Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2005., 04:25   #41
Quote:
tilla kaže:
intervenciji u prostoru!
georgeWtheNuclear is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2006., 13:19   #42
Dekoriranje zidova - naljepnice, tapete, paneli...

Jel zna možda netko gdje bi se na netu mogle naći šablone za crtanje po zidovima.
Naime, htjela bih neke ideje za crtanje po zidu ili izrade "okvira" oko štoka (nešto a la Turska ili Maroko stil ), ali jučer sam se ubila pretragom Googlea i ništa.

A moj mozak na žalost ne radi na taj način da se primim boje i kista (čitaj: farbe i valjka) i da stvorim na zidu Dalija

Uf
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2006., 12:13   #43
Quote:
Ipanema kaže:
Jel zna možda netko gdje bi se na netu mogle naći šablone za crtanje po zidovima.
trazi pod Wall Stenciling
tu imas tehniku
a tu nekaj sablona
i tu

Zadnje uređivanje xxGaladrielxx : 22.01.2006. at 13:11.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 16:00   #44
Slike, fotografije... nešto za na zid?

Molim Vas,pomagajte.
Kupili smo stan i sad krečemo u uređenje.
U dnevnom boravku imali bi trosjed neke krem-sive boje, wenge ormar za TV (onak dosta nisko i minimalistički).Tepih i možda koji zid tamno crveni da malo razbijemo tu tamno-bijelu kombinaciju.S obzirom da će nam ostati dosta praznog prostora,trebali bi nešto staviti na zidove.Moj dragi nije baš ljubitelj slika pa sam mislila da stavimo neke fotografije odnosno postere.Ne znam da li ste bili na stranici www.allposters.com ima fenomenalnih crno bijelih fotografija.
E sad,preko njih se mogu naručiti te iste fotografije,ali kad bi ih sve naručila to me ne bi baš jeftino ispalo.
Da li znate,gdje u Zagrebu ima za kupiti takvih ili sličnih postera?

Ili možda imate neku drugu dobru ideju šta bi mogli staviti na zid?

Hvala,
antonhy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 16:59   #45
Quote:
antonhy kaže:
Ili možda imate neku drugu dobru ideju šta bi mogli staviti na zid?
Digitalac u ruke i sigurno ce ispasti nesto dobro. Par svojih fotki sam dao uokviriti i dosta ljudi veli da su dobre, a stvarno sam "običan amater" što se tiče fotografije.

Zvuči pomalo kao da hvalim samog sebe, ali da se napraviti sasvim dobrih fotki i bez neke profi opreme. Za neka ogromna povećanja je rezolucija ograničavajući faktor, ali možete probati i vidjeti rezultat.
__________________
Pouzdanost mehanizma obrnuto je proporcionalna broju i važnosti ljudi koji motre na njega.
Dexxxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 20:57   #46
Baš ste originalno uredili dnevnu, niski tv stolić, crveni zid, krem namještaj.
No,
Postoji tehnika laserskog printanja na velike površine, recimo daske. samo nađeš fotografiju koja ti se sviša, crno bijele nisu loše i to odštampaš.
Sliku možeš i skinuti sa neta.
A za štampanje se raspitaj u grafičkim i foto radnjama.
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 07:25   #47
ja bih pitao, gdje ima nekakav izbor okvira za slike...naime vidio sam u nekim kucama - stanovima mrak tanke i elegantne okvire koje nigdje nisam mogao naci... (antonhy, web je mrak...naruciti cu nesto )
__________________
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
Fear factor natjecatelj
Pollux is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 11:53   #48
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
trazi pod Wall Stenciling
tu imas tehniku
a tu nekaj sablona
i tu
tek sad ovo vidim, a kako zakon

Sva sreca da mi je soba jos u povojima
Hvala

Mrzim ovu nemogucnost trazenja spominjanja nicka
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 15:34   #49
Ne znam kakve točno okvire tražiš,ali znam da su moji frendovi prije par mjeseci kupili fakat super okvire (crne.srebrne i crvene, od skroz tankih do ful debelih;onak totalno jednostavni)u Ikei..

