Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2008., 12:17   #201
Uf
Počivao u miru!

Nadam se da je samo još jedna indexova neprovjerena informacija.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 03.04.2008., 12:18   #202
Ajme........
zepina is offline  
Old 03.04.2008., 12:21   #203
Niko drugi nije objavio vijest, a na indexu piše da je umro još sinoć?
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 03.04.2008., 12:22   #204
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Niko drugi nije objavio vijest, a na indexu piše da je umro još sinoć?
A nemogu virovati
zepina is offline  
Old 03.04.2008., 12:23   #205
Čini se da je istina. Počivao u miru.


...i da je normalan savez, uslijedila bi momentalno suspenzija "stadiona".
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 03.04.2008., 12:25   #206
Baš i ja gledam sad, nitko drugi nije objevio tu vijest! nadam se je netočna, jer ako je istina onda je to užas tragedija!!!

nemam riječi
__________________
___________________________A______
ajvarr is offline  
Old 03.04.2008., 12:25   #207
RIP

Nadam se da će ova ozljeda potaknuti neku promjenu u HNS-u, mada sumnjam. Nadam se da će zabraniti igru i uzeti licence svim stadionima koji ih nemogu dobiti po euro standardima, pa makar to značilo da ćemo kao dvoransko prvenstvo sve igrati na jednom stadionu, valjda će se onda potruditi nekaj napraviti. Ali sumnjam, jer srebrićevo rješenje su strunjače uza zid. Kakve jebene strunjače budalo oronula?! Zna se kaj su licence, ljudi moji, čovjek je poginuo igrajući nogomet! Tužba protiv HNS kaj im je dao licencu iako ju nisu smjeli dobiti, a ne jebee strunjače! Strašno, sramotno, čovjek pogine na terenu zbog HNS-ove korumpiranosti i gluposti, no važno da mi imamo "oficijelni" klub navijača reprezentacije, Uvijek vjerni žuji i fordu. Tužno, strašno i sramotno...
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 03.04.2008., 12:26   #208
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
RIP

Nadam se da će ova ozljeda potaknuti neku promjenu u HNS-u, mada sumnjam. Nadam se da će zabraniti igru i uzeti licence svim stadionima koji ih nemogu dobiti po euro standardima, pa makar to značilo da ćemo kao dvoransko prvenstvo sve igrati na jednom stadionu, valjda će se onda potruditi nekaj napraviti. Ali sumnjam, jer srebrićevo rješenje su strunjače uza zid. Kakve jebene strunjače budalo oronula?! Zna se kaj su licence, ljudi moji, čovjek je poginuo igrajući nogomet! Tužba protiv HNS kaj im je dao licencu iako ju nisu smjeli dobiti, a ne jebee strunjače! Strašno, sramotno, čovjek pogine na terenu zbog HNS-ove korumpiranosti i gluposti, no važno da mi imamo "oficijelni" klub navijača reprezentacije, Uvijek vjerni žuji i fordu. Tužno, strašno i sramotno...
Ma čuj šta reć za ljude koji su dozvolili da se jedan dio ograde na stanovima vari od starih bolničkih kreveta
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 03.04.2008., 12:30   #209
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
RIP

Nadam se da će ova ozljeda potaknuti neku promjenu u HNS-u, mada sumnjam. Nadam se da će zabraniti igru i uzeti licence svim stadionima koji ih nemogu dobiti po euro standardima, pa makar to značilo da ćemo kao dvoransko prvenstvo sve igrati na jednom stadionu, valjda će se onda potruditi nekaj napraviti. Ali sumnjam, jer srebrićevo rješenje su strunjače uza zid. Kakve jebene strunjače budalo oronula?! Zna se kaj su licence, ljudi moji, čovjek je poginuo igrajući nogomet! Tužba protiv HNS kaj im je dao licencu iako ju nisu smjeli dobiti, a ne jebee strunjače! Strašno, sramotno, čovjek pogine na terenu zbog HNS-ove korumpiranosti i gluposti, no važno da mi imamo "oficijelni" klub navijača reprezentacije, Uvijek vjerni žuji i fordu. Tužno, strašno i sramotno...
Ma 100% sada slijedi pranje ruku od Markovića na niže... njih ništa ne može pogoditi... ništa. A ova tragedija, da je normalna zemlja, srušila bi vrh saveza odmah... baš me zanima što će reći razni povjerenici, Srebrić i na kraju krajeva Marković!!

Kakva tragedija... još jednom, počivao u miru dečko...
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 03.04.2008., 12:33   #210
marković će reć da sa stadionom nema niki problema.

Fakat bi trebalo suspendirat stadione koji ne ispunjavaju uvjete, ali kod nas to naravno ne prolazi. Žao mi dečka ko da ga znam. Tolko nevino je poginuo, baš bezveze.
Veko32 is offline  
Old 03.04.2008., 12:35   #211
Molim Boga da nije istina, pislalo je na teletekstu na rtl isto da je preminio, ali sada su maknuli, znači da nije potvrđeno...Pomozi Bože tom dećku...
slavonac1984 is offline  
Old 03.04.2008., 12:36   #212
Ljudi pričamo o smrti zbog neadekvatnog stadiona kojem se progledalo kroz prste... HNS i onaj ribar Sinovčić su izravni krivci za smrt ovoga dečka!!!!
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 03.04.2008., 12:41   #213
Drugi izvor
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 03.04.2008., 12:43   #214
Evo sada nemogu naći više ni na indexu, hvala ti Bože
slavonac1984 is offline  
Old 03.04.2008., 12:43   #215
Da ne govorimo o liga 16 pizdariji, već sam x puta napisao:
Treba utvrdit standarde i ak imamo uvjete za 7 prvoligaša onda sedam, ma i dinamovom ruglu treba oduzet uporabnu, o stanovima nema potrebe ni razgovarat.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 03.04.2008., 12:43   #216
Na txt hrt-a piše da je preminuo kasno sinoć..... počivao u miru, kakva nepotrebna smrt!Da li će itko zaista odgovarati za ovo???'
kikibela is offline  
Old 03.04.2008., 12:44   #217
RIP
Raptor' is offline  
Old 03.04.2008., 12:45   #218
Na hrt-ovom txt piše da je preminuo kasno sinoć..... Kakva nepotrebna smrt, hoće li netko zaista odgovarati ili će od svih nas opet napraviti majmune po običaju???
kikibela is offline  
Old 03.04.2008., 12:47   #219
ti sa index-a su najveća smeća od novinara, ljudi...fuj fuj...prvo stave da je čovjek umro, nije neznam slomio nogu ili povrijedio se, nego da je UMRO! da bi nakon pola sata povukli vijest...stvarno nemogu vjerovati, kakva jeftina "novinarska" gamad..ovo je jedna od najodvratnijih "vijesti" koje sam u životu vidio...jebo ih jeftini novinarski senzacionalizam!!! jako tužno

nadam se da hrvoje nije umro
__________________
___________________________A______
ajvarr is offline  
Old 03.04.2008., 12:48   #220
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Čini se da je istina. Počivao u miru.


...i da je normalan savez, uslijedila bi momentalno suspenzija "stadiona".
Ma kakva fuc...momentalna suspenzija čovječe...??Ovakvi slučajevi zahtjevaju totalnu suspenziju stadiona ili u najmanju ruku ravnanje bagerima...ništa drugo...
Total40 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.