Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2011., 15:39   #2001
Quote:
poisonous ivy kaže: Pogledaj post
kako u paketu ide "bolno iskrena" i ljubavnica/preljubnica

ljubovala si javno?
ufff....jesam da...
i kad sam objavila svoju vezu....znaš što je bilo najsmješnije....nije mi vjerovao
nitko ne vjeruje kad govoriš istinu...svašta
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 15:40   #2002
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
.ili si lovac ili si plijen
to svatko bira po svojoj savjesti...
ja plijen nisam....nemam takav karakter
Govoris o vezi između muza i ljubavnice/zene i ljubavnika ili veza između prevarenog i onog koji ga je varao?

Quote:
Titania kaže: Pogledaj post
Zapravo ja ti se divim. Ti si priznala ono sto mozda 2/3 diskusanata ne bi, a razmislja slicno poput tebe.
U RL. Na forumu ljudi imaju obicaj priznati sve svoje mane i prljave tajne jer su svi anonimni.

Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
jer u principu nitko ne želi čuti istinu...što je najžalosnije
ali ne na forumu. na forumu ljudi pisu ono sto misle jer se nemaju potrebu skrivati niti praviti da su nesto sto nisu.

a u RL - pa cekaj malo, ipak si isla muzu iza leđa i varala ga, lagala mu....gdje ti je tu bila kicma i tvoja potreba za iskrenoscu?
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 15:45   #2003
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
ufff....jesam da...
i kad sam objavila svoju vezu....znaš što je bilo najsmješnije....nije mi vjerovao
nitko ne vjeruje kad govoriš istinu...svašta
ja sam iskrena, dosla sam decku i rekla mu...gle, vec tjednima ti govorim da se udaljujes, hladan si, zanemarujes me i iskljucujes iz zivota...znas da se doisujem s Ivanom, danas kad sam odlazila od tebe jedva sam cekala da dodjem kuci i cujem ga, mislim da se pocinjem zaljubljivati u njega.... dakle, hoces li nesto napraviti po tom pitanju il se ja slobodno nastavim zaljubljivati s obzirom da me guras od sebe?

meni je itekako vjerovao, prvo mu je ostala otvorena vilica od soka kad sam to rekla a onda se potrudio vratit me u zivot i zaljubila sam se nazad u njega u 3 i pol sekunde


poanta je u tome da ljudi uopce nisu iskreni, to je bs... od prvog dana do prevare potrebno je izreci mnoge lazi...


da su ljudi iskreni ne bi bilo ni prevara ni muljanja i bili bi sretniji
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 15:52   #2004
Quote:
BLR kaže: Pogledaj post

a u RL - pa cekaj malo, ipak si isla muzu iza leđa i varala ga, lagala mu....gdje ti je tu bila kicma i tvoja potreba za iskrenoscu?
tako je teško to objašnjavati ovako...no ukratko...
jako kratko je to sve skupa trajalo...no problemi su počeli od mog priznanja i želje za odvojenim životom...
moljakanja...totalni denial...na kraju lagana agresiva...
ništa nije pomoglo....kreće "osveta"...loooool
toliko o svemirskoj ljubavi...

tako i sa suprotne strane...."ti si gad ti si prevarant"....ups...mila ženica ima ljubavnika koji je oženjen i ima bolesnu ženu i tako već 5 godina

ja sebe barem mogu pogledati u ogledalo...zaljubila sam se i živim sa svojim izborom...možda sam nekog putem povrijedila istinom...ali je barem bila istina

kako vrijeme prolazi fekalije iz naših bivših života...sve više smrde...ali ne zbog nas...vjeruj mi
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 16:17   #2005
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
tako je teško to objašnjavati ovako...no ukratko...
jako kratko je to sve skupa trajalo...no problemi su počeli od mog priznanja i želje za odvojenim životom...
moljakanja...totalni denial...na kraju lagana agresiva...
ništa nije pomoglo....kreće "osveta"...loooool
toliko o svemirskoj ljubavi...

tako i sa suprotne strane...."ti si gad ti si prevarant"....ups...mila ženica ima ljubavnika koji je oženjen i ima bolesnu ženu i tako već 5 godina

ja sebe barem mogu pogledati u ogledalo...zaljubila sam se i živim sa svojim izborom...možda sam nekog putem povrijedila istinom...ali je barem bila istina

kako vrijeme prolazi fekalije iz naših bivših života...sve više smrde...ali ne zbog nas...vjeruj mi
Jel tebe tvoj muz varao?
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 16:21   #2006
Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
Jel tebe tvoj muz varao?
ne...niti jedan

znam znam...grozna sam
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 17:15   #2007
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
ne...niti jedan
Aha. Pa onda mi ovo sta si maloprije rekla malo 'smrdi'. Jer ti kazes:

Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
...no problemi su počeli od mog priznanja i želje za odvojenim životom...
moljakanja...totalni denial...na kraju lagana agresiva...
ništa nije pomoglo....kreće "osveta"...loooool
toliko o svemirskoj ljubavi...

tako i sa suprotne strane...."ti si gad ti si prevarant"....ups...mila ženica ima ljubavnika koji je oženjen i ima bolesnu ženu i tako već 5 godina

ja sebe barem mogu pogledati u ogledalo...zaljubila sam se i živim sa svojim izborom...možda sam nekog putem povrijedila istinom...ali je barem bila istina
Prvo, ja nemam pojma koliko ti imas godina ali zvucis mi jako jako nezrelo. Pricas o svom braku/ bivsem muzu kao da pricas o tuđem braku na ciji racun se svi sprdaju. Jer to je sto sad radis - sprdas se covjekom kojeg si ti prevarila. A zasto to radis? Zato jer on nije htio da se rastanete? Zato jer te molio da ostanes/ne odes? I onda se jos smijes i sakrasticno kazes 'toliko o svemirskoj ljubavi'. Nisi mi jasna. Ali nikako.

Drugo, tebe se ne tice to sto je zena tvog ljubavnika varala svog muza. To nema veze sa tobom tak da ne vidim zasto to tu stavljas osim ako zelis, na neki banalan nacin, opravdati svoje i njegove postupke.

Dalje, ako tebe tvoj muz (muzevi? ) nije varao onda ne znam cemu ova boldana recenica o istini. Meni se sve nekako cini da si opravdavas sebe (ponajprije SEBI) time sto si bila iskrena. Kakve veza ima to sto si priznala prevaru? Mislis da te to stavlja u neki drugi kos osim u onaj sa prebljubnicima? Osim toga, nisi ni ti bila iskrena jer je i tebi trebalo vremena da priznas istinu (koliko sam skuzila). Tako da, pretpostavljam, da to sto si ti svom muzu, nakon sto si spavala sa drugim, rekla istinu si mozes, barem u njegovim ocima, okacit macki o rep. To sto si priznala tebe ne cini boljom niti pravednjiom od onih koji nisu.

Quote:
znam znam...grozna sam
Ja to nisam rekla. Ali svjesna si toga kako ispadas u ocima drugih ljudi.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)

Zadnje uređivanje BLR : 22.11.2011. at 17:25.
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 18:56   #2008
Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
Tocno to.
I mislim da zene koje osuđuju ljubavnice se najvise osvrnu na ovako nesto. Jer koliko god ljubavnice nisu krive toliko ti nije jasno, kao jednoj zenoj, kako drugoj zeni moze biti toliko nevazno sta svojim postupcima radi drugima. Iako je muskarac sam kriv, i nitko drugi, i iako je istina da, kad bi ti rekla ne, ne zelim biti ljubavnica, on bi nasao drugu, zar taj osjecaj da si imao dovoljno snage i samopostovanja da kazes ne nije ....da oprostis, jeben? Da znas da ti nisi, pa makar i na neki posredni nacin, zasluzan za tuđe suze i tuđu bol?
Osobno poznam nekoliko prevarenih žena, relativno dobro sam upoznata s njihovim bračnim životom, što je nebitno, jer poznam njih osobno, da sam na mjestu njihovih muževa varala bih još više i "javnije".
To nisu supruge, to su ucjenjivačice, grintalice, lajače koje ponizavaju svoje muzeve svim i svakome. Bilo bi tu puno prepričavati, ali npr. podignut kredit bez znanja muza uz sudužnika, preopterećena plaća, samo da ON ne ode.
Takvim muževima se ne čudim što pronalaze mirno utočište.

Teško je ovako predočiti što su sve bile spremne za njegov ostanak.
Ne opravdavam niti jedne niti druge, samo želim reći kako svaka, ali svaka priča ima dvije strane gdje niti jedno nema hrabrosti, volje ili želje za prekidom cijele te farse.


