Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2004., 10:59   #1
Sve o usisavačima

Bok!

Kupujem novi usisavac, pa me zanima imate li kakve prijedloge? Trebam neki mali, spretni, jaki usisavac. Cijena nije bitna (dobro, nemojte mi sad doci s nekim super Ferarijem koji kosta 15000 kn!).

Slusam prijedloge i savjete!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 11:32   #2
Pa meni su mrak electroluxovi kupis jednog malog zmaja npr. clario od 1600 W i by by prašini!
Lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 12:02   #3
electrolux
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 12:07   #4
jel znate neki link? Malo sam cjepidlaka!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 12:38   #5
electrolux, još jednom

link...na službenim stranicama electroluxa nema hr, a proizvodi su namijenjeni određenim tržištima.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 18:09   #6
Quote:
zlocestoca kaže:
electrolux
ja imam AEG model zvan Vampir

sav je crn a vidim sam imaju i sminkerske alu modele

ovdje

kliknuti na staubsauger

Nije bio skup frendica ima skupog Hoovera kojeg je platila nekih 750 € pa sad manje vuce nego neki obicni.

Moj je kostao nekih 150 € a ni ovaj

nije los.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2004., 18:11   #7
e da, ja imam za usisati samo jedan jedini tepih u kuci tj. jedino je u boravku tepih i to ne od zida do zida. Ne volem tepihe u kuci, za mene je to magnet za prasinu i grinje itd.

Ostale podove u kuci perem one drvene lagano prebrisem vlaznom krpom a ostale bas perem onim dugim partvisem sa spuzvom.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 09:11   #8
Ok, Winona, hvala ti na linkovima. Ovaj mali od Quelle-a mi je lijepi, ali ipak ne bih nesto tako no-name. AEG mi je prekrasan, mozda si i ja priustim jednog Vampira!!!

Jel zna netko nesto o Siemensima? Cujem da nisu losi, al sam htjela i vas priupitati...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 12:49   #9
ljudi ne znam...
al meni su kupili electroluxa 1600w ...i full je bezveze...tih je, lijep je, al brat bratu uopce nije nis posebno...

to se posebno odnosi na četku dole za ono kad trebaš posaugati parket il tepih..

GLUPOST

ima samo kao dve neke crvene krpice i mislim da je SHIT
zadnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 13:44   #10
Quote:
kemik kaže:
Ok, Winona, hvala ti na linkovima. Ovaj mali od Quelle-a mi je lijepi, ali ipak ne bih nesto tako no-name. AEG mi je prekrasan, mozda si i ja priustim jednog Vampira!!!

Jel zna netko nesto o Siemensima? Cujem da nisu losi, al sam htjela i vas priupitati...
to nije no name, to je marka firma u Njemackoj i postoji vise od 75 godina.

Sto u Hrvatskoj nisu bas poznati je problem sasvim druge prirode

Od firmi preporucila bi i Miele i to za SVE
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 14:39   #11
Uzmi trilobita
Xebarax is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 15:13   #12
može li mi netko preporučiti marku antialergijskog usisivača s vodenim filterom?

grazie
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 15:17   #13
Cujte cure,

znanstveno je dokazano da se usisaci kvare ako ih vodi zenska ruka. Zato ovu temu prebacite na MK, i dajte im da si sami izaberu.

(I da ja cujem da je koja kod mene doma zucnula nesto kontra gornje ZNANSTVENO NEOSPORIVE cinjenice!!!)
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 15:21   #14
ja ti na zalost nemam doma nista sto spada u mk, tako da sama biram (hell, sama i usisavam!)
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 18:17   #15
Quote:
Agirl kaže:
može li mi netko preporučiti marku antialergijskog usisivača s vodenim filterom?

grazie
Ja imam Polti...prezadovoljna sam.Usisava grinje,prociscava ariu,ne vraca prasinu u prostor jer sve ostaje zarobljeno u vodi....

Cura koja mi cisti stan radi i po drugim domacinstvima u kojima se sluzi Kirbijem i kaze da je ovaj moj mnogo bolji....a cijena mu nije ni priblizno kao Kirbiju....platila sam ga 300 e.

Pogledaj na polti sajt...moj je model 810.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2004., 18:19   #16
Trazi pod usisivaci Ecologico
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 01:43   #17
Koji usisavac?
1. Usisivac , da bi bio kvalitetan mora biti i tezak, znaci svi oni mmali od 2-3 Kg , vrijede koliko su i teski.
2. da ne ispusta pola prasine nazad u prostor , mora imati nekoliko sistema za filtriranje , jedan bi morao biti i voda .
3. bar 2 ili 3 filtra se moraju cistiti . , ili mijenjati.
4. Centralni sustav za usisavanje je vrhunsko rijesenje.
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 09:32   #18
Bodul, hvala ti na odgovoru, ali moram ti reci nesto: moj je stari usisavac imao 10 kila (prazan) i bio je uzasno tezak za vozat po kuci. Imao je 3 vrste filtera od kojih su se 2 mogla cistiti i bio je uzasan. Glasan, tezak, masivan i vrlo "un-user friendly". Upravo je to razlog zasto sam ga promijenila. To sto si ti napisao mozda vrijedi u hotelu, ali u mom stanu od 65 m (zasto nema kvadrat?) s 3 tepiha ne vrijedi.

Dakle, novi je usisavac Elektrolux Clario, 1600W, Hepa 13 filter (kaj mislite o tom filteru?), svjetloplvai (tak da se bolje uklopi s tepihom). Mali je, tihi je, vuce ko lud, one kefice za tepih su ok, bas sam si hepi!!!

PS: ocete vidjet sliku?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 12:58   #19
ne slazem se s tvrdnjom da je efikasnost usisivaca ovisna o tezini. Tako je bilo nekad. Danas kad sva tehnologija napreduje sve efikasne stvari su sve manje i sve lakse

Koliko je samo bila teska prva pegla moje bake ( zeljezna ) a ovu novu drzim s jednim prstom a pegla ...gotovo pa sama

Za one koji imaju djecu je jako bitno da je usisivac tih, cesto se usisava dok klinci imaju popodnevni san ili ako toga nemaju, navecer kad zaspu.

Kemik ako nije indiskretno koliko si platila usisivac ?

Pitanje sto se tice centralnog sistema za usisavanje ? Kamo ide prasina i usisano smece i kako se to prazni ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 13:00   #20
nije indiskretno, sto bi bilo indiskretno: 1149 kn. u plani.

PS: ja stvarno imam sliku svog novog usisavaca! Sick, i know
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.