Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2014., 20:51   #481
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Paladino će ti otvoreno reći kako stvari stoje. On zna što i koliko on može i što se može očekivati
Dali znaš slučajno kako ide tok operacije,mislim ono nakon? Koliko se ostaje na intezivnoj,nakon koliko se ustaje iz kreveta,koliko se uopće ostaje u bolnici?
Naravno pod uvjetom da sve prođe ok. I dali se uopće nakon operacije može letiti avionom?
janad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 08:15   #482
Quote:
janad kaže: Pogledaj post
Dali znaš slučajno kako ide tok operacije,mislim ono nakon? Koliko se ostaje na intezivnoj,nakon koliko se ustaje iz kreveta,koliko se uopće ostaje u bolnici?
Naravno pod uvjetom da sve prođe ok. I dali se uopće nakon operacije može letiti avionom?
Moju mamu je operirao Paladino.Imala je ogromnu tumorcinu na povrsini mozga (glioblastom). Nakon operacije je bila 24h na int. Nakon toga je spustili na odjel i odmah dizali na wc. Stvar je individualna.Vjerojatno se neuroloski status testira jos na int. Mojoj mami je naglaseno da ne smije putovati avionom.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 08:38   #483
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Moju mamu je operirao Paladino.Imala je ogromnu tumorcinu na povrsini mozga (glioblastom). Nakon operacije je bila 24h na int. Nakon toga je spustili na odjel i odmah dizali na wc. Stvar je individualna.Vjerojatno se neuroloski status testira jos na int. Mojoj mami je naglaseno da ne smije putovati avionom.
To me zanimalo.Puno ti hvala. Puno si mi dala info i umirila me dok čekam ovih 15ak dana za pregled kod Paladina. Znam da će me nakon pregleda jako brzo operirat. Imam malog klinca pa nitko od mojih bližih ne može s menom. A prija koja ide nemože dugo izostati s posla. Moj je podstanar kako ga ja zovem 9x5cm.
Već godinama je tu i od njega sam imala blage epi napade. Međutim u zadnjih godinu dana je porastao i na njemu,na rubovima su kao neki kalcifikati(nemam pojma što je to). Više napade nemam al se već dva puta nisam mogla probuditi-svi se prepali. Mogli su samo sjediti uz krevet i čekati da se probudim.
Manje me strah zbog tvojih odgovora. Hvala ti do neba
janad is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 00:32   #484
Quote:
janad kaže: Pogledaj post
To me zanimalo.Puno ti hvala. Puno si mi dala info i umirila me dok čekam ovih 15ak dana za pregled kod Paladina. Znam da će me nakon pregleda jako brzo operirat. Imam malog klinca pa nitko od mojih bližih ne može s menom. A prija koja ide nemože dugo izostati s posla. Moj je podstanar kako ga ja zovem 9x5cm.
Već godinama je tu i od njega sam imala blage epi napade. Međutim u zadnjih godinu dana je porastao i na njemu,na rubovima su kao neki kalcifikati(nemam pojma što je to). Više napade nemam al se već dva puta nisam mogla probuditi-svi se prepali. Mogli su samo sjediti uz krevet i čekati da se probudim.
Manje me strah zbog tvojih odgovora. Hvala ti do neba
Evo da te i ja probam smirit.
I ja imam benigni tumor ali moždanog debla.U zadnjih pet godina operiran sam četiri puta.U Hrvatskoj nažalost nissam došao do Paladina i to sam požalio.Paladino je izvrstan,s te strane budi mirna.Moj tumor je još dijelom unutra,moram živit s tim,pozicija je takva da nisu mogli sve odstraniti s obzirom na blizinu centara za disanje.Ali još sam živ a moglo je svašta poći krivu.Tako da ne brini-područje oko uha je relativno sigurno.Vjerojatno će te rezat retrosigmoidno,odnosno iza uha.Nažalost postotak kroničnih glavobolja poslije ovog zahvata je dosta visok u što sam se i sam uvjerio .Na intenzivnoj sam najduže bio dva dana,od toga prvi dan prospavao.Nakon toga u normalnu sobu,svaki put pušten u roku od sedam dana.

I moj je bio negdje tvojih dimenzija,sad je ostala trećina.
Prohodaš treći,četvrti dan,natjeraju te na to.Dođe fizioterapeut radit s tobom.
Kalcifikati su normalna stvar.Jednostavno se na rubove tumora stvori nešto kalcija-kao na kosti.Poslije operacije stvorit će ih se još.Normalan tijek liječenja.Ništa strašno.

