Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2015., 06:53   #901
gdje je next door?
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 11:22   #902
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
gdje je next door?
Bio aktivan zadnji put 25.2.2014. Tko zna gdje je nestao? Nisi imala nikakav njegov mail.Možda vlovrec ima

Edit:
Imaš pm...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 16:28   #903
hvala na kontaktu.
next door, vratiiii seeeeee. fališ mi.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 19:53   #904
Quote:
cicamalamica kaže: Pogledaj post
Meni je Mikica bila dobra dok je suradjivala s Ribaricem. Otkako joj je sponzor Lesnina, prostori i izgledaju lesninovski. I uglavnom radi niskobudzetne projekte. Americki interijeri su mi teski kic i u njima se ne bih mogla opustiti. Ono sto oni urese mi izgleda bas samo za pokazivanje. Previse dekora i svega.
ovo mi je genijalno...
kako to izgleda lesninovski prostor poput Lesnine?! svasta
a koje bi budzete trebala radit? gdje ti zivis?
__________________
http://http://Angels with silver wings,shouldnt know suffering...
yebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 10:51   #905
Dizajn interijera / arhitekt

Bok!

Tražimo neku stručnu osobu koja nam može pomoći u "redizajnu" kuće u kojoj živimo. Kuća je bila poklon za vjenčanje, ali raspored prostorija uopće ne odgovara našim potrebama, pa nas zanima da li bi nam se isplatilo - i da li bi bilo moguće - prilagoditi kuću, ili da se jednostavno odselimo negdje drugdje.

Dakle, zanima nas red veličine cijene prilagodbe prema našim potrebama, odnosno željama, i htjeli bi da to bude neka stručna osoba, zbog širine zahvata.

Zvali bismo arhitekticu koja je tu kuću dizajnirala, ali nismo previše uvjereni u njezine sposobnosti, obzirom da smo bili u više kuća koje je dizajnirala i nijednom nismo zadovoljni.

Zanima me koga uopće tražimo - dizajnera interijera ili arhitektu ili nekoga trećeg - obzirom da mislimo da će za prilagodbu trebati - osim promjene namještaja i nekih izmjena na instalacijama - rušiti zidove, premještati vrata, povećavati prozore, pa čak i maknuti krov na jednom djelu gdje bismo htjeli napraviti terasu?

Ako imate neki konkretni prijedlog s dobrim referencama, to bi isto puno pomoglo. Inače smo iz Međimurja, ali osoba može biti iz bilo kojeg dijela Hrvatske ili okolnih zemalja.

LP.
gl1tch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 13:11   #906
Quote:
gl1tch kaže: Pogledaj post
Zanima me koga uopće tražimo
arhitekta
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 15:48   #907
Definitivno arhitekta.
Ak ćeš kaj rušati i sl., treba pogledati dal se smije il ne..statika i te spike,ne...
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 00:21   #908
Trebam dizajnera interijera u Zagrebu, da li netko zna dizajnera koji uređuje toplo i ugodno stanove?
Ne zanimaju me preskupi arhitekti i dizajneri bez pokrića( poput Mirjane Mikulec)!!
larator is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 12:22   #909
Quote:
larator kaže: Pogledaj post
Trebam dizajnera interijera u Zagrebu, da li netko zna dizajnera koji uređuje toplo i ugodno stanove?
Ne zanimaju me preskupi arhitekti i dizajneri bez pokrića( poput Mirjane Mikulec)!!
Nemoj tako.
Ona vlada trenutno
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 18:48   #910
Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post
Nemoj tako.
Ona vlada trenutno



Išto znači Bez pokrića?
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 17:05   #911
Takodjer me zanima dizajnera interijera u Zagrebu a da nisu odvratno skupi i izvikani.

Treba mi par savjeta oko uredjenja prostora a da necu morat prodat bubreg
Gledala sam malo sto se nudi kod nas, naravno, ne nalazim nikakve cijene konkretnije... Jedino sto iskopavam su cifre od 100 000kn na dalje, pa me malo sokira...

Ono sto mi se ustvari svidja sam nasla tu: http://www.njuskalo.hr/dizajn-interi...oglas-14318834

pa da pitam ima li netko nekim ludim slucajem iskustva s doticnima?

Zahvaljujem!
__________________
zizimars14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 18:14   #912
Quote:
zizimars14 kaže: Pogledaj post
Takodjer me zanima dizajnera interijera u Zagrebu a da nisu odvratno skupi i izvikani.

Treba mi par savjeta oko uredjenja prostora a da necu morat prodat bubreg
Gledala sam malo sto se nudi kod nas, naravno, ne nalazim nikakve cijene konkretnije... Jedino sto iskopavam su cifre od 100 000kn na dalje, pa me malo sokira...

Ono sto mi se ustvari svidja sam nasla tu: http://www.njuskalo.hr/dizajn-interi...oglas-14318834

pa da pitam ima li netko nekim ludim slucajem iskustva s doticnima?

Zahvaljujem!
Kada bi se malo više družila sa nama ovdje i stavila tlocrt svog gnjezda na Savjete o uređenju,Kuhinje ...mogla bi proći i besplatno,samo bi malo duže trajalo,ali zna biti jako zanimljivo,a usput se i puno toga nauči,a još se i podružiš
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 20:50   #913
Dizajniranje interijera stana

Kupio sam novi stan i sad trebam nekoga da mi moderno dizajnira
interijer stana. Gdje ću naći nekoga da mi to povoljno napravi?
Stan je od 68m2.
66ind is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 17:45   #914
Pozdrav svima. Treba mi student/ica arhitekture (dizajna) s faksa u Zagrebu voljan/na pomoci nam kod uredjenja restaca u Zagrebu. Da, naravno nesto cemo i platit te dozvolit da rad koristi u svom katalogu. Za ostale informacije ostavite poruku na PM sa svojim mailom. Poz.
obicanlik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 22:58   #915
Pozdrav,
Trebala bih ponudu za uređenje dnevnog boravka i blagavaone. Prostor je već namješten, znači već postoji namještaj, rasvjeta. Dakle potrebni su mi savjeti za usklađivanje detalja, npr. boje zidova, nekakve police, tepih, slike... Potrebno je s postojećim namještajem spojiti sve u jednu cjelinu, tako da izgleda ok. Ponude u inbox.
anabel22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 10:46   #916
Pozdrav svima,molio bi ako ima ko za preporučiti dizajnera za eksterijer i internijer kamene kuće i okućnice u dalmatinskoj zagori 15 min od splita .kuća je planirana za iznajmljivanje turistima i izvani je gotova,tj.adaptirana u gabaritima stare kuće (unutra samo goli zidovi)


Sent from my iPad using Tapatalk
Pomorac35st is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 22:20   #917
Hi..i ja sam jedna od onih koji traže dizajnera interijera za stan od 63m2
Ako može neka preporuka ili poruka privatno?
Hvala
d123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 12:37   #918
Dizajner interijera 65m2

Također tražim dizajnera interijera za stan u novogradnji 65m2.

moze na pp
Cona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 13:24   #919
Meni ta zenska na TV nije "sjela" po pitanju ukusa. Ne svidjaju mi se ni boje ni materijali. Opcenito ne volim kuhinje visokog sjaja...nemam pojma, ocekivala sam da ce kao strucnjakinja imat vise talenta za boje i sve...
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 14:05   #920
Quote:
mirna1982 kaže: Pogledaj post
Meni ta zenska na TV nije "sjela"
tko je tema?
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.