Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2005., 13:30   #61
Quote:
dora kaže:
Fala
I ne rastu ti vise uopce ili ti samo slabije rastu i manje su i tanje? Jel to trajno? Ono obradi ti to podrucje tipa 6-7-8 puta i one vise nikad ne izrastu ili... se ipak pojave nakon nekog vremena? Pisi sve sto znas

Samo jel bi to pomoglo ovim na bikini dijelu? Tam su debele, velike i bujne

uopce vishe ne rastu!!!!


nakon shto ih je prvi put 'sprzhila', izrasla ih je ponovo recimo, trecina. al su bile slabije. pa ih je ponovo sprzhila, pa ih je izraslo ponovo mozhda desetak. pa ih je opet sprzhila...kuzhish?


da li je trajno - ne znam. za sad od tih najgadnijih nije nikla ni jedna, a proshlo je vishe od pola godine.

shto jachu struju mozhe upotrijebiti - to ih brzhe ubije.

e sad...kod jachine struje se javljaju dva problema: prvo je nasha izdrzhljivost (nish ne boli ni ne trese, al nije jelte, ugodno) a drugo shto jacha struja izaziva mikroopekline koje opet mogu izazvati mikroozhiljke. pa sad, koja rupica na rubu brade nije neshto strashno, kao shto ne bi bilo ni na bikini podruchju.

al recimo na nausnicama ne bi bilo zgodno mjesto dlakica imat rupice. pa tu onda koristi slabu struju pa onda dlake duzhe odoljevaju.

Dora, ja znam zhenu koja je bikini rjeshila elektroepilacijom. izvrsno joj je
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 13:40   #62
Quote:
magic kaže:
...
Ja bi to!!!

Ozbiljno, nakon mora oticicu se raspitat po netu da vidim ko to u Zgu radi. Jebes mi sve al to bi fakat bilo odlicno. Zamisli da... nemam dlakurina na bikini dijelu i sve onak glatko i celavo... uvijek!!!
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 13:41   #63
a mozhda da ja svoju otmem i prisilim ju da mi to uchini


vec vidim naslove u Crnoj kronici:


...

pomahnitala sredovjechna zhena otela kozmeticharku i prisilila ju da ju elektrodepilira danonocno, chak i po intimnim dijelovima...
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 13:49   #64
Quote:
magic kaže:
pomahnitala sredovjechna zhena otela kozmeticharku i prisilila ju da ju elektrodepilira danonocno, chak i po intimnim dijelovima...



Ma bilo bi dovoljno da joj maznemo aparat


Ajde ljudi dajte jos koju informaciju. Pa nije valjda da je samo magic bila na elektro-sokovima za dlake
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 14:49   #65
Quote:
magic kaže:
znam zhenu koja je bikini rjeshila elektroepilacijom. izvrsno joj je
hocu i ja
moja frendica se prije par godina raspitivala o tome, pa su se spominjale cifre od cak 700-800 kn ...al davno je to bilo, mozda je sad pristupacnije
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 20:02   #66
Quote:
magic kaže:
moja dlakava zvijer
Pesica je premedena! (ne znam zašto sam bila uvjerena da imaš Dalmatinera )
Oprostite na off topic-u ali Vendi je zbilja cakana za popizdit. A tek dok je bila beba

Jedva čekam da meni moj pes stigne (uskoro, uskoro)
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 21:49   #67
vendi vam zahvaljuje na komplimentima




a sad, bek tu topik



Quote:
katrin kaže:

moja frendica se prije par godina raspitivala o tome, pa su se spominjale cifre od cak 700-800 kn ...al davno je to bilo, mozda je sad pristupacnije
gle, chisto sumnjam da netko ima fixnu cijenu elektrodepilacije recimo bikinija. jer kolichina dlaka i broj tretmana koji su potrebni za potpuno istrebljenje jako varira.