Eto nadam se da češ se vratit još na temu prije zahvata i pročitat i ovo i da će te još malo umiriti.Pitaj šta god želiš .

Samo hrabro!
BabyPato is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 14:59   #485
Quote:
patobaby kaže: Pogledaj post
Evo da te i ja probam smirit.
I ja imam benigni tumor ali moždanog debla.U zadnjih pet godina operiran sam četiri puta.U Hrvatskoj nažalost nissam došao do Paladina i to sam požalio.Paladino je izvrstan,s te strane budi mirna.Moj tumor je još dijelom unutra,moram živit s tim,pozicija je takva da nisu mogli sve odstraniti s obzirom na blizinu centara za disanje.Ali još sam živ a moglo je svašta poći krivu.Tako da ne brini-područje oko uha je relativno sigurno.Vjerojatno će te rezat retrosigmoidno,odnosno iza uha.Nažalost postotak kroničnih glavobolja poslije ovog zahvata je dosta visok u što sam se i sam uvjerio .Na intenzivnoj sam najduže bio dva dana,od toga prvi dan prospavao.Nakon toga u normalnu sobu,svaki put pušten u roku od sedam dana.

I moj je bio negdje tvojih dimenzija,sad je ostala trećina.
Prohodaš treći,četvrti dan,natjeraju te na to.Dođe fizioterapeut radit s tobom.
Kalcifikati su normalna stvar.Jednostavno se na rubove tumora stvori nešto kalcija-kao na kosti.Poslije operacije stvorit će ih se još.Normalan tijek liječenja.Ništa strašno.

Eto nadam se da češ se vratit još na temu prije zahvata i pročitat i ovo i da će te još malo umiriti.Pitaj šta god želiš .

Samo hrabro!
Puno hvala na riječima ohrabrenja. Dobro su mi došle. Mirnija sam. Trebalo mi je čuti od nekoga tko je to prošao da će bit sve ok. Na glavobolje sam navikla. Samo eto neurolog uvjeren da neću imat epi napade više jer mi tumor pritišće to nešto što izaziva napade. 28.3 sam naručena kod njega na pregled pa ću znat kad je operacija. Puno puno hvala i javim se kad se vratim iz ZG.
janad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 22:14   #486
Pozdrav svima. Samo da vam se javim malo. operirana sam 3.4 a 11.4 sam došla kući. sve je prošlo ok. dva dana intezivne jer nije bilo mjesta na odjelu. nakon toga u sobu i odmah na noge. nakon PHD je ispalo da je ipak ganglioglioma 1 stupnja. sve benigno. sad sam ok. malo mi se čak popravila diotrija na lijevo oko ali mi je rano u okuliste po nove leće pa šetam ko pijana. brzo se umaram ali znam da je još rano. punte izvadila prije dva dana i sve je ok. danas prvi put uz pomoć patronažne oprala kosu,malo zamantalo ali prošlo dobro. eto ja sam prošla super i presretna sam što nema posljedica. u 6mj mi je kontrola a nakon toga skidanje sa antiepileptika. mislila sam da to neću nikad doživit. sve vas pozdravljam i zahvaljujem na riječima ohrabrenja
janad is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 20:25   #487
Quote:
janad kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Samo da vam se javim malo. operirana sam 3.4 a 11.4 sam došla kući. sve je prošlo ok. dva dana intezivne jer nije bilo mjesta na odjelu. nakon toga u sobu i odmah na noge. nakon PHD je ispalo da je ipak ganglioglioma 1 stupnja. sve benigno. sad sam ok. malo mi se čak popravila diotrija na lijevo oko ali mi je rano u okuliste po nove leće pa šetam ko pijana. brzo se umaram ali znam da je još rano. punte izvadila prije dva dana i sve je ok. danas prvi put uz pomoć patronažne oprala kosu,malo zamantalo ali prošlo dobro. eto ja sam prošla super i presretna sam što nema posljedica. u 6mj mi je kontrola a nakon toga skidanje sa antiepileptika. mislila sam da to neću nikad doživit. sve vas pozdravljam i zahvaljujem na riječima ohrabrenja
Ajde nek je sve dobro prošlo.
Bit će sad sve ok,samo pomalo
BabyPato is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 23:07   #488
Imam glavobolju lijeve strane glave vec trecu godinu za redom. Bol je uglavnom tupa iako se ponekad zna javiti i ostra bol. Na istom mjestu postojano je zadebljanje, povecanje volumena koje se proteze skoro preko cijele strane glave (nije uocljivo na pogled, samo na dodir). Bol je intezivnija za vrijeme stresa i za vrijeme izlaganja jacem suncu, postaje vidno osjetnija kroz peti mjesec svake od ove tri godine koliko se javlja. Prije 8-9 godina prilikom pravljenja pretraga zbog sumnje na epilepsiju uoceno je ostecenje velicine 1cm za koje je receno da je ili bilo postojano jos prilikom rođenja ili nastalo uslijed bilo kakvog udarca glavom kroz djetinjstvo. Na istim pretragama dijagnosticiran mi je blazi oblik fotosenzitivne epilepsije iako od tada nisam imala skoro pa nikakve smetnje i nikad nisam padala u nesvjest. Također, patim od opsesivno-kompulzivnog poremecaja u smislu svakodevnog obavljanja ritualnih radnji koje se ponavljaju vise puta dnevno i averzije prema parnim brojevima. Inace, imam 20 godina i studentica sam druge godine faksa.
Ovaj tjedan idem na CT glave i ne znam sto mogu ocekivati. Zanimalo bi me da li me itko na temelju ovoga moze uputiti da li moguce da je ostecenje od prije 8-9 godina ustvari cista koja je tokom godina narasla ili je moguce da je rijec o tumoru? Da li je OKP mozda povezan s ovakvim tipom glavobolje i kao takav simptom istoga? Ima li netko mozda slicnih iskustava?
Hvala.

