Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2008., 11:05   #41
Quote:
galway kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Idem za nekih 10ak dana na Lošinj s djevojkom, pa me zanima, ako mi netko može reći, da li ima smisla uzimati (idemo u Mali Lošinj), role, odnosno kakav je teren po tom pitanju u gradu i okolici?

Hvala!
Na Čikatu bi se mogli rolati, ali cijeli otok ti je inače uzbrdo-nizbrdo.
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 20:24   #42
Mali Lošinj

ima li itko preporuka za povoljan privatni smještaj?
može i neki manji studio apartman za 2 osobe.

tnx

Miichelle is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 02.06.2009., 21:55   #43
htjela bih iznajmiti apartman s frendicom u malom lošinju.možete li me savjetovati s koje strane otoka.naime nemamo auto,a željele bismo biti blizu centra i blizu plaže.Je li bolji položaj čikat ili npr.zagazinjine,sv.martin.Vidjela sam fotke plaže u čikatu i nikako mi se ne sviđa takva gužva i zabava.
hvala
balzac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 09:46   #44
U sezoni teško da ćeš izbjeći gužvu u Lošinju.
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 22:06   #45
To vjerujem,jer sam čula da je otok prekrasan.Samo me zanima s koje strane otoka su ljepše plaže.Našla sam smještaj i u zagazinama i blizu uvale valdarke i u istarskoj ulici,a kako sam prvi put ne znam udaljenosti između plaža i grada.npr.sunčana uvala-zagazinjine.
Znate li postoji li veza mali lošinj-rab
hvala
balzac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 23:59   #46
Tražim smještaj na Malom Lošinju od 01.08-15.08 za dvoje.
Tražim preko net-a i sve je ili zauzeto ili je srednja žalost..
help, mi bi na Lošiiiiinj...
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 08:37   #47
Plaža ima posvuda, sad koja je ljepša ne znam, svakome neka druga. Meni su na Lošinju naj-plaže van grada, jedna prema Iloviku (stijene i vrlo malo hlada, te malo ljudi) i uvala Krivica (spušta se putem s ceste od kapelice, zna biti natrpana nautičarima). I sa zapadne i sa istočne strane Maloga postoji lungomare i može se jednostavno doći do mnogih plaža. Pored toga, iz luke svakodnevno kreću izletnički brodovi na sve okolne otoke (za one koji se hoće malo ranije dići preporučam odlazak Jadrolinijom na jednodnevni izlet na Susak ili Unije, daleko je jeftinije od izletničkih brodova).
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 14:54   #48
Mali lošinj - smještaj

pozdrav,

zanima me smještaj u malom lošinju... znaci 2 osobe i neki malo jeftiniji smještaj u hotelima koliko koštaju i negdje u privatnom smještaju.
znači ako netko ide ili ako je netko išao koliko ste platili za recimo 2-5 dana od periodu 15.06.-25.06. ili 15.07.-01.08.

il jel možda znate neke last minute ponude?
croxxx69 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 07.06.2009., 19:09   #49
Quote:
balzac kaže: Pogledaj post
To vjerujem,jer sam čula da je otok prekrasan.Samo me zanima s koje strane otoka su ljepše plaže.Našla sam smještaj i u zagazinama i blizu uvale valdarke i u istarskoj ulici,a kako sam prvi put ne znam udaljenosti između plaža i grada.npr.sunčana uvala-zagazinjine.
Znate li postoji li veza mali lošinj-rab
hvala
Postoji izletnicka linija iz Malog Losinja za Rab. Pogledaj ovdje

http://www.tz-malilosinj.hr/List.asp...=10&mid=Izleti
Gortyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 19:43   #50
Quote:
Kejto kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Ja i cura planiramo da idemo na Losinj sredinom 7og mjeseca...

Neki insider bi trebao da nam sredi neki smjestaj..ali u slucaju da se nesto iskomplikuje, jeli pametno ici na slijepo...moze li se naci nesto, ovako, cisto :"Mi dosli...", i kojeg reda su cijene sobe-apartmana za 2.

Btw, prelistao sam postove i vise manje mi je sve jasno... Jedino to sto ne dolazimo kolima, pa me brine malo mobilnost..kako do tih boljih plaza i uvalica? Postoje li kakvi brodici, barcice...?
Ja bila u Velom, more je predivno, plaže su tak..niš posebno..puno kamenja..
Crkva u Velom L je PREDIVNA..u njoj a i ispred nje je puno masonskih simbola , uglavnom zanimljivo jako..

Što se tiće noćnog života uopće mi nije nedostajao, jer volim sunce, mir i sl..

Doduše u Velom nema apartmana baš sa terasama, sve je nekako zbuksano, nema mjesta, ( u centru smo bili, kod pošte ).nisu baš nešto..u hotelima je vjerovatno ljepše ali su zauzeti svi!.Izleti su nama bili preskupi, voće i povrće samo ići u plodine, konzum inače PRESKUPO i nema ga baš..

Ima se besplatni parking što je nevjerovatno kod nas na moru..

