Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2009., 20:15   #801
4. 12. se otvara u Osijeku, bit će i Muller tamo i još nešto, kod Kauflanda
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 15:50   #802
ima li netko ove ljepotice? koliko su kvalitetne i mažu li se jako? meni su predivne

http://shop.deichmann.de/is-bin/INTE...uctGroup=Damen
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 18:52   #803
trazila u rijeci crne salonke sa zakovicama naprije na dzonu i nema tj ima ih par ali nema mog broja
bila u eng i tamo vidjela miljon verzija cizmi i cizmica koje kod nas nisam vidjela, nadam se da ce doc
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 21:06   #804
Quote:
iva0404 kaže: Pogledaj post
ima li netko ove ljepotice? koliko su kvalitetne i mažu li se jako? meni su predivne

http://shop.deichmann.de/is-bin/INTE...uctGroup=Damen
vidla ih danas u zg - avenue mall
zgodne su ali meni presvijetla nijansa sive

cuj, to ti ziher nije cizma za kisu i snijeg, no za suho vrijeme just fine
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 21:27   #805
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
....kupih si maloprije ove crne visoke,prije par dana one plave s krznom,odvest ce me u bankrot ovaj dajh....mislim da ce jedna od novogodisnjih zelja biti "necu vise nogom krociti u dajhman"....ali to tek za novu,do tad mozda upecam jos koje
sad ne znam,imam previse cizama...jos ovih dvoje novih,opskrbila sam par iducih generacija
jednih bi se od ovih dvoje dajhmanusa trebala rijesiti,ja bi nekako ovih plavih ali mama me odgovara,kao toplije su mi,prave zimske...blablabla
al crne mi nekako bolje stoje,sta ja znam...nisam pametna
inace,u dajhu ima svih brojeva cizmica,valjda su danas dobili robu
koliko??
lollipop45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 00:40   #806
jel bi bio netko tako ljubazan da mi dojavi ako naide na ove 39 negdje u zagrebu?
__________________
...i ti ces letjeti bez krila i pobjedivati bez maca...
El Hafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 22:19   #807
El Hafi, vidjela sam ih danas popodne u Gardenu

Nigdje nemogu doći do ovih cipela s zakovicama u platformi, to stvarno postaje nemoguća misija...
Weselka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 22:27   #808
Hafi, ima ih i u avenue, mo neznam za broj, ja sam svoje odavno kupila pa nit ne gledam
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 22:59   #809
Quote:
Weselka kaže: Pogledaj post
El Hafi, vidjela sam ih danas popodne u Gardenu

Nigdje nemogu doći do ovih cipela s zakovicama u platformi, to stvarno postaje nemoguća misija...
Koji broj nosiš?
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 09:28   #810
Nosim 39!
Si ih snimila možda negdje? Nemam više snage krstarit po svim Deichmanima u gradu a nigdje ih nikad ne nađem ( ovo jučer je bio 6 ili 7 pokušaj, ne brojim više )
Weselka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 10:36   #811
Quote:
Orimajaa kaže: Pogledaj post
evo mojih ljepotica samo sam ja napravila satenske smeđe vezice



kradem slike ali na poslu sam pa ih nemogu postati. anwy, cure, na sta nosite ove cipele sada kada je zahladilo? mislim, kuzim kada je sos ili haljina u pitanju ali kada su hlace? koje carapice? gdje ih kupujete? pls, help!!!
capoeira-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 18:40   #812
Quote:
Weselka kaže: Pogledaj post
Nosim 39!
Si ih snimila možda negdje? Nemam više snage krstarit po svim Deichmanima u gradu a nigdje ih nikad ne nađem ( ovo jučer je bio 6 ili 7 pokušaj, ne brojim više )
Ma ja imam broj 40 koji mi je preprevelik, i sa 2 silikonska zapetka na svakoj cipeli.... iako nosim 39/40 tako da ne kuzim koji je to kalup....
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 09:34   #813
Hm, nemam pojma. Imam više njihovih cipica al sve su 39. Kupila bi ja tvoje kad bi bila ziher da mi nebudu prevelike!
Weselka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 10:21   #814
Quote:
_kleo_ kaže: Pogledaj post
Ma ja imam broj 40 koji mi je preprevelik, i sa 2 silikonska zapetka na svakoj cipeli.... iako nosim 39/40 tako da ne kuzim koji je to kalup....
mislim da si trebala uzet onda broj 38/39, u deichmannu su kalupi manji, ja nosim broj 41, a tamo uzimam broj 40 i sve su mi dobre.. skuzila sam da je tak i vecini cura koje su ovdje pisale..
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 11:21   #815
hoces reci da su kaplupi veci ?

ja nosim 41/42 s time da kod njih cizme i zatvorene cipele uvijek 42 uzimam (da imam dovoljno mjesta za carapu ) a otvorene sandalice, japanke i to uzimam 41...

nazalost, bez da covjek proba i vidi sta mu odgovara...
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 11:34   #816
da, da.. veci

jel tko mozda vidio gumene čizmice za kisu?

trazim na njihovoj stranici neke slikice i nemogu nac
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 12:40   #817
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
mislim da si trebala uzet onda broj 38/39, u deichmannu su kalupi manji, ja nosim broj 41, a tamo uzimam broj 40 i sve su mi dobre.. skuzila sam da je tak i vecini cura koje su ovdje pisale..
A znaaaaam to saaaaaaaad

S tim da ovisi i o brandu kojeg uzmes. Mislim nisu sve isti brandovi u Deichmanna, tako da se bas mora probat.
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 15:54   #818
Pomoć! Je li otvoren Deichmann u Osijeku i gdje???
tasha0705 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 23:09   #819
gumenih cizmi za kisu vidjela i u am i cc1 (tamno ljubicaste sigurno a za ostale boje not sure)

ja danas trazila one crne salonke sa zakovicama u dzonu u zg i ne nasla nema ih uopce zapravo uopce nema shuza, sve su im cizmice
ali nemaju one koje sam vidila u UK, again

moram svratit do rjeckog dajhmana iako sumnjam da ce i oni imat ista osim sile cizama, ne kuzim zasto nemaju ljepih cipela
jel zna neko kad ce kakva nova linija?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 23:49   #820
Kolko su te deichmann čizme pouzdane? Ja bi ih kupila, vidjela sam par lijepih modela, al se bojim da mi neće po kiši ili snijegu promočit. Prošle zime sam u pittarellu kupila zakon čizme, promočile mi nakon dva tjedna.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.