Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2013., 14:42   #5301
Quote:
Krvnik kaže: Pogledaj post
treba, zato što bi se mogli pojaviti neki poremećeni ljudi i ometati normalnu raspravu svojim malograđanskim moraliziranjem i upozoravanjem na nekakva tobožnja prava životinja i tome slične stvari.
takve bi svakako trebalo uklanjati s foruma, a sigurno bi ih bilo.


Sad bih i tebi otpjevala "Ti si meni sve...", ali bojim se da server ne padne.
__________________
.
Soul sister is offline  
Old 19.02.2013., 14:48   #5302
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
@Sizife: Vidim da si me počastio popodnevnim slušanjem muzike.

Javim se kad poslušam sve...
A one glazbenike koje najviše volim, nikad ti nisam spominjao i linkao... da ne otjeram macu s avatara, sestru s chata i ostatak ekipe s foruma.
- Sizif - is offline  
Old 19.02.2013., 16:03   #5303
Quote:
- Sizif - kaže: Pogledaj post
A one glazbenike koje najviše volim, nikad ti nisam spominjao i linkao... da ne otjeram macu s avatara, sestru s chata i ostatak ekipe s foruma.
Jesi li vidio da server pade od samog spomena mogućnosti da ja zapjevam?

Btw, očito nisi čitao onu temu o pjesništvu, koju sam spominjala...da jesi, znao bi da ćeš mene teško otjerati. Eventualno bih pokrila uši na Slayer, ali i to bih preživjela. Imala sam poznanicu koja je slušala njih i Draganu Mirković. Kad sam to preživjela, sve ću.

A sumnjam u to da bi ti stavio nešto od čega treba pokriti uši.
__________________
.
Soul sister is offline  
Old 19.02.2013., 16:12   #5304
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. misliti je .. krvniče .. važna stvar ..
nije.

Quote:
.. koje su zadnje tri stvari koje si moderirao .. i koji je njihov značaj .. ?..
dao sam crvene kartone apemantu.
to mi je bilo vrlo značajno.
__________________
Saće bit bamba ramba.
Krvnik is offline  
Old 19.02.2013., 16:19   #5305
.. pa koji je kurac sjebao .. ?
.. pa ovdje ga svi vole .. imaš to na umu .. pa šta je jadan napravio .. ? .. je li nešto rekao .. ? .. ma da nisi prečuo .. pa ja sam uvjeren kako on nikad ništa nije rekao .. .. onako uvjek tih i relativan .. kulturan i dobar .. .. ma .. mislimo na istog .. ? .. onaj kad se uključuje kad se govori o gej paradi .. ?
alim is offline  
Old 19.02.2013., 16:21   #5306
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. pa koji je kurac sjebao .. ?
.. pa ovdje ga svi vole .. imaš to na umu .. pa šta je jadan napravio .. ? .. je li nešto rekao .. ? .. ma da nisi prečuo .. pa ja sam uvjeren kako on nikad ništa nije rekao .. .. onako uvjek tih i relativan .. kulturan i dobar .. .. ma .. mislimo na istog .. ? .. onaj kad se uključuje kad se govori o gej paradi .. ?
ne zamaram se tim sitnicama kao što je to što je on pogrešno napravio.

ako ja ne znam što je napravio, on zna.
__________________
Saće bit bamba ramba.
Krvnik is offline  
Old 19.02.2013., 16:23   #5307
.. a bog te jebo .. ovo mi izgleda nepravedno ..
alim is offline  
Old 19.02.2013., 16:34   #5308
Pravedno je!!! Apemantu crveni!

Uisssss, da sam ja moderator, ne b' on meni tu piskar'o antigejevsku propagandu...

Jadni gejevi, ne mogu više nit' na vilozofiju a da ih neko ne diskrimira...

__________________
Padaj silo i nepravdo!

Zadnje uređivanje F. Chief : 19.02.2013. at 16:40.
F. Chief is offline  
Old 19.02.2013., 16:34   #5309
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. a bog te jebo .. ovo mi izgleda nepravedno ..
ne samo da izgleda nego i jest.

nije ovakav red zavladao zbog toga što sam bio pravedan, nego zato što sam bio nepravedan.
__________________
Saće bit bamba ramba.
Krvnik is offline  
Old 19.02.2013., 16:35   #5310
Quote:
Alime, na chatu smo. Možda ja mislim da je tvoje pisanje (ok, ne uvijek) prepovršno za neki drugi okvir, a previše 'u grču' za chat...
.. da .. svejedno .. .. razumijem šta kažeš .. .. ali ono .. u vezi tebe i uskrsnule .. mislim drugačije .. kao .. vi ste pajdaši ipak .. .. one će to shvatiti ..

Quote:
Ovako od izvan mi se čini da sad baš nema posla.
.. promjenilo se od onda dosta toga .. a ima i dosta godina .. .. promjenili smo se mi .. .. forumi .. .. i svijet .. .. prilično .. .. na bolje .. rekao bih ..
alim is offline  
Old 19.02.2013., 16:41   #5311
.. pa .. to je ono što me brine ..
.. ako je ovdje nastalo reda što tebe malo ima a tica se urazumila .. .. od reda bi nešto i moglo biti ..
.. ali ako je .. a bože nas sakloni .. ovaj red rezultat tvojeg proganjanja apemanta .. nek nam sveta bogorodica bude na pomoći ..
.. inače .. bolji si od nika .. .. da je on tu .. još bi pizdarija bilo .. .. iako mi je on ideološki bliži .. .. ne ideološki nego filozofski ..
alim is offline  
Old 19.02.2013., 16:46   #5312
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. pa .. to je ono što me brine ..
.. ako je ovdje nastalo reda što tebe malo ima a tica se urazumila .. .. od reda bi nešto i moglo biti ..
to što ne pišem ne znači da me nema.
i ptica se nije urazumila.

