Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2011., 21:21   #1
Sports Show with Norm Macdonald / Norm Macdonald Live (2011-2017)



Legenda američke komičarske scene, kod nas malo znan, Norm MacDonald, dobio je svoj tjedni polusatni show u kojem će se baviti sportskim temama.

Norm MacDonald je rijetka biljka. Svojedobno velika faca u SNL-u gdje je dobio otkaz jer je malo previše prcao O. J. Simpsona, bliskog frenda jednog od NBC-ovih glavešina, godinama se povlačio po marginama, snimivši dvije ni vrit ni mimo komedije i poluuspješni sitcom. Ja sam ga skužio ko gosta kod Conana i Lettermana gdje je nevjerojatnom lakoćom briljirao u svakom pojavljivanju. Tako da sam mu postao teški fan, kolektirao gomilu njegovih pojavljivanja i s veseljem čekao svako sljedeće. Koga zanima, na youtubu ima hrpa njegovih klipića, a budem se ja trudio na ovaj topic svako-toliko staviti neku manje poznatu cvebu. Inače, u zadnje je vrijeme počeo opsesivno i tweetati, pa tko prati tweet može ga uhvatiti i tamo.

I ajmo sad na prvu epizodu SSwNM. Meni to urnebes. Fora na foru, jedna bolja od druge. Nije to nikakav posebno revolucionaran stil, dapače, forma je prepisana od Weekend Updatea, ali štosovi su takao dobri da ništa više niti ne mora biti. Čisti humor, izložen na Normov poznati, malo usporeni, grogi način.

I super mi je da su obje sportske komedije na Comedy Centralu, i Onion i Norm
tako sjajno uspjele, a svaka na svoj način.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 23:50   #2
To je s Tom Greenovog podcasta. Preporučam skidanje i preslušavanje cijelog, jer se zadnjih nekoliko minuta dogodi nešto na što sam ostao paf. I rekao sam si, taj Norm MacDonald je fakat jeben igrač. (Budem prepričao ako nekog posebno zanima, ali ipak je doživljaj to čuti.)

Inače, ima još dosta odličnih Normovih podcast gostovanja na iTunesima, posebno preporučam ono na Fitzdog Radiju. Negdje oko 20 minute frajer da Normu zadatak, kao "Talk your way out of it", pa mu opiše zamišljenu situaciju iz koje bi se Norm trebao izvući nekom spikom. Na što ovaj odvali tako jednostavnu, a tako genijalnu foru, da mu se čovjek može samo stati i diviti.

Quote:
La Familia kaže:
Pogledao Me Doing Stand-Up, meni dobro. Blago napuseni Jerry Seinfeld, ili opusteni Seinfeld na kokainu. Norm ima strasan komicarski potencijal, treba ga samo pustiti da se razmase.
Da se Norm MacDonald razmaše... Gle, Norm je jebena legenda američke stand-up scene, nedostižni uzor hrpi stand-upera, komičara uopće. Stavljati Seinfelda i Norma u istu rečenicu, i to još Norma ispod Seinfelda je blasfemija. Seinfeld je druga liga stand-upa. Norm je čudo. Norm je konceptualni umjetnik. Probaj negdje naći Normov nastup na Bob Sagetovom roastu, da vidiš što su muda s mozgom.

A evo i najboljeg vica svih vremena - The Moth Joke.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 10:41   #3
ne znam za lika.
Seinfeld mi je super serija,ali njegove točke, bar ono na početku,nisu nešto
Evil robot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 13:29   #4
Pogledao sam ono kad je gostovao sa Courtney Thorne - Smith kod Conana i umro sam. Vidio sam jos par njegovih gostovanja i to je bilo super, a oni klipici gdje je sam autor nisu mi bas nesto. Ajd probat cu ga pratiti pa javim kako je.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 14:04   #5
Quote:
La Familia kaže: Pogledaj post
MacDonald je u ovom trenutku takav materijal (barem ga ja vidim takvim), tijesto od kojeg se moze napraviti televizijski fenomen veci i od Seinfeldovog.
Norm je svojedobno, u devedesetima, kad je vodio SNL-ov Weekend Update i bio televizijski fenomen, pa su ga opet odjebali bez suvišnih zašto. Tako da nema šanse da ikada postane veća medijska zvezda od Seinfelda. Jednostavno nije ni blizu toliko mainstream, niti to želi biti. Osim toga, kao easy-going Kanađanin niti ima nekakvo zaleđe, nekoga tko bi ga gurao u entertaintment industriji. Tako da ako se "Sports Show" održi i nakon dogovorenih 9 epizoda, super, a ako ne ode Norm opet on the road.