Zadnje uređivanje viks3 : 04.05.2014. at 23:33.
viks3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 15:53   #489
Quote:
janad kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Samo da vam se javim malo. operirana sam 3.4 a 11.4 sam došla kući. sve je prošlo ok. dva dana intezivne jer nije bilo mjesta na odjelu. nakon toga u sobu i odmah na noge. nakon PHD je ispalo da je ipak ganglioglioma 1 stupnja. sve benigno. sad sam ok. malo mi se čak popravila diotrija na lijevo oko ali mi je rano u okuliste po nove leće pa šetam ko pijana. brzo se umaram ali znam da je još rano. punte izvadila prije dva dana i sve je ok. danas prvi put uz pomoć patronažne oprala kosu,malo zamantalo ali prošlo dobro. eto ja sam prošla super i presretna sam što nema posljedica. u 6mj mi je kontrola a nakon toga skidanje sa antiepileptika. mislila sam da to neću nikad doživit. sve vas pozdravljam i zahvaljujem na riječima ohrabrenja
ovo boldano nije ništa neobično. ja sam se oko ponoći počela buditi iz narkoze. došla je sestra i pitala me koji je dan? ja nju - da li je prošla ponoć? kaže ona - da. ja kažem da je onda danas subota.
dok sam čekala povratak u sobu vidjela sam da su neki totalno pogubljeni i ne mogu odgovoriti na pitanja.
mene su vrlo brzo maknuli s intezivne, jer im je trebao slobodan krevet.

inače, danas sam bila na magnetnoj . kaže žena da je sve u redu, ali da to mora potvrditi neurokirurg. kod njega idem slijedeći četvrtak.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 20:03   #490
Carice, lavice
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 00:13   #491
Pozdrav!
Moja mama imam jake glavobolje u podrucju cela i sljepoocnica, u to vrijeme dobije neke svjetlace pred ocima nekada , zna joj se lagano vrtit ( osjecaj propadanja ) kako ona zna meni reci. Ta se bol desi u napadima i bude odprilike jedna dnevno, bol naglo dođe i lagano popusta i napad traje od pola sata do sat-dva, takodjer je nekad zna boliti u zatioku.

Inace mama ima probleme sa vratnom kraljeznicom i ima jako napete misice na vratu u zadnje vrijeme, cesto nemoze glavu pomaknut od boli.

Apetit je uredan, tlak i krvna slika takodjer.
Inace je vec jednom operirala kraljeznicu zbog vrtoglavica.
Veoma je depresivna zbog posla.

Jos je malo drzi upala mjehura bakterijom pa je i to mali utjecaj mozda.
Toffeq is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 08:17   #492
Quote:
Toffeq kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Moja mama imam jake glavobolje u podrucju cela i sljepoocnica, u to vrijeme dobije neke svjetlace pred ocima nekada , zna joj se lagano vrtit ( osjecaj propadanja ) kako ona zna meni reci. Ta se bol desi u napadima i bude odprilike jedna dnevno, bol naglo dođe i lagano popusta i napad traje od pola sata do sat-dva, takodjer je nekad zna boliti u zatioku.

Inace mama ima probleme sa vratnom kraljeznicom i ima jako napete misice na vratu u zadnje vrijeme, cesto nemoze glavu pomaknut od boli.

