Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2012., 08:19   #901
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ja kupila već dva i još ću, odličan!
Kako se tocno koristi? Nakon tekuceg pudera kistom malo pokupite iz te kutijice i predjete po cijelom licu, ili nekako drugacije?

Hvala .
Natalija5 is offline  
Old 19.06.2012., 09:05   #902
Rexona Linen Dry u spreju... ona s zlatno-krem kvačicom...

Oduševila me... bolja mi je i od Dovea i Nivee zajedno.
Miris je prekrasan i duuugo drži... isprobana je na baušteli, a gori test od toga ne postoji po ovakvom vremenu
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Old 19.06.2012., 11:26   #903
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
lerbolario krema nakon sunčanja cca 120kn, mislim da je ima oko 300ml al nisam sigurna, šljokice su zlatne, sitne, prekrasne i dugo se zadržavaju na koži, a miriši kao parfem, ima dosta jak miris. ujedno ti je i njega nakon sunčanja.
obadvoje je super. nije upadljivo i masno nek onak fini zlatni sjaj, lagani.
slažem se! riječ je o kremi: Crema Illuminante.. ako mislimo na isto . Odliiiična, hrani kožu, ima puno malih šljokica i miriši
nateee is offline  
Old 19.06.2012., 11:41   #904
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
slažem se! riječ je o kremi: Crema Illuminante.. ako mislimo na isto . Odliiiična, hrani kožu, ima puno malih šljokica i miriši
Ooooo da, to je najbolja krema za tijelo koju sam ikad probala Miris i tekstura su savršeni
Pokazala mi se čak puno boljom od hvaljenog Nuxeovog zlatnog ulja.. Imam i njega, al s ovom kremom dobijem puno više hidratacije a bome i mirisa
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Old 19.06.2012., 12:33   #905
Quote:
Natalija5 kaže: Pogledaj post
Kako se tocno koristi? Nakon tekuceg pudera kistom malo pokupite iz te kutijice i predjete po cijelom licu, ili nekako drugacije?

Hvala .
na samom kraju šminkanja može ga se nanijeti spužvicom ili kistom;ja sam nanosila spužvicom
Ana0712 is offline  
Old 19.06.2012., 13:04   #906
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
slažem se! riječ je o kremi: Crema Illuminante.. ako mislimo na isto . Odliiiična, hrani kožu, ima puno malih šljokica i miriši
e da, točno ta, kupila sam ju jednom u ljekarni u mom mjestu i više je nemaju al dugo mi je trajala. znam da ima u zg al mi je daleko samo zbog toga ići makar vrijedi.
S by rosse is offline  
Old 19.06.2012., 13:06   #907
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Ooooo da, to je najbolja krema za tijelo koju sam ikad probala Miris i tekstura su savršeni
Pokazala mi se čak puno boljom od hvaljenog Nuxeovog zlatnog ulja.. Imam i njega, al s ovom kremom dobijem puno više hidratacije a bome i mirisa
ako si imala to nuxovo zlatno ulje i tu kremu, koje je bolje što se tiče tog sjaja odnosno shimera? oduvjek planiram kupit taj nuxe al mi se nekak skup čini pa ne znam da li vrijedi te novce! može mala usporedba? hvala
S by rosse is offline  
Old 19.06.2012., 13:15   #908
Quote:
:) sunshine kaže: Pogledaj post


ne znam kako ubaciti sličicu, ali na ovoj stranici je ima - http://www.pinkmelon.de/test/pflege-...spirant-2.html. i da, obavezno ga kupujem u mulleru jer se osjeti velika razlika u kvaliteti od onih u dm-u i inim za naše tržište. plus što obožavam kod njega što nema onaj sladunjavi miris.
hvala! znači u mulleru trebam kupiti, ovo što kupim u običnom dućanu i u dm-u od nivee se usmrdim nakon sat vremena a u opće nemam problem sa prekomjernim znojenjem, po zimi skoro ništa a po ljeti onak normalno od vrućine. imala sa onaj zeleni pa pearls itd al mi nisu držali. kad ću ići u muller kupit ću par komada da imam jer mi nije blizu pa nemam priliku svako malo ić po novi.

bitno mi je da miriši al ne prejako da nosnice štop kao rexona antiperspirant u spreju, dobro drži ali se ugušim u tome što mi posebno smeta u jutro pa rađe preferiram roll on.
S by rosse is offline  
Old 19.06.2012., 13:20   #909
od shimer losiona sjetila sam se još afroditinih, one velike bočice, golden shine i star shine. golden shine imam al pušta skoro ne zamjetne šljokice, kao losion je dobar. onaj srebrni starr nisam imala al sam čitala da pušta prilično jaki srebrni shimer i da blješti ko disko kugla. osobno volim za ljeto zlatni sjaj pa mi je super ta lerbolario krema jer nije masna a krasno nježno svjetluca. nuxe zlatni mi je u planu al se ne mogu odlučiti jer je malo skup.
S by rosse is offline  
Old 19.06.2012., 14:04   #910
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
slažem se! riječ je o kremi: Crema Illuminante.. ako mislimo na isto . Odliiiična, hrani kožu, ima puno malih šljokica i miriši
super mi je ta krema ali mi ima prejaki miris koji me zagusti
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 19.06.2012., 14:35   #911
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
ako si imala to nuxovo zlatno ulje i tu kremu, koje je bolje što se tiče tog sjaja odnosno shimera? oduvjek planiram kupit taj nuxe al mi se nekak skup čini pa ne znam da li vrijedi te novce! može mala usporedba? hvala
Imam trenutno i jedno i drugo, Nuxe ulje dosta dugo može trajat, krema se ipak brže troši.
Shimmer je po meni puno bolji kod kreme, jedina prednost ulja je šta se može nanosit i na lice, pa mu to daje bolju iskoristljivost
Al krema je meni ipak bolja i draža, a i jeftinija
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Old 19.06.2012., 14:49   #912
Quote:
Natalija5 kaže: Pogledaj post
Kako se tocno koristi? Nakon tekuceg pudera kistom malo pokupite iz te kutijice i predjete po cijelom licu, ili nekako drugacije?

Hvala .
Imam pufnere, pa malo praha u poklopac stavim, zaprašim pufner i tapkam po licu. Sitne dijelove oko očiju i nosa, sa kistićem.
Estee Lauder is offline  
Old 19.06.2012., 15:14   #913
scottish fine soaps honey b honeyed lip balm



stvarno izvrstan, miris osjetan a nenametljiv, dobro obnavlja i nije skup (29 kn u douglasu)

eventualni minusić pot pakiranju
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Old 19.06.2012., 15:36   #914
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Imam pufnere, pa malo praha u poklopac stavim, zaprašim pufner i tapkam po licu. Sitne dijelove oko očiju i nosa, sa kistićem.
Jesi li dobila sa Essence puderom pufner, ako ne, gdje ih kupiš? Unaprijed hvala na odg
bubley is offline  
Old 19.06.2012., 15:41   #915
Quote:
Ana0712 kaže: Pogledaj post
na samom kraju šminkanja može ga se nanijeti spužvicom ili kistom;ja sam nanosila spužvicom
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Imam pufnere, pa malo praha u poklopac stavim, zaprašim pufner i tapkam po licu. Sitne dijelove oko očiju i nosa, sa kistićem.
Hvala cure . Baš mi nešto takvo treba, svakako ću ga isprobati.
Natalija5 is offline  
Old 19.06.2012., 16:08   #916
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Jesi li dobila sa Essence puderom pufner, ako ne, gdje ih kupiš? Unaprijed hvala na odg
Bez pufnera tj. spužvice je. Ma imaš ih svuda, vidjela sam ih u Mulleru, Kozmu, DMu... Ja taj puder inače nanosim s kistom, jer jednostavno mislim da ga sa pufnerom previše nanesem, brašnasto mi lice izgleda. A i inače preferiram pudere u prahu i kamenu nanositi kistom.
TheEmpress is offline  
Old 19.06.2012., 19:32   #917


ovaj sapun mi je totalno otkriće, 1.sapun koji mi ne isušuje ruke, prefino miriši, košta 5-6 kn u dm-u. koristim ga čak i za tijelo i super je
dobar je i od lavande takav ali je ovaj ipak bolji zbog citrus mirisa
Hollow Moon is offline  
Old 19.06.2012., 19:42   #918
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Imam trenutno i jedno i drugo, Nuxe ulje dosta dugo može trajat, krema se ipak brže troši.
Shimmer je po meni puno bolji kod kreme, jedina prednost ulja je šta se može nanosit i na lice, pa mu to daje bolju iskoristljivost
Al krema je meni ipak bolja i draža, a i jeftinija

prišparala si mi kunice, onda nuxe skidam s wish liste. reci mi još reci čiji shimmer se duže zadržava?
a di ju ti kupuješ i po kojoj cijeni, lerb.illum.kremu? tnx
S by rosse is offline  
Old 19.06.2012., 20:22   #919
Hmm, morala bi opet testirat pa javim koji se duže zadržava
Al ako ne misliš stavljat na lice, onda ti nema smisla kupovat Nuxe, jer je skuplji a ne miriše ko krema i nema toliku hidrataciju.
Dobila sam kremu zadnji put na poklon za rođendan, u Splitu je koštala oko 150kn. Za Split znam da se tako kreću cijene u ljekarnama, a sad ću u Zagrebu provjerit u njihovom dućanu
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Old 19.06.2012., 21:45   #920
ja moram pohvaliti ovdje jednu stvarčicu,iako nije mazalica mislim da nisam fulala temu,a radi se o visokoj frekvenciji...
to je elekt. uređaj koji... evo kaj sve radi:HF-struja pospjesuje izmjenu tvari, cirkulaciju i aktivira cjelokupne stanice i podrucje primjene struje. Tako se pospjesuje limfni tok, te se pojacava izmjena otpadnih tvari. Jaka snaga ozona, koja nastaje direktno na kozi, ima snazno dezinficirajuce djelovanje, bez da ostecuje tkivo. Stoga posjeduje dobar terapeutski ucinak kod mlohave, neciste ili koze s velikim porama...
ili drugim riječima u kućnoj primjeni kada dobijete prištić i tretirate ga visokom frekvencijom on ubrzo nestaje,bez ikakvih trackanja mackanja,samo ga malo skurite sa strujom i to je to, grubo rečeno...
koriste ga inače svi bolji kozmetički saloni,cijena kod nas mu je oko tisuću kn....na ebayu se da nabaviti za; mislim da sam ja platila oko 250-300 kn.
frogi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.