, nije uopće bitno što je sve u stanju učiniti, naći će si partnera koji mu odgovara i bit će sve ok
pucca-smile is offline  
Old 05.10.2008., 15:20   #211
Quote:
milla karolina kaže: Pogledaj post
Koje sexualne fantazije smiju imati konzervativna ljudska biće pardon gdje je tu granica i koja?

Pa npr. da fantazira ISKLJUČIVO o osobi koju VOLI i s kojom je u BRAKU i s kojom možda ima DJECU. Da imam muža, ne bi me nitko drugi moga napalit,za mene drugi ne postoje, a to očekujem i od njega.Ako mu nisam dovoljna, onda me taj kreten ne zaslužuje,niti me voli.Brak je za DVOJE, bez nekakvih uljeza u krevetu.Sve razl. od toga je oblik preljuba i izdaje.KUŽIŠ?!!!!!
ivanovna005 is offline  
Old 05.10.2008., 17:03   #212
pa kaj je to takvoga ako ti muž želi malo promjene.
dukenuke is offline  
Old 05.10.2008., 17:29   #213
Quote:
dukenuke kaže: Pogledaj post
pa kaj je to takvoga ako ti muž želi malo promjene.


Muž NE BI SMIO želit promjenu. Ako mu nije dovoljna vlastita žena, onda je kreten i točka.
ivanovna005 is offline  
Old 05.10.2008., 17:41   #214
A ako nekim slučajem i poželi drugu, ne smije fantaziju pretvorit u stvarnost, a i te fnatazije se treba sramit. Čak i sama želja je svojevrstan oblik prijevare i izdaje.Poanta je u tome da IMA ŽENU.
ivanovna005 is offline  
Old 05.10.2008., 18:40   #215
Quote:
ivanovna005 kaže: Pogledaj post
A ako nekim slučajem i poželi drugu, ne smije fantaziju pretvorit u stvarnost, a i te fnatazije se treba sramit. Čak i sama želja je svojevrstan oblik prijevare i izdaje.Poanta je u tome da IMA ŽENU.
Fantaziranje je SAMO fantaziranje, nema veze sa stvarnošću. I nikako nije prevara. Svi imaju seksualne fantazije, neke žele i pokušaju ostvariti, neke ostaju jednostavno to - maštanje.
Maštati i fantazirati o drugima kraj partnera ne znači želju za prevarom, niti svi koji maštaju uopće imaju namjeru to i ostvariti.

A vezano za ovu temu, žena ne želi probati u troje, a muž, da li iz neznanja njenog stava, ili možda pak sebičnosti, pokušava to ostvariti (a što je točno, znaju ipak samo njih dvoje i samo njih dvoje to i mogu rješiti).

Ispada, po tvom postu, ako imamo partnera, moramo biti potpuno slijepi na sve druge ljude? Znaš li da je to nemoguće? I da to što i ako primjećujemo druge, nikako ne predstavlja prevaru i izdaju?
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 05.10.2008., 18:46   #216
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Fantaziranje je SAMO fantaziranje, nema veze sa stvarnošću. I nikako nije prevara. Svi imaju seksualne fantazije, neke žele i pokušaju ostvariti, neke ostaju jednostavno to - maštanje.
Maštati i fantazirati o drugima kraj partnera ne znači želju za prevarom, niti svi koji maštaju uopće imaju namjeru to i ostvariti.

A vezano za ovu temu, žena ne želi probati u troje, a muž, da li iz neznanja njenog stava, ili možda pak sebičnosti, pokušava to ostvariti (a što je točno, znaju ipak samo njih dvoje i samo njih dvoje to i mogu rješiti).