Apetit je uredan, tlak i krvna slika takodjer.
Inace je vec jednom operirala kraljeznicu zbog vrtoglavica.
Veoma je depresivna zbog posla.

Jos je malo drzi upala mjehura bakterijom pa je i to mali utjecaj mozda.
Meni to izgleda kao kombinacija migrene i boli od napeosti vrata. Trebala bi se naučiti opuštati nekako, ima metoda i metoda.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 21:30   #493
Likvor

Pozdrav ljudi,,,Imam pitanje,Moja majka je bila 10 puta operirana,,tumor iza uha,,,Ok al sad joj je tek počeo curit likvor iz ljevog uha,,I zakazana joj je Magnetska rezonanca (pod kontrastom),,I operacija u 2mj. Sad me zanima dal se joj može što dogodit do te operacije...nešto naprimjer da taj sav litvor iscuri ili nešto slično tome...To joj curi iz uha več negdje 2 do 3mj....
bikerboy123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 10:44   #494
Pitanje : bio sam cca 5-10 puta na CT-u mozga, 2-3 puta na MR-u mozga (apsces mozga)

Kolko je to štetno?
Orion1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 11:16   #495
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Pitanje : bio sam cca 5-10 puta na CT-u mozga, 2-3 puta na MR-u mozga (apsces mozga)

Kolko je to štetno?
Ako ti je to na bilo koji način pomoglo da produžiš život, onda možda ima nekog smisla.
Inače, jako je štetno. Negdje sam pročitao da je doza od 2 CT-a kao doza koju su prosječno primili stanovnici Hiroshime, kada je na njih bačena a. bomba.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 13:39   #496
Tamo na onom papiru što potpišeš piše da je jedno izlaganje CT-u kao 10 godina prirodnog upijanja radijacije.

Nisam bio već 3 godine na pregledu, ali znam pasti u nesvijest(epi).

