Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2011., 12:23   #101
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
....

nije dobro klince prerano naviknut na intenzivne podražaje mozga.
Ima smisla, definitivno. Ako već imam trade off između djeteta s ADHD-om i hrpom odgledanih crtića i djeteta koje voli knjigu i tišinu, birala bih drugo. Mislim da je dugoročno bolje za njega. Ali opet, neke best-of će pogledat silom ili milom

Dobro, što onda raditi s djetetom mlađim od 3 godine? Šetnje, slikovnice, igračke... Što je s puštanjem glazbe? Znači li im to što?

Ima li neka tema gdje se raspravljalo o tim pomagačima umnog razvoja? Jer jako mi je zanimljivo, a ne bih se baš htjela zamjerit modovima offtopičarenjem.

Zadnje uređivanje niarnilla : 08.04.2011. at 12:32.
niarnilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 18:26   #102
Quote:
niarnilla kaže: Pogledaj post
Ima smisla, definitivno. Ako već imam trade off između djeteta s ADHD-om i hrpom odgledanih crtića i djeteta koje voli knjigu i tišinu, birala bih drugo. Mislim da je dugoročno bolje za njega. Ali opet, neke best-of će pogledat silom ili milom

Dobro, što onda raditi s djetetom mlađim od 3 godine? Šetnje, slikovnice, igračke... Što je s puštanjem glazbe? Znači li im to što?

Ima li neka tema gdje se raspravljalo o tim pomagačima umnog razvoja? Jer jako mi je zanimljivo, a ne bih se baš htjela zamjerit modovima offtopičarenjem.
Glazba je poželjna. Imaš baby mozart koji se preporuča kod beba. MOja ga je slušala, a potom je dobila neke dječje pjesmice na CD-U te ih je slušala cijeli dan.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 18:52   #103
Quote:
Cattleya kaže: Pogledaj post
Glazba je poželjna. Imaš baby mozart koji se preporuča kod beba. MOja ga je slušala, a potom je dobila neke dječje pjesmice na CD-U te ih je slušala cijeli dan.
i moja odusevljena je i plese po cijele dane
al sam joj skinula s interneta dosta djeciji pjesmica s zivotinjama koje plesu-presretna je naucila sve zivotinje tako
baby tv je zakon za malu djecu
kosa mi se dize na glavi od nasilni crtica i dok god ja budem mogla utjecat na gledanje tv-bit ce bez nasilja-
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 18:53   #104
Quote:
monatina kaže: Pogledaj post
i moja odusevljena je i plese po cijele dane
al sam joj skinula s interneta dosta djeciji pjesmica s zivotinjama koje plesu-presretna je naucila sve zivotinje tako
baby tv je zakon za malu djecu
kosa mi se dize na glavi od nasilni crtica i dok god ja budem mogla utjecat na gledanje tv-bit ce bez nasilja-
Daj molim te ili naziv ili link barem za jednog!!!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 18:59   #105
Quote:
niarnilla kaže: Pogledaj post
Ima smisla, definitivno. Ako već imam trade off između djeteta s ADHD-om i hrpom odgledanih crtića i djeteta koje voli knjigu i tišinu, birala bih drugo. Mislim da je dugoročno bolje za njega. Ali opet, neke best-of će pogledat silom ili milom

Dobro, što onda raditi s djetetom mlađim od 3 godine? Šetnje, slikovnice, igračke... Što je s puštanjem glazbe? Znači li im to što?

Ima li neka tema gdje se raspravljalo o tim pomagačima umnog razvoja? Jer jako mi je zanimljivo, a ne bih se baš htjela zamjerit modovima offtopičarenjem.
draga moja cura ima 17 mj-ima toliko edukativni crtica
miffy piko dora pepa prase
tu moze svasta nucit ona ih jako voli
al na internetu mozes skinut crite od baby tv koji su isto edukativni i imaju dosta pjesmica
imas thegigglebellies pjesme sa zivotinjama koje plesu---------
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 19:00   #106
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Daj molim te ili naziv ili link barem za jednog!!!
ja ti skinem s youtuba pa formiram preko programa u avi ima jedan blog gdje su svi crtici sinkro na hr besplatno posaljem ti na pp
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 21:49   #107
Quote:
monatina kaže: Pogledaj post
ja ti skinem s youtuba pa formiram preko programa u avi ima jedan blog gdje su svi crtici sinkro na hr besplatno posaljem ti na pp
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.