Quote:
poisonous ivy kaže: Pogledaj post
ja sam iskrena, dosla sam decku i rekla mu...gle, vec tjednima ti govorim da se udaljujes, hladan si, zanemarujes me i iskljucujes iz zivota...znas da se doisujem s Ivanom, danas kad sam odlazila od tebe jedva sam cekala da dodjem kuci i cujem ga, mislim da se pocinjem zaljubljivati u njega.... dakle, hoces li nesto napraviti po tom pitanju il se ja slobodno nastavim zaljubljivati s obzirom da me guras od sebe?

meni je itekako vjerovao, prvo mu je ostala otvorena vilica od soka kad sam to rekla a onda se potrudio vratit me u zivot i zaljubila sam se nazad u njega u 3 i pol sekunde


poanta je u tome da ljudi uopce nisu iskreni, to je bs... od prvog dana do prevare potrebno je izreci mnoge lazi...


da su ljudi iskreni ne bi bilo ni prevara ni muljanja i bili bi sretniji
Mene zanima kako si uopće došla do Ivana? Kako si se počela zaljubljivati?

Ne bi li, kako većina ovdje piše, trebala raščistiti prvo ovo odljubljivanje od dečka, pokušaj popravka, pa tek onda uopće krenuti u nekakve veće komunikacije s nekim drugim?

Eto, većina piše kako bi to trebao biti redoslijed razvoja događaja.
__________________
.....khmmm.....volim te, ako to nije problem?
RinaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 19:06   #2009
Quote:
RinaRea kaže: Pogledaj post




Mene zanima kako si uopće došla do Ivana? Kako si se počela zaljubljivati?

Ne bi li, kako većina ovdje piše, trebala raščistiti prvo ovo odljubljivanje od dečka, pokušaj popravka, pa tek onda uopće krenuti u nekakve veće komunikacije s nekim drugim?

Eto, većina piše kako bi to trebao biti redoslijed razvoja događaja.
ma to je lik kojeg sam upoznala preko neta na nekakvoj igrici, imali smo skroz prijateljsku komunikaciju, frendovi smo i danas..mogla sam ga upoznat na faxu, na poslu, na engleskom, bilo gdje...nikad nije usao u moj zivot s namjerom da nesto bude nit je ista bilo nit smo razgovarali o tome..... i decko je znao za njega ko i za sve ljude koji su mi prisutni u zivotu..

poanta je u tome sto sam ja mogla dopustit da se zaljubim, pa se malo jebuckat dok vazem koji ima veceg i vise love jer me decko zanemarivao al nisam... nego sam to prvo vece kad sam skuzila da jurim doma da se cujem s ovim koji mi je super sama sebi rekla - ajme kud je to otislo i odlucila sam to istu sec rec decku.... govorila sam mu i ranije da me udaljuje i znao je sve to al nije mario jer je bio u nekakvoj cudnoj fazi zbog financija i gurao me od sebe vise nego inace...

trgnuo se tek kad sam mu ovo ispricala

a druga poanta je u tome da ja svog decka istinski volim, postujem i zelim i on je moj izbor, nitko me ne prisiljava da budem s njim i tesko da bi dopustila drugome da udje u moj zivot jer smatram da je najbolji za mene, on je meni bez obzira na sve br. 1 od prvog dana do danas

Zadnje uređivanje poisonous ivy : 22.11.2011. at 19:19.
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 20:06   #2010
Quote:
RinaRea kaže: Pogledaj post
Osobno poznam nekoliko prevarenih žena, relativno dobro sam upoznata s njihovim bračnim životom, što je nebitno, jer poznam njih osobno, da sam na mjestu njihovih muževa varala bih još više i "javnije".
To nisu supruge, to su ucjenjivačice, grintalice, lajače koje ponizavaju svoje muzeve svim i svakome. Bilo bi tu puno prepričavati, ali npr. podignut kredit bez znanja muza uz sudužnika, preopterećena plaća, samo da ON ne ode.
Takvim muževima se ne čudim što pronalaze mirno utočište.

Teško je ovako predočiti što su sve bile spremne za njegov ostanak.
Ne opravdavam niti jedne niti druge, samo želim reći kako svaka, ali svaka priča ima dvije strane gdje niti jedno nema hrabrosti, volje ili želje za prekidom cijele te farse.
Sve to stoji i vjeruj mi, znam kakvih zena ima. Ali, kakve sam ja srece, 'moj' bi bio ozenjen za neku dobricu i mene bi to pojelo. NE znam. Ne znam koliko bi mu vjerovala i koliko bi si uopce dopustila da vjerujem u tu njihovu pricu, prepracanu od strane muskarce koji se odlucio varati.