@Sudden Sid
Ovisi koje klipove pogledaš i u kojem trajanju. Naime, Norm ima tehniku da neko vrijeme namjerno bomba sa forama, i taman kad pomisliš, koji je to kurac, otkud je ovaj ispao - e onda ubije. To što je radio npr. na Sagetovom roastu, to je bilo bolno za gledati.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 19:13   #6
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Norm je svojedobno, u devedesetima, kad je vodio SNL-ov Weekend Update i bio televizijski fenomen, pa su ga opet odjebali bez suvišnih zašto. Tako da nema šanse da ikada postane veća medijska zvezda od Seinfelda. Jednostavno nije ni blizu toliko mainstream, niti to želi biti. Osim toga, kao easy-going Kanađanin niti ima nekakvo zaleđe, nekoga tko bi ga gurao u entertaintment industriji. Tako da ako se "Sports Show" održi i nakon dogovorenih 9 epizoda, super, a ako ne ode Norm opet on the road.
Sad je puno toga jasnije, ili nije. Pustimo Seinfelda, u ovih par dana pogledah dosta toga (kad nadjem vremena pogledat ce se i Dirty Work, najvjerovatnije i pilot The Norm Show-a), sasvim dovoljno da stavim potpis na ovo:

Quote:
I never really understood why Norm isn't big as he should be. Every major comedians find him as one of the funniest man alive, yet most networks executives and some public don't "get him". He has a unique sense of humour, which is lost on many people. Personally I think he is one of the funniest comedians around and this show just proves it.

"Conan O'Brien wrote in an e-mail: "I've been interviewing Norm for 18 years and he has consistently broken every talk-show rule. When Norm steps out from behind the curtain I honestly don't know what is going to happen and that electrical charge comes through the television.""

Hope this show is start of something big of Norm and goes on for many seasons. Its hard to believe he hasn't been on television for nearly seven years, TV is better when Norm Macdonald is on it.
Bacam se na gledanje (svi zainteresirani, klik na fotku).

La Familia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 13:31   #7
Izgleda da nisu naručili drugu sezonu. Šteta.

Nisam gledao tjedan za tjedan, jer nisam bio u mogućnosti, nego sve odjednom, pa mi se puno toga ispremješalo. Ali bilo je genijalnih provala i to konstantno. Svaki "Wait what?" je bio odličan, "Oh, Google" je urnebes, nećakova javljanja s terena sjajna, oni kratki klipovi s kratkim komentarem uz svaki isto skroz izvrsni, pa se sjećam onog stvaranja youtube snimke "You didn't expect that, God!", tužni Bill Cosby, pokojni Rockyjev trener itd, itd.

Kad već ne može Norm, nadam se da će bar Onion Sport Dome dobiti novu sezonu.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 16:05   #8
ne sječam se jel bio kod Colberta ili Stewarta,ali lik je legenda
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 01:28   #9


Preporuka za citanje: Showbiz Crack Whores: A Week In LA With Norm Macdonald - http://deadsp.in/nK2d9R

Quote:
Last November, A.J. Daulerio and I traveled to Los Angeles to spend a week working on the pilot for what would become the now-canceled Sports Show with Norm MacDonald. Here now are some quick highlights from that trip.
RIP, Sports Show. You'll be missed.
La Familia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 23:54   #10
Jeboteeeeeee! Norm u ponedjeljak gost u WTF kod Marona! To čekam otkad sam počeo slušati Marona!!!!

TEASER!!!
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 11:37   #11
baš si idem skinuti prvu epizodu pa da vidim malo bolje o čemu je riječ
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 20:06   #12
ajme, skinuo sam svih devet epizoda koje sam mogao naći. lik je L-E-G-E-N-D-A (!!!!!)

svaki segment u showu je pišarija od smijeha. zanimljivo, sve epizode osim pete sam lako našao.

Mr. Smoogj, imaš još koju ovako dobru preporuku?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 23:08   #13
Norm 19. siječnja gostuje kod Conana!
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 12:50   #14
Norm bi danas trebao lansirati svoj podcast!!!!!
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 20:55   #15
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Norm bi danas trebao lansirati svoj podcast!!!!!
Pogledao sam neki dan prvu epizodu i ne izlazi mi iz glave. Morat ću je pogledati u cjelosti još jednom i onda detaljnije izanalizirati. Uglavnom, završni dio u kojem pričaju jokes je, onak, nešto najduhovitije moguće. Ali ne može se samo to izdvojiti, do toga se došlo cijelom atmosferom kroz tih sat vremena.

