Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2011., 19:31   #2001
evo u čast 100 str







------------------------------------------------------
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 20.01.2011., 19:37   #2002
http://www.youtube.com/watch?v=o9yRj...eature=related


Adadjo is offline  
Old 20.01.2011., 19:38   #2003


nek se nađe
__________________
stvarnost je samo stvar percepcije
mely2 is offline  
Old 20.01.2011., 19:40   #2004




dimanado is offline  
Old 20.01.2011., 19:42   #2005
ja ću samo se javiti tako da što prije ispišemo novih sto stranica i želim nam svima da uživamo uljubavi i ratu barem jedan sat u danu.....svima se zahvaljujem na suuuuper slikama......
ANFIJA is offline  
Old 20.01.2011., 19:49   #2006
Turski gifovi (nakon cjenkanja dobila skoro besplatno)




******????******





Adadjo is offline  
Old 20.01.2011., 19:55   #2007










__________________
stvarnost je samo stvar percepcije
mely2 is offline  
Old 20.01.2011., 19:56   #2008
Juhuuu! Ode i 100-ta!
Mely2 - čestitam ti si ju načela.

A ja sam se morala kazniti i naći nešto što će mi zgaditi ljubav prema haribićima ( da sam znala da ih sve žvačemo, ne bi ih ni spominjala !).
I - našla sam !



Puca ljubav - samo tako!
Svim curama hvala na pohvalama za strip. Nije nešto, bio je tek vježba za nešto veće kad me pukne. Poznavajući sebe.... neće trebati dugo čekati, vidjet ću kakve će dojmove donjeti večerašnja epizoda,
Joj, još sat vremena, ali sutra je od 20.00 i opet duuuuuuuuuga 2 sata!
Zezica is offline  
Old 20.01.2011., 19:57   #2009
Quote:
wadra kaže: Pogledaj post
Zezica,

ja kuham kavu tako da stavim odokativno određenu količinu hladne vode kuhati, kad počne ključati, odlijem jednu šalicu vode i stavim nekoliko žlica kave (ovisno o količini vode) i opet stavim kuhati i kad počne dizati pjenu, maknem i ulijem onu vodu iz šalice i dodam još par kapi hladne vode da se brže slegne i fina je... a postoji još jedan način, a to je da se stavi voda kuhati, a u drugu posudu se stave kava i šećer i onda se to prelije kipućom vodom... večeras ću još pitati jednu osobu koja sigurno zna kako Turci rade kavu pa vam kažem

helo svima!

da se prikljucim prvo na ovaj post - ja kuham na oba ova nacina a po formuli koju je malocas druga forumasica s kulinarke stavila

jos samo sat vremena do serije pa sam se malo ovdje pridruzila da sutra ujutro imam manje za procitati na poslu
oscar13 is offline  
Old 20.01.2011., 19:59   #2010
Quote:
danyyy kaže: Pogledaj post
btw.ema_kali..sve je vec receno
Quote:
girl987 kaže: Pogledaj post
ema_kali Genijalna, kao i u v i j e k
Što da vam kažem, osim


Quote:
RI171 kaže: Pogledaj post
Kladim se na Ema Kali , 100. post je garant njen
Hvala na povjerenju, ali na žalost nije. Zaglavila sam s obavezama do sada.

Ali zato mely čestitam ti na otvorenju stote stranice


Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Super sazeto i najvaznije: ne treba ti puno vremena, ocito dobro pazis 'na satu'!
Da dobro, predobro. Da sam tako u školi pazila na satu, nebo bi bila moja granica.

Zadnje uređivanje ema_kali : 20.01.2011. at 20:05.
ema_kali is offline  
Old 20.01.2011., 20:03   #2011
aaaa super već smo na stotki... super cure eto čestitam nam 100 stranicu da ih bude još više kao i nas...
Ina94 is offline  
Old 20.01.2011., 20:04   #2012
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
A ovde mi je, pored razbarušenih postova i jako, jako pozitivne atomosfere, npr zanimljivo čitati postove od Zezice i Eme Kali koji jesu analitički, ali na jedan zafrkantskiZezica/nepretenciozanEma način. Cure !!
Slažem se s cijelim tvojim postom, analize su ti

I tebi jedna od mene.

Kaže Zezica da dijelim kisseve ko haribo bombone al šta mogu kad ste mi svi tako čoklajk