POstoji sansa da je zena muskarca koji vara pravi zmaj koji maltene 'zasluzuje' da je se vara, ali isto tako postoji sansa da je on zapravo taj koji je zmaj ozenjen predivnom zenom koja to nikako ne zasluzuje.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 20:31   #2011
Quote:
RinaRea kaže: Pogledaj post
Osobno poznam nekoliko prevarenih žena, relativno dobro sam upoznata s njihovim bračnim životom, što je nebitno, jer poznam njih osobno, da sam na mjestu njihovih muževa varala bih još više i "javnije".
To nisu supruge, to su ucjenjivačice, grintalice, lajače koje ponizavaju svoje muzeve svim i svakome. Bilo bi tu puno prepričavati, ali npr. podignut kredit bez znanja muza uz sudužnika, preopterećena plaća, samo da ON ne ode.
Takvim muževima se ne čudim što pronalaze mirno utočište.

dobro a sta ti papci od frajera ostaju u brakovima s njima a ne ozene svoje divne ljubavnice?
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 09:11   #2012
Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
Aha. Pa onda mi ovo sta si maloprije rekla malo 'smrdi'. Jer ti kazes:



Prvo, ja nemam pojma koliko ti imas godina ali zvucis mi jako jako nezrelo. Pricas o svom braku/ bivsem muzu kao da pricas o tuđem braku na ciji racun se svi sprdaju. Jer to je sto sad radis - sprdas se covjekom kojeg si ti prevarila. A zasto to radis? Zato jer on nije htio da se rastanete? Zato jer te molio da ostanes/ne odes? I onda se jos smijes i sakrasticno kazes 'toliko o svemirskoj ljubavi'. Nisi mi jasna. Ali nikako.

Drugo, tebe se ne tice to sto je zena tvog ljubavnika varala svog muza. To nema veze sa tobom tak da ne vidim zasto to tu stavljas osim ako zelis, na neki banalan nacin, opravdati svoje i njegove postupke.

Dalje, ako tebe tvoj muz (muzevi? ) nije varao onda ne znam cemu ova boldana recenica o istini. Meni se sve nekako cini da si opravdavas sebe (ponajprije SEBI) time sto si bila iskrena. Kakve veza ima to sto si priznala prevaru? Mislis da te to stavlja u neki drugi kos osim u onaj sa prebljubnicima? Osim toga, nisi ni ti bila iskrena jer je i tebi trebalo vremena da priznas istinu (koliko sam skuzila). Tako da, pretpostavljam, da to sto si ti svom muzu, nakon sto si spavala sa drugim, rekla istinu si mozes, barem u njegovim ocima, okacit macki o rep. To sto si priznala tebe ne cini boljom niti pravednjiom od onih koji nisu.



Ja to nisam rekla. Ali svjesna si toga kako ispadas u ocima drugih ljudi.


koliko bijesa i ogorčenosti....samo da mi je znati zašto

i nisi shvatila poantu...ja ne tražim nikakvo opravdanje...jer ga ne trebam
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 10:58   #2013
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post


koliko bijesa i ogorčenosti....samo da mi je znati zašto

i nisi shvatila poantu...ja ne tražim nikakvo opravdanje...jer ga ne trebam


Aha, znaci ne pohvalim te kao drugi i odmah sam bijesna i ogorcena? A lol. Mislim da ne znas kako bi odgovorila na moj post, i zapravo vidis da ima istine u njemu pa si dosegnula za klasicnim komentarom - 'bijesna i ogorcena' jer je tako lakse. Sve 5.

Znam ja da ti 'ne trazis opravdanje' jer si to vec rekla par puta. Ali jedno je to sto kazes a drugo je to sto tvoji postovi govore drugima.

Vec si par puta inzistirala kako ti govoris istinu i kako drugi nemaju muda za to. Ali zapravo ne, nisi toliko iskrena koliko inzistiras da jesi. Uostalom, ja sam tebi rekla istinu takva kakva je, nisam je zamotala u celofan, pa se tebi to ne sviđa. Interesantno.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 12:21   #2014
Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
Sve to stoji i vjeruj mi, znam kakvih zena ima. Ali, kakve sam ja srece, 'moj' bi bio ozenjen za neku dobricu i mene bi to pojelo. NE znam. Ne znam koliko bi mu vjerovala i koliko bi si uopce dopustila da vjerujem u tu njihovu pricu, prepracanu od strane muskarce koji se odlucio varati.