Quote:
.. ali ako je .. a bože nas sakloni .. ovaj red rezultat tvojeg proganjanja apemanta .. nek nam sveta bogorodica bude na pomoći ..
nije to rezultat proganjanja samo njega, nego mnogih prije njega.
on je samo posljednji u nizu.
blue bird je isto tako proganjala npr. sanju.
to se tako radi.
što više gaziš narod, to te oni više vole i pitomiji su.
__________________
Saće bit bamba ramba.
Krvnik is offline  
Old 19.02.2013., 16:56   #5313
Quote:
Krvnik kaže: Pogledaj post
nije to rezultat proganjanja samo njega, nego mnogih prije njega.
on je samo posljednji u nizu.
blue bird je isto tako proganjala npr. sanju.
to se tako radi.
što više gaziš narod, to te oni više vole i pitomiji su.
dozvoli da primjetim da bi konstruktivnije bilo da si ti proganjao sanju, a bb apemanta.
da si ti proganjao sanju, alim ne bi mogao dodatno loziti izmedju sanje i bb, a time bi izazvani sukob sanja-bb moguce i sam od sebe otpao. to bi se takodjer odrazilo i na kvalitetu te brojnost alimovih postova.
da je umjesto tebe bb proganjala apemanta, on sada ne bi bio zagrizeni homofob. uostalom, mozda bi mu se i svidjelo.
__________________
"Kasno sam te uzljubio, ljepoto tako stara i tako nova, kasno sam te uzljubio! A eto, ti si bio u meni, a ja izvan sebe." https://www.scribd.com/doc/23745183/...relije-Augusti
1001 cipalica is offline  
Old 19.02.2013., 16:59   #5314
Svuda tako neko nekog proganja, il bi barem volio...

__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Old 19.02.2013., 17:01   #5315
Quote:
1001 cipalica kaže: Pogledaj post
dozvoli da primjetim da bi konstruktivnije bilo da si ti proganjao sanju, a bb apemanta.
da si ti proganjao sanju, alim ne bi mogao dodatno loziti izmedju sanje i bb, a time bi izazvani sukob sanja-bb moguce i sam od sebe otpao. to bi se takodjer odrazilo i na kvalitetu te brojnost alimovih postova.
da je umjesto tebe bb proganjala apemanta, on sada ne bi bio zagrizeni homofob. uostalom, mozda bi mu se i svidjelo.
but, but, ja nikoga nisam proganjala...to e drugo sto bi netko da ga ja proganjam...a ne mogu ja to

kalam for rileks...
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 19.02.2013., 17:08   #5316
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
but, but, ja nikoga nisam proganjala...to e drugo sto bi netko da ga ja proganjam...a ne mogu ja to

kalam for rileks...
ti bi svojim proganjanjem apemanta ucinila dobro djelo, a kako to nisi bila u s(t)anju, ja sam morala preuzeti tvoju ulogu i donekle popraviti stetu.
__________________
"Kasno sam te uzljubio, ljepoto tako stara i tako nova, kasno sam te uzljubio! A eto, ti si bio u meni, a ja izvan sebe." https://www.scribd.com/doc/23745183/...relije-Augusti
1001 cipalica is offline  
Old 19.02.2013., 17:11   #5317
.. e .. ako će rezultat tvog proganjanja apea biti isti onom ticinog sanje .. još bude belaja ..
.. a tica se nije .. veliš .. urazumila .. .. izgleda kao da bi mogla eksplodirati .. ? .. ne baš .. ali .. jebiga .. .. koji joj je vrag .. ?

.. pazi .. da ste uzeli proganjati drugačije .. stvarno .. hm .. .. ali dobro je i ovako .. za sad ..
alim is offline  
Old 19.02.2013., 17:11   #5318
ma ko bi Apija proganjao
nije on homofob, on je samo normalan
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 19.02.2013., 17:12   #5319
Quote:
1001 cipalica kaže: Pogledaj post
dozvoli da primjetim da bi konstruktivnije bilo da si ti proganjao sanju, a bb apemanta.
da si ti proganjao sanju, alim ne bi mogao dodatno loziti izmedju sanje i bb, a time bi izazvani sukob sanja-bb moguce i sam od sebe otpao. to bi se takodjer odrazilo i na kvalitetu te brojnost alimovih postova.
da je umjesto tebe bb proganjala apemanta, on sada ne bi bio zagrizeni homofob. uostalom, mozda bi mu se i svidjelo.
Znam da sam offcitatičan, ali oduvijek me zanimalo... ona neparna 1001. cipalica, je li lijeva ili desna?

(mislim, nije da ne znam odgovor, ali eto, red je da pitam...)
- Sizif - is offline  
Old 19.02.2013., 17:17   #5320
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
ma ko bi Apija proganjao
nije on homofob, on je samo normalan
Nije on normalan, danas se mozgofobno smatra normalnim.
- Sizif - is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.