Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2011., 14:29   #1
Samsung Galaxy Mini S5570 i S5570i Pop Plus

Pozdrav svima, u T-mobile ponudi je izašao novi mobitel Samsung Galaxy mini s 5570 i za zamjenu bodova došao bi me 1 kunu tko ima kakva iskustva s tim mobitelom neka napiše.Hvala

--- SPOJENO ---

Quote:
84737 kaže: Pogledaj post
Evo kad je već teško nekima malo googlati, uzeo sam par minuta vremena te prenosim ovaj tutorial za nadogradnju/flashanje ovdje.

Za nadogradnju trebate slijedeće:
TASS_v1.0.ops
Odin Multi Downloader v4.38 (Galaxy Mini).exe
Samsung Galaxy Mini S5570 Gingerbread 2.3.6 S5570JVKT1 firmware i raspakirajte ga u neki folder.
Samsung USB Driveri (njih dobivate instalacijom KIES-a ili ih potražite na googlu)



Provjerite da li je baterija puna. (ili gotovo puna)
Ugasite uređaj.
Držite "Volume Down" i "Home" tipku te pritisnite "power on" tipku na svojemu Galaxy Mini S5570.

Budite sigurni da je na ekranu prikazano kao na slici:



Spojite Samsung Galaxy Mini S5570 i PC sa USB kablom. Budite sigurni da imate već instalirane drivere za uređaj.
Pokrenite ODIN i uvjerite se da je prepoznao vaš mobilni uređaj.



Kliknite na OPS gumb i odaberite TASS_V1.0.ops




Odaberite firmware fileove slijedećim redoslijedom:

Boot --- APBOOT_S5570JVKT1_CL703231_REV02_user_low_true.tar .md5
Phone--- MODEM_S5570XWKT2_CL698112_REV02.tar.md5
PDA --- CODE_S5570JVKT1_CL703231_REV02_user_low_true.tar.m d5
CSC --- GT-S5570-MULTI-CSC-OJVKT1.tar.md5



Kliknite "start" gumb.


Pričekajte da proces nadogradnje softvera završi i odin prikaže: “PASS”

Preporučljivo je nakon nadogradnje napraviti factory reset / wipe data, wipe cache partition.

Ovo nije moj tutorijal, već je ugrubo preveden sa ove stranice.

Ne odgovaram ni vama ni vašim roditeljima za vaše skupe uništene telefone. Ne odgovaram za bilo kakve greške nastale korištenjem ovog tutoriala jer nisam autor istog. Ne odgovaram za gubljenje vaših dragocjenih podataka. Ovaj tekst sadrži izvor odakle je preuzet i slobodno se žalite njegovom autoru.
Link na dodatno pojašnjenje



LINK na Root Samsung S5570 Galaxy Mini na Android 2.3.6

Zadnje uređivanje yucatan : 24.01.2013. at 21:11. Reason: Dodan tutorial
varazdinec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 13:33   #2
Galaxy Mini

Problemčić imam.
Uzeo sam jučer ovaj mob.Imao sam 10kn na računu.Nisam nikoga zvao,niti slao poruke,ali novac je "potrošen".
Na internet sam se spajao bezičnom mrežom,i još uvijek sam spojen,a stalno mi stižu poruke da iznos na računu nije dovoljan za prijenos podataka?

Sad me čisto strah uzeti bon,da ne ode opet tako,dok ne skužim gdje je problem...

Hvala,valjda sam na dobrom mjestu dao temu.
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 13:46   #3
...naravno da si prije spajanja na net, provjerio koliko ti je MB podatkovnog prometa ostalo za korištenje...
...kada potrošiš sav podatkovni promet koji si prije toga kupio, spajanje na net ti skida kune sa računa, ukoliko nisi na WiFi...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 13:49   #4
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...naravno da si prije spajanja na net, provjerio koliko ti je MB podatkovnog prometa ostalo za korištenje...
...kada potrošiš sav podatkovni promet koji si prije toga kupio, spajanje na net ti skida kune sa računa, ukoliko nisi na WiFi...
Nisam imao aktiviran internet na mobu,nego sam odmah išao na WiFi.I sada sam na WiFi pa mi svejedno svakih 10 minuta dođe poruka kako iznos na računu nije dovoljan...
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 18:59   #5
Trenutno nisam spojen niti WiFi niti preko "običnog" interneta pa mi poruke te opet dolaze...
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 19:38   #6
jesi mozda iso na zero facebook?
__________________
Well, in summer there's fishing and fucking. And in winter... the fishing is bad.
zacinho10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 22:47   #7
Pretpostavljam da neka aplikacija (možda mail) ide na internet i kada ne želiš.
Tako da je najbolje da gasiš internet kada ti ne treba.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 22:51   #8
Quote:
zacinho10 kaže: Pogledaj post
jesi mozda iso na zero facebook?
I to.

Ja dok nisam uopće na netu,niti na facebooku,opet poruke dolaze.Recimo otprilike 6-7 poruka u 2 sata.

Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da neka aplikacija (možda mail) ide na internet i kada ne želiš.
Tako da je najbolje da gasiš internet kada ti ne treba.
Hvala,probat cu i to.

Zadnje uređivanje assassin : 13.05.2011. at 22:57. Reason: Koristi tipku Edit
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 23:42   #9
Quote:
19hnkcv19 kaže: Pogledaj post
Nisam imao aktiviran internet na mobu,nego sam odmah išao na WiFi. I sada sam na WiFi pa mi svejedno svakih 10 minuta dođe poruka kako iznos na računu nije dovoljan...
Quote:
19hnkcv19 kaže: Pogledaj post
Trenutno nisam spojen niti WiFi niti preko "običnog" interneta pa mi poruke te opet dolaze...
...što sada, jesi na WiFi ili nisi..?
...kada ti pukne WiFi veza sa ruterom, mobitel se automatski spaja na net preko SIM kartice...
...mislio sam da više nikom ne treba napominjati koliko je kupnja podatkovnog internet paketa potrebna,
ali eto svakog se dana iznenadim novim smijurijama...
...zar je problem kupiti 100MB za nekih 20-ak kuna, da si miran i neSkine ti bon od 50..?
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 11:23   #10
Ajde čitaj,napisao sam trenutno,a ta dva posta su u razmaku od 5 sati.

I pomogli su mi ovi gore.
Hvala Assassin.

Zadnje uređivanje tomisličak : 14.05.2011. at 20:35.
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 13:04   #11
Preko Opere mini čitam forume bez problema,ali ne mogu pisati postove?
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 14:10   #12
Quote:
19hnkcv19 kaže: Pogledaj post
Preko Opere mini čitam forume bez problema,ali ne mogu pisati postove?
Upali internet na mobu, znači wi-fi ili 3g, idi na market i nađi tapatalk. To je aplikacija koja služi za to kaj ti treba, čitanje i editiranje foruma.
Night Rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 12:59   #13
Drago drustvo .... imatelji Minija.... dal Skyp radi na ovom Mobacu? Namjeravam ga kupiti pa da cujem to iz prve ruke..
Kolacic78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 12:56   #14
ima li tko link sa kojeg mogu skinuti instalaciju za PC, imam mobitel a nemam instalacijski cd a kada ga spojim na kompjuter ne pokazuje mi opciju za skinuti instalaciju sa neta
zamzunggalaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 20:46   #15
Guglaj malo.... evo:

http://www.samsung.com/ca/support/mo...OFTWARE.MANUAL
didom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 15:06   #16
Samsung galaxy mini i ekran

Pozdrav

Ogrebla mi se, tj na jednom malom dijelu je pukla plastika iznad ekrana , pa me zanima ima li gdje da se to na neki brzi način zamijeni
Pretpostavljam da bi preko servisa to trajalo nekoliko dana

Koliko bi takva zamjena mogla koštati?
Hru2306 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 21.07.2011., 10:15   #17
Quote:
Hru2306 kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Ogrebla mi se, tj na jednom malom dijelu je pukla plastika iznad ekrana , pa me zanima ima li gdje da se to na neki brzi način zamijeni
Pretpostavljam da bi preko servisa to trajalo nekoliko dana

Koliko bi takva zamjena mogla koštati?
JOJ TO I MENE ZANIMA!!!!!!!!!!
yynelayy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 15:12   #18
Exclamation Samsung Glaxy Mini S5570 problem!

Pozdrav, novi sam ...Imam jedan problem sa mobitelom Samsung Glaxy Mini S5570...U pitanju je prebacivanje pjesama, slika itd...Ja želim slike s Androida, staviti na računalo ali ne mogu...Kada spojim kabel, s Androida na laptop pokaže mi se da nešto moram instalirati, nekakav program, sve bude OK i odjednom mi počne tražiti nekakav program kojega na računalu nema...U čemu je stvar, dali se to skida sa interneta, ima li itko link da se skine?...Evo baš sada gledam u uputama i na internetu, pa sam vidio da se o tome govori...Nadam se da ću dobiti odgovor ....
Domic_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 19:55   #19
Redosljed ikona

LP ekipa...

imam jedan problem, ne veliki ali vrlo iritantan...dakle...

imam galaxy mini (GT-S5570) i lijepo sam si složio par onih zaslona u meniu (na jednom aplikacije, na drugom igre, trečem internet, itd...) i sve to super štima....sve dok ja ne ugasim mob ili ga spojim s usbom na komp, tada mi se sve ikone pošemere i razbacaju i više nisu onako kak sam ih poslagal...

e sad me zanima dali ima kakav programčić ili neki način da se to riješi...dal neko ima isti problem ko ja??

Hvala unaprijed!
lux.4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 20:52   #20
Jesi složio ikone po određenom redu u launcheru? (kad stisneš Applications)

Ako je to, to se navodno može sredit aplikacijom ansicon (nisam probao pa ne znam 100%).
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.