Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2014., 21:55   #3061
Molim premjestanje ako je potrebno
Dobio sam onaj vaucher od bet at home od 5€
I dobio 135€
Jel mogu ja to sad isplatit, koja je procedura?
Ako netko zna
android-Split is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 09:51   #3062
Kolege, zanima me dali npr bet365 ima određeni iznos love koji u jednom danu možeš uplatiti/isplatiti sa accounta?

Još me zanima ako netko možda zna dali klade plačaju kakvu naknadu netelleru kad prime uplatu ili isplačuju na neteller?
AnđeliČakovec is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 14:06   #3063
Ovako, imam par pitanja pa ako bi netko razjasnio, bio bih zahvalan.
1. Je li online klađenje u stranim kladionicama u Hrvatskoj legalno? Naslućujem da je, ali vidio sam par postova na netu koji su me navodili na drugačiji zaključak.
2. Koja je online kladionica najbolja, a tu prvenstveno mislim na koeficijente, mobilno klađenje, bonuse i (manje važno) sučelje na hrvatskom/srpskom?
3. Koji je najbolji način uplate i isplate na online kladionicama? Mislim da sve podržavaju Skrill, a mislim da je to i najbolji način.
prikaante is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 16:38   #3064
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Molim premjestanje ako je potrebno
Dobio sam onaj vaucher od bet at home od 5€
I dobio 135€
Jel mogu ja to sad isplatit, koja je procedura?
Ako netko zna
ako imaš ukupno 15 eura na koef 1.5 il više onda možeš isplatit.
ako si do sad uplaćivao na bah onda istom metodom možeš isplatit, ako nisi uplaćivao onda na devizni račun

Quote:
AnđeliČakovec kaže: Pogledaj post
Kolege, zanima me dali npr bet365 ima određeni iznos love koji u jednom danu možeš uplatiti/isplatiti sa accounta?

Još me zanima ako netko možda zna dali klade plačaju kakvu naknadu netelleru kad prime uplatu ili isplačuju na neteller?
10000 eura po jednoj transakciji, ali ako imaš više možeš ih više zatražiti
mislim da po ugovorima kad ti isplaćuješ na skrill klade daju određeni dio skrillu, za neteller ne znam. kod uplate ne znam, ali nema logike da klade plaćaju.

Quote:
prikaante kaže: Pogledaj post
Ovako, imam par pitanja pa ako bi netko razjasnio, bio bih zahvalan.
1. Je li online klađenje u stranim kladionicama u Hrvatskoj legalno? Naslućujem da je, ali vidio sam par postova na netu koji su me navodili na drugačiji zaključak.
2. Koja je online kladionica najbolja, a tu prvenstveno mislim na koeficijente, mobilno klađenje, bonuse i (manje važno) sučelje na hrvatskom/srpskom?
3. Koji je najbolji način uplate i isplate na online kladionicama? Mislim da sve podržavaju Skrill, a mislim da je to i najbolji način.
1. zakon je nedefiniran. teoretski je ilegalno, ali dobar odvjetnik kad bi došlo do suda bi mogao pobiti stavke u zakonu.

2. bah za bonus i jezik, pinnacle za koeficijente

3. da
BijedniVitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 21:01   #3065
Vidim da 95% ljudi ovdje vrši sve uplate/isplate preko skrilla, pa me zanima reward points program skrila!?
Koliko se bodova dobiva za 1$/€?
Koliko treba bodova za zamjenu za novac itd, itd?

Ja sve transakcije obavljam preko netellera, i do prije par dana nisam ni provjeravao, ni obračao pažnju na skupljene bodove, kad ono, iz čiste dosade pogledam ja jedan dan malo reward points i ugodno se iznenadim.
Skupilo se dosta bodova, zamijenio ih za cash, novci uredno dodani na account.

Pogledao sam malo povijest dobivanja tih bodova, i malo se više zainteresirao za skupljanje bodova, definitivno se isplati. Bodovi se dobivaju za baš svaku transakciju i da se dosta toga skupiti.

