Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2006., 13:21   #61
To što se prodaje po salonima je katastrofa, bez obzira na cijenu. Metalni neću jer mi je to odvratno, a navodno i loše zrači. Uopće ne mogu zamisliti da spavam u metalnom krevetu, fuj.

Vidjela sam te što izrađuju, puno drvo, izgledaju čvrsti, ali imaju onaj ruralni look, što se u moj moderno opremljen stan baš ne uklapa. No, s obzirom da sam u očaju mislim da ću pristat. Čini mi se da je cijena 3.500 kuna, bez madraca, ali neka, ak bude trajao...

Što se tiče madraca ja sam kupila ProFutura, s ljetnom i zimskom stranom i super su. Dvije godine se nisu udubilili niti ništa, a i platno je super. Ako kupiš neki shit onda se to platno izvana ofuca pa ti stalno neka prašina po stanu leti

Profutura je odlična, a vrlo prihvatljiva cijenom. Kupila na velesajmu! Mislim da nemaju federe
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 14:41   #62
vidjela sam te profutura... i mislila sam uzeti onaj hespo... a tvrdo mrzim.. to me ubije još više.. ja volim tamo di propadnem koliko je mekano hehe... a ma sam da je kvalitetni i da se u njega ne skupljaju one male glupe mikro životinjice
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 14:51   #63
Ovaj krevet od punog drveta kupljen u Iverpavu nema ruralni look, izgleda kao iz Ikee - ali njihovi moderniji modeli. Lakiran je bijelo mat a ima i drugih boja. Ne sviđa mi se bajcana varijanta.
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 15:12   #64
sparkice, hvala ti, baš ću poegledati tamo. cijena nije velika ako je to stvarno puno drvo....morat ću otić tamo isprobat, ovak preko weba mi nije nešto..

kakve podnice si uzela? jesu one letvice, uvezan špagom dobre? frendica mi je rekla da s vremenom počnu ispadat iz te špage pa da je to zafrkancija, da je bolje kupiti letvice koje su u okviru....

profutura je ok, ali je malo tvrdji, bar ovaj kaj sam ja uzela. ima ih sto vrsta, ja sam doslovno izabrala slučajno...
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 15:49   #65
Quote:
darkNess(ie) kaže:
vidjela sam te profutura... i mislila sam uzeti onaj hespo... a tvrdo mrzim.. to me ubije još više.. ja volim tamo di propadnem koliko je mekano hehe... a ma sam da je kvalitetni i da se u njega ne skupljaju one male glupe mikro životinjice
ali tvrđe je tako zahvalno za leđa jednako kao što je mekano nezahvalno..ovako ti kralježnica propadne dolje i bude u neprirodnom položaju. ima i drugi lijek: spavaj na trbuhu a ne kažem tvrdo, nego tvrđe. inače, lateks i spužve su idealni, ne žive životinjice u njima, nemaš opruga (zašto su opruge loše? zbog strujnih žica i magnetskih polja uokolo generiraju se u njima struje i magnetska polja koja loše utiču na zdravlje).

nego nedavno sam kupio drveni krevet 160x200 u minagu na ZV, boja trešnje, jednostavan dizajn, prekrasan je, nije bio skup, oko 1500 kn
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 15:55   #66
e...šta kažete na one salone namještaja na velesajmu? činilo mi se da ima ok stvari..i dal se isplati dati novce za ono tamo?
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 15:57   #67
e...hvala zed... znam da je tvrdo dobro..to me i stari tjera..sam što ja cijeli život spavam na kaučima i francuskim ležajevima... jedno vrijeme sam na pravom madracu..i bolje u životu se nisam naspavala...tak da sad tražim pristojni madrac za bračni krevet... i da.. što mislite da je bolje...da uzmem 2 obična madraca i uvalim u bračni ili jedan veliki...sama spavam u krevetu..
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 16:13   #68
Quote:
darkNess(ie) kaže:
e...šta kažete na one salone namještaja na velesajmu? činilo mi se da ima ok stvari..i dal se isplati dati novce za ono tamo?
kažem da tamo idem više-manje štogod trebam. hrpa toga na jednom mjestu, provjereni saloni (nezanemarivo!), ima toga za povoljne cijene (za razliku od brijačina tipa soliduma; iako ću tamo ići vjerojatno kupit onu fatboy "stolicu" od stiropor kuglica koja je mmm...)
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 16:16   #69
Quote:
darkNess(ie) kaže:
e...hvala zed... znam da je tvrdo dobro..to me i stari tjera..sam što ja cijeli život spavam na kaučima i francuskim ležajevima... jedno vrijeme sam na pravom madracu..i bolje u životu se nisam naspavala...tak da sad tražim pristojni madrac za bračni krevet... i da.. što mislite da je bolje...da uzmem 2 obična madraca i uvalim u bračni ili jedan veliki...sama spavam u krevetu..
e, ako spavaš sama u krevetu, onda je nabolje...da dođe stručnjak da vidi i ispipa...ovaj ispita...što je najbolje za tebe
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 16:23   #70
hehehe sve se da dogovorit....al što je praktičnije..dva obična il jedan onaj veliki? jel taj veliki kad ga budem micala...ak padne na mene... ispeglat će me kolki je
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 16:33   #71

ja bi uvijek birao jedan, jer u protivnom ak imaš dva uvijek ti se mogu razmicati i neugodno je u sredini, što baš nije zgodno za romantiku

