Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2007., 19:48   #41
trazih ga danas po stanici...ali uzaludno.a i kasnila sam 15ak min...al prolazim 59-om..mozda ude na stanici...cak sam mu misla i prasinu progledati kroz prste...
kak je to moguce,vidis nekog,svojih 8 stanica i vise ti nede iz glave...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 20:20   #42
Afro, oprosti, ako postavljam glupo pitanje, ali prije par mjeseci si se tak i u nekog frajera iz lifta, božemioprosti, zaljubila. Kaj je bilo s tim?

Nisam u tijeku, znam.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 21:00   #43
PRIJE PAR MJESECI?? PROSLOG PROLJECA TO BJESE...(2006)..cijeli topic o tome!!!
inace prije par mjeseci sam upoznala mog sadasnjeg..i nisam se zaljubljivala od tada.inace ne zaljubljujem se ja lako-mora sve biti naj naj..a rijetko tko je takav.ostali mi se samo dopadnu jako...sto ne znaci da kad ih upoznam da cu se zaljubiti u njih.a ovaj iz sub-a je jedan od njih.bas zato jer je totalno moj tip frajera...inace,kako sam mogla zaboraviti to-taj iz vlaka ima nesto u faci zajednicko sa onim iz lifta,iliti joshem hollowayem.pa znala sam da mi lici na nekog.....ali nije mi do sad sinulo...samo kaj josh i rl nije prasnjav a ovaj je bio...ali razmislih malo o cucinom savjetu...bi ja njega spokefala! he he...ipak volim vise divlje tipove a ne ustogljene...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 23:55   #44
Pardonček, ne ljuti se na mene, vidiš da sam upozorila da imam rupu u poznavanju tvog života.
Ali sjećam se da si i tog iz lifta ganjala, da ne kažem vrebala, sad vidim da je i s ovim slično, pa... I inače ti se to događa?
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 02:41   #45
a ti prolazis kraj ljepotana ko slijepac???? ili bar tipova muskaraca koji ti se dopadaju??? inace,ja se ne ljutim nis..nemam za kaj! ja sam slobodna(ha,do jedne mjere)zenskica i jasno da vrebam...ja sam ti ko macak oko vruce kase.
samo nekad se kasa prolije pa nista od vecerice!zezam se dakako.meni treba puno dokazivanja da bi netko postao vecerica...a pocinje sa fizickom atraktivnoscu.no,ona je nista ako nema onog svega drugoga...a to drugo nemres vidjeti ako nema rendesa pa da vidis kako tip dise.kadkad je neko lijep ali nema nista sto me zanima,to su obicno dosadni tipovi.a kadkad se spoji atraktivnost sa zanimljivoscu duha.ali nikako me ne moze privuci psihicki dio ako nema fizicke atrakcije.dakle...bog mi dao oci,pa gledam.nekad zaje stvar kao ovaj puta...no there's always reason for everything.
uglavnom bio bi to interesantan spoj-stock broker vs rocker,vjerojatno muzicki navudreni tip...zamisli si samo!ahhhhhhhhhhhhhhhhhh...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 03:15   #46
ma afro, trebala si ga zaskočit. jednom se živi, riskiraj. znam, fleke su odvratna stvar, ali gledaj to drugačije - i crnci su samo malo jače zaprljani bjelci.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 03:38   #47
ma nisu fleke..da jesu-nebi ga ni pogledala, pa da je najdivnije bice koje se ikada vidi.ovo je bilo samo malo prasine na kaputu..i ne nisam od zaskakivanja na prvi pogled.crnci me uopce ne zanimaju-oni su proslost na koju se ne vracam.iskusila jesam i to predugo,sada volim ove cisce...bjele...na kraju ipak svaka ptica svome jatu leti!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 12:48   #48
dovuces ga doma,uvalis u kadu ,dobro izribas ,onda ga pa opet a kaput u meduvremenu posaljes u kemijsku cistionicu.
__________________
...princip je isti...
buba-mara00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 17:28   #49
ON JE BIO CIST INACE...to se najbolje vidi po super urednim rukama i noktima.a doduse,kad sam dans dosla na posel,moj je kaput isto bil prasnjav...od stepenica na subu...pa sam se odma ovog mog rock lika sjetila...
