Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2015., 15:16   #9061
Hvala na savetima. Tako sam nesto i mislila da uradim samo me buni sto bi ploca koja ide preko masina bila oslonjena samo na masinu a majstor me ubedjuje da je pametnije da ima neki drzac na zidu na koji bi se pricvrstila (na ovom zidicu pored masine). To je ok, samo kako cu od ove fosne drvene na zidicu? Nema mesta za sve to da se nagura. Moram dobro premeriti .
Masina mi radi normalno, malo trese kad je prazna ali ne igra po kujni. Mislim da ne bi trebalo biti problema sa plocom na njoj.
0106 is offline  
Old 15.12.2015., 07:56   #9062
Kako, ali KAKO da u prostor cca 130×180 uvalim veseraj, bojler, kombi bojler, usisavac, dasku za peglanje i barem plitki ormar za obucu?! Samo ne recite NIKAKO!
Mozda mogu ukrasti malo wc-a, neku "kocku" od mozda 50-60 cm dubine i isto toliko sirine. To bi ispalo kao neka nisa.
kepasa is offline  
Old 15.12.2015., 09:56   #9063
Quote:
kepasa kaže: Pogledaj post
Kako, ali KAKO da u prostor cca 130×180 uvalim veseraj, bojler, kombi bojler, usisavac, dasku za peglanje i barem plitki ormar za obucu?! Samo ne recite NIKAKO!
Mozda mogu ukrasti malo wc-a, neku "kocku" od mozda 50-60 cm dubine i isto toliko sirine. To bi ispalo kao neka nisa.
Svasta je moguće u tako malom prostoru, glavno da je namjestaj po mjeri:
https://www.google.hr/search?q=WASH+...w=1680&bih=917
najvise ovisi gdje su ti vrata (sredina, rub, na strani od 130 ili 180 cm)
tomorrow2 is offline  
Old 15.12.2015., 10:00   #9064
Uuu, bas svasta moze. Vrata su na zidu od 130.
kepasa is offline  
Old 15.12.2015., 10:47   #9065
Quote:
kepasa kaže: Pogledaj post
Uuu, bas svasta moze. Vrata su na zidu od 130.
idealno bi bilo da su klizna i uz jedan rub.
jedna od ideja; s jedne strane onda masina, niski ormar od 40 cm, 40 cm za dasku i usisivac i 40 cm za police cijelom duzinom za cipele (moze i sa vratima na dijelu gdje je prolaz).
tom dijelu gdje je usisivac i daska, mogla bi prici tek kad ih maknes, ali sigurno imas stvari koje trebas par puta godisnje (ili rotiras ljetnu/zimsku obucu).
iznad perilice ili susilica ili police
tomorrow2 is offline  
Old 15.12.2015., 11:44   #9066
Ako stane na zid od 180cm: susilica i perilica jedna do druge i bojleri povise njih (nemam pojma kako taj drugi bojler izgleda) i u ostatak, tih 50-60cm napravis ormaric s unutrasnjosti na T (takav ja imam) S jedne strane stanu daska za peglanje, susilo za robu, metle, a s drugce police za cipele (meni tu stoje npr. Alat, pegla, fen i neke igracke). A na vrh usisivac, ako nije pretezak
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 15.12.2015., 12:14   #9067
moje sušilo za rublje je stalno u aktivnom položaju, pa i nemam mjesto za njega...... to mi je ruglo, ali prosto nemam drugu opciju nego ga sušiti u dnevnom boravku... (u spavaćim se, ipak, spava, a na balkonu je zima i vlaga)
trdlo is offline  
Old 15.12.2015., 12:50   #9068
sad nešto kontam...jedna od opcija koja ce zadovoljiti naše trenutačne potrebe - imam perilicu koja se puni odozgo, 40 cm usku, iznad nje bojler, pored nešto tipa ovoga http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S79903812/ - to bi mi bilo super za jakne koje su u opticaju, krevetninu koju ne koristim i kojekakvu tekuću drndu (širok 65 cm) i pored uz zid daska, sušilo.
na duži zid sam mislila ovo plitko rješenje za obuću http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S59068521/.
možda pored cipelara bude moglo stati nešto ovakvog tipa http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S19932271/ ili http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S49932359/.
o sušilici ću razmišljati kad ju kupim, a od kradje od weceja nema niš - znači samo tih cca 130x180, možda koji cm manje.
kepasa is offline  
Old 19.12.2015., 22:48   #9069
Molim pomoc! Mi doma vise nismo pametni, svatko ima svoje ideje.
Dakle, ovo je plan koji sam uspjela na brzinu skucat na mobu:



Ono sto je cilj je na neki nacin odvojiti kuhinju. Necu da se s vrata odmah ulazi u kuhinju. U obzir dolazi sve, dodavanje zidova, premjestanje rasporeda prostorija i sl.
Ono sto bi ja htjela, moji uvijek nadu neki ali... A jos nitko nije dosao s nekim konkretnim rjesenjem. Pa molim vas za pomoc i ideje.
E da, ovo izmedu dnevne i blagovaone je bolta
Hick-up is offline  
Old 20.12.2015., 10:44   #9070
Quote:
Hick-up kaže: Pogledaj post
molim vas za pomoc i ideje.














__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 20.12.2015., 13:36   #9071
Hvala lijepa! Tako sam i ja predlozila, ali vijece kaze da za odvod moramo razbijat cetiri zida, pa mozda bi se stopalo, la la la... Majstor kaze da je izvedivo, al vise mislim da se njima ne da s tim zezat nego sto im se ne svida ideja. U svakom slucaju, hvala.
Ako ima jos kakvih prijedloga, molit cu da ih iznesete
Hick-up is offline  
Old 20.12.2015., 17:20   #9072
Quote:
Hick-up kaže: Pogledaj post
U obzir dolazi sve, dodavanje zidova, premjestanje rasporeda prostorija i sl.
Quote:
Hick-up kaže: Pogledaj post
vijece kaze da za odvod moramo razbijat cetiri zida, pa mozda bi se stopalo, la la la...
dakle, sve ipak ne dolazi u ozbir .....
možda bi bilo jednostavnije da se makne taj zid ili luk ili što već stoji između dva dijela te jedne prostorije.



__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 20.12.2015., 19:36   #9073
Dolazi sve u obzir, samo su malo lijeni jer, kao, ima vise posla, a kako god okrenes, posla ima.
Nego, u kojem to programu radis da se malo poigram?
Hick-up is offline  
Old 21.12.2015., 10:05   #9074
u ikeinom planeru kuhinja.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 21.12.2015., 20:36   #9075
Možete li mi pomoći s jednim konstruktivnim prijedlogom? Naime kupila bih si okrugli stol Tokyo (Calligaris), onaj bodje drveta pa me zanima koje biste vi stolce stavili uz njega da bi pasalo? Unaprijed hvala
heyhey is offline  
Old 22.12.2015., 16:26   #9076
http://www.european-light.com/media/...d/c/l/cloe.jpg
bababa is offline  
Old 05.01.2016., 22:55   #9077


Tražim ove stolice za poznanika iz inozemstva, navodno ih proizvodi Prostoria, ali na njihovoj stranici ih nisam uspjela naći. Može li mi tko pomoći?
__________________
kraj tunela je odmah iza zavoja...
romanticna is offline  
Old 07.01.2016., 17:57   #9078
Na temi komentiranje stanova se provlači "dogradnja" kuhinjskih elemenata do stropa. Vidim da ima kandidata za to pa me zanima hoćete li kompletno zamijeniti gornje elemente višima ili je riječ o nečem drugom?
I ja sam kandidat za to...
__________________
kraj tunela je odmah iza zavoja...
romanticna is offline  
Old 07.01.2016., 18:02   #9079
Quote:
romanticna kaže: Pogledaj post
Na temi komentiranje stanova se provlači "dogradnja" kuhinjskih elemenata do stropa. Vidim da ima kandidata za to pa me zanima hoćete li kompletno zamijeniti gornje elemente višima ili je riječ o nečem drugom?
I ja sam kandidat za to...
Možete samo nadodati posebne korpuse sa vratima,ali to bih napravila samo ako bi bili svi jednakih dimenzija,tipa ovoga http://i.imgur.com/4M0X2FY.png?1 ,znači da ormarići izgledaju kao ovi na vrhu ili nadodati korpuse koliko fali i dati napraviti nove ,duže fronte koje će pokrivati i stari i novi korpus zajedno.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Old 07.01.2016., 18:22   #9080
Quote:
romanticna kaže: Pogledaj post
pa me zanima hoćete li kompletno zamijeniti gornje elemente višima ili je riječ o nečem drugom?
ja planiram dodati još elemenata na postojeće visoke koji nisu skroz do plafona, a ujedno staviti i dva zidna na mjesto gdje trenutno nema ničega.
i sad baš razmišljam želim li biti "on the safe side" s bijelim ili ne.
dilema je:

1. sve bijelo, bez puno razmišljanja



2. malo razmišljanja ......



__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:26.