Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2007., 12:51   #21
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Po mogućnosti fakultetski obrazovan, zaposlen i ambiciozan. Treba biti ozbiljan, odgovoran, imati smisao za humor i biti obiteljski čovjek.
Znači, u obzir ne dolazi nekakav lik koji, iako ima 30 godina, još se nije ni psihički ni emocionalno pomaknuo u razvoju od, recimo, svoje petnaeste godine.
Ja mu trebam biti br. 1 u svemu.
Treba znati razgovarati i ne bježati pred problemima. Znači, ako se nađemo pred problemom, da mi ne krene histerizirati i galamiti k'o kakva cura, nego da je u stanju civilizirano i normalnim razgovorom riješiti nesporazum.
Bitno mi je da je naivno iskren, vjeran i da ne živi s roditeljima.
Dalje...treba biti prizemljeniji od mene, racionalniji, ali ipak osjećajan. I trebamo imati barem jednim dijelom slične/iste interese u životu i ne kočiti jedno drugo ni u jednom pogledu.
To bi bilo to što se tiče osobnosti.

jebemti, pa ja imam jack pot!!!!

ma znala sam ja to...

jebemti, pa ja imam jack pot!!!
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Old 20.05.2007., 12:52   #22
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Po mogućnosti fakultetski obrazovan, zaposlen i ambiciozan. Treba biti ozbiljan, odgovoran, imati smisao za humor i biti obiteljski čovjek.
Ja mu trebam biti br. 1 u svemu.
Bitno mi je da je naivno iskren, vjeran i da ne živi s roditeljima.
Što se tiče izgleda, najbitnije mi je da mi je privlačan.
Nemam nekakav kriterij da mora biti ovakav ili onakav. Glavno da nije manji od mene , da nema male debele prste i da nije krezub.
Nisi uopće zahtjevna i kontradiktorna. Znači, da radi od 08,00 do 17,00 kako bi otplatio stambeni kredit, nakon toga doma jednom rukom tebe diže na pijedestal dok drugom sprema ručak, a trećom presvlači bebu. Nakon toga ide u teretanu, barem dva sata da ti bude privlačan!!!
Jesi li se ti upitala kolika je vjerojatnost da naiđeš na takvog tipa? (ne ulazeći pritom u tvoje vrline, izgled i ambicije)
Nabavi si par mačaka, bit će ti jedine i najbolje priležnice u 45-oj....
__________________
...threw you the obvious...
_kju_ is offline  
Old 20.05.2007., 12:55   #23
Quote:
_kju_ kaže: Pogledaj post
Nisi uopće zahtjevna i kontradiktorna. Znači, da radi od 08,00 do 17,00 kako bi otplatio stambeni kredit, nakon toga doma jednom rukom tebe diže na pijedestal dok drugom sprema ručak, a trećom presvlači bebu. Nakon toga ide u teretanu, barem dva sata da ti bude privlačan!!!
Jesi li se ti upitala kolika je vjerojatnost da naiđeš na takvog tipa? (ne ulazeći pritom u tvoje vrline, izgled i ambicije)
Nabavi si par mačaka, bit će ti jedine i najbolje priležnice u 45-oj....
poanta koju je cura mislila je da ima smisla imati s njim obitelj, a ne da ti je on dodatno dijete...
ambiciozan? čitaj zaposlen, po mogućnosti za slalno...
jel ti sad ok?
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Old 20.05.2007., 12:57   #24
Duhovite.
__________________
Family Happiness Rules...
Sentinel & Onyx is offline  
Old 20.05.2007., 12:58   #25
Quote:
_kju_ kaže: Pogledaj post
Nisi uopće zahtjevna i kontradiktorna. Znači, da radi od 08,00 do 17,00 kako bi otplatio stambeni kredit, nakon toga doma jednom rukom tebe diže na pijedestal dok drugom sprema ručak, a trećom presvlači bebu. Nakon toga ide u teretanu, barem dva sata da ti bude privlačan!!!
Jesi li se ti upitala kolika je vjerojatnost da naiđeš na takvog tipa? (ne ulazeći pritom u tvoje vrline, izgled i ambicije)
Nabavi si par mačaka, bit će ti jedine i najbolje priležnice u 45-oj....
Moja kontradiktornost tvoj je subjektivni doživljaj.
Također, projiciraš u svom postu vlastitu viziju privlačnosti, a ne moju.
Ambiciozan znači da želi napredovati u poslu. Ja sam također ambiciozna i ne želim nekakvog lijenog papka koji ništa ne radi.
Također, ne želim da radi za mene, niti da ja radim za njega, nego da obadvoje radimo za nas.