inace,ne volim nikoga vuci k sebi doma,jer imam familiju...svaki moj potencijalni treba da ima posel i stan.i to ne rupu,nego stan...inace nema nis.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 12:00   #50
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
veceras,subway broj 5...prenatrpani...izadem nakon prve stanice,da sacekam drugu peticu,mozda malo manje natrpanu i sa manje debila koji vise na meni...i dok cekam tu drugu peticu,opazim tipa na stanici..visok,slank(jebiga-imao je duzi kaput pa se nije moglo dobro vidjeti ali je bio visok i izgledao prilicno slank)bjelac,svoji 35+,rocker bradica,duga kosa u repu,malo valovita...svetle oke,jako interesantan lik uglavnom...trapke,crna majca(kolko se vidlo od kaputa)crni kaput(suskavi)i crne cizme...e da i imal je kapu(jebiga,zima je tu )bez vjencanog prstena ali sa nekim srebrnim bas ono muskim(kak muzicari obicno imaju)prstenom na srednjem prstu desne ruke...i ipod.uglavnom,tip izgleda bas za neki band...odma skuzis takve likove.i tak on ceka peticu i ja cekam peticu...i on pogledava..a ja isto(al kad on ne vidi )
i stigne petica-opet puna i jedva se uguram,tik na vrata i on kraj mene...i bulji.a meni bedasto buljiti njega jerbo...em sam puno niza em je guzva pa ga nemrem onak poskicati nego izravno okrenuti glavu prema njemu a posto smo bili jedan na drugome takoreci-malo mi je to bilo debilno.na trecoj stanici,konacno se vlak isprazni,cak sam i stolac dobila i kak sam se sjela tak se on stal nasuprot mene ali ga je neka debela zaje pa se stala izmedu da ni jedan ni drugi nismo se mogli skicati ...
konacno debela izade na predzadnjoj stanici i mislim si ko zna do kuda tip ide..jer moja je sljedeca stanica..i tih dve stanice kak je debeljaca izasla,imali smo super vidik jedna prema drugome...mislim,tip je bio preresetala sam ga pogledom kao rendgen-sve ok..uredne ruke,nokti,sve...osim jedne stvari...a taman je osmjehnuo malo jer vidi da ga gledam...a to je flek na kaputu.znas,kad imas tamni kaput,pa ti se donji rub povuce po podu pa bude onak kao prasno...e tak je on imal.i sad mi vise nije bilo jasno..jel on cist inace i sve ok,ali mozda se negde posmaknuo ili zna da ima prasnati rub i ne jebe ga...i gledam muskarce oko njega,ni jedan nema prasnato...bilo o kojoj duzini da se radi...i ja ostavila prilku.zbog prasnatog ruba na kaputu...a sisao je na mojoj stanici...
STA MI BI????????? jel to normalno???? a inace-sad bi ga povalila...
zbog ruba,(jebo me rub)dala sam mu do znanja da me ne zanima i protutnjila kraj njega iz stanice...
ovo je ko epizoda sajnfilda
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 12:55   #51
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
veceras,subway broj 5...prenatrpani...
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
a sad...jel bu dosel na stanicu kad i ja-nis ga do sad vidla nigdar(vec 4 god)pa mi sve to ne zgleda bas nekak na dobro...

e ak je meni ovo jasno... jel večeras prije 4 godine?
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 18:06   #52
Nikad neces naci muskarca svog zivota. Moja slobodna procjena. Zato sto trazis dlaku u jajetu.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 21:01   #53
ma ja to i ne trazim.ali da sam picajzl u tom pogledu-to je istina.i lose.znam.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 21:26   #54
 
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 10:23   #55
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
e ak je meni ovo jasno... jel večeras prije 4 godine?
Greška u koracima
__________________
"You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else." (F.C.)
adrijanaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 17:18   #56
A u kur... !!!!!!!! Nekaj luđe od ovog nisam čula!!!! Ajoooj,sl si ti spaljena ženska!!!!
ketty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:38.