Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2003., 08:24   #21
trošak je cca 600 kn mjesečno, to znači svaki četvrtak po 5 sati. A nema pospremanja vikendom, dođeš doma u čisto, ma ako imate toliko novaca vrijedi svake lipe. U krajnju ruku, ako možeš raditi u fušu, taman zaradiš te novce za puno manje vremena. Eh da još mogu nabaviti "stoliću prostri se".
konspirator is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 17:48   #22
Ok moze netko reci di da nadjem cistacicu koja bi mi recimo pocistila stan? Ne stalni angazman vec recimo jednom u mjesec dva ju pozovem da pocisti stan, a to bi maksimalno tajalo 2 do 3 sata...ima li tak nesto ili sve one traze stalni angazman?

Hvala na info.

Š
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 20:45   #23
mi takodje puno radimo. no naš dom je naša intima. gnjusno mi je da mi netko kopa po vešu, da mi čisti wc. to radimo zajedno i ne uzima to baš toliko vremena. treba pitati te (bar se ja to pitam) prezauzete ljude koliko vremena tjedno provedu vani u kafićima i gdje sve ne. pospremanje i uredjivanje našeg doma je naše zadovoljstvo.
__________________
no comment
fakin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 21:51   #24
Quote:
konspirator kaže:
Žena je u penziji, na taj način krpa kućni budžet, a meni i ženi obzirom da radimo ko konji ostaje vikend za šetnju po Maksimiru s djetetom. I ne vidim gdje tu ima što loše.
Pa dobro, to sve ovisi prije svega o osobi, a onda o niz drugih okolnosti.
Prije svega, ni meni nije ugodna pomisao da mi netko dira moje osobne stvari. Jos dobro kada bi to bila samo kuhinja, ajde jos i kupatilo ali spavaca soba, ne hvala. To je fakat preintimni prostor u kojeg ne pustam nikoga, osim jelte... . A ni ves ne bih dala da mi netko drugi pegla.
Nisu kucanski poslovi bas takav bauk, posebno ako se zivi u jednosobnom stanu. To se sve sredi cas posla. Uostalom, meni je to razbibriga, svakodnevna relaksacija, ne mislim ni o cemu posebnom, a ionako se premalo krecem, ovo mi dodje umjesto aerobika.
Ali prihvacam da ljudima to dosadi, mozda imaju veliku obitelj ili veliki stan za odrzavati. Ili imaju naprosto previse drugih obveza. Ja srecom jos uvijek mogu sebi dozvoliti taj luksuz da trosim vrijeme na kucanske poslove.
magdalena1999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 10:50   #25
Bari=Barry

Quote:
konspirator kaže:
A kaj je posao čistačice u firmi, smetlara, i sl. U čemu je razlika. Ja imam kućnu pomoćnicu koju uopće ne smatram kao nižu rasu ili bilo što slično. Ima svoj ključ, dođe jednom tjedno, pospremi i popegla, uzme novce koje ostavim (ona procijeni koliko dugo je radila), uzme iz frižidera što god hoće za jesti i to je to. Inače smo si potpuno OK. Žena je u penziji, na taj način krpa kućni budžet, a meni i ženi obzirom da radimo ko konji ostaje vikend za šetnju po Maksimiru s djetetom. I ne vidim gdje tu ima što loše.
Bravo, konspirator!
Slažem se da je govoriti o nekom poniženju za kućne pomoćnice obična glupost, pa radi se zapravo samo o uzajamnom pomaganju. Mi ćemo si obavezno naći k. p. kad se preselimo u grad, mislim da je to zakon! Moći ćemo ono malo slobodnog vremena provoditi više i kvalitetnije s djecom a ne rintati po kući i bit živčani zbog toga. Zapravo, time si čovjek kupuje vrijeme jer ti kućni poslovi su operativa koju treba odradit, a ako bi si čovjek želio bolje iskoristiti to vrijeme, ovo je izvrstan način.
Netko je rekao da ne bi podnio da netko drugi radi za njega. Ne slažem se nikako, nema ništa lijepo u tim kućnim poslovima, to je vrlo zastarjeli ruralno-patrijarharni koncept u kojem žena vrijedi onoliko koliko dobro kuha i koliko brzo čisti itd, a za koji u suvremenoj civilizaciji više nema mjesta.
 
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 10:15   #26
Tražim čistačicu!

Tražim čistačicu za generalno čišćenje stana!

Trebam generalno očistiti stan, a nemam vremena (ni volje) to raditi sama, pa bih rado unajmila nekoga.
Stan je redovito održavan, no trebalo bi mu jedno dobro, dubinsko, generalno, sezonsko čišćenje.