u mom gradu one koje to rade - naplacuju po minuti. al zasad se josh nisam raspitivala da li netko radi bikini. gornji brkovi su mi prioritet
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 21:52   #68

ja SVAKI put pročitam eksploatacija bikini zone

šta'b to moglo značit...pisam se, pitam...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2005., 12:41   #69
evo, ja malo pogledala po netu što se nudi i našla sam samo jedan salon u samoboru da to radi...sigurno ima još...
salon se zove Madeleine i tamo su mi rekli da za elektroepilaciju bikini zone treba oko sat vremena, naravno, ovisno o dlačicama, i da to košta oko 160 kuna....da bi se potpuno riješili dlačica treba 5-6 tretmana...i prvo se vrijeme nije dobro izlagat suncu, moru...
našla sam još dva mjesta gdje rade laserom...ali to je prilično skupo...jedan tretman oko 1600 kuna....potrebno je otprilike tri tretmana, svaka 2-3 mjeseca....i to tek od jeseni, jer se preko ljeta ne rade takve stvari da ne bi došlo do komplikacija....
jel još netko nešto našao?
Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2005., 16:45   #70
Quote:
magic kaže:
moram priznati da ne znam kolike su cijene. ova kozmeticharka mi se svidja, ulijeva mi povjerenje, salon mi je jako blizu - nikakav moderan fensi shmensi nego onako mali lokalni salon, a na kraju je ispalo da je to najjeftinije u gradu.

cijena je 2 kune minuta. s tim da ona u deset minuta obradi sigurno desetine dlaka.

pochela sam s tim jer su mi nakon hormonalnih pizdarija nikle gadne crne chekinje na bradi. toliko chvrste da se nakon nekog vremena vishe ni chupat pincetom nisu dale.

njih sam rjeshila u recimo 6-7 seansi, od kojih sam samo prvu platila 30 kuna, druge su bile josh jeftinije - krace su trajale.

chula sam da druge rade bikini zonu. moja nece
Ista stvar, daj mi molim te broj tog salona. Ja gdje sam isla bilo je 6 kuna po minuti, ali zena je namjerno bila spora i netemeljita, neljubazna, pola dlacica mi nije uopce iscupala.
Koliko si ti cesto isla ili jos uvijek ides?
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2005., 21:46   #71
al to je u Rijeci.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2005., 02:39   #72
IPL-lasersko uklanjivanje dlacurina

Zanima me da li je netko isao na IPL tretman uklanjanja dlaka i jel radi to cudo ili bacam pare zaludu.

Dosad sam bila tri puta (u razmacima od mjesec dana) i kajjaznam...cini mi se da radi, al se bojim da se dlake opet ne pojave. Ima li netko iskustva?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2005., 09:09   #73
Ja planiram od jeseni da krenem u sistematsko resavanje istog problema
Naime, rekli su mi da se leti ne preporucuje, jer koza ne treba da bude osucnana i ne sme se posle tretmana par dana izlagati suncu....

Tako da ti ja ne mogu pomoci, ali bih zamolila da ti pomognes meni i sto detaljnije opises dosadasnje tretmane
Boli li, ima li crvenila, opekotina, koliko je i da li je vidljivo proredjenje dlaka,...
lyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2005., 12:48   #74
Dlake ce ti se sigurno pojaviti opet, ali nakon 5+ godina, ovisni o hormonalnoj aktivnosti. NE POSTOJI TRAJNO UKLANJANJE DLACICA. ovako ih se rijesis na odredjeno vrijeme, dok hormoni ne naprave nove dlacne folikule (IPL naime "skuha" postojece folikule)

istina je da se ne smije raditi po ljeti, dok je koza izlozena suncu... isto tako bih preporucila da se ne ide ni u ranu jesen, dok je boja koze jos tamna vec za mjesec-dva dok ona "izblijedi", jer IPL dlacice prepoznaje po pigmentu - melanin. dakle, sto je koza svjetlija a dlacice tamnije efekt je bolji