Mislio sam na magnetsku koja je kao upola manje štetna?
Orion1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 10:00   #497
Pozdrav!
Prije 10 dana mi je nakon MR glave dijagnosticiran meningeom velicine 1,8x3cm. Trenutno cekam pregled/konzultacije na neurokirurgiji na Rebru zakazane sredinom 1.mj. Na Rebro sam upucen od strane radiologa (koji je ocitavao nalaz) iz razloga sto se tumor nalazi na nezgodnom mjestu (straznja strana kavenarnog sinusa) i uz to je obavijen oko neke arterije (neznam sad napamet koje), pa ga navodno nece biti moguce operativno odstraniti skroz nego cu vjerovatno biti "tretiran" gamma nozem. Trenutne simptome koje imam i zbog kojih sam obavio MR su dvoslike prilikom pogleda u lijevu stranu (tumor pritisce/napinje ocni zivac). Dok ne saznam tocne detalje od neorokirurga, interesira me slijedece, pa ako imate saznanja molim Vas da me informirate:
posto gamma noz ne moze "odstraniti" tumor vec ga samo samnjiti ili zaustaviti njegov rast, te ako tumor ne radi previse problema (u mom slucaju, ja sam se adaptirao na nedostatak na nacin da gledam ravno i zakrecem glavu u lijevu stranu), da li postoji mogucnost da cu izbjec operaciju (koje se strasno uzasavam) ili je ona inace kod tumora na mozgu neizbjezna i nuzna.
Bilo koja informacija i koja rijec podrske mi puno znace. Inace imam 35god i prekrasnu obitelj (zenu i dvije male curice) s kojima bi zelio jos dugo uzivati.
Hvala, B
jaandooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 10:59   #498
Quote:
jaandooo kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Prije 10 dana mi je nakon MR glave dijagnosticiran meningeom velicine 1,8x3cm. Trenutno cekam pregled/konzultacije na neurokirurgiji na Rebru zakazane sredinom 1.mj. Na Rebro sam upucen od strane radiologa (koji je ocitavao nalaz) iz razloga sto se tumor nalazi na nezgodnom mjestu (straznja strana kavenarnog sinusa) i uz to je obavijen oko neke arterije (neznam sad napamet koje), pa ga navodno nece biti moguce operativno odstraniti skroz nego cu vjerovatno biti "tretiran" gamma nozem. Trenutne simptome koje imam i zbog kojih sam obavio MR su dvoslike prilikom pogleda u lijevu stranu (tumor pritisce/napinje ocni zivac). Dok ne saznam tocne detalje od neorokirurga, interesira me slijedece, pa ako imate saznanja molim Vas da me informirate:
posto gamma noz ne moze "odstraniti" tumor vec ga samo samnjiti ili zaustaviti njegov rast, te ako tumor ne radi previse problema (u mom slucaju, ja sam se adaptirao na nedostatak na nacin da gledam ravno i zakrecem glavu u lijevu stranu), da li postoji mogucnost da cu izbjec operaciju (koje se strasno uzasavam) ili je ona inace kod tumora na mozgu neizbjezna i nuzna.
Bilo koja informacija i koja rijec podrske mi puno znace. Inace imam 35god i prekrasnu obitelj (zenu i dvije male curice) s kojima bi zelio jos dugo uzivati.
Hvala, B
Gamma nož je za tebe najbolja opcija. Nemaš se čega bojati. Gamma nož će "spržiti" žile koje hrane trumor i on će kroz vrijeme propasti i resorbirati se. Ukoliko od toga odsutaneš postoji mogućnost da tumor još naraste i da ispadi postanu još gori i dosta ti naruše kvalitetu života. Gamma se primjenjuje samo kod tumora do odredjene veličine, a kad tumor moguće još naraste, moguće je da više neće biti opcija.
Iskreno, na tvom mjestu bih otišla na gammu. Nemaš zaista što izgubiti. Na Rebru su eksperti i rješavaju takva čudesa da ti pamet stane. Da ideš negdje drugdje, rekla bih ti da se probaš na Rebro prebaciti. Iza ovakvih zahvata praktički isti dan se dižeš, nema neke rehabilitacije, moguće je da i odmah osjetiš određena poboljšanja.
Sve će biti ok!
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 11:24   #499
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Gamma nož je za tebe najbolja opcija. Nemaš se čega bojati. Gamma nož će "spržiti" žile koje hrane trumor i on će kroz vrijeme propasti i resorbirati se. Ukoliko od toga odsutaneš postoji mogućnost da tumor još naraste i da ispadi postanu još gori i dosta ti naruše kvalitetu života. Gamma se primjenjuje samo kod tumora do odredjene veličine, a kad tumor moguće još naraste, moguće je da više neće biti opcija.
Iskreno, na tvom mjestu bih otišla na gammu. Nemaš zaista što izgubiti. Na Rebru su eksperti i rješavaju takva čudesa da ti pamet stane. Da ideš negdje drugdje, rekla bih ti da se probaš na Rebro prebaciti. Iza ovakvih zahvata praktički isti dan se dižeš, nema neke rehabilitacije, moguće je da i odmah osjetiš određena poboljšanja.
Sve će biti ok!
Hvala na odgovoru.
Mene osobno nije strah gamma noza, vec kirurskog. Zanima me da li se uvijek pokusava prvo tumor odstraniti operacijom, a gamma noz se uzima kao druga opcija (opcija kada nije moguce primjeniti prvu)?
jaandooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 12:12   #500
Quote:
jaandooo kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru.
Mene osobno nije strah gamma noza, vec kirurskog. Zanima me da li se uvijek pokusava prvo tumor odstraniti operacijom, a gamma noz se uzima kao druga opcija (opcija kada nije moguce primjeniti prvu)?
Mislim da tu nema nekog konkretnog pravila i da se stvar gleda individualno. Postoji masa parametara koji se uzimaju u obzir. Sigurno da je puno bolje nešto riješiti ako se da na što manje invazivan način. Zato su uostalom i izmišljeni gamma i cyber knife. U medicini ti je sve u vaganju rizika naspram dobiti.
Gle, u životu nema garancija nizašto, pa tako ni u ovom slučaju, no činjenica je da je neurokirurgija na Rebru na samom vrhu u Europi. Moju staru je operirao sam Paladino i to glioblastom. Dali bi sve na svijetu da je imala tvoj tumor. Odstranio joj je kirurški ogromnu tumorčinu. Nije bilo nikakvih ispada, jedino je jedan period bila iznimno brbljava, al kroz par tjedana se to bilo stabiliziralo. Opet imaš i drugih priča, ljudi uče ponovno hodati, pričati i td,. Sve ovisi koji centar dira... no osobno sam čula puno boljih priča nego ovih negativnih.
Gle, s tim u glavi ne možeš nikako kvalitetno živjeti, to je činjenica, i neće biti bolje. U tom smislu rizik se definitivno isplati, posebno kad si tako mlad i imaš malu djecu.
Ma samo hrabro, neboj se

EDIT: postoji varijanta i nekih manjih doza ciljanog zračenja tumora jer se i tako mogu ubiti benigni tumori. Raspitaj se i o tome. Znam da je trenutno vrh liječenja ovakvih tumora poput tvog cyber knife i to se u jednom tretiranju sve riješi.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.