Ako možete nekoga preporučiti - molim vas pošaljite podatke na PM.

HVALA!

Pozdrav!
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 10:19   #27
Ah, da...

...u Zagrebu :-)
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 10:20   #28
Re: Tražim čistačicu!

Quote:
B&B kaže:
sezonsko čišćenje.
hmm... jesensko? ne, ne znam nikoga... znam jednu ženu koja super čisti, ali ona je specijalizirana za čišćenje u sezoni proljeće/ljeto
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 10:37   #29
Re: Tražim čistačicu!

Quote:
B&B kaže:
Tražim čistačicu za generalno čišćenje stana!

Trebam generalno očistiti stan, a nemam vremena (ni volje) to raditi sama, pa bih rado unajmila nekoga.
Stan je redovito održavan, no trebalo bi mu jedno dobro, dubinsko, generalno, sezonsko čišćenje.

Ako možete nekoga preporučiti - molim vas pošaljite podatke na PM.

HVALA!

Pozdrav!
zasto je ljudima tesko otici na google, utipkati servis za ciscenje, zagreb ???
zasto, o zasto??
pa posli otvoris topic sa dojmovima, cijenama, preporukama
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 10:49   #30
Re: Re: Tražim čistačicu!

Quote:
Bocca della Verita kaže:
zasto je ljudima tesko otici na google, utipkati servis za ciscenje, zagreb ???
zasto, o zasto??
pa posli otvoris topic sa dojmovima, cijenama, preporukama
Zato što ne tražim 'servis za čišćenje' koji će mi naplatiti 1000kn za brisanje prašine.

Zašto, o zašto si tako 'prepametan(a)'?!
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 10:59   #31
Re: Re: Re: Tražim čistačicu!

Quote:
B&B kaže:
Zato što ne tražim 'servis za čišćenje' koji će mi naplatiti 1000kn za brisanje prašine.
pod "...dobro, dubinsko, generalno, sezonsko čišćenje" ti mislis na brisanje prasine?
ajd dobro...
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 11:04   #32
Dobro, ajmo ispočetka:

Tražim nekoga tko će mi generalno očistiti stan, a NE SAMO obrisati prašinu i za to masno naplatiti.
Jasnije?

Ako imaš nekoga za preporučiti - molim te javi se na PM. Ako nemaš - nema smisla da zamaramo ljude ovim prepucavanjem (može i to, ali na PM ili face-to-face )

Pozdrav!
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2006., 16:07   #33
Tražim tetu čistačicu!

Ako mi netko može preporučiti tetu čistilicu bila bi mu zahvalna. Imam malu bebu i počela sam povremeno raditi od doma i trebao bi mi netko za "grublje" poslove, tipa pranje prozora, podova, pločica jednom do dva puta mjesečno! Lokacija-Kvatrić! Naravno, da je osoba pouzdana, temeljita i sve što već ide u opis traženog, znate i sami.
Broj može na pm!
__________________
great pretender
latitia26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 13:25   #34
Pridružujem se. Tražim čistačicu, HITNO. thanx
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 18:38   #35
Ja tražim neku takvu koja ne skače po plafonu kad vidi psa (najmiliji pas na svijetu ali i ženkica koja je gazdarica u kući), a uz to nije nekva fino-guza prije koje moram ja prvo pospremiti, e da bi je uopće pustila u stan (prijevod= kod mene je trenutno svinjac!)
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 11:21   #36
Talking Ciscenje stana....

Pozdrav!

Zbog previse posla jednostavno ne stignem posteno ocistiti stan, a iskreno, nemam bas pretjerane volje za ciscenjem Molio bi vas na PM ako imate nekoga preporuciti tko bi mi s vremena na vrijeme sredio malo stan, a da je u zapadnom dijelu Zagreba. Isto me zanima kolika je neka normalna cijena za ciscenje / sat?

Hvala!
Latenight is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 14:33   #37
35-40 kn/sat
doda_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 14:27   #38
Quote:
doda_ kaže: Pogledaj post
35-40 kn/sat
Jel moze objasnjenje ove cijene?
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 19:25   #39
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Jel moze objasnjenje ove cijene?

koliko ja znam čišćenje se plaća 30-35 kn/sat, peglanje je 40-45 kn/sat.

ne znam kakvo objašnjenje tražiš. možda misliš da je to previše?
goldilock is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 22:46   #40
Quote:
goldilock kaže: Pogledaj post
možda misliš da je to previše?
Ne, upravo suprotno.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:01.