Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2015., 10:26   #21
casey affleck gumacki posve solidan, a film kao film puno ispod razine koju ocekujem od dobrog trilera.
__________________
force majeure
Gustowny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 11:07   #22
Quote:
Gustowny kaže: Pogledaj post
casey affleck gumacki posve solidan, a film kao film puno ispod razine koju ocekujem od dobrog trilera.
MIsliš Ben? Nije loš. Pogotovo kad mu se vidi piša.
Enivej, ne bih se složila da je ispod razine dobrog trilera. Film je solidan, a sad, kakva je knjiga, to je druga stvar. Možda je i knjiga pomalo sladunjava (scenaristica je autorica knjige) pa je Fincher napravio iz toga koliko je mogao.
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 11:24   #23
Quote:
Funny Queen kaže: Pogledaj post
MIsliš Ben? Nije loš. Pogotovo kad mu se vidi piša.
Enivej, ne bih se složila da je ispod razine dobrog trilera. Film je solidan, a sad, kakva je knjiga, to je druga stvar. Možda je i knjiga pomalo sladunjava (scenaristica je autorica knjige) pa je Fincher napravio iz toga koliko je mogao.
Mislim da si malo pobrkala filmove. Ovo je tema o ovom filmu, a ti pričaš o ovom.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 12:58   #24
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Mislim da si malo pobrkala filmove. Ovo je tema o ovom filmu, a ti pričaš o ovom.
Sad vidim da jesam. SOri, bezopletost, sličan je naziv. Btw, gledala sam ja i taj u kojem glumi brat. Ne znam zašto ali Casey mi je oduvijek bio iritantniji od Bena, valjda zbog boje glasa. Sve do "Nestale". Dobar film, isplati ga se gledati.
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 14:22   #25
Quote:
Gustowny kaže: Pogledaj post
casey affleck gumacki posve solidan, a film kao film puno ispod razine koju ocekujem od dobrog trilera.
Ne znam, meni je on sav nesiguran, mrmlja i ne mogu ga ozbiljno shvatiti kada se naljuti.

Film mi je solidan, nije sada nešto posebno, ali da se pogledati. 6,5/10
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 18:10   #26
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Ne znam, meni je on sav nesiguran, mrmlja i ne mogu ga ozbiljno shvatiti kada se naljuti.

Film mi je solidan, nije sada nešto posebno, ali da se pogledati. 6,5/10
to je do scenarija, frende. lik nije napisan kako treba.
kraj filma los, a ni prije njega nije bilo predobro. moze se pogledati, to je sve.
__________________
force majeure
Gustowny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 01:08   #27
Bio je na tvu filmu, pogledala sam ga opet nakon 10ak godina, još uvijek mi je odličan, pogotovo za redateljski prvijenac.

Amy Ryan i Ed Harris rasturaju, oni su iznad svih, pa onda Affleck mlađi, Morgan Freeman, Titus Welliver, Amy Madigan. Monaghan nekako najslabija među njima. I ovaj partner od Ed Harrisa isto odličan, ne znam tog glumca.

Čak ima i malo Michael K Williamsa, a sva ova ološ nepoznata koja se pojavljuje po filmu mi isto daje ekstra atmosferu filmu, no kraj mi je najbolji dio filma, natjera te na razmišljanje, isti mi je učinak danas kao i prvi put kad sam ga doživjela, odlično nešto.

The Town je zreliji film, ali ovo mi je ostao Affleckov najbolji film još uvijek
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2020., 18:56   #28
Affleck mlađi meni odličan glumac, brat mu nije ni do koljena..
Ako smijem primjetiti..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2020., 20:09   #29
Procitao sam temu i obnovio film, gledao sam ga prije samo jednom kad je izasao. Super je film, ne znam koji je problem s rezijom i glumom Afflecka, smatram dobrim i jedno i drugo. Zadnji kadar je odlican, kad shvati sto je zapravo napravio. Sve mu je jasno. Casey je odlican i pase mu uloga, svi ostali su isto na visni, Harris, Freeman(ali oni rijetko kad da budu losi) , Michelle Monaghan je odlicna isto, i bas se potrefilo da sam gledao Kiss Kiss, Bang Bang prije, ne kuzim opce zasto nema vecu i jacu karijeru i zasto je nema u boljim filmovima. Odlicna je, ne kuzim.

Sto se tice film, ima dobru atmosferu, bas ono prolazimo kroz drustveno dno , a kraj je malo nespretan, jer smatram da nisu trebali prikazivati kako se i zasto dogodilo , jer opce ne kuzim tko bi treba se toga sjecati i iz koje nam se perspektive pokazuje, jer neke stvari koje se pokazu Freeman nije ni bilo, pa nije on, Casey tek saznaje, nije on, dakle to je stavljeno da bi shvatili zasto i sto se dogodilo, nepotrebno, shvatili smo i bez toga. To je jedino, ali dijalog na kraju i zadnja scena su vrhunske.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.