Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2015., 22:38   #1
Deutschland 83 / Njemačka 83 (2015)




Quote:

SundanceTV announced today that "Deutschland 83" will premiere Wednesday, June 17 at 11:00PM ET/PT. "Deutschland 83" is a coming-of-age spy thriller, which unfolds just as the Cold War between East and West comes to a head. The eight-part series is written and created by American journalist and author Anna Winger (This Must Be the Place) alongside her husband Joerg Winger, a successful German showrunner ("Soko Leipzig"), who serves as executive producer. The New York Times touted the series as an "ingenious, counterintuitive look at the Cold War." "Deutschland 83" is a captivating story set against the real culture wars and political events of Germany in the 1980s. The drama follows Martin Rauch (Jonas Nay) as the 24-year-old East German native is pulled from the world as he knows it and sent to the West as an undercover spy for the Stasi foreign service. Hiding in plain sight in the West German army, he must gather the secrets of NATO military strategy. Everything is new, nothing is quite what it seems and everyone he encounters is harboring secrets, both political and personal.

Promo:
https://www.youtube.com/watch?v=2ok68OYIzCs
Od 17.6. na Sundance.

Zadnje uređivanje lie : 19.05.2015. at 20:53. Reason: poster apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 23:07   #2
Po trileru se bas i ne moze puno zaključiti. Zgodan mi je ovaj font, jako prikladan za eru, ali to je to.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 17:51   #3
nakon odgledane prve epizode mogu reći da je sundance tv ipak nadišao ove isprazne konfekcijske uratke tv giganta kao što je HBO npr, kojim nas zasipaju u najskorije vrijeme (true detective, ballers, the brink...) i stvorio jednu skoro pa pristojnu, prije bih rekao osrednju seriju o špijunaži u hladnoratovsko vrijeme 80-ih godina između dvaju njemački. radnja se zahuktala tek na samom kraju, vidjet ćemo što nudi druga epizoda.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 19:54   #4
super serija
odlican mi je onaj tip koji je rekao , kada ga je ovaj glavni glumac pitao jel ide ikad doma
on mu odgovara da ne ide, nikad, nosi domovinu u sebi, ovdje.
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 01:59   #5
Odlična! Pogotovu vajb osamdesetih.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 19:58   #6
Divna je ova serija. Pitka i nimalo zamorna, iako se na prvi pogled može učinit takvom. Samo je isto tako i jedna od onih gdje nemam šta konkretno komentirat.

Gledat!
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2018., 21:04   #7
Prva mi je bila negledljiva, ova izgleda neuporedivo bolje, dat ću joj šansu.
genky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2018., 09:53   #8
Jel se može gledati druga bez da si pogledao prvu?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2018., 10:22   #9
nisam pogledao prvu sezonu osim prve ili prve dvije epizode jer mi je stvarno bila zamorna, a evo sad sam počeo s drugom. izgleda neuporedivo bolje, kao da nije ista serija što se kvalitete tiče. no još je rano za sud tek sam na prvoj epizodi, ali za sad ugodno iznenađenje, mimo svih očekivanja.
genky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2018., 13:51   #10
Hvala
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2018., 14:14   #11
nema na čemu. no ako se želiš sam uvjeriti skini prvu sezonu pa vidi. moj ukus je 99.99% antimainstream pa mi nije za vjerovat.

pogledao sam napokon prvu epizodu druge sezone i mogu reći da je bolja od prethodne sezone, ali ne puno bolja kako sam u prvi mah pomislio.
genky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.