Nisam nigdje naglasila da treba biti nabildan. Bitniji mi je karakter od izgleda. Ako je dobar, onda mi je i najljepši na svijetu.
diki is offline  
Old 20.05.2007., 12:59   #26
Quote:
Kinky kaže: Pogledaj post
poanta koju je cura mislila je da ima smisla imati s njim obitelj, a ne da ti je on dodatno dijete...
ambiciozan? čitaj zaposlen, po mogućnosti za slalno...
jel ti sad ok?
hvala, kinky
diki is offline  
Old 20.05.2007., 13:02   #27
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
hvala, kinky
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Old 20.05.2007., 13:08   #28
Kvragu imam vec dvi macke, da ih se rijesim? Strasi me ovo kad vidim da ljude koji imaju macke odma smatraju čudacima, samotnjacima.

Vole nogometase, iako ne kuzim u cemu je caka?
KastorTheFat is offline  
Old 20.05.2007., 13:10   #29
Quote:
KastorTheFat kaže: Pogledaj post
Kvragu imam vec dvi macke, da ih se rijesim? Strasi me ovo kad vidim da ljude koji imaju macke odma smatraju čudacima, samotnjacima.

Vole nogometase, iako ne kuzim u cemu je caka?
Ja ne volim nogometase
__________________
Meni se kaki.
Deborah is offline  
Old 20.05.2007., 13:12   #30
Quote:
Deborah kaže: Pogledaj post
Ja ne volim nogometase
KastorTheFat is offline  
Old 20.05.2007., 13:12   #31
Quote:
_kju_ kaže: Pogledaj post
Nisi uopće zahtjevna i kontradiktorna. Znači, da radi od 08,00 do 17,00 kako bi otplatio stambeni kredit, nakon toga doma jednom rukom tebe diže na pijedestal dok drugom sprema ručak, a trećom presvlači bebu. Nakon toga ide u teretanu, barem dva sata da ti bude privlačan!!!
Jesi li se ti upitala kolika je vjerojatnost da naiđeš na takvog tipa? (ne ulazeći pritom u tvoje vrline, izgled i ambicije)
Nabavi si par mačaka, bit će ti jedine i najbolje priležnice u 45-oj....
evo primjera kakvog definitivno ne želim (ništa osobno jer te ne poznam,komentiram izjavu) ili crno ili bijelo a nezna čitat između redaka.
želim samo da shvaća "šta je pjesnik htio reći". luda sam kad ne kuži dalje od onog šta vidi.
Flores is offline  
Old 20.05.2007., 13:18   #32
Kakve muškarlarce žene vole? uglavnom nezrele seronje, nažalost. Baš zato što krenu za statusom, izgledom, lovom....stavkama koje su potpuno nebitne za ljubav i dobar zdravi odnos.

Ja kod muškarca tražim jedino da je ODRASTAO. I da ima ludi smisao za
humor, jer ako me ne nasmijava, onda me ni ne pali.