Ako ćete gledati, pogledajte na youtubeu video verziju, audio koju daju na iTunesima nije to bez da vidite te face.

__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 20:58   #16
Gledat će se ODMAH!!!
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 21:06   #17
Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
Gledat će se ODMAH!!!
Ali be patient. Ne znam koliko znaš Norma Macdonalda, ali tip ima specifičan stil da fakat počinješ pomišljati "Koji je ovom kurac, je l' on pijan, drogiran, retardiran, što?" i onda odjednom BUM! Pa zatim BUM! BUM! BUM!
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 21:08   #18
Pratim ga već koju godinicu, još otkako si ga ti predstavio na ranijoj verziji filmskog chata.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 20:25   #19
Alaj se Norm ugojio.

Dojmovi? Ovo je odlično, a tek je prva epizoda. I prije nego su počeli čitati 'šale', od kojih se izdvajala ona o koncentracijskim kampovima, a sve sa Normovim uobičajeno ludim deliveryjem, bilo je jako dobro, ali je zadnjih 15ak minuta savršeno. Ako će onaj dečko biti njegov stalni partner, bilo bi poželjno da se malo opusti. Nadam se da će i ostale epizode prikazivati Norma i njegove goste, jer izraz njegova lica kada počne pričati pizdarije apsolutno je neprocjenjiv.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 01:11   #20
Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
Alaj se Norm ugojio.

Dojmovi? Ovo je odlično, a tek je prva epizoda. I prije nego su počeli čitati 'šale', od kojih se izdvajala ona o koncentracijskim kampovima, a sve sa Normovim uobičajeno ludim deliveryjem, bilo je jako dobro, ali je zadnjih 15ak minuta savršeno. Ako će onaj dečko biti njegov stalni partner, bilo bi poželjno da se malo opusti. Nadam se da će i ostale epizode prikazivati Norma i njegove goste, jer izraz njegova lica kada počne pričati pizdarije apsolutno je neprocjenjiv.
Pogledao sam cijelu još jednom. A jokes section u međuvremenu bar još desetak puta. Ma da, potpuno je prepustio dominaciju tom Super Daveu, koji je bio avangarda u svoje vrijeme, a sad je old school predstavnik. I kad mu je pustio da dominira, da igra svoju igru, da uđe u svoju rutinu straight facea i nadmenog nastupa, onda ga je iskontrirao ko zadnju budalu. Mislim, Norm i Einstein (aka Super Dave) su si frendovi, sjećam se kako je Norm na Lettermanu znao pričati anegdote o ovom, ali mu je Super Dave uletio u zamku i nije znalo što ga je snašlo. Pri čemu je veliku ulogu odigrao i taj "šlampavi" sidekick, Adam Eget, na kojeg se Dave usmjerio ni ne sluteći što mu se sprema.

Dobro, prvo ga je Norm tek lagano bockao s "explain to the folks" forama, što je totalna improvizacija na licu mjesta, to nije bilo pripremljeno. Pa je drvio po tim standardnim late-night spikama, malo newsa, malo općih anegdota, tako da kad su na red došli Normovi štosovi na plavim papirićima, Bob Einstein je potpuno bio uljuljkan u osjećaj sigurnosti i vladanja situacijom.

I onda je krenulo. OK, fora sa Švicarskom, zagrijavanje. U tom trenutku Norm preuzima loptu. Prvo "remember the day when tweeting meant stabbing a hooker", nema, malo ga je lecnuo, ali ovaj i dalje igra kamenog lica. Pa postoji aplikacija za sve osim za silovanje bebe. Tu se već Super Dave meškolji. I tada - close in for the kill - slave joke. Kako se ovaj iskreno izbezumio. Taj pogled - neprocjenjivo. Pa još štos-dva, i onda masakr. Junkyard dogs. Fuck! Super Dave ne može doći sebi, u njemu se bude očinski instinkti, a Norm ne da, zgrabio je žilu kucavicu i nastavlja sa suludim post-scriptumom fore. Pripomaže i Eget, možda treba ljudima objasniti što su koncentracijski kampovi. Fuck, fuck, fuck!

Jebote.

Dobro, fakat sam ga izrantao. Večeras je gost Tom Green, što će biti drugi par šlapa, jer se Green neće gurati dominirati kao što je činio Super Dave. Jedva čekam.
__________________
Listen to the thunder

Zadnje uređivanje Mr Smoogj : 02.04.2013. at 01:44.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.