a pločice, dobar izbor ima feroterm, tim-novak (na početku škorpikove u jankomiru), zatim franjić promet ima isto ok...nađe se odlične robe za ne prestrašne cijene
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 16:40   #72
ma bila sam u ferotermu u osijeku..morat ću skoknit i do onog u zg.. ma vidjela sam jedne u bauhausu s ribama za kupaonu i baš su mi se svidjele a i mislila sam uzeti jedan madrac..i.. koliko bi me novaca došao taj madrac..neki anatomski? ono.. nisam stara baba sa neznam nekom reumom s 20god al bi htjela udobno spavati
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 16:52   #73
ti si u osijeku? ili u zg studiraš a rodom iz osijeka? za madrace, nisam ti skroz pametan. evo uzeo sam na ZV, salon lijevo do minaga, ne mogu se sad sjetit kako se zove, madrac koji unutra ima običnu spužvu. iskreno, ne čini mi se ništa lošiji od lateks madraca, čak je tvrđi mrvicu, a jeftiniji je, 160x200 je koštao nekih 800 kn

moram gibat, bok
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 17:03   #74
ma iz os..studiram u zg..pa uzeli stan i sad opremanje..da boli glava.. oni hespo madraci su mi nekak interesantni...a neznam kakvi su..il oni što na slici imaju simpatičnu zebrastu figuricu koja spava ... ma dala bi i 1500kn sam da je dobar i da se ja fino naspavam....aj..stay sharp
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 21:33   #75
Quote:
imago2007 kaže:
sparkice, hvala ti, baš ću poegledati tamo. cijena nije velika ako je to stvarno puno drvo....morat ću otić tamo isprobat, ovak preko weba mi nije nešto..
Ovo što je na webu nije taj model kreveta koji smo mi kupili. A svidjelo mi se da rade sve veličine po želji.
Meni je trebao kraći krevet, za madrac od 190, jer mi mora stati pod most, dok su u Kiki svi kreveti bili dugački bar 205cm (za madrace od 200) pa mi ništa nije došlo u obzir. A ovaj mi se i svidio, osim što mi je po materijalu, spojevima, dimenzijama i cijeni odgovarao.


Quote:
imago2007 kaže:
kakve podnice si uzela? jesu one letvice, uvezan špagom dobre? frendica mi je rekla da s vremenom počnu ispadat iz te špage pa da je to zafrkancija, da je bolje kupiti letvice koje su u okviru....
Podnice imaju standardne, sasvim OK - jednostavnija verzija latoflexa - znači one savinute lamelirane letvice upuštene u okvir, a ne ovo što spominješ: obične letvice sa špagom - tako smo imali na starom krevetu i to ne preporučujem.
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 21:44   #76
Dragi i ja smo prije pola godine kupili novi madrac za francuski krevet.
Uzeli smo od latexa i oduševljena sam. Kad legneš normalno iznenadiš se koliko je čvrst i dobro drži, ne upadaš u njega više nego treba, ne krivi se kičma, a lokalno je tako divno mekan. Znači rame, lakat, koljeno, kad se jače nasloniš upadne fino u mekano, ništa ne žulja.
Ovaj naš je od čistog latexa ima 5 zona i odličan je , a kažu da je još bolji onaj koji ima gornji sloj od cca 5cm od memory foam. To je navodno još udobnije, ali dosta je skup.
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 15:14   #77
meni su super internet stranice
na primjer, na meblo.hr imaju podizbornik postelje meblo jogi
bez cijena naravno
s kratkim opisom pojedinog artikla, bez slike svakog (to se sve da naci u katalogu na stranicama slovenskog proizvodjaca, gdje se moze pronaci i cjenik)

na hespo.hr
imaju tapecirani kreveti
ovdje uz opis ide i slika
ali cijene opet nema

ako ih je frka da se cijenom obavezuju, mogu napisati da su podlozne promjenama
ali moze se staviti nesto okvirno


a najludje mi je sto najcesce ne mogu dokuciti sto podrazumijevaju pod krevetom - samo okvir, ili sve (okvir+podnica+madrac)
primijetio sam da sam se proglupio u posljednje vrijeme, ali ovo s pokusavanjem pronalaska kreveta na internetu me dotuklo


ima li itko ikakav pametan prijedlog? (internet, trenutno nisam u hrvatskoj, a trebam odabrati nesto prije povratka)
treba mi nesto srednje dobro (nije trajno rjesenje, tako da me ekstravagancije ne zanimaju)
recimo do 4000, 4500 kuna
a takodjer bih se zelio naspavati kao covjek (a nemam nikakvih posebnih problema s kicmom koji bi zahtijevali bilo sto posebno)

dobro rjesenje bila bi kutija za posteljinu uspod kreveta
stagediver is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 19:04   #78
Gdje naći ovakav krevet?

Je li netko negdje vidio krevetić širok točno 180 cm, standardne dužine, ne znam sad koja je?
Naime, našli smo nekog majstora koji bi običan, običan krevet naših dimenzija napravio sa oko pet tisuća. Marš, iz principa mu ne dam toliko za tri komada iverice.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 21:52   #79
Šta nije standardna mjera 180x200?
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 22:40   #80
Quote:
krokodajl kaže:
Je li netko negdje vidio krevetić širok točno 180 cm, standardne dužine, ne znam sad koja je?
Naime, našli smo nekog majstora koji bi običan, običan krevet naših dimenzija napravio sa oko pet tisuća. Marš, iz principa mu ne dam toliko za tri komada iverice.

Jooooooooooj, pa kupis cijelu sobu za tu lovu!!!!

Ja imam polovni, prevelik nam .... 2 m x 2 m


prodajem, tko da vise???



__________________
Što mogu danas ne ostavljam za sutra, nego za . prekosutra ..
djurdjica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:03.