Ako me čini da dođem do , ja automatski palim zeleno za

Sve drugo je nebitno.
moses is offline  
Old 20.05.2007., 13:23   #33
Jao napada, nasrtaja i atakova radi jednog posta! Diki, izjava ti je kontradiktorna barem u jednoj stavki: da bude ambiciozan i da mu ti budeš #1 u svemu. Topik je "kakve muškarce žene vole" a ne "kakvi muškarci su ideal ženama ali se vrlo rijetko sreću u stvarnosti".
Drugo, ovu priču o projiciranju ne pušim, poštedi me jeftine freudovske psihologije.
Moses ima puno normalnije kriterije od tebe.
__________________
...threw you the obvious...
_kju_ is offline  
Old 20.05.2007., 13:32   #34
Ajme budala...

Stvarno ste jadni svi skupa, kaj ak ova fantazira o savrsenom muskarcu, kaj vas boli kurac, pa kaj niste naucili vec da se svi preseravaju po ovom forumu govoreci ono sto misle da je ispravno a ne ono sto stvarno mislie...

ja znam sta zene vole (jer sam ja to )
vole one duhovite muskarce, koji vole njih, koji se ne boje izrazavat osjecaje(ma bili oni pravi ili samo potezi jer one neznaju jesul pravi il ne ako muskarac zna igrat igru)

nevole dosadne likove koji ih stalno gnjave, kao ni mi dosadne BUTRE

nevole kad muskarac ovako bolda rjec koju oni nevole i smatraju losom

__________________
Who is that largo24 you speak of?? www.bloBspotdotcom.blogspot.com
largo25 is offline  
Old 20.05.2007., 13:34   #35
Quote:
largo25 kaže: Pogledaj post
ja znam sta zene vole (jer sam ja to )
vole one duhovite muskarce, koji vole njih, koji se ne boje izrazavat osjecaje(ma bili oni pravi ili samo potezi jer one neznaju jesul pravi il ne ako muskarac zna igrat igru)

nevole dosadne likove koji ih stalno gnjave, kao ni mi dosadne BUTRE

nevole kad muskarac ovako bolda rjec koju oni nevole i smatraju losom

Flores is offline  
Old 20.05.2007., 15:34   #36
ja znam sta zene vole (jer sam ja to )
vole one duhovite muskarce, koji vole njih, koji se ne boje izrazavat osjecaje(ma bili oni pravi ili samo potezi jer one neznaju jesul pravi il ne ako muskarac zna igrat igru)

nevole dosadne likove koji ih stalno gnjave, kao ni mi dosadne BUTRE

nevole kad muskarac ovako bolda rjec koju oni nevole i smatraju losom

[/QUOTE]



Ah, jesil ti slobodan, ja se zaljubila
A da se mi dogovorimo pa da vidimo jesil toliko dobar
__________________
Meni se kaki.
Deborah is offline  
Old 20.05.2007., 15:50   #37
koji me dozivljavaju ko kraljicu...

znate,ono,cici-mici..al ne sad da je neka pickica,samo prema meni mora bit takav...i naravno,auto,hrpa para,nisu na odmet
__________________
...stigao nas je grad...reci da se bar ponekad sjetis..
...nyxica... is offline  
Old 20.05.2007., 17:46   #38
Volim muskarca koji me voli..kome sam jedna i jedina..koji me drzi kao malo vode na dlanu.koji je samosvestan..koji je romantican, pametan,zabavan, nasmejan.....ako se takav pojavi ..odmah se udajem..
Trilijan is offline  
Old 20.05.2007., 17:54   #39
kakav me frajer privlaci? Privlaci me moj frajer. Koji me zna nasmijati,iz mene izvuci hrpu emocija za koje nisam ni znala da postoje,koji me zagrli kad vidi da bi trebao. Nije bogatun,i nema hrpu love,a gle cuda,bas ga volim!
fever is offline  
Old 20.05.2007., 18:02   #40
Quote:
fever kaže: Pogledaj post
kakav me frajer privlaci? Privlaci me moj frajer. Koji me zna nasmijati,iz mene izvuci hrpu emocija za koje nisam ni znala da postoje,koji me zagrli kad vidi da bi trebao. Nije bogatun,i nema hrpu love,a gle cuda,bas ga volim!
Nešto nije u redu s tobom.
Grgica Mali is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger