Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2006., 23:56   #61
Quote:
Patagonija kaže:
Pa svakako, da Ali objasniti njoj sad ovako kako da se domogne stila je otprilike jednako uzaludno kao i objasniti meni kako da imam sluha


(Btw. naravno da ja imam sluha, to je bio samo efektan primjer... da ne bi bilo )
ti inace tako govoris o drugima, ili se pak zezas?

Ne mozes reci da je uzaludno. Glupa nisam. zelim misljenja drugih cura, pa da iz svega toga izvucem ono zajednicko i da se time pocnem povoditi. Jer osjecam i ja da mi treba promjena. Nije to samo radi decka.
Lilitu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 23:57   #62
i mislim da decki bas ne vole kad si previse seksi. jednom bivsem je recimo smetao svaki nakit, sminka i svaka izazovnija odjeca kad bi izlazili nekamo...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 23:57   #63
A zašto makeover svog uma?

Minice, šminka, pizdarije - to je ŽENSKI, ali definitivno ne čini ŽENU

Kako Pata reče - igraj se! Al pazi da ti je ugodno, ne nosit ono u čem si ukočena.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 23:57   #64
Quote:
shipka kaže:
Lilitu, dosad si se oblačila ziheraški. Sad kad uđeš u trgovinu moraš zauzeti drugi stav. A taj je slijedeći: kad nešto obučeš i kažeš si "fora je, ali ja to ne bih mogla nositi" onda to kupiš Nauči osjetiti tu iskru.
Da i ja sam bila takva i te stvari nikad nisam ni obukla! Mislim na stvari koje bih pogledala u ogledalu i rekla "Fino je, al to nisam ja"

i onda sam pocela ici korak po korak...samo nijansu po nijansu ka zenstvenosti...

I dan danas, sam jedna od rijetkih koja ne nosi pete (jaaaako rijetko)...ni suknjice...ni super uske maice...i sto ja znam, al sam zenstvena u svemu sto imam, jer su to kombinacije u kojima se vidim!

Pocela sam od malo vecih izreza, preko nakita....pa cipelice....i u svemu nasla "zlatnu sredinu" izmedju totalno elegantnih "high class" djevojaka, i djecackog stila kojeg sam prije, kao teenagerica furala!

Al sam za to trebala godine kupovanja trapki ruznog, meni neudobnog kroja, i slicnih promasenih stvari!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 23:57   #65
Quote:
Natch kaže:
da, ako je to ono sto zelis...kazem ti, ja se malo neckam, jer cu radije biti malo neuglednija, nego da se za mnom vuce ceta frajera popaljenih ko cucki...
Ama ne, ne zelim ni ja izgledati tako da se za mnom vuce ta ceta napaljenih idiota. Umjerenost je zlatna sredina. Upravo i zelim da znam kako izgledati sexy, ali ne "jebi-me-duso-sexy".
Lilitu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 23:59   #66
Quote:
Lilitu kaže:
ti inace tako govoris o drugima, ili se pak zezas?

Ne mozes reci da je uzaludno. Glupa nisam. zelim misljenja drugih cura, pa da iz svega toga izvucem ono zajednicko i da se time pocnem povoditi. Jer osjecam i ja da mi treba promjena. Nije to samo radi decka.
I vidiš da svi trackamo napamet. Stavi sliku.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:01   #67
Quote:
shipka kaže:
Lilitu, dosad si se oblačila ziheraški. Sad kad uđeš u trgovinu moraš zauzeti drugi stav. A taj je slijedeći: kad nešto obučeš i kažeš si "fora je, ali ja to ne bih mogla nositi" onda to kupiš Nauči osjetiti tu iskru.
Čak ni ja ovako ne razmišljam

Druže shipka, kandidat ste za pratnju u slijedećem obilasku dućana A to je velika čast, budući da ja rijetko obilazim dućane (osim kad imam para ), a još rjeđe s pratnjom.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:01   #68
Quote:
Tinchi kaže:
A zašto makeover svog uma?

Minice, šminka, pizdarije - to je ŽENSKI, ali definitivno ne čini ŽENU

Kako Pata reče - igraj se! Al pazi da ti je ugodno, ne nosit ono u čem si ukočena.
Uma...pa da ne budem tako lijena i da razmisljam malo drugacije, tipa - zena sam, sve sto mi treba je zenstveniji izgled, idem to uraditi. A ne...ma joj, ajde neki drugi put.

I nikad, ali nikad ne bih nosila nesto u cemu se ne osjecam neugodno ili previse razgoliceno, pa makar to bio vrhunac zenstvenosti.
Lilitu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:02   #69
Quote:
svadjalica kaže:
Da i ja sam bila takva i te stvari nikad nisam ni obukla!
E da, treba biti zaigran i obući sve, a Lilitu je rekla da jest

Drugi način za osjetiti iskru je posrednički. Ovako: povedeš nekoga sa sobom i onda obučeš nešto. Ako taj kaže "Mileni isuse, jesi li ti normalan, to izgleda toliko loše, oh" onda kupiš. Naime, tražiš reakciju. Ako kaže "e to ti je baš ok" onda ideš, ne u drugi dućan, u drugi šoping centar!!
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:02   #70
Quote:
Lilitu kaže:
Ama ne, ne zelim ni ja izgledati tako da se za mnom vuce ta ceta napaljenih idiota. Umjerenost je zlatna sredina. Upravo i zelim da znam kako izgledati sexy, ali ne "jebi-me-duso-sexy".
Lijepa i diskretna šminka
Otkriven vrat
Dekolte