E sad recimo, kako bi klade reagirale da par puta na dan prebacim veću lovu na account, odigram nešt za siću i odmah isplata!?
AnđeliČakovec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 10:44   #3066
1 bod za svaki € mislim. Trebas 50000 bodova za 100€ casha. Ponekad imaju promociju pa za 1€ dobijes duple bodove, nekad i vise, cak peterostruko.

Svaka klada ima uvjete isplate pa vidi detaljnije kod njih.
walter wingfield is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 10:59   #3067
Quote:
AnđeliČakovec kaže: Pogledaj post
E sad recimo, kako bi klade reagirale da par puta na dan prebacim veću lovu na account, odigram nešt za siću i odmah isplata!?
nemoj bit neskroman. recimo navečer povučeš svu lovu sa svih klada i ujutro ih vratiš, ne baš u cijelom iznosu, ali sličnom.
tako ti 100% neće ništa se desit, za ostalo ne garantiram
BijedniVitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 11:07   #3068
Regao sam se na pinnacle i uplatio iznos i ostao sokiran sa samim sajtom.Kako se tamo uopce slazu listici,kakve su im to razrade recimo na rukomet danas ( nema double chance?!?),kvote su im losije od supersporta
mgz5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 12:24   #3069
Quote:
walter wingfield kaže: Pogledaj post
1 bod za svaki € mislim. Trebas 50000 bodova za 100€ casha. Ponekad imaju promociju pa za 1€ dobijes duple bodove, nekad i vise, cak peterostruko.

Svaka klada ima uvjete isplate pa vidi detaljnije kod njih.
Onda je skrill jako darežljiv...
AnđeliČakovec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 13:21   #3070
Quote:
mgz5 kaže: Pogledaj post
Regao sam se na pinnacle i uplatio iznos i ostao sokiran sa samim sajtom.Kako se tamo uopce slazu listici,kakve su im to razrade recimo na rukomet danas ( nema double chance?!?),kvote su im losije od supersporta
Pa valjda si prvo trebao vidjet par dana da li mozes ispratit svoj par na nacin koji zelis. PINN ima osnovne dvoznake, O/U na golove i poluvremena, TOTAL i azijske hendikepe. Neocekuj nista vise od toga.
Nakon duzeg koristenja mogu reci da im je ponuda parova losija, kao i liga i sportova od vecine drugih, ali moras uzet u obzir da je to kladionica sa visokim limitima.
Ako planiras igrat sa desetak eura po paru za tebe ta kladara nema smisla.
__________________
Uhljeb, majke mi
frosty840 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 21:21   #3071
Pozdrav, jedno brzo pitanje. Kakvo je stanje sa bet365 first deposit bonusom? Znam da, kad sam se ja registrirao, nije ga bilo, tj. bilo ga je ali ne vrijedi za RH a to je bilo prije 3 godine, taman kad sam 18 napunio. Zanima me da li su ga uveli s obzirom da smo ušli u EU, ima li to kakve veze?
bangfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 23:44   #3072
Skrill vise nije darezljiv kao prije,NT je dosta bolji sta se tice reward pointsa.Skrill nema vise onih akcija 2x,3x,5x poeni i nece ih vise ni imati jer otkad su kupljeni prije 7-8 mj vise nema nikakvih akcija dok NT daje poene za svaku uplatu i isplatu sa kladionice.
Sta se tice svakodnevnih uplata i isplata sa kladionica i skupljanja poena mislim da to vise ne prolazi jer kladionice placaju 2-3% kad primaju novce i 1% kod isplate skrillu i onda gube ogromne novce na to i skoro sve kladione su poostrile te ceste uplate i isplate pa pinnacle je uveo 5x minimalni turnover.Mozda ce vam sad proc 1-2 puta u kratkom vremenu ali nakon toga ce vecina kladiona poslati obavijest da ce vam to naplatiti ubuduce s tim da skoro sve kladione traze minimum 1x turnover na polozene novce.
Bet365 ima max withdraw 10k€ ali bez problema mozete stavit par takvih isplata odjednom i isplacuju u roku 24h,takoder kod njih vec duze vrijeme nema 1st depozit bonusa za hrvate i od prije mjesec dana traze drugi nacin verifikacije racuna,znaci ne prolazi samo ID nego sad treba upisati kod sa pisma ili obaviti telefonski poziv.
mozak23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 09:16   #3073
Kakav cod traži bet365?
Ja sam dobio pismo možda prije kojiih 3-4 godine, nakon toga ništa...
AnđeliČakovec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 10:50   #3074
Quote:
AnđeliČakovec kaže: Pogledaj post
Kakav cod traži bet365?
Ja sam dobio pismo možda prije kojiih 3-4 godine, nakon toga ništa...
To je to pismo o kojem pricas,ja govorim za sve novootvorene racune,zadnja 4 racuna u posljednjih mj dana moram tako verificirati + ID,s tim da mi pismo nikad ne posalju sami nego nakon 7 dana trazim ponovno slanje i onda mi stigne za nekih 7-10 dana.
mozak23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 11:02   #3075
Quote:
mozak23 kaže: Pogledaj post
To je to pismo o kojem pricas,ja govorim za sve novootvorene racune,zadnja 4 racuna u posljednjih mj dana moram tako verificirati + ID,s tim da mi pismo nikad ne posalju sami nego nakon 7 dana trazim ponovno slanje i onda mi stigne za nekih 7-10 dana.
Mene za sad nisu tražili verifikaciju preko tog coda...
AnđeliČakovec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 11:03   #3076
Jel imao netko iskustva s Ladbrokes kladarom, pa da malo reče kakva je spika i sve to, ponuda, koeficijenti, uplate, isplate, bonusi...
Malo sam pretraživao net pa sam nekako, s obzirom na recenzije i sve, pomislio da nije loša ovako za početnika u online klađenju..
prikaante is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 12:24   #3077
Quote:
mozak23 kaže: Pogledaj post
Skrill vise nije darezljiv kao prije,NT je dosta bolji sta se tice reward pointsa.Skrill nema vise onih akcija 2x,3x,5x poeni i nece ih vise ni imati jer otkad su kupljeni prije 7-8 mj vise nema nikakvih akcija dok NT daje poene za svaku uplatu i isplatu sa kladionice.
Ne koristim baš Neteller i ne kužim na koju foru je dosta bolji što se tiče reward pointsa.
Skrill daje refund od 0,2% (100€ na 50000 bodova/eura) , a Neteller daje 0,065% (100$ na 153500 bodova) po ovom linku : https://rewards.neteller.com