Jel zna netko neke stranice sa kojih bi mogla skinuti te fotke?
antonhy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 18:09   #50
za ispis na vecim povrsinama (ne spominjem medij jer nije uvjetom) min. rezolucija mora biti 150 dpi-a i tesko da ces na netu pronaci takve slike.
Postere fakat prodaju na hrpu mjesta i sve su samo ne skupi: od algoritma do trgovackih centara.
posteri u algoritmu (malo se sporije ucitavaju stranice)
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2006., 03:57   #51
Question slike (gdje kupiti?)

gdje kupiti kopije slike poznatih slikara (npr. Van Gogh) na internetu (ili kod nas HR gdje ima)?

naravno, da su slike kvalitetne...
Violator is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2006., 21:31   #52
Imaš u prošlom ili pretprošlom broju Globusa članak o poznatom imitatoru velikih majstora.
vinova lozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 21:46   #53
Quote:
violator:
gdje kupiti kopije slike poznatih slikara (npr. Van Gogh) na internetu (ili kod nas HR gdje ima)?

naravno, da su slike kvalitetne...
Imas negdje u 6. ili 7. mjesecu na Akademiji likovnih umjetnosti u Zagrebu izlozbu koja se zove "Cash & Carry", gdje se po smijesno malim cijenama prodaju radovi studenata akademije. Ne samo da kupis original, vec mozes sakupiti kolekciju radova mladih umjetnika koji ce kroz koju godinu, neki od njih, biti i afirmirani. Uz to ces im i pomoci.
Jedan ti originalan rad vrijedi vise nego bezbroj kopija.
Tessy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 00:36   #54
Slike koje idu na obojane zidove

Ovako: Dnevni i kuhinja su mi spojeni...ofarbani u žarko narančastu i žutu boju...
Trebao bih neke slike koje bi mi podigle prostor- neke šarene, a da su recimo zelene, plave, crvene- i to kvadrati , krugovi...
Teško mi je opisati...znam da sam davno tu na forumu vidio takve slike po zidovima ''šarenih stanova''..
Ako tko ima neki link, bit ću zahvalan...
hammond is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 09:49   #55
Quote:
Tessy kaže:
Imas negdje u 6. ili 7. mjesecu na Akademiji likovnih umjetnosti u Zagrebu izlozbu koja se zove "Cash & Carry", gdje se po smijesno malim cijenama prodaju radovi studenata akademije. Ne samo da kupis original, vec mozes sakupiti kolekciju radova mladih umjetnika koji ce kroz koju godinu, neki od njih, biti i afirmirani. Uz to ces im i pomoci.
Jedan ti originalan rad vrijedi vise nego bezbroj kopija.
Zanimljivo!
Zna li netko kad točno?
__________________
Sve je, zapravo, muzika samo ...
snick is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 09:55   #56
www.allposters.com

Ja pokupovala gotovo čitav opus Kandinskog i Miroa...

PS: Ne platiš carinu
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 12:13   #57
mislim da ti sama boja zidova dosta podize...i previse
ja sam matilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 13:36   #58
pogledaj u Ikei, imaju dosta dobar izbor.
 
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 17:56   #59
Quote:
snick kaže:
Zna li netko kad točno?
Prvo, hvala tessy za informaciju. Doista zanimljivo. Sigurno cu doci!
A evo copy-paste s njihovog weba:
Studenti ALU (slikarstvo, kiparstvo, grafika) po drugi puta organiziraju otvoreni dan za javnost pod nazivom "LAST MINUTE".
• Vrata matične zgrade Akademije u Ilici 85, biti će otvorena 18. lipnja 2005. od 10 sati ujutro do 20 sati navečer.
• "LAST MINUTE" je prilika posjetiteljima da upoznaju i kupnjom djela (crteži, slike, skulpture, grafike...) pomognu mladu hrvatsku likovnu scenu te za ugodno druženje po atelijerima uz grickalice i pića.
• Vašim dolaskom potičete KREATIVNOST i DJELOVANJE studenata.
Željno Vas očekujemo!
STUDENTI ALU
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 18:21   #60
Quote:
Tessy kaže:
Imas negdje u 6. ili 7. mjesecu na Akademiji likovnih umjetnosti u Zagrebu izlozbu koja se zove "Cash & Carry", gdje se po smijesno malim cijenama prodaju radovi studenata akademije. Ne samo da kupis original, vec mozes sakupiti kolekciju radova mladih umjetnika koji ce kroz koju godinu, neki od njih, biti i afirmirani. Uz to ces im i pomoci.
Jedan ti originalan rad vrijedi vise nego bezbroj kopija.
Da, ovo je super shema
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:58.