Btw. Zezice, onaj strip ti je genijalan


Nego, htjela sam vas pitati nešto. Meni zapelo za oko/uho jedan mogući kiks u seriji. Sjećate se scene kada je mladi Ihsan došao kod Jusufa, a ovaj mu rekao kako je Suhejla bila njegova ljubavnica. Pa je Jusuf rekao nešto tipa ''Ona je grijala moju postelju, da zamijeni prazninu nakon tvoje majke.'' Što bi značilo da je Ihsanova mama tada bila mrtva ili A onda, ono kad je bila Defnina zaručnička zabava, Ihsan je dao Defne naušnice od njegove mame i rekao nešto tipa ''Baka te jako voljela, zvala te svojom crvenom jarebicom.'' Ili tako nešto. Uglavnom, kako je Ihsanova mama uopće vidjela Defne ako je bila mrtva još prije nego se Ihsan oženio za Neriman?
Ispravite me ako griješim, toliko blenem u Demira da mi je možda promaknuo neki bitan dio priče koji bi objasnio ovo.
ema_kali is offline  
Old 20.01.2011., 20:08   #2013
Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Nego, htjela sam vas pitati nešto. Meni zapelo za oko/uho jedan mogući kiks u seriji. Sjećate se scene kada je mladi Ihsan došao kod Jusufa, a ovaj mu rekao kako je Suhejla bila njegova ljubavnica. Pa je Jusuf rekao nešto tipa ''Ona je grijala moju postelju, da zamijeni prazninu nakon tvoje majke.'' Što bi značilo da je Ihsanova mama tada bila mrtva ili A onda, ono kad je bila Defnina zaručnička zabava, Ihsan je dao Defne naušnice od njegove mame i rekao nešto tipa ''Baka te jako voljela, zvala te svojom crvenom jarebicom.'' Ili tako nešto. Uglavnom, kako je Ihsanova mama uopće vidjela Defne ako je bila mrtva još prije nego se Ihsan oženio za Neriman?
Ispravite me ako griješim, toliko blenem u Demira da mi je možda promaknuo neki bitan dio priče koji bi objasnio ovo.
vjerojatno je stvar krivog prijevoda, prijevod je katastrofa
sortiadictos is offline  
Old 20.01.2011., 20:09   #2014
Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Nego, htjela sam vas pitati nešto. Meni zapelo za oko/uho jedan mogući kiks u seriji. Sjećate se scene kada je mladi Ihsan došao kod Jusufa, a ovaj mu rekao kako je Suhejla bila njegova ljubavnica. Pa je Jusuf rekao nešto tipa ''Ona je grijala moju postelju, da zamijeni prazninu nakon tvoje majke.'' Što bi značilo da je Ihsanova mama tada bila mrtva ili A onda, ono kad je bila Defnina zaručnička zabava, Ihsan je dao Defne naušnice od njegove mame i rekao nešto tipa ''Baka te jako voljela, zvala te svojom crvenom jarebicom.'' Ili tako nešto. Uglavnom, kako je Ihsanova mama uopće vidjela Defne ako je bila mrtva još prije nego se Ihsan oženio za Neriman?
Ispravite me ako griješim, toliko blenem u Demira da mi je možda promaknuo neki bitan dio priče koji bi objasnio ovo.
dadada! u pravu si ... kiks čini mi se. ili ima neko drugo objašnjenje ...?
Mina is offline  
Old 20.01.2011., 20:09   #2015
@mely2 super slike najvise ona crno bijela mada mi je najdrazi onaj gif (mislim na zadnji) Ej da skoro zaboravih, cestitam na pobijedi

@adadjo takoder super gifovi a ovaj zadnji bi se mogao koristi umjesto ove ikonice

@dimanado i @whitelily takoder
MariaIsabella is offline  
Old 20.01.2011., 20:09   #2016
Curke.....nevjerojatne ste

Sad sam se logirala, i imam šta čitati, ali ne pijem tursku kavu, iako ju kuham mami, ja pijem moku, nekako mi ta turska nikad nije sjela, osim kad smo u studentskim danima gatali iz šalice

mely2čestitke na otvorenoj 100-toj

sličice su čok-čok
pusa svima, odoh odradit još nešto i eto me u 21:00 pred tv-om, nema haribića, možda kokice...
Didilina is offline  
Old 20.01.2011., 20:10   #2017
Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
...............
Btw. Zezice, onaj strip ti je genijalan


Nego, htjela sam vas pitati nešto. Meni zapelo za oko/uho jedan mogući kiks u seriji. Sjećate se scene kada je mladi Ihsan došao kod Jusufa, a ovaj mu rekao kako je Suhejla bila njegova ljubavnica. Pa je Jusuf rekao nešto tipa ''Ona je grijala moju postelju, da zamijeni prazninu nakon tvoje majke.'' Što bi značilo da je Ihsanova mama tada bila mrtva ili A onda, ono kad je bila Defnina zaručnička zabava, Ihsan je dao Defne naušnice od njegove mame i rekao nešto tipa ''Baka te jako voljela, zvala te svojom crvenom jarebicom.'' Ili tako nešto. Uglavnom, kako je Ihsanova mama uopće vidjela Defne ako je bila mrtva još prije nego se Ihsan oženio za Neriman?
Ispravite me ako griješim, toliko blenem u Demira da mi je možda promaknuo neki bitan dio priče koji bi objasnio ovo.
Evo i tebi jedan cute smajlić
A za ovaj kiks - u policiju s tobom! CSI Ema na djelu ! Fakat je tako bilo, u pravu si!
Ako ovaj tulonja od Ihsana nije i to pobrkao? Onako blentav...
Zezica is offline  
Old 20.01.2011., 20:12   #2018
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Ako ovaj tulonja od Ihsana nije i to pobrkao? Onako blentav...
MariaIsabella is offline  
Old 20.01.2011., 20:13   #2019
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Ako ovaj tulonja od Ihsana nije i to pobrkao? Onako blentav...
nisam znao, majke mi. allah allah
Mina is offline  
Old 20.01.2011., 20:13   #2020
u jučerašnjoj epizodi on je puhno njenu sliku jednu... i onda je ona sevinč rekla da asini dokumenti nisu spremni jer fali jedna slika jel tako????
Ina94 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:16.