Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2023., 15:07   #1
Iskustva s čuvanjem mačaka iz udruga

Bok,

zanima me je li ima netko iskustva s čuvanjem mačaka ili mačića iz udruga kod sebe privremeno?

Naime, imam svoje dvije mačke i dosta prostora u stanu, a odnedavno radim uglavnom od kuće. Vidim po netu da udruge imaju puno problema jer nemaju kome ostaviti mačke na privremenom smještaju dok im traže udomitelje. Pa me zanima je li netko to radio i što je važno prije prijave? Kako imam vremena i mogućnosti te volim mačke, razmišljam da o ovome nakon ljeta..

Edit: lokacija ZG
piperm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2023., 17:30   #2
nisam čuvala, ali netko moj je

sve je isto kao sa tvojim mačkama jedino što udruga obično osigura hranu, pijesak i veterinara

i prije ili kasnije udomitelji dođu po njih
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2023., 18:46   #3
Quote:
piperm kaže: Pogledaj post
Bok,

zanima me je li ima netko iskustva s čuvanjem mačaka ili mačića iz udruga kod sebe privremeno?

Naime, imam svoje dvije mačke i dosta prostora u stanu, a odnedavno radim uglavnom od kuće. Vidim po netu da udruge imaju puno problema jer nemaju kome ostaviti mačke na privremenom smještaju dok im traže udomitelje. Pa me zanima je li netko to radio i što je važno prije prijave? Kako imam vremena i mogućnosti te volim mačke, razmišljam da o ovome nakon ljeta..

Edit: lokacija ZG
Čuvala sam par puta do udomljenja mačiće .Udruga je platila hranu i veta u drugom slučaju smo ja i frendica pokrile troškove jer znam koliko teško je njima to platiti sa donacijama .
problem je nastao kad su mace udomljene i morale otići,tulile smo obe dve danima ,jebiga, vezale se .
Tako ako se lako vezeš za životinje, ne preporučam .
Ja se više nisam prijavila upravo zbog toga .
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2023., 13:31   #4
imam ja macu koju treba čuvati maziti i paziti kada odem na put (cca tjedan dana), ak ima dobrovoljaca i ljubitelja mačaka?

ne bih je bilo kome ostavila, nego nekom tko baš voli mace, a ne radi zarade.

naravno, platila bi čuvanje.
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2023., 22:43   #5
Ja sam jednom uzela od udruge na privremenac 3 mačića, 1 je udomljen a druga 2 ostala kod mene. Nisam ih mogla dati.
Ali lijepo od tebe da želiš pomoći
blue-bell is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 17:54   #6
Ukoliko ima netko za pricuvati macku neka mi se javi porukom bio bi jako zahvalan
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.