Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2011., 20:08   #41
A kao Dickie bi trebao biti ''najslabiji'' član Bennetovih, a on puko skroz , prvo ubio onu dvojicu hladnokrvno..

Ali kraj ajme zar ubiše Helen??? totalno neočekivano

Biti će krvi. jedva čekam

Damn, ovo je sve bolje i bolje.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 14:54   #42
Odlična epizoda, finale bude vrhunsko imam osjećaj.
Sudo_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 19:18   #43
2x12 Reckoning

Olyphant i Davies su mi bili najbolji u svojim ulogama u ovoj epizodi.

Raylan fantastičan u svim prikazanim emocijama onako prvo sve zadržavao u sebi ništa ne pokazujuć, iako mu vidiš na faci da mu nije svejedno. Pa poslije kad je pukao na starog u zatvoru pa ga počeo tuči.

I onda ona scena u šumi s Dickiem mi je prejebena. Prvo kao uhapse Dickiea, pa Raylan opali Doylea po glavi i odvede ovog da će ga kao ubiti.
Onda ta scena u šumici s obojicom cijeli dijalog fantastičan. no da izdvovjim dio:

Raylan (o Helen):
Don't talk about her like you knew her. You didn't know shit about her.
That woman saved my life. Did you know that?
Criminal for a father, working a deep mine, wondering...
What on earth could come along and save me? Helen did.
She told me to leave this place behind, be better than Arlo, and she gave me the money to do it.
That woman raised her dead sister'kid like he was her own because...
God damn you, Dickie.


Dickiea kao lik čak ga i malo žalim.

U ovoj zadnjoj epiz..Prvo jadan kad poprimi onaj šamar od mamice, pa onda iznese čak i dobar plan da Jedu sve smjeste i da ga ubiju, onda onaj plač u šumi i na kraju zagrljaj s mamicom.. damn predbori su mi ovi Bennetovi.


Tko je ona stara što je došla očito nešto zaprijetiti Jedu.. jel mu to mama ili neka isto ''boss'' ženska kaj vodi nekaj??

Mag isto sve fino na kraju okrenula za sebe sklopila posao i sad se može osvečivati.

Arlo je isto manipulator svoje vrste kad je srao Raylanu na početku da je on kriv jer je ubio Coovera, a znao je dobro da je nije zbog toga Helen ubijena.

Boyd standardno dobar, Ava također... posebno u onoj sceni kad kaže Arlu da je Helen sama odabrala ovaj život i da ne žali za time..hmm...neke reference na nju i Boyda?

I dobro mi bilo ono kad Boyd kaže Raylanu da ako još jednom ne bude poštovao Avu nek se čuva. Šta će ga onda istući? Da mi je to vidjeti.

Quote:
Sudo_19 kaže: Pogledaj post
... finale bude vrhunsko imam osjećaj.
I ja isto.

Odlična je druga sezona, puno bolja od prve.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:20   #44
Druga sezona je bila za prste polizat. Ko će sad dočekat treću sezonu? Zna netko kada počinje, barem otprilike?
tomogol is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 14:18   #45
Quote:
tomogol kaže: Pogledaj post
Druga sezona je bila za prste polizat. Ko će sad dočekat treću sezonu? Zna netko kada počinje, barem otprilike?
Slažem se, odlična je bila ova sezona.

3 sezona će najvjerojatnije tek na godinu u 2 mjesecu.


Finale mi je odlično bilo.Tako je brzo prošlo. Hoću još!!


Za jedinu osobu za koju sam bila sigurna da će umrijeti na kraju nije mrtva, a to je Dickie.
Moram priznati da mi je čak i drago...nadam se da ćemo ga još vidjeti u budućnosti.

Kako je Doyle fino pobrao metek u čelo, od Tima pretpostavljam

Art je ipak uskočio u pomoć na kraju.

Boyd nije nikog ubio u finalu ..
jadna Ava pobrala metak, nadam se da će preživjeti.

Johnny Crowder ..uf već sam mislila da će ga srediti ovi, a on njih lijepo raznio.

Fantastična scena s Dickiem i Raylanom kad ovaj visi na drvetu i kad ga ovaj tuče s bejzobol palicom i onda još priča o onim prosječnim ljudskim koracima. Odlična referenca na cijelu priču oko Dickieve ozlijede i kako se osjeća.

I onda ga Boyd opet spašava.