A i kažeš da su to tvoji aduti
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:03   #71
Quote:
shipka kaže:
E da, treba biti zaigran i obući sve, a Lilitu je rekla da jest

Drugi način za osjetiti iskru je posrednički. Ovako: povedeš nekoga sa sobom i onda obučeš nešto. Ako taj kaže "Mileni isuse, jesi li ti normalan, to izgleda toliko loše, oh" onda kupiš. Naime, tražiš reakciju. Ako kaže "e to ti je baš ok" onda ideš, ne u drugi dućan, u drugi šoping centar!!
LEGENDO !!!
Lilitu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:04   #72
Quote:
Lilitu kaže:
Uma...pa da ne budem tako lijena i da razmisljam malo drugacije, tipa - zena sam, sve sto mi treba je zenstveniji izgled, idem to uraditi. A ne...ma joj, ajde neki drugi put.

I nikad, ali nikad ne bih nosila nesto u cemu se ne osjecam neugodno ili previse razgoliceno, pa makar to bio vrhunac zenstvenosti.
Ma nikakav makeover uma

Sve u okvirima svoje prirode, samo tako ćeš zadržati osobnost a izvući maksimalni seksipil
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:04   #73
Quote:
Godiva kaže:
I vidiš da svi trackamo napamet. Stavi sliku.
Ovo je cak i dobar savjet. Ne samo lica nego citave tjelesine. I onda nek te svatko obuce u photoshopu po svom viđenju.
(Da, fale mi Barbike, sad sam osoba s radnom knjižicom).
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:04   #74
Quote:
Tinchi kaže:
Druže shipka, kandidat ste za pratnju u slijedećem obilasku dućana A to je velika čast, budući da ja rijetko obilazim dućane (osim kad imam para ), a još rjeđe s pratnjom.
Ja sam neizmjerno počašćen, rukoljub

Još nikada nisam bio pratnja, ali potrudit ću se
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:05   #75
Quote:
shipka kaže:
E da, treba biti zaigran i obući sve, a Lilitu je rekla da jest

Drugi način za osjetiti iskru je posrednički. Ovako: povedeš nekoga sa sobom i onda obučeš nešto. Ako taj kaže "Mileni isuse, jesi li ti normalan, to izgleda toliko loše, oh" onda kupiš. Naime, tražiš reakciju. Ako kaže "e to ti je baš ok" onda ideš, ne u drugi dućan, u drugi šoping centar!!
Kao što rekoh.. Pratnja dakle
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:05   #76
Quote:
Lilitu kaže:
ti inace tako govoris o drugima, ili se pak zezas?

Ne mozes reci da je uzaludno. Glupa nisam. zelim misljenja drugih cura, pa da iz svega toga izvucem ono zajednicko
Šta sam ti sad pak skrivila?

Dobre sam volje, pa sam malo vrckava u izražavanju, I guess Ali nisam napisala ništa što ne stoji! I još sve s dobrom namjerom

Pokušala sam ti dati do znanja da su ti naši savjeti ovdje beskorisni jednako kao što bi bilo beskorisno savjetovati nekoga ''kako da ima sluha'', jel' me kužiš? Nisu beskorisni zato što si ti glupa, nego zato što su takvi kao takvi

Kaj da ti sad ja pričam kaj je (meni) dobro? Dobro je ako je dobro u kompletu sa osobom koja to nosi, a ne zato što su to ovakve ili onakve suknje ili hlače... koje su same po sebi dobre...

Stil ti je estetski izričaj osobnost Nema tu ovakvih pojednostavljavanja, to je blasfemija
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:05   #77
Quote:
shipka kaže:
E da, treba biti zaigran i obući sve, a Lilitu je rekla da jest

Drugi način za osjetiti iskru je posrednički. Ovako: povedeš nekoga sa sobom i onda obučeš nešto. Ako taj kaže "Mileni isuse, jesi li ti normalan, to izgleda toliko loše, oh" onda kupiš. Naime, tražiš reakciju. Ako kaže "e to ti je baš ok" onda ideš ne u drugi dućan, u drugi šoping centar!!
Da ukoliko oblacim odjecu radi reakcija....i misljenja drugih....i ukoliko zelim biti ovakva kakva jesam za druge!

Kod mene se radi samo o meni...i jako sam zaigrana i originalna, frendice mi ponekad zavide na samim idejama!
Al uvijek polazim od toga....da kad nes obucem u kabini, ja to moram osjetiti....da sam to bas ja! I te kombinacije su kod mene najbolje palile, u njima sam najbolje izgledala i uvijek bila samouvjerena!

Doduse ja sam djevica, pa ima puno veze s tim....mora pasati na prvi pogled!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:06   #78
Quote:
Patagonija kaže:
Stil ti je estetski izričaj osobnost
hmmmm...
stvarno zavisi. nekad je osobnost toliko jaka da ju odjecom i sminkom treba neutralizirat
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:07   #79
ja mislim da znam ciji je lilitu klon!!!!!!!!!!!!!!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 00:07   #80
Quote:
shipka kaže:
Ja sam neizmjerno počašćen, rukoljub

Još nikada nisam bio pratnja, ali potrudit ću se
Moramo se adekvatno kostimirat

Ja ću obuć bundu i zlatnu tijaru, a ti tajice i opanke, onako paževski
I vježbat bicepse za nošenje vrećica, jes' čuo?
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.