POstoji sansa da je zena muskarca koji vara pravi zmaj koji maltene 'zasluzuje' da je se vara, ali isto tako postoji sansa da je on zapravo taj koji je zmaj ozenjen predivnom zenom koja to nikako ne zasluzuje.
kako netko može "zaslužiti" da bude prevaren???
Moja je žena i zmaj i predivna...kaj bi sad???
100puta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 12:31   #2015
Quote:
100puta kaže: Pogledaj post
kako netko može "zaslužiti" da bude prevaren???
ima razloga zasto sam stavila rijec 'zasluzuje' među navodnike.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 14:29   #2016
Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
ima razloga zasto sam stavila rijec 'zasluzuje' među navodnike.
Malo sam glup danas...svejedno te ne kužim
100puta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 14:58   #2017
Quote:
BLR kaže: Pogledaj post


Aha, znaci ne pohvalim te kao drugi i odmah sam bijesna i ogorcena? A lol. Mislim da ne znas kako bi odgovorila na moj post, i zapravo vidis da ima istine u njemu pa si dosegnula za klasicnim komentarom - 'bijesna i ogorcena' jer je tako lakse. Sve 5.

Znam ja da ti 'ne trazis opravdanje' jer si to vec rekla par puta. Ali jedno je to sto kazes a drugo je to sto tvoji postovi govore drugima.

Vec si par puta inzistirala kako ti govoris istinu i kako drugi nemaju muda za to. Ali zapravo ne, nisi toliko iskrena koliko inzistiras da jesi. Uostalom, ja sam tebi rekla istinu takva kakva je, nisam je zamotala u celofan, pa se tebi to ne sviđa. Interesantno.
opet krivo...meni se baš sviđa sve što ti govoriš...i cijenim tvoj stav
isto tako molim te da i ti cijeniš moj...koji je oprečan tvojem

"bijesna i ogorčena" se namentulo samo...iz tvojih postova

inače obožavam moralne vertikale....te su mi najdraže
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 15:30   #2018
Quote:
100puta kaže: Pogledaj post
Malo sam glup danas...svejedno te ne kužim
Zato jer realno nitko ne zasluzuje da ga se vara. Ali kad pricamo o ljudima koji su odvratni prema svojim partnerima - sigurno ces cut da drugi kazu 'e neka, i zasluzio/a je'.

Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
opet krivo...meni se baš sviđa sve što ti govoriš...i cijenim tvoj stav
isto tako molim te da i ti cijeniš moj...koji je oprečan tvojem

"bijesna i ogorčena" se namentulo samo...iz tvojih postova

inače obožavam moralne vertikale....te su mi najdraže
Ok. A ja te pitam da mi pokazes gdje sam ja to bila bijesna i ogorcena? Procitala sam svoj post 3 puta i nije mi jasno gdje ti vidis taj bijes a pogotovo ogorcenost. Nemam ja kaj biti ogorcena.

I isto tako ne razumijem ovaj komentar u vezi moralne vertikale. Jer, nije da sam se ja postavila kao bog i batina koja tu uljeva mudrost i sipa moral među vama grijesnicima. Ja cu prva rec kad pogrijesim ili napravim sranje. I ispricat cu se ukoliko vidim i ukoliko mi se ukazu moje greske. Ja sam, u tvom slucaju, samo rekla da se malo previse bahatis sa svojom izjavom da si iskrena jer realno - nisi.

Drugo sto sam komentirala je tvoj stav prema muzu i vasem braku (koji se poklapa sa misljenjima drugih forumasa). Ali to je moje misljenje i viđanje tvog ponasanja. Ti to ne moras voljeti niti postivati. Ja nisam niti u jednom trenutku rekla da si grozna osoba, da si kucka, varalica, itd itd. Rekla sam ti da zvucis nezrelo. A to su dvije razlicite stvari.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)

Zadnje uređivanje BLR : 23.11.2011. at 15:53.
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 15:34   #2019
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
"bijesna i ogorčena" se namentulo samo...iz tvojih postova
nije da se igram procjenitelja osobnosti, ali ovo je jedna od onih situacija gdje moram ustvrrditi da se promasio ceo fudbal.


a mozda sam pristran, tko ce ga znat.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 15:52   #2020
Quote:
poisonous ivy kaže: Pogledaj post
k
ja sam iskrena, dosla sam decku i rekla mu...gle, vec tjednima ti govorim da se udaljujes, hladan si, zanemarujes me i iskljucujes iz zivota...znas da se doisujem s Ivanom, danas kad sam odlazila od tebe jedva sam cekala da dodjem kuci i cujem ga, mislim da se pocinjem zaljubljivati u njega.... dakle, hoces li nesto napraviti po tom pitanju il se ja slobodno nastavim zaljubljivati s obzirom da me guras od sebe?
meni je ovo pregrozno
kak bi se osjecala da tebi decko dodje tak reci? tako ucjenjivacki i manipulativno se poigravati?

i sta je bilo sa vama 3?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.