naravno, jacina svjetlosti se prilagodjava boji koze, tako da i oni malo tamnije puti mogu koristiti IPL

i nemoj ocekivat da ces nakon 1. ili 2. puta vidjet neke senzacionalne rezultate jer dlacice rastu u 3 faze (anagena, katagena, telogena) i uredjaj djeluje samo na jednu od njih

inace je tretman relativno bezbolan (mozes osjetiti peckanje kao ubod komarca) sto je veliki plus naspram klasicnog lasera ili elektroepilacije

crvenih flekova nakon tretmana ne bi smjelo biti (ako se drzis naputka da kozu ne izlazes suncu sljedecih mjesec dana)
tepsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2005., 13:43   #75
Bila sam na tretmanima uklanjanja dlacica laserom
Mozes mislit kako super djeluje

Bila sam nekih 6-7 puta, u razmacima od skoro mjesec dana, jer se tako i rade ti tretmani.
Inace su rekli da je dostatno od 3-5 tretmana
Kad sam vidjela da nema nikakvih promjena, bilo je "rata"
na kraju su mi smanjili za 70% cijenu posljednja 2-3 tretmana, no opet nista.
Tamo se vise nisam pojavila, a o potrosenim novcima necu ni govorit (samo napomena da sam to radila u ZG,a ZG mi je jako daleko od rodnog mjesta)
Dlake- iste ko i prije

perla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2005., 14:11   #76
Perla, kak mislis da ti nije bilo promjena?
Ja sam bila tri put i ono...dlaka vec skoro pa nema. Promjena je vidljiva. Jedino me strah da se ponovo ne pojave.
Dal su tebi dlake i dalje rasle ili su ti nestale pa se opet pojavile i nakon koliko?
De napisi.


Lyna, ne boli uopce. Dodjes tamo, malo se raskrecis i zenska prelazi s tim preko dlacnog podrucja. Nema ni crvenila ni nish. Nakon jedno dva tjedna dlake preko kojih je presla otpadnu.
Ide se vise puta jer kao sto je tepsija gore napisala dlake rastu u 4 faze i laser djeluje na njih samo kad su u odredjenoj fazi. Meni su rekli oko 6 puta i to bi ih trebalo uklonit sve.
Ide se u razmacima od mjesec dana, ja sam bila tri put dosad i vec vidim da su se dlake jako prorijedile.
Izmedju laserskih tretmana ne smijes ic na skidanje dlaka voskom i slicno, nego onak staromodno zilet...pa udri.
BTW, ovo sto sad imam raste sporo, zilet uzmem tek svakih dva tjedna.

Nadalje ne smijes bit osuncan, ne smije cak ni fake tan imat. Nema nikakve veze s ljetom, nego s osuncanoscu koze. Dakle, mozes slobodno radit i ljeti i zimi i u jesen i proljece, al ne smijes imat tan. Bilo naturalni, bilo onaj iz boce.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2005., 14:26   #77
koliko ta priča uopće košta?
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2005., 09:01   #78
ovako:
ja sam isla na skidanje brkova
prvo su mi skinuli dlacice voskom, pa ih onda tretirali laserom
I tako svaki put, u razmaku mjesec dana.

Da, od tretmana do tretmana dlacice su bila mrvu rjedje, kad su tretmani prestali, nakon malo vremena sve je bilo isto ko prije
s tim sto napominjem da nakon 3-4 tretmana i 6-7 nije bilo nikakve razlike, potpuno isto st(r)anje

Da, uopce ne boli, al ni nema ucinka..

Ja sam isla u ZG-u prije nekih 5-6 godina i tad je svaki tretman bio oko 1300 kn
(samo nausnica i brada)

onda je to stvarno bilo podosta
perla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2005., 09:39   #79
Kikislavka koliko novaca?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2005., 10:20   #80
ovo su nase cijene, u bjelovaru
Poliklinika Coner

Pozdrav!
tepsija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.