Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2010., 12:20   #1
Terriers (2010)

FX



http://www.imdb.com/title/tt1493239/

Meni bas fora serija...inace radi se o 2 privatna detektiva,13 ep zasad
daxyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:16   #2
serija je ok, i mislim da je previše podcijenjena mislim da je sezona gotova, ova 13 epka je bila zadnja, sta ne
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 13:34   #3
jedna od najboljih serija (n)ove sezone.
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 08:08   #4
Pogledao sam par epizoda, serija me pozitivno iznenadila.Nadam se da je neče ukinuti.
Colonel_Kurtz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 12:40   #5
Pogledala sam prvih 6 epizoda zasad i serija je simpatična. Okej, ali ništa spektakularno.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 14:39   #6
Quote:
Colonel_Kurtz kaže: Pogledaj post
Pogledao sam par epizoda, serija me pozitivno iznenadila.Nadam se da je neče ukinuti.
za sad prognoze nisu nešto bajne (negdje se spominje da bi neki Direct TV možda mogao uzet u obzir da preuzme seriju ak ju ovi otkažu, al to su sve neke špekulacije za sad)
negdje sam čitala da glavni glumac mislim, je izjavio da je za lošiju gledanost serije kriv sam njezin naziv - dunno :ne znam:
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 18:53   #7
FX Cancels 'Terriers' After One Season

malo mi je žao za zubu, al smiješno je radi Pacificista. oćeš nam sad doći na Dexter topik?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 18:55   #8
A jesi pokvarena...
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 19:03   #9
a znam.

evo kao isprika preporuka: The Glades. 13 epizoda cop serije sa karizmatičnim glavnim likom i zanimljivim slučajevima, a dobili su i 2. sezonu.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 19:55   #10
Dobra glavna glumica...
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 00:55   #11
@deedeedee - doc cu na "Dextera" kad pogledam jos 1-2 epizode. necu trosit ni svoje ni vase vrijeme, a ti podjebavaj koliko hoces, ne lijepim se ja za to.

sto se "Terijera" tice, to je najbesmislenije ukinuce tv-serije od "Party down"-a. Ok, mozda "T" nisu bili neka podloga za filozofiranje o svijetu, ali su (barem meni) pruzali 40 minuta najbolje zabave zadnje vrijeme. Mislim, zabavljaju mene i "Glee" i "True blood", ali obje serije imaju (uz sve ostale vrline) hrpetinu rupa i down momenata. U svih ovih epizoda "Terijera" ja nijednom nisam pogledao ca od krena, nisam osjetio ni sekundu falseg rada.
meni je, dakle, da sumiramo, vrlo vrlo zao.
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 22:51   #12
fenomenalna serija, upravo odgledana
plačem jer je otkazana nakon 1 sezone
premalo se na forumu pričalo o njoj, koliko vidim po ovoj temi

kad mi se slegnu dojmovi napišem nešto detaljnije
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 17:50   #13
Serija koja je ukinuta nakon 1 sezone i koja je nakon toga dobila kultni status i želju fanova za novim sezonama. Pitanje je zašto je to tako, jer kada se opiše radnja i likovi, serija se na prvu čini kao klišej klišeja.
Hank Dolworth je bivši detektiv koji je naravno bio pijanac i to ga je koštalo posla i žene, u koju je naravno još uvijek zaljubljen. Sada je trijezan i privatni je detektiv, sa svojim partnerom Britt Pollackom koji je bivši kriminalac odnosno lopov i provalnik.
Serija ima jednu glavnu radnju koja se proteže kroz cijelu sezonu, i koja je prilično dobra i nepredvidljiva. Ostale epizode su slučajevi koje dvojac dobije i koje mora riješiti, i ti slučajevi nerijetko odu u nepredvidljivim smjerovima, koliko mogu otići za 40ak minuta trajanja epizode.

Za takvu vrstu serije, Terriers je malo sporijeg tempa od ostalih, ton je dosta zabavan i serija zna biti smiješna, ali zna biti i ozbiljna i napeta i dosta brutalna, tako da izvrsno kombinira ta 2 žanra.

Najbolji dio serije su likovi i dijalozi i interakcije među njima, serija ima predobrih fora a likovi se čine kao stvarni ljudi, izvrsna je kemija između svih. Posebno se ističu Hank i Britt, koji stvarno imaju poseban odnos, dobra je i Brittova mlađahna cura i studentica veterine, pa Hankov odnos s bivšim partnerov koji se čini da ga i voli i mrzi, no uvijek im pomaže. Tu je i trudna odvjetnica koja im pronalazi slučajeve, pa Hankova bivša žena koju pokušava osvojiti nazad, njezin novi zaručnik kojeg istražuje, Hankova luda ali genijalna sestra koju nažalost ima u premalo epizoda.

Također su dobri i detalji u seriji, pazi se na kontinuitet, recimo u prvih par epizoda Hank misli da postaje senilan jer pronalazi stvari po kući gdje ih nije ostavio, a kasnije se ispostavi da mu netko ustvari živi na tavanu.

Najbolja epizoda, osim posljednje dvije epizode gdje su ulozi dosta veliki i likovi ustvari bivaju ubijeni i mogu umrijeti i prilično je napeto i intenzivno, je 11.-a epizoda u kojoj otkrivamo zašto je Hank izbačen iz policije i zašto ga je bivša ostavila, te ima jedan od jačih twistova na kraju kad se otkrije tko je ubojica slučaja starog 3 godina, i to na prilično pametan način.

Gledajte Terriers, odlična je serija.
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 22:00   #14
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
Glupa si, Dee!

Evo baš sad sam bingeala cijelu sezonu u 3 dana i zbilja je odlična serija.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.