Ispada, po tvom postu, ako imamo partnera, moramo biti potpuno slijepi na sve druge ljude? Znaš li da je to nemoguće? I da to što i ako primjećujemo druge, nikako ne predstavlja prevaru i izdaju?
Vise ispada po njenim postovima da se petlja tamo gdje nema apsolutno sta za reci, i svaka cast da joj imas strpljenja ovako lijepo pojasniti, mada sumnjam da to vrijedi jer je jedno od onih derista koje misli da je pozderalo svu pamet svijeta.
bingooo is offline  
Old 05.10.2008., 20:02   #217
Quote:
ivanovna005 kaže: Pogledaj post
A ako nekim slučajem i poželi drugu, ne smije fantaziju pretvorit u stvarnost, a i te fnatazije se treba sramit. Čak i sama želja je svojevrstan oblik prijevare i izdaje.Poanta je u tome da IMA ŽENU.
mislim da si u zabludi.
znači ako ja imam dečka moram isključivo gledati smo njega,ne smijem maštati o nekome drugome,nego za mene mora postojati samo moj dečko i amen? u protivnom trebam se jako sramiti, jer sam ga "prevarila" i "izdala"?
svaka čast ako tebi to uspjeva,ali ja ako vidim nekog zgodnog tipa ili čak ženu svakako ću prokomentirati njen/njegov izgled,ponekad i sa dragim.i ne vidim u tome ništa loše.
ne vidim ništa loše niti ako maštam o nekom drugom,ako gledam drugog,jer hvala Bogu zato mi je tata napravio oči.niti ću raditi scene ako to napravi moj dečko.
btw,mislim da skrećemo sa teme.
Roly is offline  
Old 05.10.2008., 20:12   #218
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Fantaziranje je SAMO fantaziranje, nema veze sa stvarnošću. I nikako nije prevara. Svi imaju seksualne fantazije, neke žele i pokušaju ostvariti, neke ostaju jednostavno to - maštanje.
Maštati i fantazirati o drugima kraj partnera ne znači želju za prevarom, niti svi koji maštaju uopće imaju namjeru to i ostvariti.

A vezano za ovu temu, žena ne želi probati u troje, a muž, da li iz neznanja njenog stava, ili možda pak sebičnosti, pokušava to ostvariti (a što je točno, znaju ipak samo njih dvoje i samo njih dvoje to i mogu rješiti).

Ispada, po tvom postu, ako imamo partnera, moramo biti potpuno slijepi na sve druge ljude? Znaš li da je to nemoguće? I da to što i ako primjećujemo druge, nikako ne predstavlja prevaru i izdaju?
Baš tak! moja sex fantazija je onak lijepi plavooki vojnik u maskirnom donjem dijelu. lijepog torza s 2 pločice oko vrata i šta sad..samo on i ja..jesam li ja besramnica što to fantaziram...a ono u troje..hm?! a ne znam ni sama šta da rečem...možda bih sada to i probala, al dok sam bila mlađa nikak, razlog...glupava ženska sujeta da me moj mužjak dijeli s nekom žensko,..u usuprotnom slučaju moj mužjak i neki drugi..ha!ha! zakaj ne' samo je problem moj zakoniti on to ne bi dopustio nikak samo iz svog muškog ega..pa koji muški voli da mu sad neki j...svog komada...
milla karolina is offline  
Old 06.10.2008., 14:29   #219
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
mislim da si u zabludi.
znači ako ja imam dečka moram isključivo gledati smo njega,ne smijem maštati o nekome drugome,nego za mene mora postojati samo moj dečko i amen? u protivnom trebam se jako sramiti, jer sam ga "prevarila" i "izdala"?
svaka čast ako tebi to uspjeva,ali ja ako vidim nekog zgodnog tipa ili čak ženu svakako ću prokomentirati njen/njegov izgled,ponekad i sa dragim.i ne vidim u tome ništa loše.
ne vidim ništa loše niti ako maštam o nekom drugom,ako gledam drugog,jer hvala Bogu zato mi je tata napravio oči.niti ću raditi scene ako to napravi moj dečko.
btw,mislim da skrećemo sa teme.


Normalno da ćeš pogledat nekog suprotnog spola i npr. komentirat izgled, nisi slijep. Ali ne smiješ s enapalit na tu osobu jer ipak si u braku, a ako i dođe do toga trebaš osjećat grižnju savjesti. Vaši napadi na mene su samo još jedan dokaz da živmo u bolesnome društvu u kojoj su sve tradicionalne vrijednosti izokrenute, naglasak je na sebičnosti i nemaru za druge.
ivanovna005 is offline  
Old 06.10.2008., 14:52   #220
Quote:
ivanovna005 kaže: Pogledaj post
Normalno da ćeš pogledat nekog suprotnog spola i npr. komentirat izgled, nisi slijep. Ali ne smiješ s enapalit na tu osobu jer ipak si u braku, a ako i dođe do toga trebaš osjećat grižnju savjesti. Vaši napadi na mene su samo još jedan dokaz da živmo u bolesnome društvu u kojoj su sve tradicionalne vrijednosti izokrenute, naglasak je na sebičnosti i nemaru za druge.



ja znam da se ti šališ jel da?
jel da da je tako?
jer ako nije,curo draga žao mi te.iskreno.
Roly is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger