Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2011., 18:27   #1
Gdje prijaviti spam mailove?

Pozdrav ljudi!

Nedavno sam učitala mailove sa stare mail adrese. Ima oko 300 spamova.
Sada svaki put kada palim računalo piše mi kako imam 300 nepročitanih mail poruka.
Još ih nisam izbrisala. Želim ih prijaviti nekome tko će obustaviti mjesta s kojih se šalju. Pročitala sam tekst o tome kako baš zbog svih mail spamova moramo plaćati više novca našim internet poslužiteljima.
Molim pomoć.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 21:39   #2
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi!

Nedavno sam učitala mailove sa stare mail adrese. Ima oko 300 spamova.
Sada svaki put kada palim računalo piše mi kako imam 300 nepročitanih mail poruka.
Još ih nisam izbrisala. Želim ih prijaviti nekome tko će obustaviti mjesta s kojih se šalju. Pročitala sam tekst o tome kako baš zbog svih mail spamova moramo plaćati više novca našim internet poslužiteljima.
Molim pomoć.
Od toga nista,jer vecina email adresa uopce nepostoji jer koriste fake email,a tu su i botnet i zarazena racunala pa korisnik mozda i nezna da s njegovog maila idu spamovi na sve ostalo.Jedino blokirati ja dnevno dobijem 100 komada ali na freemailu vecina da sam osvojio ovo,ono a zapravo scam
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 20:37   #3
Hvala.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 15:39   #4
pozdrav,
ne baratam baš terminologijom ali nadam se da ću dobro objasniti situaciju.
dakle, pred par dana su mi počeli javljat frendovi da im šaljem svaki dan na mail neke linkove za brzu zaradu.
ja nikad bila na tim stranicama, niti to slala nekome, a to puni njihove mailove svaki dan. taj dan kad se to počelo dešavati ja nisam ni bila kući ni na kompu
najgore je što to šalje ljudima s kojima sam nekad radila uključujući moje šefove i slično..totalni mi je bad!
ja kad odem na svoj mail nemam podataka da sam išta slala ali sam preko muževog maila (gdje uredno stižu svakodnevno) vidjela da se to šalje svim mojim kontaktima.
molim vas pomozite kako to zaustaviti? što da radim?
pa ljudi će me označiti kao spam i više neće ni otvarati moje mailove

edit: avast nije ništa našao kad sam skenirala komp, malwarebytes ni spybot search&destroy također ništa.
__________________
Life is not a dress rehearsal.

Zadnje uređivanje *SveMirac* : 09.04.2012. at 16:30. Reason: dodavanje teksta
*SveMirac* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:07.