Kraj isto odličan s malom Loretom i Mags kad ju ova pokušava odgovoriti da ju ubije, ne zato kaj se boji umrijeti već mislim da joj je stalo do male i da si mala ne uništi život.
I poslije kad sazna da je i Doyle mrtav pa uzme čašu i teglicu s onim sokom. I ono ''It was already in the glass''
Super mi ono ''Gettting to know the mistery''

Ode nam Mags, nisam očekivala da će se ubiti. Odlično su to napravili.

Hmm što još? Winona trudna i kaj sad? Jel idu U Glecko ili ne? Sumnjam
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 20:35   #46
Kako se ona pjesma Brada Paisleya na kraju savršeno uklapa u seriju... Slušam je cijeli dan
tomogol is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 23:21   #47
Quote:
tomogol kaže: Pogledaj post
Kako se ona pjesma Brada Paisleya na kraju savršeno uklapa u seriju... Slušam je cijeli dan
Jep.. ''You'll never live Harlan alive''

Neće Raylan nikad iz Harlana

evo još mali vizuelni podsjetnik na finale



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

pitcure source
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 00:04   #48
Finale je bilo vrhunsko, od početka do kraja. Stara Mags me iznenadila, očekivao sam njezinu smrt, ali ne na ovaj način. Sve je vodilo krvavom okršaju Raylana i Boyda protiv Bennetovih, a dobili smo nešt sasvim drugo. Stvarno vrhunska sezona i vrhunsko finale.

Tko će dočekat sljedeću sezonu Winona je trudna, Ava je preživjela ali je pitanje kako će to utjecati na nju, Art i Raylan i njihov toplo hladni odnos, Dickie je i dalje tu, Boyd se vratio starim poslovima i pitanje je kako će on i Raylan dalje funkcionirati bez da se pokolju prije ili kasnije.. Milijun mogućnosti je tu za sljedeću sezonu.
Sudo_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 18:26   #49
Justified Season 3 Scoop: The Future of Ava, Raylan and More

Read more: http://www.tvfanatic.com/2011/05/jus...#ixzz1Laeg5u30
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 21:08   #50
Justified - Season 3 Teaser


Joj, tko će sad dočekati?
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 16:08   #51
Justified Season 3 -first look
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 13:46   #52
Novi promo
jedva čekam da počne
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 18:56   #53
Počelo je. Prva epizoda obećava, sprema nam se još jedna dobra sezona.
Sudo_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 20:26   #54
3x01 - the gunfighter

dobro je počelo

Dobri su novi likovi za sada.
Iako je Neal McDonoughov lik zanimljiv, ne znam jel može nadmašiti Margo od prošle sezone.

Vidjeti ćemo.

I jbt, kud su mi ''Quinna'' iz Dextera ubacili ovdje

Kako ga je Raylan zeznuo u njegovoj igri s pištpljem/odvijačem, sva sreća na stolnjaku

Boyd u zatvou,..hmm nekako mi se čini da je namjerno isprovociaro Raylana za tuču da završi ondje, pa da može srediti Dickiea.

Ava s tavom, kako je samo odalamila Devila
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 19:13   #55
da vas malo probudim :P ... skinuo prije tjedan i pol prve dvije sezone, zasada lagano gledam, cca svaka dva dana po nastavak, trenutno na 5. prve sezone i serija je zasada ugodno iznenadjenje, "pravednik" je skros ok karizma za glavnog lika i opcenito svidja mi se karikiranost zlikovaca.
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 03:14   #56
trudim se ne citati vas... veceras dovrsio 1. sezonu.. serija me zasada vise no ugodno iznenadila... nadam se da cu do sljedecg vikenda uspjeti "obraditi" 2. sezonu... sve te... hillbily zavrzlame su fakat spaljeno*zanimljivo*predobre :P


sorry na * to je trebalo biti - .. ali nemam volje da mijenjam :P
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 10:30   #57
Ja sam tražio nešto što ide između Misfits i Game of Thrones.
I naletio na Justified, serija je stvarno fantastična, svaka mi je sezona bila bolja od prethodne.
Iznenadila me i nepopularnost serije u HR, tj. koliko je malo postova ne seriju koja već ima tri sezone i koja je puna izvrsno isprofiliranih likova.
Svakako redneci su zakon
Glykon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 14:10   #58
Serija je vrhunska, jedva čekam finale.
Sudo_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 19:17   #59
Čudi me da ne gleda više ljudi ovu seriju i raspravlja o njoj. Serija je vrh. Prva sezona malo slabija, dok su druga i treća predobre. U utorak finale, jedva čekam .
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 09:26   #60
Zanimljivo finale.

Žao mi je Quarles-a Ko će više pronaći takvog negativca.
Arlo je bome ispao uberfrajer.
Glykon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.