Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2011., 20:45   #21
Nova epizoda je bila zanimljiva, onaj crnac je total bio poludio
Čini mi se da bi se Boyd mogao vratiti kriminalu lol
st2l is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 00:04   #22
Quote:
st2l kaže: Pogledaj post
Nova epizoda je bila zanimljiva, onaj crnac je total bio poludio
Čini mi se da bi se Boyd mogao vratiti kriminalu lol
Slažem se. Kad popizdi iz čista mira pa prebije onog s telefonom ili propuca onog u autu. Takvi su najgori.

Sad je Boyd na kušnji, biti će zanimljivo vidjeti na koju će stranu krenuti.

Bennetovi opet kratko bili, ali su mi baš zakon.
Super scena na početku sa Raylanom i starom.
I kad ova poslije grakne na sinove kaj ovaj ima njuškat tu i onda ona dva tupsona bi ga odmah išla ubit
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 09:33   #23
Nova epizoda je bila super! Boyd je legenda
st2l is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 19:24   #24
Walton Goggins je fantastičan u u ulozi Boyda!

Boyd rula ovu epizodu. (a koju ne )

Kako ih je samo sredio. Od početka ih je skužio. Ono s mobitelom mi super bio kad ih je prisluškivao i naravno ono kad je zamjenio baterije.

Boyd: ''You will not die in that hole, Kyle. You have my word on that''. (haha dobro mu je rekao )

Boyd: "Because it's what I do. It's who I am, Ava. As hard as I've been trying to pretend otherwise. Everybody else seems to know that but me." - sjajna scena

Baš me zanima dali će mu Ava pomoći. Sigurno hoće, biti će zanimljivo vidjeti kako će se dalje odvijati radnja s njima.

Ajme od one stare Bennetice se i ja ježim. Ono kad ovi čekaju da iziđe iz auta, onako osjetiš jezivu atmosferu i da će biti nešto.

Pa kad krene s onim čekičem Cooveru smrskat ruku . I poslije joj još Coover govori kako ju voli.aaaa creppy.

Samo jedna scena s njom, ali prepredobro.

Sad se pitam jel i ona kriva za Dickievu ozljedu noge.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 14:28   #25
Ova serije me sve više oduševljava
Boyd odličan
Raylan odličan
Stara Bennet odlična...

Jedva čekam da krene kaos sada
__________________
“How you expect to run with the wolves come night when you spend all day sparring with the puppies?"
kolekcionar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 15:39   #26
Odlično je krenula sezona. Samo što ću biti UŽASNO razočaran ako Raylan na kraju ne spraši dva šaržera u mamu Bennet...kako grozan lik brrr
IamBlackShip is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 17:11   #27
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post

Sad se pitam jel i ona kriva za Dickievu ozljedu noge.
Mislim da je tu Raylanov stari u igri, spomenula je stara Raylanu nešto u vezi toga, ako se ne varam?
Sudo_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 00:08   #28
Quote:
Sudo_19 kaže: Pogledaj post
Mislim da je tu Raylanov stari u igri, spomenula je stara Raylanu nešto u vezi toga, ako se ne varam?
Nešto mi je to poznato, mislim da je bilo u 2x01 epizodi..

Inaće, ova 2x06 mi dosadnjikava bila

Malo mi dosadna priča s Winonom bila.

Rylan zakon kao uvijek samo ušeta u banku, jedan lik se preda, a drugog samo odalami i gotov je, hehe.

Najjaća scena je bila kad se Art i onaj starček ''love'' na kraju..jbt ne znaš koji je sporiji
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 21:23   #29
Nova epizoda je bila super , kak su samo Winona i Raylan bili cijelo vrijeme napeti zbog one stare love bilo ih je smiješno gledati, a napetost se mogla nožem rezati!
st2l is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 12:10   #30
2x07

Ova epizoda puuuno bolja od zadnje iako ako opet ništa nije bilo od glavne radnje s Bennetovima.
A jbt Winone...Raylan ju u prošloj spašava zbog jedne novčanice od 100$, a ona uzela cijelu torbu.

Quote:
st2l kaže: Pogledaj post
Nova epizoda je bila super , kak su samo Winona i Raylan bili cijelo vrijeme napeti zbog one stare love. bilo ih je smiješno gledati, a napetost se mogla nožem rezati!
Slažem se da je zanimljivo bilo vidjeti ih onako nerovzne i kako se pokušavaju izvuči. Pogotovo je zanimljivo Raylana onako nervoznog.
Sad će biti zanimljivo vidjeti dali će ih ova situacija odvojiti iako su opet skupa, ne vjerujem da će se ona vratila svom mužu koji btw opet izgleda ulazi u sumnjiv posao s onim likom. Iskreno i Raylan i Winona su bolji kao par nego Rayln i Ava.


Boyd ima novi posao
....i damn istina je da izgleda predobro u odjelu




Uploaded with ImageShack.us

Zakon mi scena u sudnici. Kad Boyd sprda Raylana da mu pokaže gdje bi on sakrio bombe.

Boyd:..''I would never presume to tell you how to do your job, and I understand that I am very new to this security game. However, I have spent a considerable amount of time hiding explosives.
Now, if you would like, I'd be more than happy to walk around here with you, show you where I would hide mine in case there might be a place that you might miss.''

Raylan: ''You have any explosives on you now?''

Boyd: ''Do you want to pat me down?''

Raylan: ''No, I'm sure you're fine.''



Ali Carolyn ima očito veće probleme (Bennetovi) i očito je ipak dobro zna što radi kad je Boyda odabrala da radi za nju.

Carolyn (to Boyd ): ''Mags is getting in the way of my plans, and she and her boys are going to have to be dealt with.''

Hell Yea!! Boyd vs Bennets.. jedva čekam

Evo promo za iduću.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 13:35   #31
Justified mi je jedna od najboljih serija trenutno. Boyd je odličan, Raylan isto.

Bennetovi su mi zanimljivi.. I napokon smo saznali zašto Dickie šepa
Sudo_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 14:52   #32
2x08 ''the spoil''

Quote:
Sudo_19 kaže: Pogledaj post
Justified mi je jedna od najboljih serija trenutno. Boyd je odličan, Raylan isto.

Bennetovi su mi zanimljivi.. I napokon smo saznali zašto Dickie šepa
Ipak je Ralyn kriv za Dickievu ozlijedu

Ja sam se totalno navuka na seriju. Ali stvarno su odlični.
Predobro napisan scenarij, bar što se glavne radnje tiče. Sporedni slučajevi tako ajde mogu proči.

Odlična epizoda vjerojatno i najbolja do sad u sezoni uz onu Cottonmouth(2x05).

Prvo Raylan je nekako ljut zbog situacije s Winonom i situacije s onom lovom i očito zbog toga što ga je Art skužio i sad osjeća krivnju, ljut na sebe i na nju(sad je i on tu blizu kriminalca kad je skrivao ovu da je krala i pomogao da vrate novce, eh). Ne vjerujem da će ga Art cinkati (a i kao da ima dokaza), ali da li će mu više išta vjerovati to je drugo pitanje.

Sva međusobna nadmudrivanja i podjebavanja su odlična bila.

Boyd kad krene prvo spasiti Reggia pa ga pridobije za sebe. I onda ga drugi dan ovi iz Bennet police department hapse.

Pa scena u stanici s Doylem.

Zatim cijela scena u dučanu. Smiješno mi bilo kad Dickie tamo s palicom lamata bezveze po zraku, a Raylan ga gleda

I onda ono prije nego se Coover i Raylan počnu tuči, Raylan onako makne značku, a Coover lizalicu (koju je ekšli platio)

Na cijelom onom sastanku je bilo prejebeno. Prvo Carolinin govor, pa Raylanov, onda Boydov i Magsin.

Whoop-de-do

Uuuu i kad su poslije ova dvojica poslije krenuli na Boyda, ali sva sreća Ava ga spasila.

Evo što je bilo u torbi (tko je Charlie?) pročitala na ew -u - creppy

Arlo i Helen su mi super.Jadan Arlo opet pobrao metak.

I grrrrrrrr baš završi kad je najzanimljivije, baš sam se ufurala u radnju, čekam da odu na zabavu, Boyd otkrio kaj Bennetovi planiraju.. I Raylani Carol krenuli na zabavu..i onda kraj. Aaaaa tko će sad dočekat.

Morala sam pogledati promo za iduću, izgleda predobro.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 18:53   #33
Sljedećih par epizoda bude zanimljivo
Sudo_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 18:01   #34
2x09

Mene zanima kakav ''evil plan'' ima Boyd (izgleda da je opet krenuo u pogrešnom smjeru ).

Mags najbolja u zadnjoj epizodi, od scena s klinkom, pa deranja na Coovera, zatim kad pjeva na zabavi i onom ''sastanku'' s Carol i Boydom i u zadnjoj sceni s Raylnom kad plače i pita za Loretu i onda odjenom ozbiljno zašuti i kaže idemo. Uf, baš je jeziva.

Boydov ples

Super mi je bio twist, mislila sam da je Coover ubio Dickija, ali ne.. Ode Coover bye, bye.

Odlični su kad se drže glavne radnje. ne volim baš kad imaju slučajeve, pa ovih uopće nema onda u epizodi.

Jedva čekam dalje.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 21:40   #35
2x10

Radnja postaje sve zanimljivija!

Boyd se vratio u kriminalne vode, ne može pobjeći od onoga što je.

Johnny Crowder je ipak živ

Odlična scena između Arta i Raylana na početku. Kako je raylan htio razješiti situaciju, ali dobro mu je Art rekao da se uvijek uvuče u probleme i da ga on izvlači.

Mags se neće osvečivati. Ne vjerujem ja tu ništa.

Mislim da su ona dvojica išli ubiti zapravo Winonu i isto tako mislim da ih je unajmio Gary. Još ona scena kad kao plače na onoj raspravi i spominje se osiguranje. Sve mi nešto sumnjivo. Još je nedavno bio kod onog Duffya(valjda se tako zove). možda je preko njega unajmio ljude da ju ubiju.

Boyd i Ava na kraju

Iako će to sad biti zanimljivo. Što nije rekao da ju ne želi uvući u svoje poslove. i da odlazi baš zbog toga što nem ože pobjeći od toga što je.
Ali moram priznati da bi mi bilo zanmljivo vidjeti ako bi Ava postala krimnalka (pa ipak je Crowderka zar ne)
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 18:58   #36
Justified je sve bolji iz epizode u epizodu, zadnje tri epizode budu predobre imam osjećaj.
Sudo_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 09:34   #37
A pogotovo zadnja. Bit će krvi barem ako je vjerovati nazivu epizode
tomogol is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 16:52   #38
Quote:
tomogol kaže: Pogledaj post
A pogotovo zadnja. Bit će krvi barem ako je vjerovati nazivu epizode
Nisam vidjela kako se zove. Pa valjda će još netko od Bennetovih otegnut papke.

Meni jedino bitno da Boyd preživi.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 14:34   #39
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
Nisam vidjela kako se zove. Pa valjda će još netko od Bennetovih otegnut papke.

Meni jedino bitno da Boyd preživi.
Bloody Harlan
tomogol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 12:06   #40
Bude grdo između Dickiea i Boyda, sad još dok se Raylan umiješa u to. Zadnje dvije epizode bi mogle biti vrhunske, pogotovo Bloody Harlan.
Sudo_19 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.