Jel moram biti VIP Neteller ili postoji koji drugi način?
walter wingfield is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 13:26   #3078
Quote:
prikaante kaže: Pogledaj post
Jel imao netko iskustva s Ladbrokes kladarom, pa da malo reče kakva je spika i sve to, ponuda, koeficijenti, uplate, isplate, bonusi...
Malo sam pretraživao net pa sam nekako, s obzirom na recenzije i sve, pomislio da nije loša ovako za početnika u online klađenju..
Ako mislis igrat 5-10€ max po uplati onda su superpovise toga nedaju igrati HR igracima skoro godinu i pol dana,inace je bila jedna od najboljih online kladiona ali nazalost HR igraci su im uzeli poprilicnu svotu novca pa su nas limitirali
mozak23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 13:30   #3079
Quote:
AnđeliČakovec kaže: Pogledaj post
Mene za sad nisu tražili verifikaciju preko tog coda...
Ako si otvarao racun u zadnjih mjesec dana kod isplate ce te trazit,bar je tako meni sa zadnja 4 racuna i imam par poznanika kojih traze istu stvar.
mozak23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 20:07   #3080
Quote:
mozak23 kaže: Pogledaj post
Ako mislis igrat 5-10€ max po uplati onda su superpovise toga nedaju igrati HR igracima skoro godinu i pol dana,inace je bila jedna od najboljih online kladiona ali nazalost HR igraci su im uzeli poprilicnu svotu novca pa su nas limitirali
Jel ima točni limit? Nisam mislio puno stavljati, do 20-ak eura. Zanima me imaju li koji limit na isplate.
Jel ima još koja klada da je dobra po tebi?
prikaante is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.