Uglavnom lijepo za odmor..ali ima bolje..
__________________
mene ako se sete na dan bezbednosti sete, ako se ne sete nikom ništa.
Planinarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 12:02   #51
na losinj ovo ljeto idem po jedanaesti put imala sam malu pauzu od pet godina..i onda ponovno prosle odlucila otici...meni je veli losinj najdraze mjesto na jadranu..prosle godine sam vidjela da se konacno nesto pocelo desavat..birc na zagrebackoj,na rovenskoj(mislim koji rade po noci )..malo pomalo ga sredjuju i ima potencijala..postat jedno od jacih mjesta na jadranu..mi smo se skompali s lokalcima i bilo nam je odlicno..ako si znas sam organizirat i zabavit se..stvarno dobar provod je zajamcen...priroda je prekrasna..a plaza ima dosta koje su skrivene i predivne samo treba istrazivat..
petrica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 20:44   #52
M.Lošinj je najljepši otok na Jadranu i šire
Bila sam prošlo ljeto prvi put i zaljubila sam se u njega. Uvala Čikat, Sunčana, ah, nešto savršeno. Samo oono kaj je malo dalje od silnih turista. Iako jako volim tamo ispod hotela Bellevue tamo na onom zbetoniranom, čisto zbog toga kaj je i ona slastičarnica/birc odmah iznad glave i muzika trešti . A kad se tek sjetim svakodnevnih pješačenja po stazici uz more. Ah nostalgijom mojaa.

Nije ni loš noćni život, samo ako je ekipa luda i ako se upoznaš sa Lošinjanima koji su totalno ludi

A ako želite na okolne otočiće, odite sami sa Jadrolinijom, a ne ovim izletnim brodicama jer ono, manje platiš i ne ovisiš o nikome (ok, samo o trajektu ili katamaranu xD). Susak je predivan, otočić koji te oduševi. I ako idete na Susak, ponesite si lopticu za picigin

I da, nadajte se da ovo ljeto ne bude tsunami kao prošle godine, iako je i to bio doživljaj. Samo mi je žao svih onih birceva i trgovina i tiskovina kod rive.

Najbolje lignje su u restoranu (koji ne znam kak se zove) kad s trge kreneš ono ulicom uzbrdo prema onom supermarketu i tržnici, sa lijeve strane uz stepenice gore na terasu. Najbolje lignje i stvarno pristojni konobari.

Nemojte zaboraviti i ''Marinu'', disco na brodu. Hot, hot, hot.
__________________
'Be not afraid of life. Believe that life is worth living, and your belief will help create the fact.'
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 15:41   #53
Recite mi jel tko putovao nekim brzim brodom (mislim da ide iz Pule) za Zadar? Navodo vozi par sati?
E da, preko ide preko Malog Lošinja
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 16:02   #54
Moguće da misliš na katamaran. On je fkt brz i preudoban, iznutra kao veći avion (sjedala i to) .
__________________
'Be not afraid of life. Believe that life is worth living, and your belief will help create the fact.'
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 16:15   #55
Jes.. evo nasla sam... to je valjda katamaran
http://www.agencija-zolpp.hr/Brodske...7/Default.aspx

znaci, okej prica za spustit se na juzniji dio RH, beza auta i bez obilaska Krka...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 18:41   #56
Yap, to ti je katamaran
__________________
'Be not afraid of life. Believe that life is worth living, and your belief will help create the fact.'
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 10:28   #57
Quote:
Aamy_11 kaže: Pogledaj post
Moguće da misliš na katamaran. On je fkt brz i preudoban, iznutra kao veći avion (sjedala i to) .
Jednom sam se vozio na dotičnom "Bišovu" od Pule do Zadra - mislio sam da ću krepat od vrućine koliko je klima loše radila (masa ljudi se hladila mahanjem kojekakvim improviziranim lepezama). Bara za piće tada nije bilo, trebalo je uhvatiti mornara da odnekud donese hladnu limenku, a sjedala su bila vrlo neudobna. Po jačoj buri u Kvarneru taj katamaran ni ne isplovljava iz Pule (kapetan zove svjetioničara na Poreru da čuje kakvo je stanje).

Marina je naprema ovom brodu bila pravi luksuz - trebalo je samo paziti na dimnjak na palubi iz kojega je kuljala čađa i padala po robi...
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 15:58   #58
Hm ne znam, ja sam se prošlo ljeto vozila dva puta od Suska do Lošinja i zakon je. Klima je radila, šank je bio u redu, bilo je ''konobara'' i oduševila sam se. Stvarno je bilo super.
__________________
'Be not afraid of life. Believe that life is worth living, and your belief will help create the fact.'
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 10:39   #59
Quote:
Aamy_11 kaže: Pogledaj post
Hm ne znam, ja sam se prošlo ljeto vozila dva puta od Suska do Lošinja i zakon je. Klima je radila, šank je bio u redu, bilo je ''konobara'' i oduševila sam se. Stvarno je bilo super.
Ej, ali to nije *taj* katamaran!
(ti si vjerojatno išla s Juditom ili nekim sličnim Jadrolinijinim katamaranom, za Pulu plovi Splittours)
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 08:06   #60
Pozdrav svima..imam par pitanja,pa ako netko zna i8 može odgovoriti,bila bih zahvalna..
15.08. idemo prvi put u Mali Lošinj i idemo sa psom.
uvijek pazimo da nikome ne smetamo,tj.tražimo plaže gdje ima najmanje ljudi(pas je mali,uredan,socijaliziran i obavezno uvijek čistimo za njim,ali uvijek se nađe netko tko će prigovarati pa i na najzabačenijim plažama )
zanima me jel mi može netko preporučiti neke plaže u Malom Lošinju za koje misli da bi odgovarale ovoj situaciji??ne poznam Lošinj,ali apartman smo uzeli u ulici Ivana Kraljića,pa ako ima nekih plaža u blizini..ali i ako su dalje,važno da se može do plaže doći autom ili biciklima..i da,poželjno je da ima hlada..
hvala puno..
veronika 16.05. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.