Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2016., 17:57   #121
I onda zbilja..
Ko da su ubraceni roboti..
Ajd brze gasi osjecaje..nadji tipku on/off
Ni slucajno ne izdaj svetost.
Nebo.
Samo sto svi glumataju te sudce i bogove.
Ljudi zaborave da se pravdat treba prvo sebi i svojoj savjesti.
Pusti druge
I oni cine po svom
Tko su da ti crtaju putokaze kuda ces??
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 16:39   #122
Za Kleopatru.....iz tvojih postova na ovoj temi vidim da si vjernica. I ja sam... meni jako bliska osoba je svecenik i cesto razgovaramo o svim temema.... jednom mi je tako ispricao da mu je dosla zena koja je u braku i ima troje male djece. Muz je zlostavlja.... Svecenik je pita: zasto ne odes od njega? Ona odgovara: ali, pa zar nije razvod grijeh? Svecenik joj kaze; Dijete moje, ti si u grijehu od kad je on dignuo ruku na tebe i djecu, a ti nisi poduzela nista da vas zastitis... da zastitis najveci dar koji ti je Bog dao- zivot. Isti svecenik joj je pomogao da ostavi muza i zapocne normalan zivot sa svojoj djecom.
sweetheart 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 08:27   #123
Ako već nisi prekini to odmah
Vivien35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 10:59   #124
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Leptirići su danas obilato precjenjena roba...strast nema veze sa ljubavi ili životom. Kod ljudi koji imaju nisko samopoštovanje dovode do gluposti.
Otprilike tako
Vivien35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 12:43   #125
Što bi trebalo značiti ako me osoba pozdravlja isključivo kad sam sama i kad je on sam? Kad me vidi sa mužem izbjegava nas u širkom luku.
maliboksac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 12:56   #126
Quote:
maliboksac kaže: Pogledaj post
Što bi trebalo značiti ako me osoba pozdravlja isključivo kad sam sama i kad je on sam? Kad me vidi sa mužem izbjegava nas u širkom luku.
Da ta osoba ima nekakav problem emocionalne retardacije moguće prouzrokovan šovinističkim pogledom na svijet.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 13:11   #127
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Da ta osoba ima nekakav problem emocionalne retardacije moguće prouzrokovan šovinističkim pogledom na svijet.
Hvala na smislenom odgovoru.
maliboksac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 17:04   #128
Quote:
maliboksac kaže: Pogledaj post
Što bi trebalo značiti ako me osoba pozdravlja isključivo kad sam sama i kad je on sam? Kad me vidi sa mužem izbjegava nas u širkom luku.
Ima li itko sa sličnim iskustvom?
maliboksac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 20:07   #129
Quote:
maliboksac kaže: Pogledaj post
Ima li itko sa sličnim iskustvom?
DA ne želi pozdraviti tvog muža
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 20:53   #130
Znači nema nade za ikakav drugi odgovor osim ovaj?
maliboksac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 21:43   #131
Quote:
maliboksac kaže: Pogledaj post
Znači nema nade za ikakav drugi odgovor osim ovaj?
Pa kakvo si to uopće ti pitanje postavila?! LIjepo napiši u čemu je stvar? Da li se tebi sviđa taj čovjek koji te ne pozdravlja dok si sa mužem? Da li te to smeta? Zašto te to smeta?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 22:27   #132
Quote:
maliboksac kaže: Pogledaj post
Znači nema nade za ikakav drugi odgovor osim ovaj?
Evo, ima.

Tip je ludo zaljubljen i želi voditi nježnu ljubav s tobom dok se zemlja ne zatrese i anđeli proplaču.

Ne javlja ti se dok si s mužem jer ga izjeda strašna ljubomora pri pogledu na čovjeka zbog kojeg nisi samo njegova. A i nema neke šanse za kontaktom koji bi možda mogao dovesti do realizacije te kozmičke ljubavi dok vam tvoj muž drži svijeću. Sve to začinjeno sa strahom da tvoj muž ne skuži silinu njegovih strastvenih emocija (jer kao kašalj, ljubav se ne da sakriti) i eto, čovjek te prividno ignorira, dok u sebi umire.

Ne javlja ti se dok je sa svojom ženom jer mu je žena rošpijetina koja bi mu pojela mozak da ti se javi. Ionako je dovoljno što je nikad nije volio i što im je seksualni život nikakav.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 22:31   #133
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Evo, ima.

Tip je ludo zaljubljen i želi voditi nježnu ljubav s tobom dok se zemlja ne zatrese i anđeli proplaču.

Ne javlja ti se dok si s mužem jer ga izjeda strašna ljubomora pri pogledu na čovjeka zbog kojeg nisi samo njegova. A i nema neke šanse za kontaktom koji bi možda mogao dovesti do realizacije te kozmičke ljubavi dok vam tvoj muž drži svijeću. Sve to začinjeno sa strahom da tvoj muž ne skuži silinu njegovih strastvenih emocija (jer kao i kašalj, ljubav se ne da sakriti) i eto, čovjek te prividno ignorira, dok u sebi umire.

Ne javlja ti se dok je sa svojom ženom jer mu je žena rošpijetina koja bi mu pojela mozak da ti se javi. Ionako je dovoljno što je nikad nije volio i što im je seksualni život nikakav.
Ja se ne bi sa tim složio. Meni se čini da je on ipak u mislima strastveno zaokupljen sa njenim mužem i kada ga vidi sa njom jednostavno se od straha zamrzne i ne uspije ih pozdraviti. Njen muž glumi da ga ne poznaje,a zapravo su ljubavnici.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 22:35   #134
Opet izazivaš "ima li nade za nas".
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.